PDA

Επιστροφή στο Forum : Cell Tech Performance Series (Muscletech)



kostas kou
01-01-13, 18:13
59654

59655


CELL TECH PERFORMANCE SERIES

Επιτυχημένη συνταγή δεν αλλάζει, λέει μια γνωστή φράση, όμως εχθρός του καλού είναι το καλύτερο γι αυτό και η MUSCLETECH δεν επαναπαύτηκε στη ¨δόξα¨ από την κρεατίνη που πούλησε τα περισσότερα κομμάτια παγκοσμίως και επιχείρησε να την κάνει ακόμα καλύτερη. Μα φυσικά πρόκειται για το CELL TECH.

Μετά από πολυετείς έρευνες και συνεχείς δοκιμές μπορούμε να τολμήσουμε να πούμε πως η νέα CELL TECH είναι ότι καλύτερο έχει κυκλοφορήσει παγκοσμίως στην κατηγορία φόρμουλα κρεατίνης – μεταπροπονητική φόρμουλα.

Τι όμως κάνει τη νέα CELL TECH πραγματικά ασυναγώνιστη;

Περιέχει 50% λιγότερη ζάχαρη σε σχέση με την παλιά CELL TECH.

Περιέχει 10 gr κρεατίνης / δόση από τα οποία τα 3 gr είναι κρεατίνη υδροχλωρική.

Περιέχει 2 gr ΒCAA, 3 gr ταυρίνη και βήτα αλλανίνη, αμινοξέα που επιταχύνουν τη διαδικασία σύνθεσης πρωτεΐνης.

Περιέχει νέο σύστημα ενεργοποίησης της ινσουλίνης με υδατάνθρακες γρήγορης και αργής αποδέσμευσης (πολυμερή γλυκόζης, δεξτρόζη, δεξτρίνη, άμυλο καλαμποκιού) που συμβάλλει στη μεγιστοποίηση της μεταφοράς της κρεατίνης στους μυς.

Περιέχει 200 mg άλφα λιποϊκό οξύ που ενισχύει τη δράση της ινσουλίνης, βοηθώντας στην ταχύτερη μεταφορά της κρεατίνης στους μυς.

Οι αναλογίες των συστατικών που περιέχονται στο νέο CELL TECH είναι οι πιο ακριβείς και κατόπιν πολυετών κλινικών ερευνών που πραγματοποιήθηκαν αποκλειστικά και μόνο σε ανθρώπους.

Η MUSCLETECH έχει επενδύσει εκατομμύρια δολάρια στον τομέα έρευνα για την κρεατίνη. Αυτές οι έρευνες της επιτρέπουν να παρουσιάζει το νέο CELL TECH με την αποτελεσματικότητα των συστατικών του να αναφέρεται και να πιστοποιείται επίσημα σε πάνω από 30 κλινικές μελέτες δημοσιευμένες σε επιστημονικά έντυπα. Η MUSCLETECH μιλά με έργα όχι με λόγια.

Συμπερασματικά είναι εντελώς αδύνατον να χρησιμοποιήσετε τη νέα CELL TECH με τον σωστό τρόπο και να μην εκτοξεύσετε τη μάζα και τη δύναμή σας σε χρονικό διάστημα μόλις 2 μηνών!!! Αλλάξαμε επίπεδο στην νέα CELL TECH ήρθε η ώρα να αλλάξετε επιτέλους και εσείς το σώμα σας . . .προς το καλύτερο.



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ: Φόρμουλα κρεατίνης – μεταπροπονητικό σκεύασμα – φόρμουλα αύξησης μυϊκής μάζας

ΣΕ ΠΟΙΟΥΣ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ: Άνδρες – γυναίκες bodybuilder, αθλητές, δραστήρια άτομα που θέλουν γρήγορη μυϊκή ανάπτυξη, αύξηση δύναμης – ενέργειας, κυτταρική ενυδάτωση – πληρότητα.

ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ – ΩΦΕΛΗ:

Περιέχει 10gr κρεατίνης σε κάθε δόση εκ των οποίων τα 3gr είναι υδροχλωρική. Πολλές κλινικές έρευνες δείχνουν τα οφέλη της υδροχλωρικής κρεατίνης ως προς την αύξηση της μάζας, της δύναμης, της αντοχής.

