PDA

Επιστροφή στο Forum : Διαγωνισμός: Ποιος είναι ο καλύτερος "μη εστεμμένος" Mr Olympia ;;



Polyneikos
01-01-13, 12:01
Aνοίγoυμε αυτο το δημοψήφισμα για να διαλέξουμε ποιοι ειναι οι αθλητές που φτασαν να διεκδικήσουν τον τίτλο του MR OLYMPIA,αλλά ποτέ δεν το κατάφεραν...
(Το δημοψηφισμα αυτο υπήρχε μεν,αλλα με σαφως πιο λίγες επιλογές.)

Απ΄οτι θα δείτε από τις επιλογές, ειναι με χρονολογική σειρά ,απο την εκκίνηση του πρώτου MR OLYMPIA 1965, εως και του πλέον προσφατου ,το 2012. Άλλοι ήταν όντως δυνατα φαβορί, αλλοι πιθανόν όχι και τόσο.

Το συγκεκριμενο δημοψήφισμα,πέρα από τις απόψεις μας, θα είναι και ενας μικρός φιλικος διαγωνισμός μεταξυ των μελων, καθως θα προσφερει και 5 μπλουζάκια του Βodybuilding.gr , σε εκεινους που θα εχουν τις δημοφιλέστερες ψηφους.

Yπάρχει η δυνατότητα πολλαπλής επιλογής , για να μπορουν έτσι να βγουν οι νικητές με τις περισσότερες σωστές επιλογές.
Ο καθένας ,θα μπορεί να ψηφίσει μεχρι 5 προσωπικες επιλογες
ΠΡΟΣΟΧΗ: Αν υπάρξει ατομο που θα ψηφίσει όλα τα ονόματα (για να να εξασφαλίσει το σωστο) δεν θα μπορεί να συμπεριληφθεί στην κληρωση για τα μπλουζακια.

Τα αποτελέσματα για τον διαγωνισμό θα διαρκεσουν από 1-1-2013 εως και 31 -5 -2013, εκτοτε δεν θα κλειδωσει το τόπικ, απλα όσοι θα συμμετεχουν στο δημοψήφισμα ,δεν θα συμπεριληφθουν ως υποψηφιοι να λαβουν μπλουζακι..

Προσθήκη εκ των υστέρων:

Mπορεί στην πορεία να εξετάσουμε το γεγονος να κλείσει μια μερα ο διαγωνισμός,χωρίς προειδοποιηση - και όχι τελικα 31 Μαϊου - έτσι ωστε να αποφευχθουν και επιλογες -εκ του ασφαλους - τις τελευταιας στιγμής . :thumbup::thumbup:

Χριστοφορος123
01-01-13, 13:08
Πολυ ωραιο Θεμα..και φανταζομαι οτι δεν πρεπει να γραφουμε τις απαντησεις μας .. ετσι;
Αυτο: απλα όσοι θα συμμετεχουν στο δημοψήφισμα ,δεν θα συμπεριληφθουν ως υποψηφιοι να λαβουν μπλουζακι..
Πως τοτε θα παρουμε πλουζακι αν δεν ψηφισουμε;

No Fear
01-01-13, 13:17
Ωραια ιδεα,αν και μου φαινεται μεγαλο το χρονικο διαστημα του διαγωνισμου.:)

Polyneikos
01-01-13, 18:17
Πολυ ωραιο Θεμα..και φανταζομαι οτι δεν πρεπει να γραφουμε τις απαντησεις μας .. ετσι;
Αυτο: απλα όσοι θα συμμετεχουν στο δημοψήφισμα ,δεν θα συμπεριληφθουν ως υποψηφιοι να λαβουν μπλουζακι..
Πως τοτε θα παρουμε πλουζακι αν δεν ψηφισουμε;

Tις απαντήσεις σου,είτε τις γραψεις,είτε όχι ανοικτα στο τόπικ,δεν αλλαζει κατι...
Αναφερω το διαστημα που θα υπολογιστουν τα αποτελεσματα,μετα τις 31/5, όποιος ψηφίσει,δεν θα ληφθεί υπόψην για τα μπλουζακια...
Γενικά , μην τρελλαινεστε, ενας ευχάριστος τρόπος ειναι,μεσω μιας δημοσκόπησης,να δωσουμε μερικα μπλουζάκια :toast:

TheWorst
01-01-13, 18:20
Shawn ray ψηφησα διχως να κοιταξω καν τους αλλους :P
Α τωρα ειδα οτι εχει πολλαπλη.. Ισως τοτε να ψηφηζα και kevin levrone :)

warrior s
01-01-13, 18:23
Ωραίο poll κώστα. Δεν ψήφισα ακόμα γιατί πρέπει να σκεφτώ καλά τι θα ψηφίσω :green:

Polyneikos
01-01-13, 18:24
Εγω ψηφισα :
Τομ Platz, γιατι θα ήθελα να παρει εκείνο από τον Columbu(το 1981)
Rich Gaspari ,γιατί θα ήθελα να εχει παρει ένα από τον Lee Haney
Shawn Ray, γιατι επίσης θα μπορουσε να παρει ενα από τον Dorian Yates (το 1994 αν θυμαμαι καλα)
Τον Flex Wheeler, γιατί πολυ απλά θα ήθελα να είχε παρει ένα
TΟν Victor Martinez,γιατί θα ήθελα να είχε παρει το Mr Olympia το 2007 από τον Cutler.

Dreiko
01-01-13, 19:10
Serge Nubret
Lou Ferrigno
Rich Gaspari
Shawn Ray
Flex Wheeler

beefmeup
01-01-13, 19:11
Εγω ψηφισα :
Τομ Platz, γιατι θα ήθελα να παρει εκείνο από τον Columbu(το 1981)
Rich Gaspari ,γιατί θα ήθελα να εχει παρει ένα από τον Lee Haney
Shawn Ray, γιατι επίσης θα μπορουσε να παρει ενα από τον Dorian Yates (το 1994 αν θυμαμαι καλα)
Τον Flex Wheeler, γιατί πολυ απλά θα ήθελα να είχε παρει ένα
TΟν Victor Martinez,γιατί θα ήθελα να είχε παρει το Mr Olympia το 2007 από τον Cutler.

τα ιδια θα ψηφιαζω κ γω κ για τους ιδιους λογους..
ειδικα αυτη η ηττα του ματρινεζ απο τον κατλερ με ειχε χαλασει πολυ τοτε..
ο shawn ray ηταν παντα απο τους αγαπημενους μου αθλητες οσον αφορα την σωματοδομη του..
κ ολοι οι αλλοι που αναφερεις το αξιζαν..:thumbup:

Χριστοφορος123
01-01-13, 19:12
Εγω ψηφισα:
Chris Cornier
Tom platz
Kai Greene
Markus Ruhl
Levrone

Polyneikos
01-01-13, 19:13
Serge Nubret
Lou Ferrigno
Rich Gaspari
Shawn Ray
Flex Wheeler

Υπάρχει κανενα που θεωρείς ότι θα έπρεπε.μπορούσε να εχει παρει ο Nubret και τον αδίκησαν ή απλα σου αρεσει;:green:

Dreiko
01-01-13, 19:23
Υπάρχει κανενα που θεωρείς ότι θα έπρεπε.μπορούσε να εχει παρει ο Nubret και τον αδίκησαν ή απλα σου αρεσει;:green:

χαχαχα...κοιτα εμενα μ'αρεσουν γενικα οι μαζες και θα μ'αρεσε το 72 να εβλεπα πρωτο τον Nubret αντι του Arnold...μεγαλυτερα ποδια,λεπτη thick μεση...κτλ

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSUzQmYDdtQeewGu5RAfgBketYHN1azCsUYq_g01ev-fUv_TUJkb_UWzdvD

Polyneikos
01-01-13, 19:39
χαχαχα...κοιτα εμενα μ'αρεσουν γενικα οι μαζες και θα μ'αρεσε το 72 να εβλεπα πρωτο τον Nubret αντι του Arnold...μεγαλυτερα ποδια,λεπτη thick μεση...κτλ

+ μεγαλύτερη πλατη ο Οliva από τον Nubret, χερια κτλ,φαίνεται να εχουμε διαφορετική άποψη ,αν μπορουσαμε θα βγαζαμε τον Arnold και 3ο:P


υ.γ. Οι διαχειριστες δεν συμπεριλαμβανόμαστε στον διαγωνισμό, μην περιμενεις μπλουζακι,σε καθε περίπτωση:green:

COBRA_STYLE
01-01-13, 19:48
εγω που ψηφισα 4 εκανα μαλακια ως προς τις πιθανοτητες να αποκτησω μπλουζακι?:green:

Shawn Rey
Kevin Levrone
Kai Greene
Flex Wheeler

Oι 4 uncrowned Mr.O.

Polyneikos
01-01-13, 19:50
εγω που ψηφισα 4 εκανα μαλακια ως προς τις πιθανοτητες να αποκτησω μπλουζακι?:green:

Shawn Rey
Kevin Levrone
Kai Greene
Flex Wheeler

Oι 4 uncrowned Mr.O.

Σε ενα πιθανο σεναριο που καποιος εχει 5 δημοφιλέστερες επιλογες ,εναντι καποιου με 4, υπερτερει ;)

Dreiko
01-01-13, 19:54
αν μπορουσαμε θα βγαζαμε τον Arnold και 3ο:P


υ.γ. Οι διαχειριστες δεν συμπεριλαμβανόμαστε στον διαγωνισμό, μην περιμενεις μπλουζακι,σε καθε περίπτωση:green:

εκει συμφωνουμε...:turtle:


υ.γ κατι σε σλιπακι δεν εχει για μενα?:P

No Fear
01-01-13, 19:57
Μιας και ειμαι ο πρωτος που ψηφισα και ειδα τωρα πως μπορουμε να αναφερουμε,εβαλα τους εξης:
Rich Gaspari
Shawn Ray
Ken Flex Wheeler
Kevin Levrone
Kai Greene

No Fear
01-01-13, 20:04
Σε ενα πιθανο σεναριο που καποιος εχει 5 δημοφιλέστερες επιλογες ,εναντι καποιου με 4, υπερτερει ;)
Mπορω εδω να ρωτησω κατι?Απο την στιγμη που η ψηφοφορια ειναι φανερη,ποιο το νοημα να κερδισουν αυτοι με τις 5 δημοφιλεστερες επιλογες?
Το πιο ευκολο ειναι να παει καποιος την τελευταια ημερα του διαγωνισμοι,να δει τις δημοφιλεστερες και να τις ψηφισει.
Οπως ειναι τα πραγματα,το προτιμοτερο θα ηταν να γινει απλα μια κληρωση με οσους ελαβαν συμμετοχη.
Διορθωστε με σας παρακαλω αν κανω καπου λαθος!

Polyneikos
01-01-13, 20:09
Mπορω εδω να ρωτησω κατι?Απο την στιγμη που η ψηφοφορια ειναι φανερη,ποιο το νοημα να κερδισουν αυτοι με τις 5 δημοφιλεστερες επιλογες?
Το πιο ευκολο ειναι να παει καποιος την τελευταια ημερα του διαγωνισμοι,να δει τις δημοφιλεστερες και να τις ψηφισει.
Οπως ειναι τα πραγματα,το προτιμοτερο θα ηταν να γινει απλα μια κληρωση με οσους ελαβαν συμμετοχη.
Διορθωστε με σας παρακαλω αν κανω καπου λαθος!

Αν το κανει,θα μπει σε μια κλήρωση όπως όλοι οι υπόλοιποι. Η δημοσκόπηση δεν μπορεί να μην ειναι φανερη,αλλιως θα σας έλεγα να μου στείλετε πμ
Οποιος εχει αναγκη ενα μπλουζακι και μπει σε διαδικασίες να καταπιέσει την αποψη του και τις προτιμήσεις του ή να μπει σε διαδικασίες στρατηγικής ,τι να πω.
Εμεις σε καθε περίπτωση, 5 μπλουζακια θελουμε να μοιράσουμε με εναν σχετικα διασκεδαστικό τρόπο :thumbup:

No Fear
01-01-13, 20:12
Αν το κανει,θα μπει σε μια κλήρωση όπως όλοι οι υπόλοιποι. Η δημοσκόποηση δεν μπορεί να μην ειναι φανερη,αλλιως θα σας έλεγα να μου στείλετε πμ
Οποιος εχει αναγκη ενα μπλουζακι και μπει σε διαδικασίες να καταπιέσει την αποψη του και τις προτιμήσεις του ή να μπει σε διαδικασίες στρατηγικής ,τι να πω.
Εμεις σε καθε περίπτωση, 5 μπλουζακια θελουμε να μοιράσουμε με εναν σχετικα διασκεδαστικό τρόπο :thumbup:
Συμφωνοι,αρα θα γινει κληρωση για ολους οσους ψηφισουν ή μονο για αυτους που θα ειναι πιο κοντα στις 5 επικρατεστερες επιλογες?

Polyneikos
01-01-13, 20:14
Συμφωνοι,αρα θα γινει κληρωση για ολους οσους ψηφισουν ή μονο για αυτους που θα ειναι πιο κοντα στις 5 επικρατεστερες επιλογες?

Για αυτους που θα εχουν τις περισσότερες σωστες επιλογες στα πιο διμοφιλη αποτελέσματα

No Fear
01-01-13, 20:20
Ενταξει,σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση!

vaggan
01-01-13, 21:01
εμενα δεν με νοιαζουν τα μπλουζακια παιζω για να κανω την διαφορα και να δειξω οτι κατεχω το σπορ χαχαχ

1)φλεξ γουιλερ τραγωδια απλα που ενα τετοιο σωμα δεν κερδισε ολυμπια το ολυμπια του 1999 τουλαχιστον επρεπε να ειναι δικο του..για εμενα αξιζε και το 93

2)σον ρευ μιστερ ολυμπια 1994 μου ερχεται αμεσως

3)κεβιν λεβρον μιστερ ολυμπια 2000 και 2000 δυο θα μπορουσε να ηταν και αυτος

4)λου φερινο αυτος αδικησε απο μονος του τον εαυτο του αν εμπαινε στον κοπο να κατεβει το 1976 τον ειχε στο τσεπακι για πολλα χρονια

5)και η μεγαλυτερη αδικια ολων ρομπυ ρομπινσον ειχε τον ζεην πολυ ευκολα ολες τις χρονιες αλλα τον αδικησαν καταφορα

reignman007
01-01-13, 21:19
Flex γιατι ειχε ενα απο τα πιο ομορφα σωματα ολων των εποχων
Levrone γιατι οταν σκεφτομαι Bodybuilder,το δικο του σωμα μου σκαει ασυναισθητα στο μυαλο.

Polyneikos
01-01-13, 22:34
Ωραια ιδεα,αν και μου φαινεται μεγαλο το χρονικο διαστημα του διαγωνισμου.:)


Mπορω εδω να ρωτησω κατι?Απο την στιγμη που η ψηφοφορια ειναι φανερη,ποιο το νοημα να κερδισουν αυτοι με τις 5 δημοφιλεστερες επιλογες?
Το πιο ευκολο ειναι να παει καποιος την τελευταια ημερα του διαγωνισμοι,να δει τις δημοφιλεστερες και να τις ψηφισει.


Mπορεί στην πορεία να εξετάσουμε το γεγονος να κλείσει μια μερα ο διαγωνισμός,χωρίς προειδοποιηση - και όχι τελικα 31 Μαϊου - έτσι ωστε να αποφευχθουν και επιλογες -εκ του ασφαλους - τις τελευταιας στιγμής . :thumbup::thumbup:

NASSER
01-01-13, 23:05
Πολύ ωραία θέμα. Δεν μπορώ να επιλέξω ακόμα γιατί πραγματικά όλοι θα θέλαμε κάποιοι να είχαν πάρει ένα Olympia καθώς πολλοί είχαν διαχρονική πολύ παρουσία στην σκηνή του Olympia.
Όμως η επιλογή που θα έκανα είναι μέχρι τους αθλητές που πρωτοεμφανίστηκαν στη δεκαετία του '90. Ο τελευταίος επί σκηνής ο αγαπημένος Kevin Levrone.

tasos2
01-01-13, 23:22
Ο αγαπημενος μου ειναι ο θεος Kai Greene.

Χριστοφορος123
01-01-13, 23:26
Ο αγαπημενος μου ειναι ο θεος Kai Greene.

++ :thumbup:

goldenera
01-01-13, 23:28
χαχαχα...κοιτα εμενα μ'αρεσουν γενικα οι μαζες και θα μ'αρεσε το 72 να εβλεπα πρωτο τον Nubret αντι του Arnold...μεγαλυτερα ποδια,λεπτη thick μεση...κτλ

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSUzQmYDdtQeewGu5RAfgBketYHN1azCsUYq_g01ev-fUv_TUJkb_UWzdvD

Το 72 φίλε Dreiko ακόμα και ο Άρνολντ ξέρει ότι ο Sergio που ήταν στην καλύτερη του φόρμα ήταν ο νικητής;) Λοιπόν για το δημοψήφισμα θα ψηφίσω με βάση συγκεκριμένες χρονιές που θεωρώ άδικο το αποτέλεσμα και είναι:

Φυσικά 1) Shawn Ray (1994)
2) Tom Platz (1981)


5966959670

alexandros.r
01-01-13, 23:46
πολυ ωραιο θεμα. ψηφιζω kai greene , καθως δινει κατι διαφορετικο πανω στη σκηνη και επισης εχει να προσφερει θεαμα και μαθημα και εκτος σκηνης

nicolaos_m
02-01-13, 00:43
Ωραιο θέμα!!!:clap::clap::clap:
Εγώ ειμαι της παλιας σχολης και έβαλα: τον Λου Φερινιο (μεχρι και το Μαστερ εφτιαξαν για να παρει τιτλο και δεν το πηρε...) :(
Τον Φλεξ Γουιλερ! Σαν ενα απο τα καλυτερα σωματα που εχουν περασει!!!!
Τον Λη Λαμπραντα!!! Γιατι εβγαλε δικη του σχολη μποντι μπιλντινκ!!!!
Τον Τομ Πλατζ γιατι του στερησαν τον τιτλο :(
Και τον φοβερο Ρομπυ Ρομπινσον!!! Που δεν τον εχω δει ποτε να ειναι εκτος φορμας! Ακομα και τωρα που ειναι μεγαλος!!!!
Καλη χρονια σε ολους και καλες προπονήσεις!!!!

Spiros1994
02-01-13, 00:59
+1 για shawn ray :thumbup:

TRIANTAFYLLOU
02-01-13, 02:01
στην φωτο με τον πλατς κολούμπο παντιλα , αν ήμουν κριτης πρωτο τον πλάτς θα έβαζα , 2ο τον παντιλα και 3ο τον κολούμπο , η θα παιζόταν στα κομπάριζον η 2η με 3η θεση , γιατι έτσι απο μια φωτο δεν βγάζεις συμπέρασμα
στην άλλη με τον γειτς και τον ρευ , φαίνετε πόσο καλός είναι ο ρευ και αρμονικός , αλλα δίπλα στον σκληρό σαν καβουρα γειτς πως να κερδίσει , αφου δεν κερδίζει κατα κράτος σε αυτη την πόζα , δηλαδή που θα κέρδιζε στην μπροστινή πλάτης , η στην πίσω διπλών δικεφάλων, άντε να κέρδιζε σε καποια κλειστη πόζα όπως πλάγια στήθους ο ρευ , αλλα σε άλλες όταν έβγαζε εκείνο τον ραπτικό στα πόδια ο ντόριαν και εκείνες οι γάμπες σαν κουπια φαρδιές που να σταθεί ο άνθρωπος , αφου τον έβλεπα τον γειτς όταν περπατούσε και σχολιάζαμε με τον γιάννη τον ελευθεριάδη αυτος πρέπει να έχει μεγάλο νούμερο πατούσα για να έχει μεγάλο μοχλο στην εκγύμναση των γαμπων και γίνονται έτσι :P

mortu
02-01-13, 02:22
Flex Wheeler και Shawn Ray λόγω υποδειγματικής συμμετρίας
Kevin Levrone απίστευτος αλλά άτυχος

HIAB XS
02-01-13, 18:02
Flex Wheeler και Shawn Ray λόγω υποδειγματικής συμμετρίας
Kevin Levrone απίστευτος αλλά άτυχος

Συμφωνω απολυτα!!!Ετσι πιστευω κ εγω....

goldenera
03-01-13, 23:43
στην φωτο με τον πλατς κολούμπο παντιλα , αν ήμουν κριτης πρωτο τον πλάτς θα έβαζα , 2ο τον παντιλα και 3ο τον κολούμπο , η θα παιζόταν στα κομπάριζον η 2η με 3η θεση , γιατι έτσι απο μια φωτο δεν βγάζεις συμπέρασμα
στην άλλη με τον γειτς και τον ρευ , φαίνετε πόσο καλός είναι ο ρευ και αρμονικός , αλλα δίπλα στον σκληρό σαν καβουρα γειτς πως να κερδίσει , αφου δεν κερδίζει κατα κράτος σε αυτη την πόζα , δηλαδή που θα κέρδιζε στην μπροστινή πλάτης , η στην πίσω διπλών δικεφάλων, άντε να κέρδιζε σε καποια κλειστη πόζα όπως πλάγια στήθους ο ρευ , αλλα σε άλλες όταν έβγαζε εκείνο τον ραπτικό στα πόδια ο ντόριαν και εκείνες οι γάμπες σαν κουπια φαρδιές που να σταθεί ο άνθρωπος , αφου τον έβλεπα τον γειτς όταν περπατούσε και σχολιάζαμε με τον γιάννη τον ελευθεριάδη αυτος πρέπει να έχει μεγάλο νούμερο πατούσα για να έχει μεγάλο μοχλο στην εκγύμναση των γαμπων και γίνονται έτσι :P

Για σου Ηλία με τις περιγραφές σου:rolf::rolf: Σεβαστή η άποψη σου για τον Dorian, επιμένω για Ray εκείνη τη χρονιά θεωρώντας ότι έπιασε εκπληκτική φόρμα;) Εντάξει ο Dorian στιγμάτισε το χώρο τόσο με την πρωτοφανή διάπλαση και σκληράδα του για τα τότε δεδομένα (ειδικά όταν από το 1992 εμφανίστηκε σχεδόν 10 κιλά πάνω το 1993-αν και η μεσούλα είχε λίγο αυξηθεί- όλοι έμειναν με το στόμα ανοιχτό).

Αλλά στην παρακάτω φωτό πώς να μην διακρίνεις την αδικία.....σπουδαίος ο Σαρδήνιος Φράνκο, αλλά τα πόδια δεν υπάρχουν.......ενώ ο Τομ είναι στα καλύτερα του (αν και για πολλούς όχι συμετρικός αφού όντως τα πόδια του υπερβαίνουν τον κορμό σε ανάπτυξη. Γι'αυτό το λόγο πολλοί έχουν διαλέξει ως νικητή τον Παντίλα που και αυτός εμφανίστηκε σε εξαιρετική κατάσταση).

59735

Polyneikos
06-01-13, 22:49
Μου κανει εντύπωση παντως ότι ειναι αρκετα ψηλα ο Kai Greene,σε ποιο Ολυμπια μπορουμε να πουμε ότι θα μπορουσε να κερδίσει;Στο φετινό ίσως;:unsure:

Χριστοφορος123
06-01-13, 22:57
Μου κανει εντύπωση παντως ότι ειναι αρκετα ψηλα ο Kai Greene,σε ποιο Ολυμπια μπορουμε να πουμε ότι θα μπορουσε να κερδίσει;Στο φετινό ίσως;:unsure:

Ακριβως....στο φετινο εγω προσωπικα περιμενα πςω θα κερδισει..
Ο Heath το μονο πιο δυνατο σημειο απο τον Κai που ειδα ητανε ο ωμος!
Στα αλλα καλυτερος ητανε ο Kai

treloportogalos
07-01-13, 16:36
Σερζ Νουμπρετ για τον είχε λατρεία ο πατέρας μου,Κέβιν Λεβρόνε επείδη θεωρώ οτι είχε τρομερή συμμετρία, Μάικ Μέτζερ επειδή έπρεπε να κερδίσει το 80, και τουσ δυο γερμαναράδες Μάρκους Ρούλ κ Γούλφ γιατί μ'αρέσουν οι μάζες κ γιατί είναι τρελοί για δέσιμο.

adrenaline1986
07-01-13, 18:28
φυσικα νουμπρε τετοιο σκαρι κανει για τισ σημερινεσ εποχεσ αγαλματενιοσ και σκαλιστοσ σαν να ειναι γλυπτο αρχαιο ελληνικο και επισης ο ραυ κριμα συμμετρια στο μεγαλειο τησ χωρισ κοιλιεσ και αναλογιες διαστημηκεσ

warrior s
07-01-13, 22:30
Οι επιλογές μου είναι tom platz, mike mentzer και flex wheeler ;)
Αν και αγαπώ και εκτιμώ αφάνταστα το μεγάλο franco columbo, ο tom ήταν σαφώς καλύτερος εκείνη τη χρονιά ..
Και ο mentzer θεωρώ ότι αδικήθηκε μία χρονιά
Τελός ο flex είχε απίστευτα, τρελά γενετικά και είναι πραγματικά κρίμα που δεν τα κατάφερε έστω μία φορά ;)
Να προσθέσω ότι διαφωνώ με αυτούς που λένε για τον ray το 1994. Ήταν πολύ καλός, αλλά δίπλα στο μεγάλο dorian yates δεν είχε ελπίδα..

Polyneikos
15-01-13, 09:07
Ο διαγωνισμός εξελίσσεται αλλα όντως το χρονικό διάστημα πιθανόν να είναι μεγάλο που τέθηκε στην αρχή.
Καποια στιγμή, θα κλείσει ως διαγωνισμός,οπότε όσοι θελουν θα πρεπει να συμμετασχουν άμεσα και δεν χρειαζεται να περιμενουν...
Ηδη υπάρχουν 5 ατομα που εχουν το προβάδισμα που φυσικα αλλάζουν ανα πάσα στιγμή,όσο το poll εξελίσσεται και αλλαζουν οι προτιμήσεις.

HACKERWALLK3R
15-01-13, 14:58
Mentzer μιας και το σώμα ταιριάζει απόλυτα στα αισθητικά μου κριτήρια.
Επιπλέον μου άρεσε αρκετά και ο flex

billy89
15-01-13, 15:35
Kai Greene γιατί μεγάλη κλοπή φέτος... νομίζω ότι το δικαιούται απόλυτα ένα Ολύμπια!

NASSER
15-01-13, 16:08
Tom Platz
Shawn Ray
Kevin Levrone
Ken 'Flex' Wheeler
Nasser El Sonbaty

Αυτούς επέλεξα και εκ των πλείστων είναι αθλητές της δεκαετίας του '90 που μου αρέσουν τα σώματα τους και είναι ακόμα αποδεκτά μέχρι σήμερα.
Για τον Tom Platz κανείς δεν μπορεί να αμφιβάλλει πως είναι αδικημένος και υπήρξε πρωτοπόρος στα μεγάλα πόδια. Μέχρι και σήμερα πλέον οι αθλητές κρίνονται οπτικά πρώτα από τα πόδια!

aris1994
25-01-13, 01:05
flex wheeler ο αγαπημένος μου

Fataoulas
31-01-13, 11:51
Τα αποτελέσματα για τον διαγωνισμό θα διαρκεσουν από 1-1-2013 εως και 31 -5 -2013,



Up για να γελασουμε :green:

Πως ειχα την εντυπωση οτι ηταν απο 1/1 εως 31/1 :P και μου ειχε κανει και εντυπωση οι τοσοι λογοι ψηφοι. Μα ειναι λογικο λεω, να εχουν ψηφησει μονο 79 ατομα? Δε θελουν το μπλουζακι?

Μπαινω και γω σημερα το πρωι να δω αποτελεσματα, και ειδα την ημερομηνια :shock:

κλικ στο βιντεο :turtle:

http://www.grapheine.com/bombaytv/creation-en-ef0ab74fc58090cbec921b5351305224.html

gretyl666
09-02-13, 18:20
flex και shawn

loukiss
09-02-13, 19:56
Kai Greene
Flex Wheeler
Shawn Ray
Kevin Levrone
Tom Platz

gretyl666
09-02-13, 21:05
*...επισης wolf, ruhl γιατι ειναι γερμανοί και ένας άλλος στη τύχη .

D.ANTONIADIS
11-02-13, 22:49
FLEX

Giovanni
12-02-13, 12:10
Shawn Ray
Kevin Levrone
Dennis Wolf
Ken 'Flex' Wheeler
Chris Cormier

Sotos7Xania
12-02-13, 16:51
Shawn Ray(εχετε αναφερει ολοι για ποιο λογο)
Kevin Levrone(επίσης)
Rich Gaspari(Απλά θεωρώ ότι είχε πανέμορφο σώμα όχι μόνο ως bodybuilder αλλά γενικά)
Kai Greene(Ε κάποια στιγμή πρέπει να το πάρει.Έχει φοβερή πλάτη)
Flex Wheeler(Νομιζω πβς το 99 το άξιζ πολύ περισσότερο από τον Coleman.Ήταν καταπληκτικός)

Αν μπορούσα να επιλέξω άλλους δυο θα έπελεγα Tom Platz και Lou Ferigno.Ίσως και ο Paul Dillet αλλά νομίζω πως αυτός δεν ήταν καν στις επιλογές).Διάλεξα έναντι αυτών των δυο τον Gaspari και τον Kai Greene επειδή προσωπικά ο Gaspari είναι αδυναμία μου και επειδή ο Kai νομίζω το αξίζει πάρα πολύ.Επιπλέον ο Lou νομίζω ότι δεν τα κατάφερε από δική του λάθος απόφαση να μην κατέβει ενώ θα μπορούσε να το πάρει.Αντιθέτω οι υπόλοιποι χάσανε ενώ κατέβηκαν στους αγώνες

gretyl666
12-02-13, 20:02
Shawn Ray
Kevin Levrone
Dennis Wolf
Ken 'Flex' Wheeler
Chris Cormier

Και γω αυτούς είχα βάλει εκτός απ'τον λεβρον

Dreiko
13-02-13, 13:02
Nα και μια ωραια φωτογραφια τριων υποψηφιων...:thumbup:

61669

moumia
17-02-13, 12:12
Rich Gaspari

Polyneikos
30-04-13, 19:51
Aνοίγoυμε αυτο το δημοψήφισμα για να διαλέξουμε ποιοι ειναι οι αθλητές που φτασαν να διεκδικήσουν τον τίτλο του MR OLYMPIA,αλλά ποτέ δεν το κατάφεραν...
(Το δημοψηφισμα αυτο υπήρχε μεν,αλλα με σαφως πιο λίγες επιλογές.)

Απ΄οτι θα δείτε από τις επιλογές, ειναι με χρονολογική σειρά ,απο την εκκίνηση του πρώτου MR OLYMPIA 1965, εως και του πλέον προσφατου ,το 2012. Άλλοι ήταν όντως δυνατα φαβορί, αλλοι πιθανόν όχι και τόσο.

Το συγκεκριμενο δημοψήφισμα,πέρα από τις απόψεις μας, θα είναι και ενας μικρός φιλικος διαγωνισμός μεταξυ των μελων, καθως θα προσφερει και 5 μπλουζάκια του Βodybuilding.gr , σε εκεινους που θα εχουν τις δημοφιλέστερες ψηφους.

Yπάρχει η δυνατότητα πολλαπλής επιλογής , για να μπορουν έτσι να βγουν οι νικητές με τις περισσότερες σωστές επιλογές.
Ο καθένας ,θα μπορεί να ψηφίσει μεχρι 5 προσωπικες επιλογες
ΠΡΟΣΟΧΗ: Αν υπάρξει ατομο που θα ψηφίσει όλα τα ονόματα (για να να εξασφαλίσει το σωστο) δεν θα μπορεί να συμπεριληφθεί στην κληρωση για τα μπλουζακια.

Τα αποτελέσματα για τον διαγωνισμό θα διαρκεσουν από 1-1-2013 εως και 31 -5 -2013, εκτοτε δεν θα κλειδωσει το τόπικ, απλα όσοι θα συμμετεχουν στο δημοψήφισμα ,δεν θα συμπεριληφθουν ως υποψηφιοι να λαβουν μπλουζακι..

Προσθήκη εκ των υστέρων:

Mπορεί στην πορεία να εξετάσουμε το γεγονος να κλείσει μια μερα ο διαγωνισμός,χωρίς προειδοποιηση - και όχι τελικα 31 Μαϊου - έτσι ωστε να αποφευχθουν και επιλογες -εκ του ασφαλους - τις τελευταιας στιγμής . :thumbup::thumbup:




Μέχρι την Μεγάλη Παρασκευή, 3 Μαϊου, εχωντας συνεννοηθεί με τους υπευθύνους, θα ισχύει η ψηφοφορία ,όσον αφορά το θέμα του διαγωνισμού με τα μπλουζακια..5 στο σύνολο..(αναμεικτα μπλουζάκια του site και από το event του Ατλας).
Απο εκεί και πέρα θα ανακοινωθούν οι νικητές και θα μιλήσουν μαζί μου με πμ.
Εχω την δυνατότητα να τα αποστείλω με ΕΛΤΑ (με δικα μου έξοδα) ή για τυχόν κοντινές αποστάσεις συναντιέμαι καπου.

Fataoulas
30-04-13, 20:02
Επειδη αισθανομαι τυχερος, να σου δωσω τη διευθυνση μου απο τωρα? :green:

Polyneikos
30-04-13, 20:16
Επειδη αισθανομαι τυχερος, να σου δωσω τη διευθυνση μου απο τωρα? :green:

Αν αυξηθούν οι ψήφοι στα φαβορί,θα πρέπει να είσαι τυχερός και στην κλήρωση :P

Metalhead|T|
30-04-13, 20:26
φαινονται οι φήψοι του κάθε μέλους ή πρεπει να τα γράφουμε και απο κατω!?

Polyneikos
30-04-13, 20:41
Οι διαχειριστές έχουν πρόσβαση, εδω τις γράφουμε απλά για την συμμετοχή στο τόπικ :thumbup:

Metalhead|T|
30-04-13, 20:44
οκ Polyneikos ευχαριστω :toast:

έλεγξε και τα πμ σου ;)

COBRA_STYLE
30-04-13, 20:49
Ειμαι πολυ κοντα στη νικη θαρρω:P

Fataoulas
30-04-13, 20:55
^^platz, Ray, Levrone, Wheeler και Greene ειναι μεχρι στιγμης τα τοπ 5..... αλλα και η επιλογη μου :green:


ΣΦΥΡΑ ΤΟ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΥΝΕΙΚΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ (πριν εχουμε καμμια ανατροπη και παρω τα rx/ μου :P )

Polyneikos
30-04-13, 21:39
Ειμαι πολυ κοντα στη νικη θαρρω:P

o μόνος λόγος του ότι είσαι κοντά ,είναι το ότι γλυτώνω μεταφορικά :P

-beba-
30-04-13, 22:08
Κάποιος να με βοηθήσει να κερδίσω....
Θέλω πολύ ένα μπουζάκι bodybuilding.gr smal.:turtle::turtle::turtle:
Δέχομαι βοήθεια με προσωπικό μύνημα.

COBRA_STYLE
30-04-13, 22:58
o μόνος λόγος του ότι είσαι κοντά ,είναι το ότι γλυτώνω μεταφορικά :P

χαχαχαχαχαχαχα...ε ναι ρε φιλε...το πολυ πολυ δωστα σε μενα και θα τα μοιρασω εγω μετα:rolf::rolf::rolf:να'σαι σιγουρος:turtle::rolf:

NASSER
30-04-13, 23:18
Αν ο Kai Green πάρει το Mr Olympia 2013 τα μπλουζάκια επιστρέφονται? :P
Ταπεινή μου άποψη, αθλητές που είναι ακόμα ενεργοί δεν θα έπρεπε να είναι στη λίστα.:unsure:

giannis64
30-04-13, 23:27
Ειμαι πολυ κοντα στη νικη θαρρω:P

μπααααααα!!!!!:thumbup:


o μόνος λόγος του ότι είσαι κοντά ,είναι το ότι γλυτώνω μεταφορικά :P

:green:


Οι διαχειριστές έχουν πρόσβαση, εδω τις γράφουμε απλά για την συμμετοχή στο τόπικ :thumbup:

και οχι μονο :rolf:

giannis64
30-04-13, 23:29
Κάποιος να με βοηθήσει να κερδίσω....
Θέλω πολύ ένα μπουζάκι bodybuilding.gr smal.:turtle::turtle::turtle:
Δέχομαι βοήθεια με προσωπικό μύνημα.

θες ποντους μπεμπα?:unsure:

giannis64
04-05-13, 19:56
Ο διαγωνισμός της ψηφοφορίας έχει τελειώσει από εχτες το βράδυ.
Τα αποτελέσματα των νικητών έχουν ως εξής:
Πρώτοι νικητές με ψήφους 5/5 είναι:

billy89 (http://www.bodybuilding.gr/forum/member.php?8771-billy89) 5/5

Fataoulas (http://www.bodybuilding.gr/forum/member.php?13652-Fataoulas) 5/5


Αυτοί που ψήφισαν επιλέγοντας 5 αθλητές, και πετυχαν στους 4, ακόμα και αν έχασαν την μια τους επιλογή, υπερτερούν από αυτούς που πέτυχαν 100% αλλά με μόνο 4 επιλογές.



Και μετά έχουμε 5 ατομα με 4/5 επιλογες:

Aiolos (http://www.bodybuilding.gr/forum/member.php?8939-Aiolos) 4/5
GeorgeS (http://www.bodybuilding.gr/forum/member.php?1387-Georges) 4/5
magavatout (http://www.bodybuilding.gr/forum/member.php?8968-magavaTOUT) 4/5
No Fear (http://www.bodybuilding.gr/forum/member.php?181-No-Fear) 4/5
Sotos7_Hania (http://www.bodybuilding.gr/forum/member.php?14556-Sotos7Xania) 4/5

Polyneikos
04-05-13, 20:43
Συγχαρητήρια στους νικητές :thumbup:
Μιλάμε με πμ παιδιά για να κανονίσουμε τρόπο παραλαβής (Αμεση επαφή ή μεσω ΕΛΤΑ :welcome: )

giannis64
04-05-13, 20:58
κοιτα να δεις που ξεχασα να αναφερω με ποιον επρεπε να επικοινωνησουν για τα μπλουζακια?:green:

gretyl666
04-05-13, 21:31
Συγχαρητιρια στους νικητές !

Για εμάς που χάσαμε δεν εχει και κανενα άλλο τεστακι ;;;
Προτείνω να γίνουν κι αλλα τεστ μ θέματα οπως ποιος θα βγει πρωτος στο Μr Olympia, ποια θα βγει πρώτη στο Ms Olympia και να γίνεται ετσι για όλες τις κατηγορίες μήπως και κερδισουμε

gretyl666
04-05-13, 21:34
αα μπορει και τα επόμενα δώρα που θα προσφέρετε να ειναι στραπς, σέικερ,πρωτεΐνες κλπ..

GodSlayer
04-05-13, 23:06
ναι ναι, κρεατινες, αμινο, νιτροξιδια, λιποδιαλυτες, στακς, αλτηρες, βαρη, μηχανηματα κλπ κλπ :rolf:

-beba-
04-05-13, 23:12
θες ποντους μπεμπα?:unsure:

Θέλω να κερδίσω. Θα με βοηθήσεις?

gretyl666
04-05-13, 23:28
Θέλω να κερδίσω. Θα με βοηθήσεις?

τωρα τελείωσε ... Την άλλη φορα κι ας ελπίσουμε οτι θα υπάρξουν και πολλά αλλα τεστ με τα δώρα που πρότεινα χαχαχ

gretyl666
04-05-13, 23:31
ναι ναι, κρεατινες, αμινο, νιτροξιδια, λιποδιαλυτες, στακς, αλτηρες, βαρη, μηχανηματα κλπ κλπ :rolf:

ΝΑΙΙΙΙ !!! Τι ωραία που θα ήτανε!! :rolf:. Φαντάζεσαι ; 5 κουτιά κρεατίνης της muscletech τα 5 μελη που κερδισαν .χαχαχαχ

GodSlayer
04-05-13, 23:45
μικρη εχεις ξεφυγει :cool:

gretyl666
05-05-13, 09:19
σιγα πλάκα εκανα αλλα τα στραπς και επιπλεον μπλουζάκια ειναι οτι πρεπει. Να ξαναγίνει

Polyneikos
05-05-13, 17:39
Για την ιστορία, επειδή το poll εξελίσσεται και μπορεί κάποια στιγμή να ανατραπούν τα δεδομένα αλλά εκτός διαγωνισμού πλέον ,η πεντάδα των αθλητών με τους περισσότερους ψήφους ήταν :

