PDA

Επιστροφή στο Forum : προγραμμα



peris
05-09-08, 01:28
ειναι καλο να γιμναζουμε 2 φορες την ιδια μυικη ομαδα την εβδομαδα δηλ 1στηθος 2πλατη 3ποδια 4 ομους 5 χερια 6πλατη δηλ 6 φορες προπονηση την εβδομαδα η ειναι ακυρο ?

RUHL
05-09-08, 02:19
Ψαξε για doggcrapp training +διαβασε και πες μας εσυ ο ιδιος
http://www.melbook.co.cc/index.php?dir=Bodybuilding%20%26%20Fitness/







2 φορες την ιδια μυικη ομαδα
*κατι ακουσα αλλα δεν καθησα να το αναλυσω ^^

peris
05-09-08, 12:22
αν καταλαβα καλα γιατι απο αγγλικα δεν ειμαι καλος ειναι ακυρο τελειοσ?

RUHL
05-09-08, 13:14
Οχι λεμε γηνετε το ποσο καλο ειναι δεν γνωριζω δεν το εψαξα να παρε αυτο
http://babelfish.yahoo.com/?fr=avbbf-xxen
Η γραψε στο γοογλε και βρες το ειναι λιγο διαφορετικο προγραμμα σηγουρα λιγοτερα σετς θα εχει απο τα κλασικα προγραματα τον 16 σετς για μεγαλα σωματικα τμηματα κτλ

peris
05-09-08, 15:31
οκ ευχαριστο rulh :D :rocking:

ioannis1
05-09-08, 21:28
γινεται να το κανεις αυτο αλλα θα κανεις λιγοτερα σετ για ναβγει η προπονηση.επισης μπορεις την μια φορα να κανεις βαρια με πολλα κιλα ενω την αλλη ελαφρια με πολλες επαναληψεις.

peris
05-09-08, 21:52
οκ και εγο ετσι το ειχα στο μιαλο μου σε σχεση με την ενταση ισος να το δοκιμασο αργοτερα για τορα φοβαμαι μετα απο καιρο απουσιας τους τραυματισμους μετα το ατυχημα γιατι αν γινει και αυτο ημαρτοον ουτε να το σκεφτομαι δε θελω ευχαριστο παντως :D :awesome

Steve KinG STyLe
05-09-08, 22:25
Δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλο αλλα το εχω κανει μερικες φορες...
απλα προσεχα να ειναι μακρια ι μια μερα απο την αλλη,π.χ στηθος την δευτερα και το σαβατο παλι στηθος,βεβαια αν το σκεφτεις,την δευτερα θα ξανα κανεις στηθος??!!!Ειναι λιγο λιωσιμο... :clown2:
μπορεις να κανεις ομως αυτο που λεει ο γιαννης :bblifthard:

RUHL
05-09-08, 22:39
Δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλο αλλα το εχω κανει μερικες φορες...
απλα προσεχα να ειναι μακρια ι μια μερα απο την αλλη,π.χ στηθος την δευτερα και το σαβατο παλι στηθος,βεβαια αν το σκεφτεις,την δευτερα θα ξανα κανεις στηθος??!!!Ειναι λιγο λιωσιμο... :clown2:
μπορεις να κανεις ομως αυτο που λεει ο γιαννης :bblifthard:

Nεος εισαι ακομα δεν ξερεις :^^: :^^: 5-10 σελιδες το πολυ ειναι το doggcrap(προπονηση 2 φορες τα σωματικα τμηματα την εβδμαδα) ποιος θα κανει τον cowboy Να το διαβασει να μας κανει ενα ρεβιου :clown2: :clown2:

ioannis1
05-09-08, 22:40
koita στηθος-ωμοι-τρικεφαλοι,πλατη-δικεφαλοι,ποδια και ξανα τα ιδια.ο κολεμαν εκανε ετσι.

peris
05-09-08, 22:44
καλα αυτο που εκανε ο coleman ειναι πολεμος