Νέο σύστημα ενεργοποίησης της ινσουλίνης με υδατάνθρακες γρήγορης και αργής αποδέσμευσης (πολυμερή γλυκόζης, δεξτρόζη, δεξτρίνη, άμυλο καλαμποκιού) που συμβάλλει στη μεγιστοποίηση της μεταφοράς της κρεατίνης στους μυς.

Περιέχει 2gr από τα αντικαταβολικά BCAA και 3 gr από τα αμινοξέα ελεύθερης μορφής ταυρίνη και αλανίνη που προάγουν την κυτταρική ενυδάτωση.

Περιέχει 200mg ΑΛΦΑ ΛΙΠΟΪΚΟ ΟΞΥ (ALA) που ενισχύει τη δράση της ινσουλίνης, βοηθώντας στην ταχύτερη μεταφορά της κρεατίνης στους μυς.

ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΝΕΟΥ – ΠΑΛΑΙΟΥ CELL TECH

To νέο CELOL TECH περιέχει 2 φορές λιγότερη ζάχαρη από το παλιό.

Περιέχει 10gr κρεατίνης από τα οποία τα 3 gr είναι υδροχλωρική.

Περιέχει 2 gr BCAA

Βραβευμένη από το American Masters of Taste.

ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ CELL TECH ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟ

Περιέχει ακριβείς αναλογίες συστατικών μετά από πολυετείς κλινικές έρευνες. Οι έρευνες εξασφαλίζουν ότι οι ποσότητες των ενεργών συστατικών είναι απολύτως ακριβείς και 100% αποτελεσματικές.

Η MUSCLETCH έχει κάνει ποετείς έρευνες στο κεφάλαιο κρεατίνη. Έρευνες που της επέτρεψαν να έχει στο CELL TECH τις πιο αποτελεσματικές αναλογίες συστατικών (πάνω από 30 κλινικές μελέτες είναι δημοσιευμένες σε επιστημονικά έντυπα)

Περιέχει 10gr κρεατίνης / δόση.

Ο συνδυασμός 10gr κρεατίνης με 75gr υδατάνθρακες είναι ο πιο κατάλληλος για την ενεργοποίηση της ινσουλίνης και τη μεταφορά της κρεατίνης στους μυς.

Περιέχει τα BCAA L- βαλίνη, L- ισολευκίνη – L- λευκίνη σε αναλογίες 2 λευκίνη - 1 ισολευκίνη- 1 βαλίνη που είναι οι πιο αξιοποιήσιμες από το σώμα, αφομοιώνονται άμεσα, προστατεύουν τους μυς από τον καταβολισμό και ενισχύουν την πρωτεϊνοσύνθεση.

Περιέχει 200mg ΑΛΦΑ ΛΙΠΟΪΚΟ ΟΞΥ που ενισχύει τη δράση της ινσουλίνης μεταφέροντας όλη την κρεατίνη στους μυς.

Περιέχει ταυρίνη και αλανίνη που μεγιστοποιούν την κυτταρική ενυδάτωση.

CELL TECH PERFORMANCE SERIES

7gr μονοϋδρικής κρεατίνης

3gr υδροχλωρικής κρεατίνης

2gr BCAA

3gr αλανίνη – ταυρίνη

200mg ALA

Νέο σύστημα σταδιακής αποδέσμευσης υδατανθράκων


Γεια σας αδερφια σκευτομαι για πρωτη φορα να χρησιμοποιησω κρεατινη και θα ηθελα την αποψη των πιο εμπειρων για αυτην,τι μπορει να μου προσφερει η συγκεκριμενη?

kostas kou
02-01-13, 12:59
κανεις δεν την εχει δοκιμασει?

johnnylok
25-01-13, 15:19
κανεις δεν την εχει δοκιμασει?

φιλε και γω μπηκα τωρα εδω περιμενοντας να δω κατι διαφωτιστικο αλλα απο τι βλεπω τπτ.τελικα την δοκιμασες εσυ?

john 88
25-01-13, 15:22
φιλε και γω μπηκα τωρα εδω περιμενοντας να δω κατι διαφωτιστικο αλλα απο τι βλεπω τπτ.τελικα την δοκιμασες εσυ?

δοκιμασα μια φορα και με φουσκωσε παρα πολυ δεν θα την επαιρνα .. καλα δεν μιλαμε για την παλια παθων μεγαλη απατη...