1) Flex Wheeler
2) Shawn Ray
3) Kai Greene
4) Kevin Levrone
5) Tom Platz

No Fear
06-05-13, 20:50
Συγχαρητήρια στους νικητές :thumbup:
Μιλάμε με πμ παιδιά για να κανονίσουμε τρόπο παραλαβής (Αμεση επαφή ή μεσω ΕΛΤΑ :welcome: )Νασαι καλα,σε ευχαριστουμε πολυ!Περιμενουμε νεοτερα!:welcome:

Polyneikos
06-05-13, 22:23
Ο διαγωνισμός της ψηφοφορίας έχει τελειώσει από εχτες το βράδυ.
Τα αποτελέσματα των νικητών έχουν ως εξής:
Πρώτοι νικητές με ψήφους 5/5 είναι:

billy89 (http://www.bodybuilding.gr/forum/member.php?8771-billy89) 5/5

Fataoulas (http://www.bodybuilding.gr/forum/member.php?13652-Fataoulas) 5/5


Αυτοί που ψήφισαν επιλέγοντας 5 αθλητές, και πετυχαν στους 4, ακόμα και αν έχασαν την μια τους επιλογή, υπερτερούν από αυτούς που πέτυχαν 100% αλλά με μόνο 4 επιλογές.



Και μετά έχουμε 5 ατομα με 4/5 επιλογες:

Aiolos (http://www.bodybuilding.gr/forum/member.php?8939-Aiolos) 4/5
GeorgeS (http://www.bodybuilding.gr/forum/member.php?1387-Georges) 4/5
magavatout (http://www.bodybuilding.gr/forum/member.php?8968-magavaTOUT) 4/5
No Fear (http://www.bodybuilding.gr/forum/member.php?181-No-Fear) 4/5
Sotos7_Hania (http://www.bodybuilding.gr/forum/member.php?14556-Sotos7Xania) 4/5

Επειδή καποιος μου έστειλε πμ ,όλοι οι 7 προαναφερθέντες δικαιούνται μπλουζάκι,με καποιους έχω μιλησει με πμ, περιμένω και τους υπολοιπους.:welcome:

giannis64
06-05-13, 23:59
οποιος δεν ερθει σε επαφη μαζι σου κωστα μεχρι το σκ, μπλουζακι δεν θα παρει. οποτε θα τα στειλεις σε μενα..:green:

Χριστοφορος123
07-05-13, 12:30
Φτουυυυυυ....πετυχα τους 3 :green:

gretyl666
07-05-13, 12:47
Κλ άμα δν επικοινωνήσουν εγκαίρως παίρνουμε κ μεις τα μπλουζάκια που λεει ο λόγος χαχχ
Αλήθεια ποσο κάνει ενα μπλουζάκι με το σήμα του φορουμ ;

giannis64
07-05-13, 13:52
δες εδω Μπλουζάκια Bodybuilding.gr 2012 (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?20714-%CE%9C%CF%80%CE%BB%CE%BF%CF%85%CE%B6%CE%AC%CE%BA%CE%B9%CE%B1-Bodybuilding.gr-2012)

Polyneikos
21-05-13, 16:24
Στο τέλος της εβδομάδας θα ταξιδέψουν τα μπλουζάκια προς τους προορισμούς τους,θεωρώ αρχες της αλλης θα τα εχετε στα χέρια σας :thumbup:

Metalhead|T|
21-05-13, 17:09
προς admin και mods..>πιστευω θα ηταν μια καλή λύση να εμπαινε και η στάμπα των προηγουμενων ετών η και μια φετινή σε μορφή jpg ας πουμε ή συννημενου εδω στο φορουμ σε καλη αναλυση ωστε αν καποιο μέλος θελει να φτιάξει μπλουζακι να μπορεί να την βάλλει σε ενα usb stick και να την εκτυπώση σε δικό του μπλουζακι σε καποιο καταστημα...αν τώρα η ιδεα ειναι αντιθετη με τους κανόνες του φορουμ (για το λόγο ας πουμε οτι κάποιος μπορεί να φοράει το μπλουζακι χωρις να ειναι μελος της κοινότητας-λεω εγω τωρα- μην το επιχειρήσετε)...

συγχαρητήρια στους νικητες :welcome:

No Fear
21-05-13, 20:05
Nασαι καλα Κωστα!Σε ευχαριστουμε πολυ και πολυχρονος και υγειης για την γιορτη σου σημερα!:welcome:

billy89
27-05-13, 14:38
Παρέλαβα μόλις το δωράκι:thumbup:

Ευχαριστώ πολύ το φόρουμ και ιδιαίτερα τον Κώστα που επιβαρύνθηκε με τα έξοδα!:toast:

Fataoulas
28-05-13, 09:45
Και μενα μολις ηρθε το πακετο μου. Σημερα θα το φορεσω που θα παω για στηθος

Κωστα και bb.gr σας ευχαριστω πολυ. Θα ανεβασω και φωτο με το μπλουζακι φορεμενο :thumbup:


(78 γραμματοσημα ρε συ θηριο, δε βαρεθηκες να τα κολλας? :clap: )

No Fear
28-05-13, 18:48
Και εγω σημερα παρελαβα!Το μπλουζακι παρα πολυ καλο και ποιοτικο,κουβαλαει και την ψυχη του forum πανω του!
Ευχαριστω και εγω παρα πολυ!!!:thumbup:

Polyneikos
28-05-13, 18:55
Να είστε καλά παιδιά,καλές προπονήσεις,σας εύχομαι να "στενέψουν" πανω σας :bbbiceps::thumbup:

Aiolos
30-05-13, 21:55
Το παρέλαβα και εγώ προχθές!!!Έφαγε πλύσιμο στο γρήγορο πρόγραμμα κ φορέθηκε την επόμενη στο gym για να ψαρώνει κοσμάκης!!!:P:bbbiceps:

magavaTOUT
31-05-13, 16:58
αααα μου χει ερθει απο τη Δευτερα και ξεχασα να γραψω!! Ευχαριστουμε και παλι.. Σκοπος να το γεμησουμε το ατιμο! :bbbiceps:

Ultra_b
11-06-13, 01:49
flex!!!!!!

loufas
12-06-13, 14:27
βγαλε τον lee prist απο την λιστα....

HIAB XS
12-06-13, 17:37
βγαλε τον lee prist απο την λιστα....

Γιατι παλικαρι να βγει απο την λιστα?Δεν εχει μαζες?η μηπως δεν εχει συμετρια?

Metalhead|T|
12-06-13, 18:58
βγαλε τον lee prist απο την λιστα....

http://i.eprci.net/troll-spray

loufas
14-06-13, 22:38
Γιατι παλικαρι να βγει απο την λιστα?Δεν εχει μαζες?η μηπως δεν εχει συμετρια?
ο kevin levrone που τον εχεις στο προφιλ σου πιστευω ηταν ενας αθλητης που αξιζε ατρανταχτα το μρο Ο και ηταν κριμα!ειχε αλλα θεματα αυτος τεςπα!
αλλα ο leeprist απορω με την καρδια μου πως εφτασε και πατησε στο μρΟ!π.ψ ο κεφαλιανος αξιζε που πατησε το ποδι του στο μρ.ανεξαρτητα απο τις θεσεις που πηρε!

goldenera
14-06-13, 22:54
Γιατί είναι από τους καλύτερους 'κοντούς' αθλητές όλων των εποχών.


6914669147

kotsoum
14-06-13, 23:08
Klein mein..

loufas
15-06-13, 00:37
ναι αλλα για μρ,Ολυμπια ηταν σαν μυγακι σε θεμα μυικοτητας!δε λεω πως ηταν πατος αλλα γιατην συγκεκριμενη δημοσκοπηση καλητερα να βαζαμε τον μπουρναζο παρα τον prist! σορυ αν ειμαι σληρος!

goldenera
15-06-13, 14:57
Μυγάκι????? Για το ύψος του και την κατασκευή του είχε πολύ περισσότερη μυικότητα από πολλούς άλλους που θεωρούνται τεράστιοι και οι έμπειροι του χώρου καταλαβαίνουν τί εννοώ. Συμφωνώ ότι ίσως δε θα μπορούσε ποτέ να γίνει Μρ.Ο, αλλά όπως είπα μιλάμε για έναν από τους καλύτερους αθλητές στο χώρο.

loufas
15-06-13, 19:18
Μυγάκι????? Για το ύψος του και την κατασκευή του είχε πολύ περισσότερη μυικότητα από πολλούς άλλους που θεωρούνται τεράστιοι και οι έμπειροι του χώρου καταλαβαίνουν τί εννοώ. Συμφωνώ ότι ίσως δε θα μπορούσε ποτέ να γίνει Μρ.Ο, αλλά όπως είπα μιλάμε για έναν από τους καλύτερους αθλητές στο χώρο.
Δε ξερω!για μενα διχνει μετριος

Polyneikos
15-06-13, 20:16
Το δημοψήφισμα και οι επιλογές των αθλητών ήταν βασει των κατατάξεων και ποιοι ηταν οι runners up.
Καλώς ή κακώς, οσο και αν δε αρεσει σε καποιους , ο Lee Priest πλασαρίστηκε σε αρκετα Olympias και βασει του τίτλου του δημοψηφίσματος, δικαιολογείται η συμμετοχή του.

beefmeup
15-06-13, 20:26
o Priest μαμουσε κ εδερνε..πολυ ολοκληρωμενος αθλητης..δεν του ελειπε τπτ..
φοβερη καριερα κ απο μικρος,αξιος..:bbbiceps::bbbiceps:

vaggan
15-06-13, 21:01
Δε ξερω!για μενα διχνει μετριοςναι μωρε μυγακι ηταν κιλο προς κιλο ειχε ισως απο τα μεγαλυτερα χερια και ηταν απο τους λιγους που οταν τα εκανε κομπαριζον με αθλητες 20 ποντους ψηλοτερους εδειχναν ιδια και καλυτερα

TheWorst
15-06-13, 21:40
Κανεις δεν ειπε για τον δυνατο μεγαλο πηχη με τις φλεβες οσο μια π@@@

loufas
16-06-13, 00:49
υπερβολες....

Polyneikos
15-01-16, 19:34
Βλέπωντας ενα δημοψήφισμα από παλιά , παρατηρώ ότι η γενιά του 90 προκρίνει περισσότερο τους Wheeler & Ray, ενώ από τους τωρινούς τον Kai Greene.

vaggan
15-01-16, 20:28
πραγματικα για να το κουβεντιασουμε λιγο ειναι αποριας αξιο για εμενα πως καποιος πιστευει οτι αδικειται μια σωματικη διαπλαση σαν του και με πραγματικα ακαλαισθητο σωμα αν ειναι 1,75 λεω εγω τωρα το 1,65 ειναι ποδια και οτι περισσευει κορμος κεφαλι:Pδεν μπορει να χτυπησει το συνολο του φιλ χιθ ουτε στα πιο τρελλα του ονειρα εχει μεν δικεφαλα σαν μπαλες κανονιου αλλα στα τρικεφαλα χανει πολυ ειδικα στις ποζες που τα χερια ειναι τεντωμενα επισης στην ποζα μοστ μασκιουλαρ σε σχεση με τον φιλ ειναι ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ.δηλαδη τι να πει ο φουκαρας ο ρομπυ ρομπινσον για αδικια με τον φρανκ ζεην που ο ρομπυ του εριχνε μεχρι και στα αυτια. θα μου πειτε τωρα καποιοι ποιος ειναι ο ρομπυ ρομπινσον???ενταξει δεν σας παρεξηγω νεα παιδια ειστε:P:turtle:

SOLID
15-01-16, 20:42
ΕΥΚΟΛΑ ο Κεννεθ.

Tailwind27
17-07-16, 23:09
Οι Shawn Ray , Kevin Levrone, Flex Wheeler & Nasser El Sonbaty ήταν πληρεις αθλητές, εφτασαν κοντά στην πηγή, αλλά δεν ήπιαν νερό λόγω του ότι έπεσαν στους τιτάνες Dorian Yates & Ronnie Coleman.
Tελος ο Kai Greene, εφτασε να πιέσει τον Heath καλά , αλλα τελικά απομακρύνθηκε πάλι.

Polyneikos
09-04-17, 10:13
Τελικά κανείς δεν πήρε από αυτούς τον τίτλο, αν και έφτασαν κοντα..

114784

goldenera
03-05-17, 17:30
Αν θα διάλεγα έναν από τους τρεις θα ήταν ο υπερόπτης και πολυλογάς κατά τα άλλα Σον Ρέι;)

Fataoulas
04-05-17, 20:23
Να είστε καλά παιδιά,καλές προπονήσεις,σας εύχομαι να "στενέψουν" πανω σας :bbbiceps::thumbup:



4 χρονια μετα, ομολογω οτι η ευχη σου επιασε Κωστα ;)

vaggan
25-05-17, 18:42
Αν θα διάλεγα έναν από τους τρεις θα ήταν ο υπερόπτης και πολυλογάς κατά τα άλλα Σον Ρέι;)+απειρο

TheWorst
26-05-17, 14:41
Δε ξερω τι εχω ψηφισει πριν τοσα χρονια , αλλα μεταξυ Λεβρονε και Ρεϊ , αλλα περισσοτερο στον Ρεί , μικρος κι οχι τοσο τερατωδεις αλλα μου αρεσει η αρμονια , η συμμετρια , που εχει , το δερμα σαν χαρτι καλο ποσαρισμα θα ελεγα επισης,καλο conditioning

https://www.youtube.com/watch?v=HVihE0qeWMs

Dim0s
04-03-21, 23:53
Serge Nubret
Harold Poole
Mohamed Makkawi
Lou Ferrigno