PDA

Επιστροφή στο Forum : Ergoshred (Ergogenix)



sak
24-11-12, 17:58
57792 57793



Πιο πολυ για pre σκευτομαι να το χρησιμοποιησω αλλα ειναι λιποδιαλυτης με αρκετα stims γι αυτο το ανεβασα εδω. Παντως πρεπει να καλο σε διεγερση. Μαζι με το crazy (που ετσι οπως το καταντησαν θα το περνουμε στο τελος για πριν τον υπνο) πρεπει να ειναι καλο stack για πριν την προπονηση.

Devil
24-11-12, 18:45
μαζι με το craze μαζευοντε πολλα στιμς....

sak
24-11-12, 18:55
μαζι με το craze μαζευοντε πολλα στιμς....

... τι να πω, εμενα τουλαχιστον δεν με "πιανουν" τα τελευταια craze, καμια σχεση με τα παλια. Ισως να βγαλανε καμια "μαπα" παρτιδα και να το πνιξανε το θεμα! Το craze απο μονο του με καλυπτε σαν pre... αλλα τα τελευταια 2 που εχω παρει ειναι σαν stim-free εκδοσεις! Τι να πω! Παντως για να μην βγω off, πιστευω οτι ο συγκεκριμενος λιποδιαλυτης θα δουλεψει καλα εστω και μονος του.

leftis
24-11-12, 19:02
... τι να πω, εμενα τουλαχιστον δεν με "πιανουν" τα τελευταια craze, καμια σχεση με τα παλια. Ισως να βγαλανε καμια "μαπα" παρτιδα και να το πνιξανε το θεμα! Το craze απο μονο του με καλυπτε σαν pre... αλλα τα τελευταια 2 που εχω παρει ειναι σαν stim-free εκδοσεις! Τι να πω! Παντως για να μην βγω off, πιστευω οτι ο συγκεκριμενος λιποδιαλυτης θα δουλεψει καλα εστω και μονος του.


είναι επειδή βγάλανε τις αμφεταμίνες...

sak
24-11-12, 19:09
είναι επειδή βγάλανε τις αμφεταμίνες...

ειχε ακουστει κατι για n-benzyl-2-pea αλλα δεν αποδειχθηκε κατι ... νταξ ...

Devil
24-11-12, 19:19
ειχε ακουστει κατι για n-benzyl-2-pea αλλα δεν αποδειχθηκε κατι ... νταξ ...

παιδια μην βγαινετε οφφ....

στο θεμα του craze εγραψα ακριβως τι ειχε βρει ο ΡΑ σε μια αναληση....

αμα θελετε συνεχιζουμε εκει...

leftis
26-01-13, 21:19
αυτό συγκριτικά με το Scorch (MAN) πώς τα πάει? Για stackaρισμα μαζί με lean xtreme μιλάω πάντα.

Devil
26-01-13, 21:51
το scorch το βλεπω ανωτερο...... αυτο ειναι λιγο μουφα....

η nmt που εχει μεσα δεν κανει για τιποτα.... ουτε το β-PEA....

το μονο ενδιαφερον που εχει ειναι μαλλον το zingerone απο αυτα που εχω δει σε ξενα φορουμ.... αν και δεν το εχω ψαξει και πολυ το θεμα....