HIAB XS
25-01-13, 16:54
Εγω την περνω εδω κ 20 ημερες κ ανεβαινω σε δυναμη σιγα σιγα με 1 σκουπ!Εχει ομως 3 κουταλακια ζαχαρη αλλα υπαρχει λογος που την εβαλαν, κ δεν ειναι τυχαια οπως νομιζουν μερικοι...

johnnylok
26-01-13, 01:59
Εγω την περνω εδω κ 20 ημερες κ ανεβαινω σε δυναμη σιγα σιγα με 1 σκουπ!Εχει ομως 3 κουταλακια ζαχαρη αλλα υπαρχει λογος που την εβαλαν, κ δεν ειναι τυχαια οπως νομιζουν μερικοι...


καταρχην ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση...εκανες και το φορτομα την 1η εβδομαδα??που ειναι 2 σκουπακια με το καλημερα και δυο μετα την προπονηση??

HIAB XS
26-01-13, 09:01
καταρχην ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση...εκανες και το φορτομα την 1η εβδομαδα??που ειναι 2 σκουπακια με το καλημερα και δυο μετα την προπονηση??

1 σκουπ την ημερα μετα την προπονηση περνω!Κοιτα να δεις,αλλοι λενε χρειαζεται φορτομα,αλλοι λενε οχι...Οτι νομιζεις εσυ!!

cuntface
26-01-13, 10:56
θα την τιμησω και γω σε κανα 2μηνο ετσι μονο και μονο για να δω τι ψαρια πιανει η Mt

tsoumi7
28-01-13, 20:52
TΕλος ενοσ3κιλου σημερα μ πολύ φαγητό πήρα 16κιλα σ ένα μήνα τρελή δυναμη τρελές τρίτες.με τραβαγανε ν βγω από το γυμναστηριο απλά ένα θαυμα

cuntface
29-01-13, 01:22
TΕλος ενοσ3κιλου σημερα μ πολύ φαγητό πήρα 16κιλα σ ένα μήνα τρελή δυναμη τρελές τρίτες.με τραβαγανε ν βγω από το γυμναστηριο απλά ένα θαυμα

αν κανεις πλακα εχει καλος αν δν κανεις πλακα χωσου γραμμωση απο τωρα μην περιμενης το καλοκαιρι :green::green:

ArgoSixna
29-01-13, 06:02
Aυτα τα +15 και +16 κιλα τα λουστηκα και γω φετος και απο 1η ιανουαριου εχω ξεκινησει γραμμωση για να προλαβω να μαζεψω οτι μαζευεται..

kostas kou
29-01-13, 09:23
[QUOTE=johnnylok;677361]φιλε και γω μπηκα τωρα εδω περιμενοντας να δω κατι διαφωτιστικο αλλα απο τι βλεπω τπτ.τελικα την δοκιμασες εσυ?[/QUOTE

Ναι φιλε την δοκιμασα και μολις σημερα μου τελειωσε....ειναι η πρωτη φορα που περνω κρεατινη στην ζωη μου,ανεβηκα αρκετα σε δυναμη κυριος απο την 2η βδομαδα και μετα,με φουσκονε αρκετα ειναι η αληθεια τωρα που θα κανω ενα μηνα οφ θα δειξει....

johnnylok
04-02-13, 13:43
ευχαριστω πολυ παιδια για τις απαντησεις.η δικια μου cell tech με περιμενει στο ντουλαπι λογω εξεταστικης.μετα τις 14 φεβρουριου ερχεται η ωρα της.κ παλι ευχαριστω

SOSTARAS
20-02-13, 20:12
σκεφτομαι να την παρω μαζι με μια πρωτεινη ογκου τησ μετ-ρξ την size up για εναν μηνα ........αυτην η κρεατινη ειναι για πριν ;

COBRA_STYLE
20-02-13, 20:18
Kαι για πριν και για μετα κανει.

SOSTARAS
20-02-13, 20:24
Kαι για πριν και για μετα κανει.

ευχαριστω πολυ ....

Anithos
21-02-13, 09:50
Kαι για πριν και για μετα κανει.για πριν την προπονηση .....με 38 γρ υδατανθρακες ,κατι δεν παει καλά.Κατ' έμε μονο μετα την προπονηση θελει ή και το πρωι οταν κανεις φορτωμα.

HIAB XS
21-02-13, 10:16
για πριν την προπονηση .....με 38 γρ υδατανθρακες ,κατι δεν παει καλά.Κατ' έμε μονο μετα την προπονηση θελει ή και το πρωι οταν κανεις φορτωμα.

