PDA

Επιστροφή στο Forum : B4 (BPI Sports)



sobral
17-12-12, 03:14
http://www.supplementinnercircle.com/wp-content/uploads/2012/12/BPI-SPorts-b4.jpg


Fat Burner
CNS Stimulant
Dopamine/Reuptake Inhibitor



B4™ - is a high-end immediate gratification based PRE-WORKOUT & DIET PILL. It was developed and is manufactured using a core set of "Non-Commercialized" supplement compounds acting as dopamine-norepinephrine reuptake inhibitors. In plain English, this means that these compounds can help to increase concentrations of both norepinephrine AND dopamine! By increasing / enhancing neuro concentrations of these transmitters, you can experience CNS-based appetite suppression, and psychostimulant effects that improve mood, focus, and energy capacity.

Let me explain...Ever stay up long nights cramming for a test? Ever wish there was some unbelievable new compound or set of previously unknown compounds capable of taking you from the RIGHT lane to the left in the 'blink of any eye'? B4™ is a monumental, hardcore PILL that is formulated to help enhance performance and training, and helps you to lose weight – FAST!

http://gnc.imageg.net/graphics/product_images/pGNC1-14651786dt.jpg

http://www.supplementinnercircle.com/wp-content/uploads/2012/12/bpi-sports-b4.png


Για τα συστατικά βρήκα αυτά:

Dendrobium Nobile (stem)- Signals release of epinephrine, norepinephrine & dopamine!
Caffeine Anhydrous (3 Cups of Coffee Worth! Warning)
Canavalia glandiata seed (Vascular Benefits)
Psoralea corylifolia seed- Appears to have excitatory potential secondary to noradrenaline and dopamine
Sophora japonica leaf (Quercetin) also neuroactive, with some of the same abilities as Caffeine but less potent.
Red Wine Concentrate-(Vascular Benefits)

Βγάλε κι άλλες μλκίες μπορείς BPI...πολύ dendrobium πέφτει τελευταία, έχουμε τίποτα γι αυτό? υπάρχει και στο detonate.
π@π@ρια μου φαίνεται...

Polyneikos
17-12-12, 11:26
Εχουμε πει τις φωτογραφίες να ανεβαινουν μεσω site,ειδαλλως με την παροδο του χρόνου κρεμανε.
Επειδη εχει γίνει συσταση και στο παρελθόν,το επόμενο θα κλειδωθεί.

sobral
17-12-12, 16:36
Εχουμε πει τις φωτογραφίες να ανεβαινουν μεσω site,ειδαλλως με την παροδο του χρόνου κρεμανε.
Επειδη εχει γίνει συσταση και στο παρελθόν,το επόμενο θα κλειδωθεί.

:unsure::unsure: δεν μου έχει γίνει ποτέ σύσταση...Αν μπορείτε εξηγείστε μου τον τρόπο κ.Πολυνείκε να το κάνω όπως πρέπει. Συγνώμη αν έκανα κάτι λάθος (πάντως τα εμφανίζει πάντα δεν μου έχει πει κάποιος ποτέ γι αυτό).

Polyneikos
17-12-12, 17:13
Προφανως δεν εχεις παρατηρησει την συσταση,δεν σου λεω ότι το κανεις εσκεμμενα.
Μπορεί να φαίνεται αυστηρο το σχόλιο μου,δεν λεω ότι δεν εμφανίζονται οι φωτογραφίες που βαζεις,αλλα αν φύγουν από το site Που τις εχεις κανει αντιγραφη και επικολληση, φευγουν και από εδω αυτοματως και βγαινει ενα x.
π.χ. Pro Antium (Ronnie Coleman Signature Series) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?20675-Pro-Antium-(Ronnie-Coleman-Signature-Series))
Ηδη σε 2-3 τόπικς, εχει συμβει και το εχουμε διορθωσει.
Eπειδη ανοίγεις πολλα θεματα (καλως κανεις), στο αμεσο παρον ή μελλον θα πρεπει καποιος να τα διορθώνει..Απλα δες το ,για να μην κανουμε διπλες δουλειες.:thumbup:

sobral
17-12-12, 17:25
δεν το είχα προσέξει καν ειλικρινά. Οπότε κάνω αποθήκευση στον Η/Υ μου κ μετά upload για να είναι εντάξει? Ανεβάζω οτιδήποτε καινούργιο βγαίνει, γι αυτό γράφω συνέχεια, είναι ωραίο να υπάρχουν σαν αρχείο τα περισσότερα προϊόντα, για μας δουλεύω χαχα!:green: Οπότε καλό είναι που έγινε η παρατήρηση.:toast:

beefmeup
17-12-12, 17:50
πολυ μαπα το προιον...

sobral
17-12-12, 18:28
πολυ μαπα το προιον...

:toast: όπως το πα, μπορεί να βγάλει και ακόμη χειρότερα έλα BPI το χεις συνέχισε έτσι...:P Τι γίνεται με αυτούς ρε όσο πάνε και χειρότερα!

#Χρόνια σου πολλά Διονύση!! να χαίρεσαι το όνομα, υγεία και χαρές μόνο!

beefmeup
17-12-12, 18:32
φχαριστω μαν..:)

βασικα το ενα συστατικο με την πσολαρια(:green:) το ειχαμε συζητησει κ καπου αλλου..
ολο φυτικα ματζουνια ειναι πλην της καφεινης,που δεν κανουν κ τπτ..τουλαχιστον σε ανθρωπους κ με πραγματικα δεδομενα..