PDA

Επιστροφή στο Forum : Halo (Muscletech)



Duke-Nukem
01-02-08, 23:54
TO Anabolic Halo δημιουργεί τεράστιους μυς – γρήγορα

Τα πράγματα είναι απλά. Δεν μπορείτε να αναπτύξετε μυς εάν δεν είστε σε αναβολική κατάσταση.
Και το Anabolic Halo σας «τινάζει» σε μία ισχυρή αναβολική κατάσταση που θα πρέπει να την βιώσετε για να την καταλάβετε.


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6690&stc=1&d=1258537801


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6691&stc=1&d=1258537806

Αυτή η φόρμουλα περιέχει τόσες μεγάλες ποσότητες βασικών αναβολικών στοιχείων που άλλες εταιρίες ούτε φαντάζονται
να τις χρησιμοποιήσουν. Η κρυοαναβολική φόρμουλα του Halo περιέχει 79 συστατικά μυϊκής ανάπτυξης σε επαναστατικούς
και αποτελεσματικούς συνδυασμούς. Αυτά τα πανίσχυρα συστατικά λειτουργούν συνεργειακά και επηρεάζουν κάθε σημαντικό
στοιχείο μυϊκής ανάπτυξης του οργανισμού που οδηγεί σε τεράστια και γρήγορη ανάπτυξη.


Ο πρώτος και σημαντικότερος παράγοντας που έπρεπε να ελέγξουν οι επιστήμονες και οι ερευνητές του MuscleTech ήταν η μεγαλύτερη
χρήση της ελεύθερης τεστοστερόνης. Εξετάζοντας πολλές κλινικές έρευνες και δημοσιεύματα, οι ερευνητές της MuscleTech βρήκαν
έναν τρόπο για να στέλνουν την αναβολικά ενεργή ελεύθερη τεστοστερόνη απευθείας στα μυϊκά κύτταρα.
Ακριβώς.
Διαβάσατε πολύ σωστά. Η ελεύθερη τεστοστερόνη πάει απευθείας στα μυϊκά κύτταρα.


Οι επιστήμονες της MuscleTech βρήκαν έναν τρόπο για να μεταφέρεται η αναβολικά ενεργή τεστοστερόνη απευθείας στους μυς σε κυτταρικό επίπεδο!







Θα ξέρετε βέβαια ότι η ελεύθερη τεστοστερόνη είναι η μοναδική μορφή τεστοστερόνης στο σώμα που μπορεί να χρησιμοποιηθεί για μυϊκή ανάπτυξη.
Η άλλη μορφή τεστοστερόνης, η δεσμευμένη είναι άχρηστη σε ότι αφορά την ανάπτυξη των μυών.
Όμως μόνο το 2% της τεστοστερόνης που υπάρχει στο σώμα των ανδρών είναι στην μορφή της ελεύθερης τεστοστερόνης.
Άρα λοιπόν το να βρεις έναν τρόπο να βελτιώσεις την χρήση της ελεύθερης τεστοστερόνης είναι πολύ σημαντικό για την δημιουργία μεγάλης μυϊκής ανάπτυξης. Ο
ι επιστήμονες και οι ερευνητές (και βέβαια οι bodybuilders) προσπαθούσαν να λύσουν για χρόνια αυτό το πρόβλημα. Όμως τώρα το πρόβλημα λύθηκε.
Ένα βασικό συστατικό το Anabolic Halo έχει αποδειχθεί επιστημονικά ότι αυξάνει την έκταση των μυϊκών ινών κατά μέσο όρο 16,8%.
Οι ερευνητές της MuscleTech δημιούργησαν το Anabolic Halo με ένα ισχυρό συστατικό που έχει αποδειχθεί επιστημονικά ότι πολλαπλασιάζει δραματικά τ
ην χρήση της ελεύθερης τεστοστερόνης. Ο μόνος τρόπος για να γίνει αυτό είναι η αύξηση του αριθμού των δεκτών ανδρογόνου που υπάρχουν μέσα στα μυϊκά κύτταρα.
Οι δέκτες ανδρογόνου δημιουργούν δεσμό με την ελεύθερη τεστοστερόνη και της επιτρέπουν να αποστείλει το ερέθισμα για μυϊκή ανάπτυξη.
Μάλιστα την 21η ημέρα μιας κλινικής έρευνας ένα ισχυρό συστατικό μυϊκής ανάπτυξης που υπάρχει στο Anabolic Halo αύξησε δραματικά πριν την προπόνηση
τον αριθμό δεκτών ανδρογόνου σε σύγκριση με ένα αδρανές σκεύασμα. Αυτό σημαίνει ότι οι μυς σας είναι εφοδιασμένοι με μεγαλύτερες ποσότητες ελεύθερης
τεστοστερόνης που θα χρησιμοποιηθεί για την μυϊκή σας ανάπτυξη. Και επιπλέον όλα αυτά γίνονται χωρίς αρνητικές παρενέργειες και χρησιμοποιώντας μόνο
την φυσική παραγωγή τεστοστερόνης του σώματός σας.

:cyclops: :geek: :clown2:
Πάλι καλά που υπάρχει η muscletech και ανακαλύπτει μυστικά τοου σώματος.....

RUHL
02-02-08, 00:00
Αντε παλι χαχαχαχαχα :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: το HALO απο που βγηκε απο το παιχνιδι η απο μυστικη φορμουλα? :lol:


Κατσε να παρω τηλεφ στην μαυρη αγορα να ακυρωσω την τεστο που ηθελα να παρω
ποτε βγαινει αυτο το νομιμο αναβολικο να προλαβουμε να παρουμε :lol: :lol: πριν εξαντληθουν τα αποθεματα :lol: :lol: :lol:




http://imageshack.gr/files/yz6d6cg0lzi2shwn2pds.gif (http://imageshack.gr/view.php?file=yz6d6cg0lzi2shwn2pds.gif)http://imageshack.gr/files/yqnkssozrf1wt3ah1g51.jpg (http://imageshack.gr/view.php?file=yqnkssozrf1wt3ah1g51.jpg)http://imageshack.gr/files/vqm0r7k1qc21u77n753a.gif (http://imageshack.gr/view.php?file=vqm0r7k1qc21u77n753a.gif)

ioannis1
02-02-08, 11:06
τερμα απο δω και περα ολοι HALO... :bowdown:

billys15
02-02-08, 13:24
Τελικα ας αποφασισουν οι της mt,ποιο απο τα προϊοντα της πρεπει να παρουμε για να κανουμε "το σωμα των ονειρων μας"? Το nitro-tech,το cell-tech,το halo?? :green:

Antonio
02-02-08, 18:45
ολα μαζι!
Εχω καιρό να ασχοληθώ με συμπληρώματα και διαπιστώνω από το παραπάνω κείμενο οτι όντως η muscletech έχει ξεφύγει τελείως.

Παλια δεν έλεγε τέτοιες ********. Απλά διαφήμιζε οτι τα προιοντα της είχαν μεγαλύτερες ποσότητες απότι τα συνηθες προϊοντα (εποχή meso tech-1999?? :???: κάπου εκεί..).

jiujitSu
02-02-08, 19:04
Περισσοτερο πιστευω αυτα που λεει ο Λιακοπουλος..

ioannis1
02-02-08, 22:35
:green: :green: :green:

Gasturb
13-02-08, 16:24
:lol: :bowdown:

flexwheeler99
09-05-08, 12:20
Halo..κατι μου θυμιζει αυτο..μονο που το αλλο ειναι ολα τα λεφτα!

Fotis_Patra
09-09-08, 12:13
Οταν βλεπω συμληρωματα οπως halo,TEST-X 250 και πολλα αλλα μου ερχεται να σπασω το pc :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

KATERINI 144
09-09-08, 18:30
το αλλο με το μούτρο που πηρε 40 κιλα σε μια βδομαδα ηπαρχει σε βιντεο?!

ioannis1
09-09-08, 21:24
παντως χρησιμοποιουνε ονοματα παραποιημενα απο αας αρα η εξαπατηση ειναι προφανης.

Fotis_Patra
09-09-08, 22:31
Πεστα ρε Γιαννη!!!!!

jiujitSu
10-09-08, 00:44
Πωπω !

Τελικα η μαυρη τρυπα που θα ανοιξει και καταπιει την γη θα ειναι απο τα πειραματα της Muscletech με ολα αυτα τα σωματιδιακα πειραματα που χρησιμοποιει για να αναπτυξει τα προιοντα της.

Αν δεν καταφερουν να παρουν ποτε το νομπελ βιοχημειας δεν πειραζει γιατι το νομπελ ΥπερΠ.π.ρολογιας το εχουν ηδη στο τσεπακι τους.

:thumbdown:

manos_
13-09-08, 17:16
oi ανθρωποι δεν παιζονται. Ειχε ενα φυλλαδιο μεσα στο νιτρικο το nanox9 και εγραφε μην τα βγαζετε πολυ ωρα εκτος συσκευασιας γιατι θα εκραγουν!!!και μεσα εχει και ενα πλαστικο που γραφει stabilization pod για να τα σταθεροποιει λεει κατα την μεταφορα στο γυμναστηριο :rocking: :rocking:

jay cutler
26-09-08, 17:02
mano vlepo vlepo edo kai mines ti epithesi kanete stin muscletech ego eimai arostos me aftin tin etairia kai tin iperaspizomai mexri thanatou ena tha sou po gia to nano x9 pou to doulebeis. ean ta xapia afta minoun gia poli ora se atmosfairiko aera skane ontos. gia afto vebaia exoun ftiaxtei na drane toso grigora kai ino to pio dinato xapi nitrikou oksidiou oso


***Γραφε ελληνικα ειναι κανονας του φορουμ για να μην χρειαστει να σβηνουμε ποστς

RUHL
26-09-08, 17:26
αν ειχες καποιο αλλο nick name ισως θα σε πιστευα αλλα με αυτο με τιποτα :rolf: :rolf:


απο περιεργεια αυτο με τα χαπια το δοκημασες?? μπορεις να ανεβασεις βιντεακι αν ναι?

peris
26-09-08, 20:15
mano vlepo vlepo edo kai mines ti epithesi kanete stin muscletech ego eimai arostos me aftin tin etairia kai tin iperaspizomai mexri thanatou ena tha sou po gia to nano x9 pou to doulebeis. ean ta xapia afta minoun gia poli ora se atmosfairiko aera skane ontos. gia afto vebaia exoun ftiaxtei na drane toso grigora kai ino to pio dinato xapi nitrikou oksidiou oso


***Γραφε ελληνικα ειναι κανονας του φορουμ για να μην χρειαστει να σβηνουμε ποστς φιλε σε εχει επηρεασει πολυ ο cutler κουνα λιγο το κεφαλι σου να ερθει στη θεση του το μυαλο σου συγνωμη που μιλαω ετσι αν δεν ειναι οκ ας διαγραφει το ποστ αλλα αυτα που βλεπω θα τρελαθω πο πο σας παιρνουν τα λεφτα τσαμπα αλλωστε δεν ειναι τυχαιο οτι η συγκεκριμενη εταιρια εχει σπονσοραρει το cutler και το nick σου ειναι cutler οποτε και σκ**α να σου δωσουν θα τα πιεις και θα νομιζεις οτι εισαι τουμπανο μη μας λες μαλ***ιες βραδιατικα :1laugh:

jay cutler
26-09-08, 22:31
συγνομι για τα αγγλικα που εκανα ποστ πριν οσο για τον τροπο που απαντισε ο περις απαραδεχτος χορις να κσερει καν πιος ειμαι και χορις να με εχει δει με κρινει ετσι δεν πειραζει ομος.κοροιδεψτε και αλλο την μασλε τεκ.δεν λεο εχει καπια προιντα κοροιντια προσοπικι μου αποπσι μετα απο χρισι ειναι κοροιντια απλονταν χαντραζαιντ χαλο σελλ τεκ αφτα γκαις εντο ειμαστε να τα πουμε οχι να μαλοσουμε!!! :o

peris
26-09-08, 23:40
συγνομι για τα αγγλικα που εκανα ποστ πριν οσο για τον τροπο που απαντισε ο περις απαραδεχτος χορις να κσερει καν πιος ειμαι και χορις να με εχει δει με κρινει ετσι δεν πειραζει ομος.κοροιδεψτε και αλλο την μασλε τεκ.δεν λεο εχει καπια προιντα κοροιντια προσοπικι μου αποπσι μετα απο χρισι ειναι κοροιντια απλονταν χαντραζαιντ χαλο σελλ τεκ αφτα γκαις εντο ειμαστε να τα πουμε οχι να μαλοσουμε!!! :o o τροπος μου ηταν ομος αλλα κοιτα αυτα που γραφεις λιγο

RUHL
28-09-08, 01:28
jay cutler ηρεμησε ρε φιλε ενταξη σε μερικα τοπικ πλακα κανουν τα παιδια

θελεις να ανοιξης ενα τοπικ να τα πουμε μια και καλη ΜΕ ΕΠΕΙΧΗΡΗΜΑΤΑ παρακαλω για την muscletech για ολα της τα προιοντα?

Μπορω να σου πω πολλους λογους γιατι να μην αγωραζεις απο αυτη την εταιρια

ανοιξε λοιπον 1 τοπικ και θα τα πουμε εκει αντι να ποσταρεις για καθε συμπληρωμα της

Επ ευκαιρια ποσο χρονων εισαι και ποσο καιρο πηγαινεις γυμναστηριο και ασχολησε με συμπληρωματα?

the_big_litho
28-09-08, 01:31
roids range???? καινουργιο συμπληρωμα ειναι?

jay cutler
28-09-08, 01:39
ειμαι 18 χρονον απο ροδο ασχολουμε 2 χρονια με σιβλιροματα και κανο ββ 1.5 χρονο σιστιματικα εχο σοματικο βαρος 133 kg kai 24% σοματικο λιπος και ιψος 1.87 cm

peris
28-09-08, 01:41
απο απορια ποσα κιλα ξεκινησες γυμναστηριο?

jay cutler
28-09-08, 01:49
απο απορια ποσα κιλα ξεκινησες γυμναστηριο?
105 kg με σοματικο λιπος αρκετα ψιλο 34%

makis88
03-03-09, 20:06
παιδια εχει παρει κανεις το HALO της muscletech εχω λογο που ρωταω και οχι για διαφημιση....... :unsure:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6690&stc=1&d=1258537801


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6691&stc=1&d=1258537806

tezaman
03-03-09, 20:08
κάνε πρώτα search στο φόρουμ και μετά άνοιξε καινούριο τόπικ :moderator:

makis88
03-03-09, 20:13
ρε φιλε δεν ρωταω τι κανει ξερω πολλη καλα τι κανει αλλο θελω να ρωτησω... πες απλα ενα ναι η ενα οχι........

vagg
03-03-09, 23:30
παιδια εχει παρει κανεις το HALO της muscletech εχω λογο που ρωταω και οχι για διαφημιση....... :unsure:


μηπως το κανεις για δυσφημιση???αχαχχααχχα
εχω παρει παρομοιο γιατι???

goutsos
04-03-09, 02:09
ναι τ πηρα για πες :bodybuilder2:

mantus3
04-03-09, 09:15
πέρυσι περιπου τετοια επωχη που ειχε κυκλοφορισει κ στην Ελλαδα ειχα παρει 2 κουτια αλλα .... τι θες να ρωτησεις?

makis88
07-03-09, 09:49
ηθελα να πω οτι εχει μαμησε τα γευση...
να σου πω μαντους πως το ειδες δουλευει.... :weights: :box: :box1: :wcourt:

goutsos
07-03-09, 14:43
ναι οντως αυτοι οι αμερικανοι προτιμουν τις ξινες για τις γευσεις των σμπληρωματων τους ενω εμεις προτιμουμε τις γλυκες γευσεις...

τωρα αν δουλευει... οτι λενε τα συστατικα τ κανει :weights:

mantus3
07-03-09, 15:10
να σου πω μαντους πως το ειδες δουλευει.... :weights: :box: :box1: :wcourt:

δεν ξερω αμα κανει οσα υποσχετε, αλλα μια δυναμη σιγουρα στην δινει λογο κρεατινης. οσο για την γευση εμενα μου την εσπαγε αυτη η αισθηση "δροσιας" που αφηνε στο στομα. για να μην μιλησω για μιροδια

makis88
07-03-09, 16:51
αυτο ακριβως... η μυρωδια ειναι αηδια σαν ληγμενη να πουμε... ασε που μολις το πινω μου ερχεται αναγουλα... τωρα αμα κανει δουλεια θα το δω....

polydeykis
07-03-09, 20:32
τελικα δουλευει η παπαρια ναι η ου?

mantus3
10-03-09, 20:24
τελικα δουλευει η παπαρια ναι η ου?

προς το ου θα εστελνα την απαντηση μου...

ahi_2
04-08-10, 11:56
το HALO τα σπαει!

Eddie
04-08-10, 12:01
το HALO τα σπαει!

Απο ποια αποψη??

Απο γευση παντως και μενα μου αρεσε,ειδικα αυτο το μουδιασμα στο λαιμο!!

Devil Randime
04-08-10, 13:33
Κάποιοι από δω μέσα περίμεναν πως θα στείλω μιας και πρόκειται για Muscletech και είπα να πω ένα γεια... ΓΕΙΑΑΑΑΑ!!!

Με εκτίμηση,
Παναγιώτης :)

silk
04-08-10, 14:38
Κάποιοι από δω μέσα περίμεναν πως θα στείλω μιας και πρόκειται για Muscletech και είπα να πω ένα γεια... ΓΕΙΑΑΑΑΑ!!!

Με εκτίμηση,
Παναγιώτης :)

αχαχαχαχ.

το ειχε παρει φιλος μου και του ελεγε οτι δουλεψε.αλλα εν μπορω να το στηριξω μιας και λεει και πως οι πρωτεινες οι 20αρες δουλευουν πανω του.

Eddie
04-08-10, 23:41
αχαχαχαχ.

το ειχε παρει φιλος μου και του ελεγε οτι δουλεψε.αλλα εν μπορω να το στηριξω μιας και λεει και πως οι πρωτεινες οι 20αρες δουλευουν πανω του.

Γιατι οχι ρε??Στα 200 γραμμαρια εχει 40 γρ πρωτεινης:P

Καλα ειναι,αμα ετρωγε 600γρ τη μερα ισως ειδε διαφορα:thumbup:

silk
05-08-10, 04:11
Γιατι οχι ρε??Στα 200 γραμμαρια εχει 40 γρ πρωτεινης:P

Καλα ειναι,αμα ετρωγε 600γρ τη μερα ισως ειδε διαφορα:thumbup:

εδω εγω ειδα διαφορα πανω του.
την κοιλια/

Devil Randime
05-08-10, 23:23
Ετρωγες και το κουτι μαζί εσύ και πήρες στην κοιλια? Μηπως σου έπεσε βαρύ λεώ... :P

kobigeokobi
12-05-11, 11:29
Καλησπερα, ενδιαφερομαι να προσθεσω στη διατροφη μου το παραπανω προιον, εψαξα πριν γραψω στο φορουμ αλλα δε πηρα βοηθεια, αν μπορει να μ πουν 2-3 πραγματακια οσοι το εχουν δοκιμασει, επισης θα ηθελα να ξερω αν μπορω να το χρησιμοποιω μετα τα βαρη κ πριν την αεροβια

RAMBO
12-05-11, 12:22
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?12560-%CE%94%CE%99%CE%91%CE%92%CE%91%CE%A3%CE%A4%CE%95-%CE%95%CE%94%CE%A9-%CE%A0%CE%A1%CE%99%CE%9D-%CE%9D%CE%91-%CE%91%CE%9D%CE%9F%CE%99%CE%9E%CE%95%CE%A4%CE%95-%CE%9A%CE%91%CE%99%CE%9D%CE%9F%CE%A5%CE%A1%CE%93%CE%99%CE%9F-%CE%A4%CE%9F%CE%A0%CE%99%CE%9A-!!!

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?2428-HALO-%28Muscletech%29&highlight=anabolic+halo

kobigeokobi
12-05-11, 13:21
τ βρηκα το link αυτο στην αναζητηση, συμπερασμα δεν εβγαλα, γενικως πολυ κραξιμο για την εν λογο εταιρεια λογο τις τρελες υποσχεσεις της αλλα μεχρι εκει, λεπτομερειες γ το προιον καμια περα απο τη γευση απο κανεναν.

sofos
12-05-11, 13:40
τ βρηκα το link αυτο στην αναζητηση, συμπερασμα δεν εβγαλα, γενικως πολυ κραξιμο για την εν λογο εταιρεια λογο τις τρελες υποσχεσεις της αλλα μεχρι εκει, λεπτομερειες γ το προιον καμια περα απο τη γευση απο κανεναν.

γιατι να μη φαει κραξιμο,αφου βγαζει προιοντα με 5γρ blend και μεσα σ αυτα εχει κρεατινη-bcaa-αργινινες-κιτρουλινες ιστοριες κ ολα αυτα σε 5γρ,Η Απατη!

kobigeokobi
12-05-11, 13:52
γιατι να μη φαει κραξιμο,αφου βγαζει προιοντα με 5γρ blend και μεσα σ αυτα εχει κρεατινη-bcaa-αργινινες-κιτρουλινες ιστοριες κ ολα αυτα σε 5γρ,Η Απατη!

Μωρε οτι εχει εχει κ καλως η κακως το εχει...ο καθενας βλεπει τ συστατικα κ αποφασιζει αν θα το παρει η οχι, το θεμα ειναι αν ειναι καλο απο αποψη αποτελεσματος..τη κανει τη δουλεια του;;;

bodydarma
12-05-11, 14:38
... το θεμα ειναι αν ειναι καλο απο αποψη αποτελεσματος..τη κανει τη δουλεια του;;;

Εγω που το δοκιμασα 2 φορές ειμαι ευχαριστημενος απο τα αποτελεσματα.
Αλλα ειναι ακριβο (εγω το πετυχα σε προσφορα και πηρα 2) και υπάρχουν και καλύτερα πιστευω για μετα την προπονηση.

Panagiot1s
12-05-11, 16:42
o Ειχε ενα φυλλαδιο μεσα στο νιτρικο το nanox9 και εγραφε μην τα βγαζετε πολυ ωρα εκτος συσκευασιας γιατι θα εκραγουν!!!

Οντως γίνετε να εκραγούν? :unsure:
Τέρμα οι γουρουνες και οι στρακαστρουκες το πασχα απο εδω και περα θα πεταμε χαπια nano x9. Θα τα προμιθευσω στο χωριο μου.
Σορρυ αλλα δεν κρατηθηκα.

kobigeokobi
12-05-11, 19:34
Εγω που το δοκιμασα 2 φορές ειμαι ευχαριστημενος απο τα αποτελεσματα.
Αλλα ειναι ακριβο (εγω το πετυχα σε προσφορα και πηρα 2) και υπάρχουν και καλύτερα πιστευω για μετα την προπονηση.

οπως;;καθε προταση δεκτη

ionos1
12-05-11, 21:14
Οντως γίνετε να εκραγούν? :unsure:
Τέρμα οι γουρουνες και οι στρακαστρουκες το πασχα απο εδω και περα θα πεταμε χαπια nano x9. Θα τα προμιθευσω στο χωριο μου.
Σορρυ αλλα δεν κρατηθηκα.

:P:P:P:P

bodydarma
12-05-11, 22:43
οπως;;καθε προταση δεκτη

Πολυ καλή φόρμουλα αλλα επισης ακριβη ειναι η MHP Dark Matter.
Εγω προτιμώ να χρησιμοποιω αμινοξέα + δεξτροζη (απο φαρμακειο) και κατα καιρους μονουδρική κρεατίνη για μετα την προπόνηση και μετα απο μια ώρα γευμα ή whey.

iraklis1991
10-11-11, 19:49
Απο τα προιοντα της muscletech το Ηalo ειναι το μονο που εχει δουλεψει πανω μου.
Βεβαια ειχα παρει το παλιο(οχι το hardcore) αν και δεν ξερω τις διαφορες τους.
Σαν μεταπροπονητικο με βοη8ησε πολυ στην απο8εραπεια!!

murder
13-11-11, 21:19
πφφφ διχαζονται οι αποψεις.......

Konstantinos!
15-11-11, 03:47
Εγώ προσωπικά πιστεύω ότι αδικοκλαμένα θα φύγουν τα χρήματα, πολύ χημεία για το τίποτα. Πρωτεινούλα,καθαρή κρεατινούλα(!!!),καμιά πολυβιταμίνη και σωστή διατροφή είναι ΥΠΕΡαρκετά.

Φιλικά πάντα

ΥΠΑΤΙΟΣ
31-07-12, 15:07
ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΕΙΜΑΙ 17 ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟ ΑΦΤΟ??

Xxlakis
31-07-12, 15:20
Φυλαξε τα λευτα σου για την γκομενα ή πρωτεινη και τρωγε ολο το φαι σου.

bowthruster
09-08-12, 22:19
Παιδιά, επειδή διάβαζα το θέμα και μου δημιουργήθηκαν απορίες, μπορεί κάποιος να παραθέσει μελέτη/άρθρο για τη σχέση της ελεύθερης τεστο με τη μυϊκή ανάπτυξη;Sorry για το off! :green:

beefmeup
11-08-12, 00:12
δεν υπαρχει οπως το εννοεις..
για να γινει αυτο,οι αναλογιες πρεπει να ειναι σε επιπεδα που μονο φαρμακα σε φτανουν.

jackalos
19-01-13, 02:17
Ισχύει ότι για να είναι αποδοτικότερο το εν λόγο συμπλήρωμα πρέπει να το ξεκινάμε μετά το τέλος κύκλου κρεατίνης???

koronaKLMT
06-04-13, 18:11
Χμμμμ ψιλομαπα το πραμα.το ειχα αγορασει και δυστηχως ειμουν αφελης τοτε πρωτο συμπληρωμα και ετσι διαβαζα λιστες ατελειοτες απο ουσιεσ χωρις να εχω ψαξει.τελικα τωρα που εχω λιωσει στο διαβασμα και λεω πια πως κατι ξερω καταλαβα οτι ηταν τα πιο σκοτωμα λεφτα που εδωσα και απο το χωμα που μου πουλισαν για cafe σε ενα κατσικοχωρι στην κατερινη(no offence).συμπερασμα:λιγη ενεργεια μετα την προπ και τιποτα περισσοτερο, περρισοτερο πιστευω απο ψυχολογια οτι κανει δουλεια.