PDA

Επιστροφή στο Forum : aderfia boithiste



alexis_man
27-08-08, 15:35
geia sas eimai kainourgios alla diavazo ta arthra edo kai ena xrono..exete kanei apisteuti douleia.thelo to xeimona na kano oggo alla thelo na rotiso,mporo na kano deytera px. dikefala trikefala,triti stithos,tetarti omous podia kai pempti plati;;
thelo na po akoma oti gumnazomai xronia kai exo kanei ena kalo somataki apla thelo na anevo epipedo.omologo pos den kano tin teleia diatrofo logo poluoris douleias..xrisimopoio apo simpliromata mia kreatini tis mbouble you tin no excusses kai exo dei tromaktikes allages...proteinii isolate kai mia kali polivitamini.na po oti to soma mou krataei apisteuta ugra me apli kreatini kai giauto kinithika pros tin no excusses kai pragmatika den exo parei sxedon katholou kai fanikan oi mus mou kai einai kai arketa prismenoi....elpizo na voithisete kai sunexiste tin kali douleia paidia...eiste oi kaliteroi kai kerdizetai kathe mera olo kai perissotera atoma sto site..me exete vgalei apo polla adieksoda.. :bodybuilder1:

billys15
27-08-08, 16:33
Ενα καλυτερο split νομιζω ειναι κατι σε Στηθος-Δικεφαλοι,Ποδια,Πλατη,Ωμοι-Τρικεφαλοι.Κατι τετοιο.

Καλη επιτυχια στον ογκο σου!

RUHL
27-08-08, 16:37
Καλυτερα τις μεγαλες μυικες ομαδες μονες τους αν εχεις 4 μερες αρα οχι ποδια + ομοι


apla thelo na anevo epipedo.omologo pos den kano tin teleia diatrofo logo poluoris douleias
Αν θελεις να ανεβεις επιπεδο θα κανεις την τελια διατροφη μην ζηταμε τα παραλογα απο το 3% που προσφερουν τα συμπληρωματα 3% ειναι ποσο να βγαλεις απο εκει μεσα?

no excusses αυτο γιατι το κανεις εντονο θελεις να το διαφημησεις? :green: :P

alexis_man
27-08-08, 19:00
oxi re paidia apla den perimena kati tromero apauti tin kreatini dioti den exei kai kanena fimismeno onoma alla ekane douleia.genika i plati mou einai kali alla thelo douleia stous piso deltoideis pou einai miden kai thelo dunata kai megala xeria pou den exo.apla sta xeria den ksero an tha voithouse kalitera na kano dikefala trikefala mazi kai oles tis alle omades ksexorista..ti lete?apla thelo na kano epitiximena pragmata kai oxi pasaleimata.oso gia tin diatrofi ogou tha kano oti mporo kalitero apo tin diafotistiki kai politimi voithia tou muscle boss.....dioti den thelo na xtupao to kefali mou ston toixo to kalokairi to epomeno xoris apotelesmata... :banghead: thanks kai pali..opoios mporei voithaei..

RUHL
27-08-08, 19:05
γραφε ελληνικα μας μου βγαινουν τα ματια για να το διαβασω και δεν επιχειρω ξανα

alexis_man
27-08-08, 21:55
οχι ρε παιδια απλα δεν περιμενα κατι τρομερο απαυτη τιν κρεατινη διοτι δεν εχει κανενα φιμησμενο ονομα αλλα εκανε δουλεια.γενικα ι πλατι μου ειναι καλι αλλα θελω δουλεια στουσ πισω δελτοιδεις που ειναι μηδεν και θελω δυνατα και μεγαλα χερια,αυτο που θελουν ολοι....απλα στα χερια δεν ξερω αν θα βοηθουσε καλυτερα να κανω δικεφαλα τρικεφαλα μαζι και ολεσ τις αλλες ομαδες ξεχωριστα..τι λετε??απλα θελω να κανω επιτυχημενα πραγματα και οχι πασαλειματα.οσο για τιν διατροφη ογκου θα κανω οτι μπορω καλυτερο απο την διαφωτιστικη και πολυτιμη βοηθεια του muscle boss......διοτι δεν θελω να χτυπαω το κεφαλι μου στον τοιχο το επομενο καλοκαιρι χωρις αποτελεσματα. :banghead: ευχαριστω και παλι και οποιοσ μπορει βοηθαει...σορυ για τα αγγλικα..

RUHL
27-08-08, 21:59
Αν εχεις 5 μερες τοτε ναι καλυτερα να βαλεις τα χερια μονα τους αν εχεις 4 τοτε αναγκαστικα μαζι με καποια μεγαλη μυικη ομαδα εγω αν θα ηθελα να βαλω ογκο στα χερια θα προσεχα τις ασκησεις οχι τις μερες που κανω

alexis_man
27-08-08, 22:15
5 θα εχω..ελπιζω να με πιασει και να παει καλα..
πιστευω σαν συμπληρωμα κατι παραπανω δεν χρειαζομαι.σκεφτομουνα απλα το animal mstack της universal.τι εχετε να πειτε γιαυτο? :bodybuilder2:

RUHL
27-08-08, 22:23
Δωσε λεφτα για τα βασικα συμπληρωματα και ασε τα μοιγματα αυτη ηταν παντα και θα ειναι η γνωμη μου

Muscleboss
27-08-08, 22:36
Δωσε λεφτα για τα βασικα συμπληρωματα και ασε τα μοιγματα αυτη ηταν παντα και θα ειναι η γνωμη μου

αμήν...

ΜΒ

SOLID
28-08-08, 00:00
Βαλε τα μεγαλα σωματικα τμηματα ξεχωριστα οπως σου λεει ο Ρουλ (στηθος,πλατη,ποδια)και φροντισε να κανεις τακτικα καθαρα γευματα
πλουσια σε πρωτεινη!!!Οσο για τα χερια αφου εισαι αλλος ενας απο τους πολλους που γουσταρουν χερια τσιτα μη δωσεις βαση ΜΟΝΟ στους δικεφαλους γιατι ειναι κλασσικο λαθος.Ο τρικεφαλος αποτελει τα 2/3 του χεριου και πρεπει να δωσεις περισσοτερη βαση εκει αλλιως θα κανεις κατι δικεφαλους σαν μπαλες και δεν θα εχεις ανεπτυγμενο τρικεφαλο!!!Υπαρχουν και οι πηχεις επησης.Δοκιμασε και σουπερ σετ στην προπονηση σου καλη επιτυχια!!!

alexis_man
28-08-08, 15:33
ευχαριστω για τιν βοηθεια σας παρα πολυ και απλα θα ηθελα να προσθεσω οτι προσεχω ιδιαιτερα και τα τρικεφαλα και τα δικεφαλα.πλιαεκνα βλακειεσ πριν χρονια.και οι πηχεισ μου εχουν αρχισει και πρηζονται καλα.ενα χρονο τωρα κανω προσεγμενες κινησεις και ελπιζοω να πανε ολα καλα..να στε καλα ολοι.. :awesome: