PDA

Επιστροφή στο Forum : Δολοφονικό πρόγραμμα?



NewBuilder
09-09-08, 16:53
Σε ένα γυμναστήριο όπως πήγα για ένα μηνα παρατήρησα ότι κάνουν αυτό ακριβώς το πρόγραμμα και όλοι στην ηλικία μου έχουν γίνει τούμπανα .
Ενόω πως είτε για όγκο είτε για γράμμωση κάνουν γυμναστική κάθε μέρα , και τους ρωτάω ποσο καιρό το κάνετε αυτό και με είπαν 2 χρωνια + (όσο πάνε δηλαδή ).
Αμα το κάνω και εγώ θα υπάρχουν συνέπειες?


Δευτερα
Στηθος - Δικεφαλοι

Τριτη
Πλατη - Τρικεφαλοι

Τεταρτη
Ωμοι - Ποδια

Πεμπτη
Στηθος - Δικεφαλοι

Παρασκευη
Πλατη - Τρικεφαλοι

Σαββατο
Ωμοι - Ποδια

Κάνουν και box 3 φορες την εβδομάδα.

Steve KinG STyLe
09-09-08, 18:34
:roll: :roll: ελεεινο???
Μ αρεσει οτι μετα το στηθος κανουμε τρικεφαλο και μετα τον δικεφαλο πλατη...και αφου περασουν οι 2 μερες κοπαναμε και τους ομους.Και παλι απο την αρχη... :lol: :lol:
Για ποσες ασκησεις μιλαμε για καθε μελος του σωματος???(και ποσο δισκολες?)

KATERINI 144
09-09-08, 18:39
μια χαρα ειναι το προγραμμα, τη κυκλο κανουν τα παλικαρια?!

RUHL
09-09-08, 19:02
Ωραιο το προγραμμα συμφωνω με τον φωτη :thumbup: :thumbup: η μονη υπερβολη εκει μεσα ειναι το μποξ :rabbit: :drunken: καλυτερα 2 φορες την εβδομαδα :greenalien:




αυτό ακριβώς το πρόγραμμα και όλοι στην ηλικία μου έχουν γίνει τούμπανα
Προσεχε μην πατησεις καμια συριγκα στα αποδητηρια και τρεχεις μετα :lol:

Niiick
09-09-08, 19:20
XAXAXAXA :rolf: +1000 ! καλυτερα κανε το προγραμμα σου 3 μερες τι βδομαδα κ οχι 6 ειπαμε και θα ψοφησεις και δε θα δεις και πολλα

the_big_litho
09-09-08, 20:09
6 φορες ειναι πολλες με αυτην τη σειρα ειδικα τις μερες που ειναι το στηθος μετα τους ωμους η ακομα και η πλατη μετα τους δικεφαλους. εκτος και αν ειναι χαμηλης εντασης το προγραμμα οποτε δεν θα υπαρξει μυικος καματος αρα και μυικη υπερτροφια

loufas
09-09-08, 22:27
δε μπορει να γιναν ετσι τουμπανα σε δυο χρονια!
απλα κατι θα βαλαν στο στομα τους....
:^^:

peris
09-09-08, 22:30
δε μπορει να γιναν ετσι τουμπανα σε δυο χρονια!
απλα κατι θα βαλαν στο στομα τους....
:^^: οχι γιατι?με αυγα γιναν και αυτοι :1laugh:

loufas
09-09-08, 22:32
δυκροκα,απο αλανιαρα κοτα.! :clown2:

peris
09-09-08, 22:34
δυκροκα,απο αλανιαρα κοτα.! :clown2: χαχαχαχαχα :affraid: ετσι ειναι ετσι :unsure:

billys15
10-09-08, 14:30
Με την ευκαιρια,ο Newbuilder μιλαει για ατομα στην ηλικια μου και 1 χρονο μεγαλυτερα.Η αληθεια ειναι οτι δεν φαινεται να εχουν παρει "πραμα",αλλα δεν ηξερα και τι προπονηση κανουν για να υποψιαστω κατι.

Steve KinG STyLe
10-09-08, 14:56
Ε καλα μην υπερβαλουμε κι ολας αμεσως στις κακες ουσιες :green:
ειναι αντικιμενικο πως εννοει καθανας το "τουμπανο"... :lol:

peris
10-09-08, 15:32
αυτα τα προγραμματα παντως αναλογα και με τις ασκησεις 2χρονια :lol: και νατουραλ δε βγαινουνε χορις αναβολικα και αφου ακου και πυγμαχιες μεσα :awesome:

TRIANTAFYLLOU
10-09-08, 16:55
τα προγράματα βγαίνουν αποτέλεσμα δεν έχουν τα έκανα για χρόνια αυτά 4 - 5 χρόνια τουλάχιστον στην αρχή και όχι μόνο εγώ.
κάθε μέρα προπόνηση 6 μέρες και μία ξεκούραση μόνο κυριακή , 2 φορές κάθε μέρος τού σώματος και τουλάχιστον 3 με 4 ώρες στο γυμναστήριο θυμάμαι μόνο για χέρια απο 25 σέτ δούλευα σε μηχανουργείο 10 έως 12 ώρες και μετά προπόνηση .
αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να μήν βάζω κιλά έτρωγα ότι ήθελα και ουτε λίπος έβαζα αλλά ούτε και μύς απλά είχα φυσική κατάσταση μουλαριού ήμουν όμως και πιτσιρικάς .
δεν σημαίνει όμως πως ήταν σωστό αργότερα κατάλαβα και ήταν δύσκολο να πιστέψω και να κάνω λιγότερη προπόνηση γιατί έτσι έμαθα αλλά επειδή αρχισα να βλέπω γρήγορα διαφορά το υιοθέτησα καλά για αναβολικά ούτε ξέραμε τι είναι γι αυτό και το ανέφερα.

Hurricane38
12-09-08, 03:46
Σωστος ο Ηλιας!
Λιγοτερη προπονηση,πολυ φαι αλλα με ποιοτητα οχι σαβουρα,βασικες ασκησεις (ναι ναι αυτες που πονανε),εναλλαγες εντασης με δυναμικα προγραμματα,καλο και αρκετο υπνο και that's it
Οτι ειναι να σου δωσει το σωματακι σου με φυσικο τροπο θα στο δωσει.
Στην αρχη οτι και να κανεις το σωμα θα σου δωσει αναπτυξη καθ'οτι η προπονηση ειναι κατι καινουργιο για το σωμα.
Οσο περναει ο καιρος τα πραγματα ζοριζουν τοσο ετσι ωστε οι προχωπημενοι να αναγκαζονται να αλλαζουν προγραμματα οχι καθε μηνα αλλα ακομα και απο προπονηση σε προπονηση.