Ετσι ειναι οπως τα λες! Εγω την περνω 10 λεπτα πριν το τελος καμοια φορα οταν αισθανομαι κουρασμενος κ με ανεβαζει παρα πολυ!! Παντος με την νιτρο τεκ ειχα δει καλητερα αποτελεσματα!

COBRA_STYLE
21-02-13, 13:58
για πριν την προπονηση .....με 38 γρ υδατανθρακες ,κατι δεν παει καλά.Κατ' έμε μονο μετα την προπονηση θελει ή και το πρωι οταν κανεις φορτωμα.

γιατι που ειναι το κακο αν δεν τον πειραζει καποιον? Απο τα 38 τα 15 ειναι σακχαρα,οχι και τα 38.

Anithos
24-02-13, 17:56
** Στο ακριβώς από πάνω ποστ,το quote ειναι πλεονασμός .Mods Team **
γλυκοζη,δεξτροζη και τα συναφη που εχει ,δεν ενδεικνονται για πριν την προπονηση και σε τοση μεγαλη ποσοτητα(αποτομη αυξηση ινσουλινης,φουσκωμα, κλπ)..Εξαλου αυτα που ειναι για πριν την προπονηση παιζουν με πολυ μικρο ποσοστο υδατανθρακων, ετσι δεν ειναι ;κανενα δεν χρησιμοποιει 38 γρ,,,,Απο κει και περα ο καθενας μπορει να κανει οτι του καπνισει.

COBRA_STYLE
24-02-13, 17:59
μερικοι μπορει να παρατηρησουν φουσκωματα ή κρασαρισμα κτλ απο την αποτομη πτωση της ινσουλινης,αλλοι παλι δεν το παθαινουν...μερικοι προτιμουν ετσι απλο υ/α pre για περισσοτερη δυναμη,κυριως στην 1η ασκηση...το εχω κανει κ γω πολλες φορες και εχει σημαντικη διαφορα.

SOSTARAS
13-03-13, 00:45
ρε παιδεσ την αγορασα και δεν εχει μεσα σκουπ.....σιγουρα αφου την εβαλα ολη σε ενα αδειο την γυρισα ολη και δεν βρηκα

SOSTARAS
13-03-13, 09:26
ρε παιδεσ την αγορασα και δεν εχει μεσα σκουπ.....σιγουρα αφου την εβαλα ολη σε ενα αδειο την γυρισα ολη και δεν βρηκα

αν ξερει καοιοσ να βοηθησει λιγο

sTeLaKoS
13-03-13, 16:00
Αν την έψαξες και δεν έχει, πως μπορούμε να βοηθήσουμε; :unsure:

49g είναι η δόση, ζύγιζε τη :thumbup:

ArgoSixna
13-03-13, 16:12
Εισαι σιγουρος οτι εψαξες καλα? Συνηθως το σκουπακι ειναι γεματο με προιον οπως ειναι αποθηκευμενο και μπορει να μην το βρισκεις!

Εγω σε 1 κιλο βρωμη και αφου ειχα καταναλωσει το μισο τυχαια ανακαλυψα οτι ειχε σκουπακι μεσα!

SOSTARAS
14-03-13, 01:59
Αν την έψαξες και δεν έχει, πως μπορούμε να βοηθήσουμε; :unsure:

49g είναι η δόση, ζύγιζε τη :thumbup:

δεν εννοω να βοηθησεισ ετσι απλα αν καποιοσ την εχει παρει και να μου πει αν ειχε η οχι μεσα σκουπ ...η ετυχε ετσι σε εμενα

SOSTARAS
14-03-13, 02:00
Εισαι σιγουρος οτι εψαξες καλα? Συνηθως το σκουπακι ειναι γεματο με προιον οπως ειναι αποθηκευμενο και μπορει να μην το βρισκεις!

Εγω σε 1 κιλο βρωμη και αφου ειχα καταναλωσει το μισο τυχαια ανακαλυψα οτι ειχε σκουπακι μεσα!

