PDA

Επιστροφή στο Forum : Μy power liftings videos



cool_jonnys
09-09-08, 00:44
Παιδία μιας και αποφάσισα να ασχολιθω με το powerlifting λέω να ανεβάσω κανένα βιντεακι για να μου λέτε την γνώμη σας.

:clown2: Ευχαριστώ :clown2:


http://www.youtube.com/watch?v=yP9xOOz6gWY

RUHL
09-09-08, 00:50
ποσα χρονια κανεις βαρη και ποσα power lifting?

Muscleboss
09-09-08, 10:00
ωραίος cool_johnys, Και εις ανώτερα :green:

ΜΒ

Fotis_Patra
09-09-08, 11:57
Σωστος ο Αιγιοτης :rocking:

cool_jonnys
09-09-08, 14:34
ποσα χρονια κανεις βαρη και ποσα power lifting?

Κάνω βάρη 7 χρονια περίπου και PL τους τελευταίους 6 μήνες

peris
09-09-08, 15:54
:army2: :thumbup:

KATERINI 144
09-09-08, 18:14
ανετος ο cool_jonnys! :awesome:

εγω μια φορα εκανα τα 200, αλλα εκλ..α μαλι για να τα σηκωσω! :affraid: :green:

RUHL
09-09-08, 18:59
εγω μια φορα εκανα τα 200, αλλα εκλ..α μαλι για να τα σηκωσω! :affraid: :green:
mmm2 :green:

ioannis1
09-09-08, 21:15
ευγε πολυ δυναμη . :thumbsup:

cool_jonnys
09-09-08, 22:54
... τώρα το δέυτερο (και τελευτέο) βιντεάκι με άρσεις θανάτου. :clown2: :clown2: :clown2:


http://www.youtube.com/watch?v=A0N2wakmyjU

Steve KinG STyLe
09-09-08, 23:20
Μπραβο!!!!!Καλη συνεχεια :D :D :D

RUHL
09-09-08, 23:25
nice μπορεις και καλυτερα



στο δευτερο βιντεακι μου φενετε η η τεχνικη ειναι λιγο οφφ και καταπονητε η μεση ?τους αλλους ρωταω οχι τον δημιουγο του τοπικ

Muscleboss
10-09-08, 10:08
cool lift!

με τον καιρό θα βελτιωθεί και η τεχνική σου και τα κιλά σου. πολύ καλός πάντως :awesome:

ΜΒ

gym mind
16-09-08, 14:52
Αρε fitness!!!Τι μου θυμισες τωρα.... :weights:

TRIANTAFYLLOU
16-09-08, 18:58
:army2:

cool_jonnys
16-09-08, 21:48
Σπάσαμε την 200Αρα...! (σε αλλη άσκηση ομως!!! ) :clown2: :clown2: :clown2:

:rocking: http://www.youtube.com/watch?v=SWJCeERFarg :rocking:

napstor
16-09-08, 21:58
πολυ δυνατος στον παγκο.μπραβο :clapping:
για τις αρσεις θανατου θες αρκετη βελτιωση στην τεχνικη.αλλα με τον καιρο θα ερθει απο μονο του.

billys15
16-09-08, 22:03
Μπραβο σου πολυ καλος! :awesome:

RUHL
16-09-08, 22:40
δεν θελω να ακουστω σαν hater τωρα αλλα πολυ περιεργο μου φενετε ολο αυτο τωρα για τον παγκο μιλαω σηκωνεις 190 αρσεις θανατου και 200 παγκο(αν και δεν τα σηκωσες μονος αλλα και παλι χωρις γεφυρα τοσα κιλα και μεχρι την μεση ειναι παρα πολλα) πως αρκιβως γηνετε αυτο δεν μου βγαινουν σωστα τα μαθηματικα .

Μετα ειναι και αυτο

είμαι 23 ετών και είμαι από το Αίγιο. Ασχολούμαι αρκετά χρόνια με το (natural) BB και γενικότερα με το γυμναστήριο (σε χαλαρά πλαίσια!) . Τους τελευταίους μήνες μ αρέσει να βάζω κιλά στης άσκησης μου κ έτσι λέω να το γυρίσω λίγο στο powerlifting.

και αυτο


Κάνω βάρη 7 χρονια περίπου και PL τους τελευταίους 6 μήνες

Ουτε καν ολα τα χρονια ηταν power lifting ειναι σαν να αρχησες απο 50 κιλα παγκο πρωτη μερα και για χρονια 7,5 ανεβαζες συνεχεια χωρις διακοπη 20 κιλα στον παγκο καθε χρονο η εκτος αν την πρωτη μερα σηκωσες 100 η 150

Επειδη ειμε στην ιδια ηλικια με σενα περιπου και με μερικα χρονια περισοτερα στο γυμναστηριο ξερω περιπου πως πηγαινουν τα νουμερα και πως ανεβενεις και σε πιες ηλικιες αν και δεν κανω PL

Ακομα και αν εκανες PL απο τετοια μικρη ηλικια 15 τετοια νουμερα στο παγκο δεν βγαινουν με ρυζι και κρεας

Τεσπα αυτη ειναι η δικη μου γνωμη :roll: :roll: :chinese:


Σκουωτ ποσα κανεις?

gym mind
17-09-08, 00:08
Καλος ο συμπατριωτης.... :squat:

pikolo
17-09-08, 01:26
δεν μ λες φιλε μηπως ο προπονητης σου σου δινει κινεζικα αμινοξεα....χεχε ξερετε..χεχε.Σοβαρα τωρα αυτα τα κιλα ειναι παραφυση!Εγω αποκλειω οτι τα χεις κανει νατουραλ.αυτα.φιλικα Pik :chinese:

Fotis_Patra
17-09-08, 01:32
μπραβο ρε θηριο, αξιος!!

cool_jonnys
17-09-08, 02:03
Ουτε καν ολα τα χρονια ηταν power lifting ειναι σαν να αρχησες απο 50 κιλα παγκο πρωτη μερα και για χρονια 7,5 ανεβαζες συνεχεια χωρις διακοπη 20 κιλα στον παγκο καθε χρονο η εκτος αν την πρωτη μερα σηκωσες 100 η 150

Φίλε RUHL Μην προσπαθείς να το βγάλεις με μαθηματικά. Ποτέ δεν έβαζα στόχο σε κιλά για π.χ ένα χρόνο!


Quote:
Κάνω βάρη 7 χρονια περίπου και PL τους τελευταίους 6 μήνες

[/quote]

Όταν έφτασα να παίζω 160-170 8αρες τότε μου μπήκε το μικρόβιο :idea: να δώ που μπορώ να φτάσω μέγιστο.


Όσο για το “natural” … θα προτιμούσα να μην έγραφα τίποτα παρά να έπαιζε τίποτα άλλο. :drunken:
Στο κάτω κάτω δεν είπα ότι κάνω κάτι συνηθισμένο για αυτό και πήρα το θάρρος να ανεβάσω κανένα βιντεακι . φαντάζεσαι να δήλωνα ότι ασχολούμαι με το PL και να ανέβαζα κανένα βιντεάκι που να σηκώνω 100 κιλα? :affraid: :joker: :affraid:

:rocking: Α .. δεν συμπαθώ ουτε το ρύζι ουτε το κρέας ! :rocking:

jiujitSu
17-09-08, 14:19
Αν και τα βιντεακια δεν ειναι καθαρα, εγω το νατουραλ το πιστευω γιατι το ματι μου δεν με γελαει σχεδον ποτε οταν κρινω σωματοτυπο.

Οραιος cool_jonnys, συνεχισε ετσι !

pikolo
17-09-08, 15:24
ok αλλα....αντε να σαι το παγκοσμιο φαινομενο τοτε...αλλα μονο εσυ και αλλοςσ ενας να ναι... :cyclops:

Hurricane38
17-09-08, 16:53
Συγχαρητηρια για τα κιλα που κανεις και για την δυναμη που εχεις.Αφου κανεις powerlifting προσπαθησε να βελτιωσεις την τεχνικη σου στις αρσεις θανατου.Υπαρχουν πολλα διαφορετικα ειδη αρσης θανατου π.χ. με αλυγιστα ποδια,σουμο στυλ,ρουμανικες,και απο ρακ την οποια και συνιστω για την προπονηση επειδη μεταφερει την ενταση στην πλατη και λιγοτερο στο χαμηλοτερο μερος του σωματος.Αν δεν εισαι σε φαρμακευτικη υποστηριξη φορα ζωνη και προσεχε μην τραυματιστεις.Καλη δυναμη φιλε

RUHL
17-09-08, 16:59
oκ αν ειναι ετσι νατυραλ στα 23 στα 200 τοτε στα 33 250 νατυραλ παλι η και 300 με λιγη τυχη παντα νατυραλ :joker: και εγω τον πυρο δημα απο μια γωνια που τον ειδα δεν μου φενετε να περνει τιποτα περιεργο :drunken: αν κρινω απο το σωμα του :greenalien: :idea:

cool_jonnys
17-09-08, 19:15
oκ αν ειναι ετσι νατυραλ στα 23 στα 200 τοτε στα 33 250 νατυραλ παλι η και 300 με λιγη τυχη παντα νατυραλ :joker: και εγω τον πυρο δημα απο μια γωνια που τον ειδα δεν μου φενετε να περνει τιποτα περιεργο :drunken: αν κρινω απο το σωμα του :greenalien: :idea:

:bowdown: Χτυπά κ άλλο… θα τ’αντεξω δεν πεθαίνω έτσι απλά θα παλέψω … :bowdown:

:toast: Αντε γειά μας :toast:

napstor
18-09-08, 13:55
ρε ruhl ασ΄το το παιδι.μπορει οντως να ειναι natural αφου το λεει και ο ιδιος.
συνεχισε ετσι.πολυ καλος :bowdown:

RUHL
18-09-08, 14:00
Θα μεγαλωσεις και θα καταλαβεις μερικα πραγματα εισαι μικρος ακομα :^^:

Ενταξη κουβεντα κανουμε δημοκρατια εχουμε μπορω ελευθερα να λεω την γνωμη μου και τι πιστευω


σκουωτ ποσα? :squat:

cool_jonnys
18-09-08, 16:59
σκουωτ ποσα? :squat:

Βασικά την ψιλοαποφεύγω σαν άσκηση για τραυματισμούς. Συνήθως πρέσα παίζω 400 κάτι. (επειδή πρέσα με πρέσα διαφέρει, αυτή που παίζω φαίνεται στα βίντεο με τις άρσεις θανάτου πίσω δεξιά) :clown2: :clown2: :clown2:

KATERINI 144
19-09-08, 15:02
Σπάσαμε την 200Αρα...! (σε αλλη άσκηση ομως!!! ) :clown2: :clown2: :clown2:

:rocking: http://www.youtube.com/watch?v=SWJCeERFarg :rocking:
cool_jonnys δε κόβεις τις μλκιες λέω γω! :cursing:

(πρέπει να καταλάβεις πως μας κάνεις ρεζίλι μ'αυτα που σηκώνεις και ζιλευουμε) :sneaky:

:army2: :army2:

pikolo
19-09-08, 22:30
παιδια δεν μπορω ν ακουω μ....πες τι περνεις..απλα...Pik :chinese:

slaine
19-09-08, 22:50
ρε παιδιά αν παίρνει κάτι έξτρα το παιδί ή όχι δε μας αφορά. όπως επίσης και αν θα μας το πει. τι το κάνετε θέμα. όπως και να'χει μπράβο του.
στην τελική όποιος πιστεύει ότι είναι θέμα μόνο φαρμάκων τότε ας πάρει και τα λέμε μετά... ιδού τα φάρμακα ιδού και οι αγώνες... (πωπω τι πέταξα πάλι... :geek: )

προσωπικά δε μπορώ να πω αν έχει πάρει ή όχι και δε με νοιάζει. η προσπάθεια που είδα μου άρεσε.

φιλικά,
Νίκος :toast:

Hurricane38
20-09-08, 01:11
ΔΗΛ.Αν σας ελεγα πως κανω περισσοτερα απ αυτα που σηκνει ο φιλος θα νομιζετε πως παιρνω φαρμακο για αλογα αγωνων?

billys15
20-09-08, 01:13
Hur ποσα βαζεις παγκο-αρσεις-σκουωτ?

slaine
20-09-08, 01:18
φαντάζομαι έχει να κάνει και με τα χρόνια σου και τα κιλά σου αυτή η κρίση...

btw, είχα ένα φίλο μεγάλο σε ηλικία που έμενε στο πλωμάρι της λέσβου και παλιά έπαιρνε από μόνος του ντόπα για άλογα... τα πόδια του σε φωτογραφίες από παλιά ήταν σαν κορμοί...

