PDA

Επιστροφή στο Forum : Carnivor Mass (Musclemeds)



sak
27-10-12, 20:21
5595355954

H νεα carnivor.

sobral
27-10-12, 22:24
Δεν είναι η νέα carnivor, είναι η "βρώμικη" εκδοχή της carnivor, δεν αντικαθιστά την προηγούμενη. Βγαίνουν κ οι δύο στην αγορά. Καλή για φόρμουλα όγκου πάντως.;)

Nikosportara
05-03-14, 02:36
με 0 ζαχαρη δεν κανει για γραμωση?? εαν την επερνα δεν θα επερνα 4 σκουπ αλλα 2 νομιζω θα ηταν καλυτερα

beefmeup
05-03-14, 11:34
μην κοιτας τα ζακχαρα του κουτιου,κοιτα τις θερμιδες..
αν παρεις 2 σκουπ που λες θα εισαι +360 θερμιδες..
αν σου βγαινουν μεσα στις ημερισιες εισαι οκ,αλλιως ειναι αρκετες θερμδες για να σου δωσουν μονο 25γρ πρωτεινης που δινουν.
κ αυτο το 0 ζαχαρη,αν θελουμε το πιστευουμε που γραφει..
παρε whey η αν θες κατι σε τετοιου ειδους πρωτεινη παρε την απλη carnivor καλυτερα.

Nikosportara
05-03-14, 16:48
θανκσ για την αμμεση απαντηση..! τωρα την απλη χρησιμοποιω με 8 υδατανθρακες κ ελαχιστες θερμιδες απλως επειδη ασχολουμαι με μαχητικα αθληματα θεωρω πως ειναι απαραιτητοι περισσοτεροι υδατανθρακες.οσο για της θερμιδες , επειδη ειμαι στο τρεξιμο συνεχεια με τη σχολη κε με αλλες υποχρεωσεις νομιζω πως δεν τηρω σωστα τη διατροφη που χρειαζομαι! γιαυτοο πιο πολυ την γλυκοκιταζα

Nikosportara
05-03-14, 16:49
επισης εγω το πισστεβω για τη ζαχαρη γτ η γευση τις καρνιβορ ειναι πολυ πικρη ,(σοκολατα) μακαρι να μην εχει ασπαρταμη

paral
05-03-14, 17:51
επισης εγω το πισστεβω για τη ζαχαρη γτ η γευση τις καρνιβορ ειναι πολυ πικρη ,(σοκολατα) μακαρι να μην εχει ασπαρταμη

δεν είναι πικρή η γεύση της. ήπια ένα κουτί πριν μερικούς μήνες. δεν έχει ωραία γεύση αλλα πικρή δεν τι λες...
εμενα μου έβγαζε μια αίσθηση "μοσχαριλας" ανάμικτη με σοκολάτα όταν την έπινα.

Nikosportara
05-03-14, 19:08
μοσχαριλα απο που κι ως που. μηπω2ς ηταν χαλασμενη?? η σοκολατα δεν ηταν γλυκια παντος ....σαν κουβερτουρα αναμεικτη με υγειας ηταν

No Fear
06-03-14, 12:34
Δεν θα επρεπε να σου φαινεται περιεργο μιας και η πρωτεινη εχει πηγη το μοσχαρι και δεν ειναι ορου γαλακτος.;)

paral
06-03-14, 20:15
μοσχαριλα απο που κι ως που. μηπω2ς ηταν χαλασμενη?? η σοκολατα δεν ηταν γλυκια παντος ....σαν κουβερτουρα αναμεικτη με υγειας ηταν

άντε κουβερτούρα με μοσχάρι k ζάχαρη :P :P
εμενα αυτό μου θύμιζε...
anyway μέσα σε ένα μηνα με full φαγητό προπονήσεις κλπ έφτασα από τα 72 κιλά που ήμουν κολλημένος χρονια τα 85...
περιττό να σας πω ποσο λίπος έβαλα αλλα δεν με πείραξε σε εκείνη τη φάση γιατί δυσκολεύτηκα πολύ να ξεκολλήσω από εκείνα τα κιλά

Billys51
06-03-14, 20:55
Σε 1 μηνα πηγες απο 72 στα 85 κιλα? 13 κιλα? φιλε μειωσε τις θερμιδες τα κιλα αυτα που εβαλες ειναι 80-90% λιπος...

paral
06-03-14, 21:37
Σε 1 μηνα πηγες απο 72 στα 85 κιλα? 13 κιλα? φιλε μειωσε τις θερμιδες τα κιλα αυτα που εβαλες ειναι 80-90% λιπος...

ναι ρε το ξέρω ότι το μεγαλύτερο ποσοστό ήταν λίπος.
απλά στη φάση που ήμουν τότε δεν με πείραζε (δεν με ένοιαζε κιόλας) απλά ήθελα να ξεκολλήσω από τα κιλά που ήμουν για χρονια
μείωσα τις θερμίδες έφυγα τελείως από τέτοιου τύπου συμπληρώματα έφτιαξα διατροφή
και τώρα πλέον βλέπω προκοπη :D

Billys51
06-03-14, 21:51
Οπως θελεις εσυ φιλαρακι ;) απλα γενικα τετοιες αποτομες μεταβολες δν ειναι καλες οχι μονο για το θεμα λιπος αλλα γενικοτερα για το σωμα και τον οργανισμο

DimGi
14-11-15, 23:50
άντε κουβερτούρα με μοσχάρι k ζάχαρη :P :P
εμενα αυτό μου θύμιζε...
anyway μέσα σε ένα μηνα με full φαγητό προπονήσεις κλπ έφτασα από τα 72 κιλά που ήμουν κολλημένος χρονια τα 85...
περιττό να σας πω ποσο λίπος έβαλα αλλα δεν με πείραξε σε εκείνη τη φάση γιατί δυσκολεύτηκα πολύ να ξεκολλήσω από εκείνα τα κιλά

αδελφε τα κιλα αυτα τα πηρες πινοντας δυο σκουπ ή τεσσερα την ημερα??