PDA

Επιστροφή στο Forum : Mass-Tech Perfomance series (Muscletech)



cuntface
03-12-12, 18:48
ετσι απλα να υπαρχει στην αξιολογηση 58285
58286 και κανα review αν την εχει παρει κανεις γευση κτλπ...

tsergos629
05-12-12, 21:20
και εγω εχω απορια για αυτο το συμπληρωμα

kostas kou
28-12-12, 23:21
το εχει χρησημοπειησει κανεις? :bodybuilder2:

kostas kou
01-01-13, 18:21
δεν εχει παρει κανεισ αυτο σο συμπληρομα?θα ηθελα να την δοκιμασω αν εχει κανεισ καμια γνωμη......

john 88
07-01-13, 15:20
την ειχε παρει ενα φιλος και δεν μπορουσε να φαει μετα δεν διαλιετε καθολου ευκολα και εκανε και ωραια κιλια...:thumbup:

spyros218
04-02-13, 10:50
Καλημέρα! Έχω αγοράσει αυτο το συμπλήρωμα και λέω να το ξεκινήσω σήμερα κιόλας! Βέβαια δεν ξέρω ποσα σκουπ να παίρνω.. 2 το πρωι,2μετα την προπόνηση και 2 το βράδυ πριν τον ύπνο; Η μήπως ειναι υπερβολικό;
Είμαι 92 κιλα και έχω 1,97 ύψος! Το αναφερω γιατι φαντάζομαι πως παει και αναλογικά με τα κιλά μας..!

panakos
04-02-13, 11:44
καλημερα φιλε!
για βραδυ με τιποτα....τωρα και 2 δοσεις εμενα μου φαινονται υπερβολικες...
αναλογα και το σωματοτυπο σου...:toast:

arnoldmitsos88
27-02-13, 21:30
λοιπόν την έχω αγοράσει από της 21 μέχρι τώρα είμαι ευχαριστημένος γεύση φράουλα τέλεια! 2 σκοοπ ημερησίως σε 350 μλ μετά την προπόνηση!!! διαλύετε εύκολα! και για τα λεφτά της μια χαρά είναι! αλλά άμα δεν φας και φάι δεν θα κάνει τίποτα από μονή της!:)

arnoldmitsos88
09-03-13, 17:06
έχουμε και λέμε γεύση φράουλα που πείρα 10/10 διαλυτότητα 9/10. στην αρχή έπαιρνα για μια εβδομάδα 2 σκουπ μετά την προπόνηση γιατί έτσι έλεγε πίσω το χαρτί του εοφ. μετά ρώτησα και μου είπανε να παίρνω 6 σκουπ 2 το πρωί 2 μετά την προπόνηση και 2 το βράδυ με άδειο στομάχι πάντα. έτσι μου κράτησε 16 μέρες και έβαλα και 3 κιλά το κακό είναι ότι τελειώνει γρήγορα με 6 σκουπ την μέρα αλλά με φαι και γυμναστική έκανε δουλειά. για όποιον θέλει να αυξήσει το βάρος του είναι ότι πρέπει μαζί με φαι πάντα μόνη της δεν κάνει τίποτα!

souezass
18-05-13, 01:59
http://store.bbcomcdn.com/store/prodimage/prod_prod890022/image_prodprod890022_white450px.jpg

παιδια καλησπερα....απο εβδομαδα θα ξεκκινησω γυμναστηριο(εκανα αεροβια απλα τωρα τ σταματησα κ θα μπω γυμ) και θελω να παρω αυτην τν πρωτεινη, εχω ακουσει καλα λογια, απλα φοβαμαι λιγο γιατι το στηθος μου εχει λυπος το οποιο πρεπει να το χασω και να σφιξει κ φοβαμαι μηπως με αυτην τν πρωτεινη ογκου γινει χαλια...θα κανω εννοειτε σωστη γυμναστικη κ θα κοψω τα πολλα λυπαρα...!!

Andreas C.
22-05-13, 12:49
Φιλε γιατί θέλεις να την πάρεις αυτή από την στιγμή που θέλεις να χάσεις κιλά?

kostasgwc
22-06-13, 14:55
δεν εχει παρει κανεισ αυτο σο συμπληρομα?θα ηθελα να την δοκιμασω αν εχει κανεισ καμια γνωμη......

EΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΑΥΤΗ Η ΠΡΩΤΕΙΝΗ,ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΕΙΣΕ ΠΟΛΗ ΑΥΞΙΣΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ.

john 88
την ειχε παρει ενα φιλος και δεν μπορουσε να φαει μετα δεν διαλιετε καθολου ευκολα και εκανε και ωραια κιλια...
ΚΑΙ ΔΙΑΛΙΕΤΕ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΟΡΕΑ ΓΕΥΣΗ:toast:

cuntface
22-06-13, 21:58
εγω αν την επερνα θα επερνα μιση δοση μετα την προπονηση 168γ υδατανθρακα ειναι παρα πολα στα μισα ειναι οκ

Mikekan
22-06-13, 22:48
Και τα μισά πολλά είναι, ειδικά για κακής ποιότητας υδατάνθρακα.

cuntface
23-06-13, 18:55
γιατι ειναι κακης ποιοτητας΄?

Mikekan
23-06-13, 18:58
Eκτός από τη ζάχαρη (8γρ) φαντάζομαι και τα υπόλοιπα δεν θα είναι και τα πιο αγνά υλικά. Καλύτερα να τον πάρεις μόνος σου τον υδατάνθρακα. Προσωπική μου άποψη είναι αυτή.

cuntface
23-06-13, 19:38
8γ ζαχαρη δν ειναι και τιποτα σπουδαιο στην μιση δοση που θα την επερνα εγω αν χρησιμοποιουσα το προιον παει στα 4γ και ο υδατανθρακας του ειναι μαλτοδ και δεξτρ και αμα περνης μιση δοση την μερα σου βγαζει 32 προπονησης και αμινο εχει μεσα και κρεατινη και 500 θερμιδες εμενα μου αρεσει τωρα δεν γινεται να εχουνε ολοι τα ιδια γουστα

No Fear
24-06-13, 08:55
Aν παιρνεις την μιση δοση,δεν ειναι μονο ο υδατανθρακας μισος αλλα και η κρεατινη.
Και βεβαια ειναι γουστα,απλα ο mikekan σου λεει με αλλα λογια πως θα μπορουσες να μην πας σε φορμουλα αλλα να παρεις μια ποιοτικη πρωτεινη και να βαλεις μετα εσυ οποιον υδατανθρακα θες και στην ποσοτητα που θες.

Mikekan
24-06-13, 09:02
8γ ζαχαρη δν ειναι και τιποτα σπουδαιο στην μιση δοση που θα την επερνα εγω αν χρησιμοποιουσα το προιον παει στα 4γ και ο υδατανθρακας του ειναι μαλτοδ και δεξτρ και αμα περνης μιση δοση την μερα σου βγαζει 32 προπονησης και αμινο εχει μεσα και κρεατινη και 500 θερμιδες εμενα μου αρεσει τωρα δεν γινεται να εχουνε ολοι τα ιδια γουστα

Δεν είναι θέμα γούστου βρε. Είναι ότι δεν ξέρεις τι ποιότητα είναι ο υδατάνθρακας που έχει μέση. Γιατί να μην είσαι σίγουρος προσθέτοντας ένα δικό σου σε μία whey?

sobral
24-06-13, 13:17
Δεν είναι θέμα γούστου βρε. Είναι ότι δεν ξέρεις τι ποιότητα είναι ο υδατάνθρακας που έχει μέση. Γιατί να μην είσαι σίγουρος προσθέτοντας ένα δικό σου σε μία whey?

γιατί δεν ξέρεις? στην παρένθεση λέει τι είδους υδατάνθρακες έχει. Μια χαρά είναι η φόρμουλα! Οτι μπορείς να τον προσθέσεις εσύ ναι, κ εγώ το προτιμώ γενικότερα, αλλά η συγκεκριμένη φόρμουλα έχει πολύυυ καλό προφίλ σε σχέση με άλλες. Άνετα την δοκίμαζα αν ήθελα gainer.

Mikekan
24-06-13, 13:21
Είπα δεν ξέρεις τι ποιότητα είναι. Όχι τι είναι. Anyway, συμφωνούμε ότι γενικά το να προσθέσεις τον δικό σου είναι καλύτερη λύση.

hoffman
11-07-13, 08:20
Παιδιά έψαξα αν έχει γίνει ήδη ποστ ή συγκεκριμένη και δεν μου έβγαλε τίποτα, οπότε μην βαρεσετε αν έχει γίνει ήδη.

Λοιπόν σκεφτόμουν τον χειμώνα να την χτυπήσω για όγκο τι λέτε, είναι καλή;

cuntface
11-07-13, 11:30
http://forum.bodybuilding.gr:8081/showthread.php?24227-Mass-Tech-Perfomance-series-%28Muscletech%29 Δεν εψαξες και πολυ καλα :green::green::weights::weights:

hoffman
11-07-13, 11:46
http://forum.bodybuilding.gr:8081/showthread.php?24227-Mass-Tech-Perfomance-series-%28Muscletech%29 Δεν εψαξες και πολυ καλα :green::green::weights::weights:

Χίλια συγγνώμη απλά μπήκα από το tapatalk στο κινητό και δεν τα έβγαλε όλα φαίνεται

varvatos
02-12-13, 22:04
ειμαι αρχαριος και στον γυμναστηριο και απο συμπλυροματα...πηγα σε ενα μαγαζι να παρω μια πρωτεινη και μου δωσανε την MASSTECH τις(muscletech) μου ειπαν οτι ειναι για ογκο.....μετα μαθαινο οτι αμα παιρνεις τιν συγκεκριμενι πρωτεινη και δεν κανεις καπια διατροφη θα παχηνεις...εγω δεν κανω καποια διατροφη κοιταω να μην τροω μαλακιεσ(τηγανιτα,γυρους κτπ) και για μην παει χαμενη αν μπωρουσε κανεις να μου πη πος να την χρησειμοπιησω..????

Polyneikos
02-12-13, 22:22
ειμαι αρχαριος και στον γυμναστηριο και απο συμπλυροματα...πηγα σε ενα μαγαζι να παρω μια πρωτεινη και μου δωσανε την MASSTECH τις(muscletech) μου ειπαν οτι ειναι για ογκο.....μετα μαθαινο οτι αμα παιρνεις τιν συγκεκριμενι πρωτεινη και δεν κανεις καπια διατροφη θα παχηνεις...εγω δεν κανω καποια διατροφη κοιταω να μην τροω μαλακιεσ(τηγανιτα,γυρους κτπ) και για μην παει χαμενη αν μπωρουσε κανεις να μου πη πος να την χρησειμοπιησω..????

Mην πάρεις 5 scoops Που προτείνει το κουτί, με 2 scoops εισια μια χαρά, μονο μετα την προπόνηση, ειναι κομπλε :thumbup::thumbup:

varvatos
02-12-13, 22:54
αμεσως μετα την πρπονηση η να πηγενω σπιτι να τρωω ενα μεταπροπονιτικο γευμα και να πινο και το μασσ μετα???

cuntface
03-12-13, 14:47
αμεσως μετα την πρπονηση η να πηγενω σπιτι να τρωω ενα μεταπροπονιτικο γευμα και να πινο και το μασσ μετα???

για μενα δεν χρειαζεσαι καν συμπληρωμα γιατι δεν κανεις διατροφη αρκεσου στο φαει που εχεις στο σπιτι και οταν αποφασησεις να μπεις δυναμικα με διατροφη ξεκινα και καποιο συπληρωμα

vaggan
03-12-13, 15:01
κλασσικη 25 αρα πρωτεινη παρτην μονο τις μερες που γυμναζεσαι αλλα οχι στα 5 σκουπ στα 2,5 μετα την προπονηση για καθημερινη χρηση δεν θα την χρησιμοποιουσα εχει ενα σκασμο υδατανθρακα και αν δεν προσεξεις μπορει να σου βαλει αρκετο λιπος

varvatos
03-12-13, 15:01
για μενα δεν χρειαζεσαι καν συμπληρωμα γιατι δεν κανεις διατροφη αρκεσου στο φαει που εχεις στο σπιτι και οταν αποφασησεις να μπεις δυναμικα με διατροφη ξεκινα και καποιο συπληρωμα
συμφωνο μαζι σου αλλα τωρα που το πηρα τι να το κανω να το πεταξω????κριμα 55 ευρω εδωσα...

vaggan
03-12-13, 15:27
55νευρω γιαυτο/????:shock::shock:παρε νεσκουικ την αλλη φορα και ριξε μεσα ενα σκουπ κανονικη πρωτεινη..τωρα αφου το αγορασες σαφως και δεν θα το πεταξεις παρτο τις μερες που γυμναζεσαι μετα την προπονηση ΧΩΡΙΣ ΕΞΤΡΑ ΦΑΓΗΤΟ της ημερες που δεν γυμναζεσαι μην το βαλεις

varvatos
03-12-13, 15:43
οκ αδερφε ευχαριστο πολυ

bioparmass
02-02-15, 21:37
χαιρεται και καλως σας βρηκα ! αγορασα τον εν λογω προιον και εχω μερικες αποριες! καταρχας επειδη η ποσοτητα των υδατανθρακων και της κρεατινης ειναι τεραστιες θα παιρνω τη μιση δοση ! τις μερες που δεν γυμναζομαι πρεπει αναγκαστικα να το παρω (λογω κρεατινης) η μπορω να το παραλειψω? επισης επειδη θα το χρησημοποιω ως αντικαταστατο γευματος οταν ειμαι στη σχολη( 1 ωρα πριν παω γυμναστηριο) πρεπει να το λαμβανω την ιδια χρονικη στιγμη καθε μερα η δεν πειραζει αν την μια το παρω στις 6 και το αλλο στις 7? ευχαριστω εκ των προτερων:thumbup:

beefmeup
02-02-15, 23:51
δεν ειναι αναγκη να το περνεις καθε μερα λογω κρεατινης..ετσι κ αλλιως εχει μικρη ποσοτητα αν δεν απατωμαι,οποτε δεν κανει κ τπτ.
οσο για τις ωρες δεν εχει να κανει..το περνεις οποτε κρινεις εσυ καλυτερα μεσσα στην μερα..