Hurricane38
20-09-08, 01:20
Δεν θα σου πω ποσα κιλα εχω 1 επαναληψη.Θα σου πω σε ποια κιλα εχω 6 επαναληψεις.Δεν θεωρω τον εαυτο μου τιποτα και τα κιλα που κανει το παιδι για παουερλιφτινγ δεν ειναι πολλα.
4-6λοιπον εχω
195 πιεσεις παγκου
215-220 αρσεις θανατου
200 σκουωτ
120 εμποσθολαιμιες στο σμιθ
110 κωπηλατικη με μπαρα
130 σταυρο με ακουμπισμενο κορμο (ξερετε ποιο μηχανημα λεω)

Και γι αυτο εχω σακατευτει.

slaine
20-09-08, 01:24
ωραίος ο παππούς! :P :thumbup:

Hurricane38
20-09-08, 01:26
Κοιτα εχεις δικιο.Ειμαι 38 και κανω βαρη 9 χρονια με διαλλειματα αλλα κανω καιρο βαρη.
Ειμαι 1,76 110 κιλα πρωην αρσιβαριστας.Αν αυτο το παιδι που εβαλε τα video ειχε καλη τεχνικη θακανε πιο πολλα απο μενα.Αμα δεν φτιαξει τεχνικη θα σακατευτει.Αυτο ειναι σιγουρο.Οταν εγω επιτελουs εμαθα να τραβαω βαρη ειχα ηδη προβλημα με το γονατοοοοοο

RUHL
20-09-08, 01:46
Hurricane για πρωην αρσηβαριστας αρσεις θανατου γιατι τοσα λιγα? εγηνε κατι με την μεση? :unsure: :unsure:

Hurricane38
20-09-08, 02:14
Και ναι και οχι.Να σου αξηγησω δλδ μπας και ξερεις τι ειναι.Οταν περπαταω η καθομαι ορθιος για ωρα μουδιαζει το δεξι μου ποδι στο γονατο εκει που φυεται ο τενοντας του τερακεφαλου.Αν συνεχισω να περπαταω και δεν καθησω το μουδιασμα καλυπτει ολη την μπροστινη μερια του ποδιου.Νομιζω οτι η μεση μου αρχιζει και τα φτυνει.Με τα κιλα αυτα κανω αρσεις θανατου στην προπονηση .Προσεχω και δεν το παω στα ακρα μη γινει σοβαροτερο.Στον γιατρο δεν παω γιατι θα μ'αρχισει στις μαμακιες.Το ρεκορ μου στισ αρσεις θανατου ειναι 255 απο ρακ.Οταν αφησα την μπαρα κατω νομισα πως τα χερια μου ειχαν μακρυνει σαν του Τιραμολα.
Ο λογος που μπηκα στο φορουμ ειναι για να μαθω πραγματα για το ββ γιατι οπως καταλαβες δεν με παιρνει αλλο με το παουερ.Μεχρι εδω ηταν.Καιρος να ριξω την κοιλιτσα και να γινω γκομενος

SOLID
20-09-08, 10:46
Προσεχε ρε φιλε και καλο θα ηταν να πας σε ενα γιατρο αυτο το μουδιασμα που λες δε μου αρεσει.
110 κιλα κωπηλατικη!!!!!!!Δυνατο νουμερο και γενικοτερα στις ασκησεις σου!!!!
Και κατι ασχετο που θελω να ρωτησω καιρο στο αβαταρ ρε hurricane εσυ εισαι αυτος?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :? :? :?

RUHL
20-09-08, 14:01
Περαστικα φιλε πηγαινε στον γιατρο ποτε δεν ξερεις το ιδιο ελεγα και εγω για τον δελτοειδη μου τελικα πηγα(σε ιδιωτη φυσικα) και δεν επεσα σε @@α εκανα αυτα που μου ειπε και σε ενα καλο ποσοστο περασε το προβλημα πηγαινε το μονο που εχεις να χασεις ειναι λιγα λεπτα(αν ειναι ασχετος) σταματημα των κιλων δεν παιζει το ειχα αναφερει και εγω και δεν μου ειπε τιποτα μονο να μην προπονο το σημειο για καποιες μερες
Ξαναλεω πηγαινε



ΔΗΛ.Αν σας ελεγα πως κανω περισσοτερα απ αυτα που σηκνει ο φιλος θα νομιζετε πως παιρνω φαρμακο για αλογα αγωνων?
Για την ηλικια σου την προιπηρεσια σου στον χωρο εμεσα με την αρση βαρων αμεσα τα επομενα χρονια ολα καλα και πιστευτα
Αν ομως εγω ελεγα οτι ειμε 15χρονων και κανω παγκο 150 για προπονηση τοτε δεν θα με κοιτουσες περιεργα ρωτοντας τι τρεχει?
Εδω μηλαμε σχεδον τα μησα σου χρονια χωρις την δικη σου ποιπηρεσια και σε διαφορετικη ηλικια ενασχολησης γιατι αλλο ειναι να κανεις ββινγκ η βαρη(δυναμη) για 8 χρονια πχ απο τα 13-21 και αλλο απο τα 21-28

Τεσπα συμφωνω με τον slaine απλα να μην υποτημουν την νοημοσυνη

cool_jonnys
20-09-08, 15:18
Τεσπα συμφωνω με τον slaine απλα να μην υποτημουν την νοημοσυνη

Εγώ φίλε ξέρω ότι όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια. επίσης βλέπω ότι δεν ρώτησε κανένας πιο είδος προπόνησης η πως κάνω τις ασκήσεις για να φτάσω σε αυτό το σημείο σήμερα αλλά το ρίξαμε στην εύκολη λύση, δηλαδή αφού αυτός δε σηκώνει όσα εγώ,τότε παίρνει σίγουρα φάρμακα.
Έγινα μέλος του φόρουμ ώστε να ανταλλάξουμε απόψεις για να γίνουμε όλοι καλύτεροι όχι για να λέω τα ίδια που με ρωτάνε σε οποίο γυμναστήριο κάνω προπόνηση (δηλαδή τι παίρνεις κ.τ.λ). στο κάτω κάτω το φόρουμ είμαι για ββ και υποτίθεται ότι τα μέλη είναι (λίγο-πολύ) γνώστες του αντικειμένου οπότε και να έπαιρνα φάρμακα η οτιδήποτε άλλο δεν έτρεχε και τίποτα να το πω. :drunken:

Υ.Γ:Αν και φίλε RUHL πιστεύω ότι περισσότερη ώρα ψάχνεις στο ιντερνετ για συμπληρώματα απ ότι κανείς προπόνηση οπότε δεν παρεξηγώ :chinese:

Υ.Γ2: Οποίος γίνει χορηγός κάνω φαρμακοτεστ και το κάνω upload :bodybuildinggr:

:welcome: Φιλικά πάντα… :welcome:

Hurricane38
20-09-08, 15:22
Ενταξει μωρε οπως ειπες κι εσυ δημοκρατια εχουμε.Ο καθενας κανει οτι μπορει για τον εαυτο του και οτι νομιζει σωστο.Σημασια εχει ειτε τον κρινουμε θετικα εμεις ειτε αρνητικα οτι αυτος μεσα του την ξερει την αληθεια και ειτε φτιαχνεται ειτε χαλιεται.Εχεις δικιο πρεπει να παω σε γιατρο.Οσο για το avatar ναι εγω ειμαι και στην personal gallery εχω βαλει 1 φωτογραφια ακομη με ενα φιλαρακι τραβηγμενες και οι 2 περυσι τετοια εποχη περιπου .