ναι φιλε αφου την αναποδογυρισα 2 φορεσ απο ενα κοθτι σε ενα αλο και μετα ξανα στο δικο τησ

leodo
15-03-13, 22:50
SOSTARA, εμενα σημερα ηρθε η δικια μου, με λιγο σκαψιμο το βρηκα το scoop,

Η δικια μου ειχε την ταινια ασφαλειας καλα κλεισμενη γυρω απο το καπακι, αλλα δεν ειχε το χαρτινο καλυμα που καλυπτει το ανω μερος του δοχειου και που πρεπει κανονικα να το ξεκολησεις.. οπως τα περισσοτερα σκευασματα!

Ειδε κανεις κατι αναλογο στη δικη του συσκευασια?

ArgoSixna
16-03-13, 02:11
κοιτα στο καπακι ειναι κολλημενο εκει το αυτοκολλητο;;

leodo
16-03-13, 21:11
ArgoSyxna ναι ειναι κολημενο στο επανω μερος απο το καπακι...
οποτε ειναι κομπλε λες, να μην ανυσηχω ε?
Νομιζω οπως το κοιταζω οτι ισως και να ειναι κατασκευασμενο ετσι, ωστε καθε φορα που κλεινει να ειναι και το χαρτακι εκει για να μην μπαινει αερας μεσα.. τι να πω???

tsoumi7
18-03-13, 17:47
Παιδιά είναι υπερβολικά τα 2 σκουπ μετά τν προπονα;πάντως δν μας έχει πει κάποιος εντυπώσεις.

HIAB XS
18-03-13, 18:03
Διαβασε απο την αρχη να δεις τι εντυπωσεις εχουν γραφτει...Τα 2 σκουπ ειναι υπερβολη για μενα! Να ξερεις παντος οτι αν ειναι να κανεις διατροφη τυπου πχ. οτι εχει η μανα μου για φαγητο τοτε ξεχνα το!Δεν δουλευει ετσι!

tsoumi7
18-03-13, 18:10
Φίλε είμαι 1.78 88 κιλά ακολουθώ διατροφή εδώ και 6 χρονια

HIAB XS
18-03-13, 18:17
Τοτε παρε εναμιση σκουπ μετα την προπο κ θα δεις αποτελεσματα σε 2-3 βδομαδες...Οι 6 λιμπρες θα σε βγαλουν 2 μηνες!

tsoumi7
18-03-13, 18:20
Την έχεις δοκιμάσει εσύ φίλε;

HIAB XS
18-03-13, 18:26
Nαι κ σε συνδιασμο με σχεδον τελεια διατροφη κ ξεκουραση τωρα το χειμωνα ειχα καλα αποτελεσματα!

tsoumi7
18-03-13, 18:28
Ωραίος φίλος!!!!!!!

kostasgwc
08-04-13, 22:00
pia kreatinh moy protinete th cell-tech h thn storm

toubano
25-04-13, 19:39
Παιδια την πηρα απο γευση τουλαχιστον το σταφυλι δεν λει τοσα πολλα μου αφηνει μια φαρμακοπικριλα στο τελος.
Ουτε εμενα ειχε σκουπ μεσα ελεος δηλ...
Επισης μου ειπαν να περνο 2 σκουπ μετα προπ γιατι αμα περνω και το πρωι ειναι υπερβολικο λεει και θα παθουν ζημια τα νεφρα
(σορρυ για την ορθογραφια :P)

panakos
26-04-13, 09:45
ρε παιδια δεν γινεται να μην εχει σκουπακι μεσα...ψαξτε καλα και θα το βρειτε

toubano
26-04-13, 14:41
Φιλε εγω πηρα την 3 lbs ισως για αυτο

toubano
28-04-13, 12:13
Και κατι αλλο παιδια παρα πολυ ζαχαρη !!!! δηλ. μερικες φορες δεν μπρορω να την πιω αφορητη ζαχαρη

toubano
30-04-13, 21:01
κανενας που να εχει προβλημα να την πιει? μα καλα τοση ζαχαρη εχει ή μονο η δικια ειναι ετσι!

manowar
22-10-13, 11:57
Πινω εδω και λιγο καιρο τη cell tech,μισο σκουπ πριν την προπονηση,και μισο μετα μαζι με πρωτεινη.Το θεμα ειναι οτι μετα σε περιπου 45- 50 λεπτα αισθανομαι κρασαρισμα,αν δεν φαω νομιζω οτι θα πεσω κατω.
Πως μπορω να το αποφυγω?
Ειναι κατι που πρεπει να ανησυχω αν συνεχιστει?

Mikekan
22-10-13, 12:08
Παίρνεις καιρό κρεατίνη? Εμένα με έπιανε κάτι τέτοιο τις πρώτες φορές που χρησιμοποίησα και σταμάτησε μετά.

manowar
22-10-13, 12:16
Οποτε επαιρνα,επαιρνα σκετη και ημουν μια χαρα,πρωτη φορα χρησιμοποιω φορμουλα κρεατινης.

ArgoSixna
22-10-13, 13:06
κρασαρισμα μετα απο το πρωτο ή δευτερο σκουπ;

manowar
22-10-13, 14:28
Παντα μετα το 2ο,εχτες πρωτη φορα και μετα το 1ο σε μικροτερο βαθμο.

Andreas C.
22-10-13, 15:16
Είναι από την ζάχαρη που το παθαίνεις αυτό!

Όταν χρησιμοποιώ και εγώ δεξτρόζη μετά την προπόνηση αν αργήσω λίγο να φάω μιλάμε με πιάνει μεγάλη ζάλη!!!!

Μιαν φορα για να μην καταρρεύσω μου έφερε φαΐ μέσα στο μπάνιο η γυναικα μου:pale:

Όταν την πάρεις φάε το πολύ μετά από 20-30 λεπτά και δεν θα το έχεις αυτό:toast:

sobral
22-10-13, 15:44
Είναι από την ζάχαρη που το παθαίνεις αυτό!

Όταν χρησιμοποιώ και εγώ δεξτρόζη μετά την προπόνηση αν αργήσω λίγο να φάω μιλάμε με πιάνει μεγάλη ζάλη!!!!

Μιαν φορα για να μην καταρρεύσω μου έφερε φαΐ μέσα στο μπάνιο η γυναικα μου:pale:

Όταν την πάρεις φάε το πολύ μετά από 20-30 λεπτά και δεν θα το έχεις αυτό:toast:

ακριβώς από την δεξτρόζη είναι! Μεγάλο και απότομο "πείραγμα" της ινσουλίνης το προκαλεί αυτό...

manowar
22-10-13, 15:52
Ευχαριστω παιδια,θα ρωτησω κατι,ισως ειναι βλακεια αλλα θελω να μαθω,υπαρχει περιπτωση να σου δημιουργηθει ζαχαρο η να σου πειραχτει το ζαχαρο απο αυτες τις αποτομες μεταβολες της ινσουλινης?

manowar
24-10-13, 15:13
Τελικα η συμβουλη του Ανδρεα επιασε,εφαγα στο μισαωρο και δεν προλαβα να κρασαρω.

G.Badoo
02-12-13, 00:55
Πολυ ικανοποιημενος..η χρηση και η αξιολογηση ειναι ιδια με την cell tech hardcore series..

Alekos_79
12-12-13, 17:35
Οντως καλη φόρμουλα ( την είχα δοκιμάσει πριν 5-6 χρόνια και είχε δουλέψει..) αλλά η καινουρια έχει απαίσια γεύση, με κερασε ενα φίλος μου που την είχε αγοράσει, και με απέτρεψε να την πάρω, λόγω γεύσης...


Sent from my iPad using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)

sailim
13-02-14, 10:56
Η αποτελεσματικότητα (πρηξίματα,ενέργεια κλπ) τετοιων φόρμουλων κρεατίνη, που οφείλεται; Μηπως στους πολλους απλους υδ/κες που περιεχουν;

Tiny
15-04-14, 18:07
Την δοκίμασα και εγώ αυτή πριν τα Χριστούγεννα για 1.5 μήνα περίπου αλλά δεν μπορώ να πω καλά λόγια σαν τους υπόλοιπους εδώ μέσα.Προσωπικά δεν είδα καμία διαφορά ούτε από δύναμη ούτε από φουσκώματα...τι να πω,μπορεί να φταίει και ο οργανισμός μου απλά (αν και με ένα γρήγορο γκουγκλάρισμα αργότερα είδα οτι και πολλοί άλλοι δεν είχαν αποτελέσματα με την συγκεκριμλενη κρεατίνη και γενικά λέγανε οτι δεν αξίζει...)

Stefanos9
04-10-14, 21:26
Aναμεσα σε αυτη τη φορμουλα κρεατινης της muscletech kai της musclepharm ποιο θα προτινατε παιδες?ευχαριστω.

beefmeup
05-10-14, 12:14
την δευτερη φιλε:thumbup: