PDA

Επιστροφή στο Forum : Καρατζαφερης bodybuilding 70s



loufas
31-08-08, 23:11
Εχω πσαξει να βρω φοτο της Προεδραρας του ΛΑΟΣ
το 70s που ηταν bodybuilder...6ος νομιζω ευρωπης
Αλλα δε βρηκα ιχνος...
Εχει καποιος καμια?
Ειναι ο μονος στη πολιτικη που ειχε παρελθον με ΒΒing! :bodybuilder2:

slaine
01-09-08, 00:59
τυχαία είχα δει κάπου μία ασπρόμαυρη φωτογραφία του σε μία εκπομπή, καλός ήταν. άσχετο αλλά έχει κανένας καμια φωτό του ιακώβου στα νιάτα του; είχα δει κάπου και γαμ####!!!!

Muscleboss
01-09-08, 10:42
του καρατζαφέρη δεν έχω δεί, και θα ήθελα να δω επειδή το έχω ακούσει κ εγώ αυτό. του ιακώβου έχω δεί να κάνει άσρη βαρών... μη φανταστείτε Bodybuilding σώμα, αλλά ήταν αρκετά μυώδης.

ΜΒ

loufas
02-09-08, 21:10
και γω τον ειχα δει στην τν αλλα στο ιντερνετ δεν υπαρχει ισως ειχε φοτο και τις εχει για την παρτη του...
δεν εκμεταλευτικε φαινεται το ββινγ για την για να γινει διασημος στην πολιτικη...
παντος τον παω γιατι ειναι και μυαλο και εχει κανει πολλα στη ζωη του...


ειχε κανει λεει με τον σβαρτζενεγκερ μπαντ εφε και δεν κερδισε κανεις απο τους δυο...το ειχε πει ο ιδιος! :bodybuilder2:

mantus3
05-09-08, 18:05
βασικα μονο τον χωρο του ββ δεν εχει εκμαιτελευτει ακομα... και το αστειο ειναι οτι οπως τον βλεπεις δεν σου δινει την εντιποση... μαλον ειναι σε περιοδο ογκου ετσι? αν κ μικρος, παντα σαν πατατα τον θυμαμαι

ioannis1
05-09-08, 21:53
:rolf: :rolf:

peris
05-09-08, 21:58
ρε παιδια και στιβο νομιζο εκανε τορα πος ειναι ετσι η ηλικια παντος για μενα δεν παιζει ρολο αν ιπαρχει θεληση :weights:

RUHL
05-09-08, 22:43
Εδω καπου ακουσα οτι νικησε τον αρνολντ σε αγωνα μπραντεφερ :lol: :lol: :lol: :rolf: :rolf: :rolf:

peris
05-09-08, 22:46
ναι και μετα ξυπνησε :lol: :? :smash:

the_big_litho
05-09-08, 23:51
- Αν δεν κάνω λάθος έχετε γράψει και τραγούδια �

Ναι, για τους Dragons, του φοβερού Λάκη Παπαδόπουλου, του γνωστού Λάκη με τα ψηλά ρεβέρ.

- Μα πως ; Αφού δεν ξέρατε κανένα όργανο.

Σφυρίζοντας. Επιανα έναν ρυθμό, τον σφύριζα, ο Λάκης έγραφε τις νότες και γράφαμε μαζί τα τραγούδια. Ταυτοχρόνως, εκείνη την εποχή ήμουνα και body builder. Πέντε ώρες γυμναστική την ημέρα έκανα. Το '66 θυμάμαι ήταν η χρονιά που πέρασα τον Μαστοράκη - είχα ψηφιστεί ο πιο δημοφιλής d.j - και βγήκα και έκτος στο διαγωνισμό body building για τον Μίστερ Ευρώπη.

- Α, είχατε και επιδόσεις λοιπόν�

Εξαιρετικές επιδόσεις. Σκεφθείτε, πως έναν διαγωνισμό στη Γαλλία, στο μπρα ντε φερ, είχα έρθει ισόπαλος με τον Αρνολντ Σβαρτσενέγκερ. Αργότερα, όταν εκείνος εξελέγη κυβερνήτης της Καλιφόρνια του έστειλα μια επιστολή και του πρότεινα να κάνουμε αγώνα ρεβάνς, με εισιτήριο και τα έσοδα να πάνε υπέρ ενός άπορου Ελληνα αριστούχου φοιτητή στην Καλιφόρνια. Δυστυχώς, δεν μου απάντησε ποτέ.

αποσπασμα απο μια πολυ παλια συνεντευξη του καρατζαφερη

slaine
06-09-08, 01:28
ααααααχαχαχαχαχαχαχ!!!!!! :rolf: :rolf: :rolf: :lol:

απλά τα σπάει!!! :bowdown: :geek: :eleph:

πρόταση:
στα επόμενα emoticons να μπει η φάτσα του Καρατζαφέρη....
:bbbiceps: :hantel: :lift2hand: :bblifthard: :liftheavy: :weights: :box:
:bodybuilder1: :bodybuilder2: :chinese:

RUHL
06-09-08, 01:55
πρόταση:
στα επόμενα emoticons να μπει η φάτσα του Καρατζαφέρη.... :bowdown: :bowdown: :bowdown:

billys15
06-09-08, 13:55
Ταυτοχρόνως, εκείνη την εποχή ήμουνα και body builder. Πέντε ώρες γυμναστική την ημέρα έκανα.

Wow! Αρα ειχε πολυ πιο ανεπτυγμενο συστημα απο μας για να βγαζει τετοιες προπονησεις... :roll:
:lol:

the_big_litho
06-09-08, 14:24
Αν βγει πρωθυπουργος, λετε, να φερει το ολυμπια απο την νεβαδα στην ελλαδα και να γεμισει ο τοπος gold's gym?

Steve KinG STyLe
06-09-08, 14:24
:rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

Χερι χερι με τον καρατζαφερη οπως λεμε?!!!!!

http://i34.tinypic.com/os7rdc.jpg

Ε,εχει σωμα αρνολντ εχει και τοσο "γλυκο" πρωσοπο πως να μην νικισει? :lol: :lol:

peris
06-09-08, 14:31
εγο παντως πιστευο πως αμα βγει προθιπουργος θα κατεβει ο ιδιος για mr olympia :lol: :lol:

RUHL
06-09-08, 15:20
Αν βγει πρωθυπουργος, λετε, να φερει το ολυμπια απο την νεβαδα στην ελλαδα και να γεμισει ο τοπος gold's gym?
Εγω παντως θα τον ψηφιζα αν ανεβαζε το αθλημα :thumbsup:

peris
06-09-08, 15:29
τι καθομαστε και συζηταμε αφου δε προκειται ποτε να βγει προθυπουργος :thumbdown:

Muscleboss
06-09-08, 16:26
δεν θέλω να είμαι υπερβολικός, αλλά αυτό το φόρουμ δεν είναι τόπος για πολιτικές συζητήσεις, απόψεις ή χαρακτηρισμούς πολιτικών προσώπων. ας προσέξουμε και ας μείνουμε στα επίπεδα του αθλήματος.


ΜΒ

slaine
06-09-08, 16:31
ΟΚ ΜΒ! αν και δε νομίζω ότι κάποιος εδώ μιλάει κακοπροαίρετα

loufas
09-09-08, 00:54
γιατι να μη μιλαμε?
παιδια η σελιδα ειναι για ββ και ειναι ο μονο βουλευτης και ευροβουλευτης που ασχολιθικε με ββ επαγγελματικα.
το θεμα ειναι οτι δεν εχει διαρευσει φοτο.
ειχε και πρακτορειο μοντελων!
θα εχει χορτασει γκομενες στα νιατα του!

παντος προκαλω οποιος εχει φοτο ειναι αρχηγος!
:bodybuilder2:

KATERINI 144
09-09-08, 18:18
παντος προκαλω οποιος εχει φοτο ειναι αρχηγος!
:bodybuilder2:
το ποιο σωστο ειναι: "οποιος εχει φωτο του αρχηγου ειναι αρχηγος" :D

καποτε ειχε διξει στην τηλεωραση σε μια εκμομπη που ηταν καλεσμενος φωτο του, απο γραμμωση δεν ελεγε τπτ, απο ογκο καλος ηταν. :bodybuilder2:

ioannis1
09-09-08, 21:49
απλα ο mb εννοει να μην κοματικοποιησουμε το φορουμ αν καταλαβα καλα.

loufas
09-09-08, 22:20
εξ'αλλου το φορουμ λεγεται γενικες συζητησεις...
μη μας φταινε ολα! :cursing:

asdf
09-09-08, 22:40
loufa plz chill...Απλα ο Boss το ειπε για να προλαβει κανα κακο :), καλοπροερετα παντα

Spyro D
10-09-08, 00:46
Πλακα πλακα......δεν λετε που ειχε βγει κ αυτος στη tv κ το δηλωσε αυτο δημοσια......!Αναφερθηκε τουλαχιστον στο αθλημα.....ενας σοβαρος ανθρωπος![λογο της ιδιοτητας του το λεω,δεν εχω πολιτικες διακρισεις...]

KATERINI 144
10-09-08, 17:04
^ +1