RUHL
20-09-08, 15:54
Υ.Γ:Αν και φίλε RUHL πιστεύω ότι περισσότερη ώρα ψάχνεις στο ιντερνετ για συμπληρώματα απ ότι κανείς προπόνηση οπότε δεν παρεξηγώ

Tωρα λογικα αυτο για καποιο λωγο οπως το εγραψες πρεπει να ειναι υποτιμητικο για μενα ετσι νομηζεις τουλαχιστον αλλα εγω το εκλαμβανω ως κοπλημεντο επειδη ναι ειναι αληθεια διαβαζω περισοτερο για γνωσεις ββινγκ απο οτι κανω προπονηση αρα παραπανω απο 1,5προπονηση+1,5 αεροβια ωρα την ημερα διαβαζω δεν ειναι ψεματα .
Τωρα αν ειδες περισσοτερα ποστ μου να ειναι για συμπληρωματα ειναι απολυτος λογικο μονο απο τις σελιδες των υποφορουμ αν προσεξες 4 σελιδες Προγράμματα Ασκήσεων vs 15 σελιδες για συμπληρωματα(οι περισοτεροι καινουριοι για αυτα ρωτανε) αλλα εχω και σε αλλους τομεις γνωσεις .


Εγώ φίλε ξέρω ότι όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια
Οχι ιδιαιτερα για να δεις οτι ειχα την ιδια αποψη και πριν ακομα γραφτεις στο φορουμ σου συνηστω να δεις αυτο το τοπικ
http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=2476&postdays=0&postorder=asc&start=25
να μην λες οτι πιασαμε τον cool jony και λεμε διαφορα και τον αρχησαμε και πιο παλια την ιδια αποψη ειχα
Δεν με ενδιαφερουν ιδαιετερα τα κιλα αν και εχω σηκωσει περισσοτερα απο σενα στις αλλες 2 ασκησεις του 3πτυχου του PL και η δυναμη αλλα το μεγεθος τον μυιων πιο πολυ γιατι κανω ββινγκ.



επίσης βλέπω ότι δεν ρώτησε κανένας πιο είδος προπόνησης η πως κάνω τις ασκήσεις για να φτάσω σε αυτό το σημείο σήμερα αλλά το ρίξαμε στην εύκολη λύση, δηλαδή αφού αυτός δε σηκώνει όσα εγώ,τότε παίρνει σίγουρα φάρμακα.

Αφου το ειπες μονος σου εκανα βαρη 7 χρονια οχι PL και 7 η 8 μηνες ποσο ειπες PL τωρα αν σε αυτους τους 7 μηνες ανεβηκες τοσο σε κιλα να φτασεις αυτα τα νουμερα.
Με την κοινη λογικη οποιος κανει 7χρονια βαρη ακολουθει προγραμμα ββινγκ και οχι PL αλλα θα μπορουσες να γραψεις ανετα την αποψη σου σε καποια θεμτα στο υποφορουμ ασκησεων και γυμναστηκης αν η αφου εχεις τις γνωσεις οχι να ανοιξης τοπικ αλλα να κανεις ποστ που να δηχνουν τις γνωσεις οι θεωριες σου γιατι δεν γραφουμε μονο για προπονησεις ββινγκ τοσα τοπικ εχει ανοιξει ο Hurricane για δυναμη.
Τεσπα θα με ενδιεφερε να ανοιξεις ενα τοπικ και να γραψεις πως αρχησες με τι κιλα και πως κοιλησαν οι προπονησεις και τα κιλα που ανεβαζες μεσα στα χρονια

pikolo
20-09-08, 16:12
Υπαρχουν και αλλοι που αντι να διαβαζουν νομιζουν οτι ξερουν και λενε...... :evilno: αρα προτιμω αυτον που εχει ερευνα πισω του και οχι καποιον που απολα κανει προπονηση..δεν ειναι το ποσο κανεις αλλα το πως το κανεις...δεν πα να χτυπιεσαι ολη μερα νομιζεις θα δεις αποτελεσμα?και συμπληρωματα ειναι βοηθοι μας αρα η ερευνα .......
pik :chinese:

peris
20-09-08, 16:16
παντως εχω να πω οτι εχω δει ατομα με τη μιικη αναπτυξη του johny με τα μισα κιλα στο παγκο τα συμπερασματα δικα σας και μην ακουσω οτι μπορει να τους εννοησε η φυση γιατι το εχω ακουσει αυτο και επισης εχω ζοντανο παραδειγμα στο gym που παω οπου ατομο που σηκωνει μισα κιλα απο μενα με το πολι ζορι ειναι περιπου σα και μενα ελεος δηλαδη :box: :box: :box1:

pikolo
20-09-08, 16:23
που θες να καταληξεις?απλα εσυ σηκωνεις με λαθος τροπο..τα κιλα δεν μεταφραζονται παντα ως μυιικη μαζα..!!μπορει να κανεις επαναληψεις σε ευρω 1-5 και να σηκωνεις πολλα κιλα γιμναζοντας ομως τις ινες 2α πραγμα που σημαινει οτι περνεις πολυ λιγοτερο ογκο.Διαβασε και μαθε. pik
:chinese:

peris
20-09-08, 16:35
που θες να καταληξεις?απλα εσυ σηκωνεις με λαθος τροπο..τα κιλα δεν μεταφραζονται παντα ως μυιικη μαζα..!!μπορει να κανεις επαναληψεις σε ευρω 1-5 και να σηκωνεις πολλα κιλα γιμναζοντας ομως τις ινες 2α πραγμα που σημαινει οτι περνεις πολυ λιγοτερο ογκο.Διαβασε και μαθε. pik
:chinese: καταρχην προσεξε λιγο το τροπο που απαντας γιατι ειναι απολυτος και λαθος δευτερον εχεις ερθει στο γυμναστηριο που παω και ειδες οτι σηκωνω με λαθος τροπο?και τριτο με το ατομο που σου λεω πηγαιναμε μαζι πυγμαχια ποσο καιρο και ξερω τη αναπτυξη ειχε και μετα απο ποσο καιρο απεκτησε μαζα.Παντως ηρεμισε λιγο γιατι οταν απανταω εγω σε καποιον εστω και λαθος να κανει δεν απανταω ετσι επειδη εχω δει και αλλα σου ποστ

cool_jonnys
20-09-08, 16:43
Φίλε RUHL δεν πάω να ανοίξω καμία αντιπαράθεση (δεν υπάρχει και λόγος). Υποτιμητικό είναι να λες σε κάποιον ότι υποτιμάει την νοημοσύνη των άλλων (που ξέρει κ όλας ότι απευθύνεται σε έμπειρους αθλητές). Όχι αυτό που σου είπα εγώ.
φιλικά... :welcome:

pikolo
20-09-08, 16:45
αν εχεισ προβλημα με τον τροπο που απανταω κακως εχεις εγω δεν εχω.ειπα την αποψη μου και κατι το οποιο θα μπορουσε να ειχε συμβει.προφανως για να το ανεφερες σ κανε εντυπωση και ειπα την δικη μου εκδοχη.Δεν θα ασχοληθω αλλο με τετοιου ειδους σχολια του στυλ δεν μ αρεσει οπως μιλας κτλ κτλ..ο καθενας λαμβανει τα πραγματα οπως θελει.Δεν εχω ουτε ορεξη ουτε και λογο να σου επιτεθω.επισεις δεν νομιζω οτι εχεις καποια ισχυ για να μ λες πως θα μιλαω και πως οχι(αν και δνε υπαρχει λογος).

pikolo
20-09-08, 16:47
Φίλε RUHL δεν πάω να ανοίξω καμία αντιπαράθεση (δεν υπάρχει και λόγος). Υποτιμητικό είναι να λες σε κάποιον ότι υποτιμάει την νοημοσύνη των άλλων (που ξέρει κ όλας ότι απευθύνεται σε έμπειρους αθλητές). Όχι αυτό που σου είπα εγώ.
φιλικά... :welcome:


φιλε δεν στο λεγε υποτιμιτικα σιγουρα ισως ειναι και ο γραπτος λογος καμια φορα απροσωπος.απλα και μενα παραξενο μου φανηκε να σου πω την αληθεια.Αλλα μακαρι να μπορεις και τοσο και αλλα τοσα! :army2:

RUHL
20-09-08, 16:47
Φίλε RUHL δεν πάω να ανοίξω καμία αντιπαράθεση (δεν υπάρχει και λόγος). Υποτιμητικό είναι να λες σε κάποιον ότι υποτιμάει την νοημοσύνη των άλλων (που ξέρει κ όλας ότι απευθύνεται σε έμπειρους αθλητές). Όχι αυτό που σου είπα εγώ.
φιλικά... :welcome:

Oκ περημενω το τοπικ :thumbup:

peris
20-09-08, 16:50
καταρχην δε σου ειπα οτι εχω ισχυ να σου πω πως θα μιλας απο τη στιγμη που δε σε ξερω ουτε θελω να ανοιξω αντιπαραθεση απλα σου λεω οτι το ατομο το γνωριζω σου φαινεται δινατο σε 7μηνες καποιος που εχει 60κιλα παγκο 4 επαναληψεις με το ζορι να κοντευει να γινει τουμπανο?και σε ροταω πολυ φιλικα ετσι

RUHL
20-09-08, 16:52
καταρχην δε σου ειπα οτι εχω ισχυ να σου πω πως θα μιλας απο τη στιγμη που δε σε ξερω ουτε θελω να ανοιξω αντιπαραθεση απλα σου λεω οτι το ατομο το γνωριζω σου φαινεται δινατο σε 7μηνες καποιος που εχει 60κιλα παγκο 4 επαναληψεις με το ζορι να κοντευει να γινει τουμπανο?και σε ροταω πολυ φιλικα ετσι

Περη σε αλλο τοπικ ειχες ξαναποσταρει για τον φιλο σου και σου ειχα απαντηση οτι απαντησε περιπου και ο πικολο επειδη καλος η κακος ετσι ειναι τα πραματα

pikolo
20-09-08, 16:56
+1

peris
20-09-08, 17:06
το ξερω ναι ετσι ειναι δε διαφωνω ουτε θα ποσταρα αλλα αφου απο τη στιγμη που ξερω οτι αυτο που κανω το κανω σωστα στη προπονηση οταν βλεπω καποιον να εχει παραλογη αναπτυξη που τον ξερω κιολας καταλαβανεις πως ειναι

Fotis_Patra
20-09-08, 17:15
ΕΤΣΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΙ ΤΟΝΟΙ

pikolo
20-09-08, 19:53
φωτη για μενα ειπες να καταιβαινουν οι τονοι?Δεν σημαινει οτι ειναι παραλογη,..δες μηπως κατι κανεις λαθος η μηπως απλα το δικο σου σωμα δνε ειναι για τετοια προπονηση. :bodybuilder2:

peris
20-09-08, 20:08
φωτη για μενα ειπες να καταιβαινουν οι τονοι?Δεν σημαινει οτι ειναι παραλογη,..δες μηπως κατι κανεις λαθος η μηπως απλα το δικο σου σωμα δνε ειναι για τετοια προπονηση. :bodybuilder2: λαθος δικο μου δεν το διατυπωσα σοστα αναπτυξη στο σωμα μου βλεπω και το τελευταιο καιρο που ξαναρχισα γυμναστηριο πολυ καλητερη απλα ειπα για καποιον που ανεβασε μαζα αποτομα και με λιγα κιλα για τη μαζα ππου εχει αυτο εννοουσα οσο για πριν μπορει να ημουν λαθος :D

pikolo
20-09-08, 20:14
κοιτα μπορεις να κανεις το εξης.να πεις τι κανεις σε μασ και να σ πουμε αν οντως ειναι σωστο αλλα να ξθερεις πρεπει να πειραματιστεις ...
δεν μας πιανουν τα ιδια πραγματα...

cool_jonnys
21-09-08, 02:00
:rocking: :???: Μήπως ξεφύγαμε λίγο από το θέμα :???: :rocking:

pikolo
21-09-08, 02:34
ε φιλε τι αλλο να σοθυ πουμε νομιζω εκφραστηκαν αποψεις...keep going.

Hurricane38
21-09-08, 17:03
Κατ'αρχην καλημερα σε ολους σας.

3 τυπους ανθρωπων θα βρεις μεσα στα γυμναστηρια.
Η πρωτη ειναι αυτοι οι οποιοι ειναι γαμπροι και πανε εκει για καμακι.Αυτοι δε μας απασχολουν οποτε περναω στην επομενη κατηγορια.
Τα γραμμωμενα μοντελακια δλδ αυτοι οι οποιοι ναι μεν κανουν προπονηση σκληρη αλλα το σωματακι δε βοηθαει με αποτελεσμα μετα απο 4 χρονια βαρη να εχουμε γινει σαν μοντελα του Κωστετσου.Καλα ολα αυτα αλλα δυστυχως ντυμενοι δεν φαινεται οτι κανουν βαρη.Και κλασσικο χορο η κολυμπι να σου ελεγαν οτι κανουν θα τους πιστευες η οτι αλλο αθλημα τελος παντων.Αυτοι κουβεντιαζουν συνεχεια μεταξυ τους για διατροφη ογκου και μαγικες συνταγες και μαντζουνια για να βαλουν αν ειναι δυνατον 100 κιλα καθαρη μα ομως καθαρη λεγω μυικη μαζα.Εν τω μεταξυ ειναι ειδημονες και ξερουν ολες τις φορμουλες αυξησης βαρους πριν καλα καλα ακομα τις ριξει το εργοστασιο στην παραγωγη.
Η τριτη κατηγορια ειναι οι χοντροι με σωμα οπως λεμε.Δηλαδη εχουμε μαζα μπολικη δεν την χανουμε ποτε 50 ποντους χερι (χωρις φλεβα εννοειται)ειμαστε δυνατοι σα βοδια αλλα αδερφακι μου εκεινο το σωσιβιο μου χαλαει το ανοιγμα στην πλατη το γαμ.......νο.Μια ζωη προσπαθω να φτιαξω τη μεση μου.Χανω δυσκολα βαρος κερδιζω ευκολα.
Προσπαθω να κανω διατροφη αλα δεν τα καταφερνω η φοβαμαι μη χασω μαζα ενω κοροιδευω τους γραμμωμενους στο γυμναστηριο (οπως φυσικα κι εκεινοι με λενε χοντρο πισω απ' την πλατη μου)
Τωρα αν δεις και τα 2 σε 1 να ξερεις οτι το παληκαρι εκανε την επιλογη τουκαι 'μπηκε'.Και δωστου συζητησεις για ινσουλινη που ανεβηκε η επεσε,καθε λιγο και λιγακι εξετασεις τρανσαμινασες,ζαχαρα,νεφρα,και δωστου αυπνιες και παρενεργεις και νευρα και κολπα.Μη σας κουραζω τα ξερετε καλυτερα απο μενα αυτα.Μην ψαχνετε τα κιλα και τη μαζα.Κανω πολλα χρονια παουερλιφτινγκ και εχω 1 επαναληψη στα 212 (χωρις βοηθεια)και μου φευγει το σκατο για να την βγαλω,ενω ειμαι σακατεμενος στη μεση και στα γονατα.Δεν θελω να κανω τον μαγκα η τον εξυπνο σε κανεναν απλα σας λεω να μην τρελλαινεστε οταν βλεπετε το καθε χαζο να γινεται τερατακι και να βαζει 10-15 κιλα μαζα ενα ωραιο πρωινο.

peris
21-09-08, 18:12
παντως επειδη ειπες οτι αν κανεις διατροφη γραμμωσσης θα χασεις μαζα ε εννοειται αλλα ποση πλεον να χασεις εκτος αν λιμοκτονησεις ασε και στις φοτογραφιες σου που ειδα με μια διατροφη γραμμοσης θα βγαζεις ματια αφου εχεις πολυ καλο ογκο σκεψου το λιγο :awesome:

Hurricane38
21-09-08, 19:58
Ναι αλλα ποια διατροφή?Δεν ξέρω τίποτα απ αυτά.Υπάρχει διατροφή να μη χάσεις μάζα?Υπαρχουν παρα πολλα τοπικ αλλα εγω χρειαζομαι ενα για να μην πειναω μιας και διαιτα δεν εχω κανει ποτε στη ζωη μου. :eleph:
Και ναχει φαι ε?

peris
21-09-08, 20:33
κοιτα στη διατροφη γραμμωσης ειναι πολυ καλη καποιους ποντους θα χασεις αλλα πολι λιγους με τετοια μαζα που εχεις αν γραμμωσεις θα σε κοιτανε ολοι ετσι :shock: :affraid:

slaine
22-09-08, 00:09
Ναι αλλα ποια διατροφή?Δεν ξέρω τίποτα απ αυτά.Υπάρχει διατροφή να μη χάσεις μάζα?Υπαρχουν παρα πολλα τοπικ αλλα εγω χρειαζομαι ενα για να μην πειναω μιας και διαιτα δεν εχω κανει ποτε στη ζωη μου. :eleph:
Και ναχει φαι ε?

χεχεχεχε.... μου θυμίζεις τον εαυτό μου. ρε μπορεις να χάσεις αρκετό λίπος με ελάχιστο μυικό χάσιμο. απλά θα μειώσεις τα λάδια-σαβούρα-υδατάνθρακες και θα αυξήσεις την πρωτεινικη σου πρόσληψη από άπαχο κρέας. ντάξει στο πολύ χοντρικα τώρα, έτσι?

cool_jonnys
22-09-08, 01:50
Κανω πολλα χρονια παουερλιφτινγκ και εχω 1 επαναληψη στα 212 (χωρις βοηθεια) χε,χε χάρη σε πλησιάζω :bodybuilder1:

Hurricane38
23-09-08, 21:06
Και να με περασεις αν μπορεσεις αλλα προσεχεεεεεεεεεεεεεε τα κιλα ειναι σακατεμα.Οσες φορες και να την πηδηξεις στο τελος σε πηδανε αυτα.Χωρια τις μακροχρονιες βλαβες σε κοκαλλα και αρθρωσεις.Τωρα θα μου πεις γιατι εκανες παουερ?Γιατι ημουνα κομπλεξικος και δεν ηθελα να σηκωνει κανενας πιο πολλα απο μενα :liftheavy:

cool_jonnys
24-09-08, 00:24
:thumbup: :liftheavy: :liftheavy: :liftheavy: :thumbup:

Fotis_Patra
24-09-08, 00:44
Και να με περασεις αν μπορεσεις αλλα προσεχεεεεεεεεεεεεεε τα κιλα ειναι σακατεμα.Οσες φορες και να την πηδηξεις στο τελος σε πηδανε αυτα.Χωρια τις μακροχρονιες βλαβες σε κοκαλλα και αρθρωσεις.Τωρα θα μου πεις γιατι εκανες παουερ?Γιατι ημουνα κομπλεξικος και δεν ηθελα να σηκωνει κανενας πιο πολλα απο μενα :liftheavy:


Το μεγαλειο της αυτογνωσιας. χαχχαχχα

Hurricane38
24-09-08, 00:48
Βεβαιως.Αν και ενωπιον διαστηριου δεν θα το παραδεχτω ποτε χαχαχαχαχαχα
Για να εγκλιματιστεις καλυτερα κοιτα εδω


http://www.youtube.com/watch?v=6DSd5kY_Oh8

RUHL
24-09-08, 01:20
την ταινια του power lifting την ειδες? σχετικα προσφατα που την βγαλαν? κατι αντιστοιχο του pumping iron για το bbing



Και μηπως ξερει απο εσας που ασχοληστε με το power lifting τα τορινα μεγαλυτερα ρεκορ σε παγκο αρσεις και σκουωτ (οχι αυτα στα βιντεακια στο youtube )

cool_jonnys
26-09-08, 14:19
την ταινια του power lifting την ειδες? σχετικα προσφατα που την βγαλαν? κατι αντιστοιχο του pumping iron για το bbing



Και μηπως ξερει απο εσας που ασχοληστε με το power lifting τα τορινα μεγαλυτερα ρεκορ σε παγκο αρσεις και σκουωτ (οχι αυτα στα βιντεακια στο youtube )

http://www.usapowerlifting.com/records/national/men-teen.htm :banghead: :banghead: :banghead:

Άστα να πάνε...

cool_jonnys
26-09-08, 14:37
Πάντος παιδια μια πολυ καλή ασκηση για να ανεβάσεις κιλά στον πάγκο είναι οι πιέσεις τρικεφάλων εχω 2 λιγο πιο παλιά βίντεο και τα κάνω upload

http://s293.photobucket.com/albums/mm48/cool_jonnys/?action=view&current=f3fdbdf1.pbr

peris
26-09-08, 14:39
σωστος ο jonny :awesome: :liftheavy:

RUHL
26-09-08, 14:43
Γιατι τοσο κακη τεχνικη και μισα?



Το σημειωνω αυτο μην δει κανενας και επειχηρηση το ιδιο γιατι και εγω την χρησημοποιο και την προτηνω και καθε ποστ μου οποιος θελει να αναπτυξη μαζα στα χερια και εμεσα οπως λες δυναμη στον παγκο

cool_jonnys
26-09-08, 14:55
Γιατι τοσο κακη τεχνικη και μισα?

Ναι η τεχνική είναι λίγο οφ. αλλά κάνω πάντα 2-3 σετ με βαριά κιλά όταν κάνω τρικέφαλα για να συνηθίσουν τα χεριά τα κιλά.Αν και μισα, οποτε κάνω κατι τέτοιο τά χέρια μου ειναι πρισμενα για 3 μερες! Μην ξεχνάμε ότι στης πιέσεις πάγκου παίζουν πολύ μεγάλο ρολό τα τρικέφαλα.
Πάντως τα υπόλοιπα σετ τα κάνω σωστά. Ορκίζομαι ...
:evil2: :evil2: :evil2:

peris
26-09-08, 15:01
να ρωτησω κατι αν πιασεις τη μπαρα οπως στις πιεσεις στηθους αλλα πιο κλειστη λαβη τα τρικεφαλα δουλευουν καλυτερα η ειναι ακυρο?

Steve KinG STyLe
26-09-08, 15:14
να ρωτησω κατι αν πιασεις τη μπαρα οπως στις πιεσεις στηθους αλλα πιο κλειστη λαβη τα τρικεφαλα δουλευουν καλυτερα η ειναι ακυρο?

ακριβως η ιδια απορια...εχω σημερα και δεν εχω ξανα κανει!!!! :(

RUHL
26-09-08, 15:28
να ρωτησω κατι αν πιασεις τη μπαρα οπως στις πιεσεις στηθους αλλα πιο κλειστη λαβη τα τρικεφαλα δουλευουν καλυτερα η ειναι ακυρο?

Οσο πιο κοντα τα χερια δηλαδη μειονεις την αποσταση απο τις κανονικες πιεσεις παγκου για στηθος τοτε δουλευει παραπανω τρικεφαλος απλος κραταμε την λαβη 15-20 cm και οχι τερμα κλειστη για τους καρπους υπαρχουν ατομα ουτε με τετοια λαβη 15-20 δεν μπορουν να κανουν τους πονανε οι καρποι

peris
26-09-08, 15:38
ok rulh :awesome:

mathiteuomenos
26-09-08, 18:18
εγω ξερω πως στον παγκο η κινηση που κανουμε για μεγιστη λειτουργια του στηθους ειναι μιση σαν αυτη του coleman στο video. http://www.youtube.com/watch?v=rMEgKgZOJi8

Και αυτο γιατι οσο ανεβαζουμε τα χερια τοσο περισσοτερο λειτουργουν τρικεφαλα και ωμοι αλλα και οταν τα τεντωνουμε οι μυς ξεσφιγγουν δλδ διωχνεται η ενταση απο αυτους και τα κιλα τα κραταμε στο υψος λογω της αντιστασης απο τις κλειδωσεις των αγκωνων. αν κανω λαθος διορθωστε με.

Steve KinG STyLe
26-09-08, 18:49
Δεν μου φαινεται παραλογο ετσι οπως το θετεις....

RUHL
26-09-08, 19:18
εγω ξερω πως στον παγκο η κινηση που κανουμε για μεγιστη λειτουργια του στηθους ειναι μιση σαν αυτη του coleman στο video. http://www.youtube.com/watch?v=rMEgKgZOJi8

Και αυτο γιατι οσο ανεβαζουμε τα χερια τοσο περισσοτερο λειτουργουν τρικεφαλα και ωμοι αλλα και οταν τα τεντωνουμε οι μυς ξεσφιγγουν δλδ διωχνεται η ενταση απο αυτους και τα κιλα τα κραταμε στο υψος λογω της αντιστασης απο τις κλειδωσεις των αγκωνων. αν κανω λαθος διορθωστε με.

Σε τετοιο επιπεδο που ειναι ο κολεμαν μπορει να κανει και 1/4 και παλι να τον πιανει δεν ειναι για μας αυτα :green: εμεις χρειαζομαστε να αναπτυσουμε και τους υπολοιπους μυεις αλλα και παλι στο βιντεακι δεν κανει μησα λιγο πιο πανω απο τα μησα

cool_jonnys
26-09-08, 21:48
Σε τετοιο επιπεδο που ειναι ο κολεμαν μπορει να κανει και 1/4 και παλι να τον πιανει δεν ειναι για μας αυτα :green: εμεις χρειαζομαστε να αναπτυσουμε και τους υπολοιπους μυεις αλλα και παλι στο βιντεακι δεν κανει μησα λιγο πιο πανω απο τα μησα

Συμφωνώ :rocking:

gym mind
27-09-08, 22:07
Τωρα που σε ειδα στο βιντεο καταλαβα ποιος εισαι ρε θηριο...Σε θυμαμαι απο το fitness..

cool_jonnys
28-09-08, 14:03
Τωρα που σε ειδα στο βιντεο καταλαβα ποιος εισαι ρε θηριο...Σε θυμαμαι απο το fitness..

Νίκο επιδή δεν σε θυμάμε οποτε με πετύχεις έξω έλα να τα πούμε. :rocking:

gym mind
28-09-08, 14:05
Τωρα που σε ειδα στο βιντεο καταλαβα ποιος εισαι ρε θηριο...Σε θυμαμαι απο το fitness..

Νίκο επιδή δεν σε θυμάμε οποτε με πετύχεις έξω έλα να τα πούμε. :rocking:
Kαλα τωρα ειμαι Αθηνα...Αν κατεβω καμια μερα κ σε εντοπισω δεν γλυτωνεις... :moderator:

cool_jonnys
28-09-08, 14:16
:moderator: :rocking: SERIFATO :rocking: :moderator:

peris
28-09-08, 15:01
serifato ε χεχεχεχε ποσα ζρονια ειχα να τα ακουσω αυτο :green:

cool_jonnys
28-09-08, 15:19
serifato ε χεχεχεχε ποσα ζρονια ειχα να τα ακουσω αυτο :green:

http://i293.photobucket.com/albums/mm48/cool_jonnys/0003.jpg

:clapping: :clapping: :clapping:

KATERINI 144
28-09-08, 19:39
τωρα για εξηγηστε μου λιγο τη ειναι αυτο το σεριφατο?! το εβλεπα καποτε παντου, και δεν μπορουσα να καταλαβω τη σκ..τα ειναι?!

:smash:

cool_jonnys
29-09-08, 00:38
τωρα για εξηγηστε μου λιγο τη ειναι αυτο το σεριφατο?! το εβλεπα καποτε παντου, και δεν μπορουσα να καταλαβω τη σκ..τα ειναι?!

:smash:

Ξεκίνησε σαν μια παρέα μηχανόβιων από το Αίγιο την δεκαετία του 80. μετά έγινε ομάδα χαντ μπολ. Και τώρα είναι μια ανάμνηση… 8) 8) 8)

gym mind
29-09-08, 00:40
Δουλευεις ακομη στον σεριφη???

cool_jonnys
29-09-08, 00:41
Δουλευεις ακομη στον σεριφη???
some times...

cool_jonnys
29-09-08, 18:50
Πάντος παιδια μια πολυ καλή ασκηση για να ανεβάσεις κιλά στον πάγκο είναι οι πιέσεις τρικεφάλων εχω 2 λιγο πιο παλιά βίντεο και τα κάνω upload

http://s293.photobucket.com/albums/mm48/cool_jonnys/?action=view&current=f3fdbdf1.pbr
νέο επεισόδιο :D

http://s293.photobucket.com/albums/mm48/cool_jonnys/?action=view&current=cedcbb3b.pbr

... και καλό χειμώνα παίδες :rocking:

giorgos_xania
29-09-08, 19:00
ωραιος !!!

ποσα ειναι ?

cool_jonnys
29-09-08, 19:14
ωραιος !!!

ποσα ειναι ?

135kg
Πάντως προσπάθησα να να κατεβάσω τέρμα κάτω όπως λέει και ο RUHL αλλά η γωνία που γίνεται στον καρπό κάνει την άσκηση (ιδικά όταν η μπάρα πλησιάζει το στήθος) επίπονη :cursing: :cursing: :cursing:

peris
29-09-08, 19:54
γεια σου ρε johny ωραιο βιντεακι :awesome: :rocking: :clapping:

gym mind
29-09-08, 22:48
Θα σπασεις την μπαρα του Μακη κ θα σε αρχισει στα καντηλια μετα..Θ ερθω τελος του μηνος στο μακη που θα κατεβω κατω κ θα σε κανω σκονη,ετοιμασου!!!!! :squat: :weights: :bodybuilder2:

cool_jonnys
29-09-08, 22:53
Θα σπασεις την μπαρα του Μακη κ θα σε αρχισει στα καντηλια μετα..Θ ερθω τελος του μηνος στο μακη που θα κατεβω κατω κ θα σε κανω σκονη,ετοιμασου!!!!! :squat: :weights: :bodybuilder2:

εεελα ρε πατρίδα.... :rocking: :rocking: :rocking:

gym mind
29-09-08, 23:22
Καλα ρε τον Γριβα εβαλες να σε βοηθησει,να σε σκοτωσει???

cool_jonnys
30-09-08, 00:14
Καλα ρε τον Γριβα εβαλες να σε βοηθησει,να σε σκοτωσει???
απλα τον έβαλα για να μην "παλατζάρουν" δεξια-αριστερέ τα κιλα. οχι για να βοηθησεί. ουτος η άλλος δεν υπήρχε και κανένας άλλος τριγύρο! γι άυτο δεν έβαλα και κιλά :drunken: :drunken: :drunken:

cool_jonnys
12-01-09, 01:45
http://i293.photobucket.com/albums/mm48/cool_jonnys/DSC00198-1.jpg
Να και μία χθεσινή και απο μένα!

... Για να μην ξεχνιόμαστε!!!! ετοιμάζονται νέα ρεκόρ !

:rocking: :rocking: :rocking: καλές προπονήσεις ! :D :D :D

slaine
12-01-09, 01:47
ποιός από τους 2 είσαι ρε?

cool_jonnys
12-01-09, 01:53
ποιός από τους 2 είσαι ρε?
Αυτος στην γωνία αριστερά με το κίτρινο μπλουζάκι !!! :nana: :nana: :nana:

_kwstas_
29-01-09, 23:57
μαγκα σωστο θυριο μπραβο για τα κιλα και την προσπαθεια!!! βελτιοσε λιγο την τεχνικη σου ομως γιατι μπορει να σου σκασει τραυματισμος...και αυτο ειναι....... σωστη τεχνικη ο δρομος προς την επιτιχια!

Muscleboss
30-01-09, 00:09
ωραίος jonhy :thumbup:

MB

TRIANTAFYLLOU
30-01-09, 00:23
έτσι μπράβο ωραίο το βίντεο , να μην νομίζουν μερικοί οτι είμαστε μόνο κουβεντολόι . :awesome: :hantel: