PDA

Επιστροφή στο Forum : gym mind fotos



gym mind
12-09-08, 20:32
Ως νεος στο forum ειπα να ανεβασω κ τις δικες μου φωτος...Στις 2 πρωτες ειμαι το περσινο καλοκαιρι γυρω στα 87 κιλα..Οι αλλες 2 ειναι σημερινες κ προχειρες βεβαια καθως ειμαι χαλαρος σπιτι κ ειμαι τωρα 92-93 κιλα.Αρκετα πιο θολος βεβαια μετα απο ενα χρονο αλλα πιστευω οτι εχω καλο ογκο..Ολο το καλοκαιρι φετος ημουν σ'αυτα τα κιλα κ τα σχολια στις παραλιες κ οι ματιες ηταν πολλες αρα πιστευω οτι δεν ειμαι ασχημα..Το υψος μου ειναι ενα 1.81..Η διατροφη μου ειναι οσο γινεται προσεγμενη καθως ειμαι κ φοιτητης,χωρις υπερβολες..Απο συμπληρωματα παιρνω μια καθαρη πρωτεινη,ενα scoop μονο μετα την προπονηση κ το χειμωνα ειχα παρει για 3 μηνες περιπου γλουταμινη..Η προπονηση μου ειναι παντα πολυ δυνατη στα ορια της υπερπροπονησης θα ελεγα κ δεν ξεκουραζομαι ουτε το καλοκαιρι..Περιμενω προτασεις,κριτικες,σχολια κ υποδειξεις...Ολα καλοδεχουμενα!!!
http://imageshack.gr/files/zvsn43g8rglfe5gkz5ok.jpg (http://imageshack.gr/view.php?file=zvsn43g8rglfe5gkz5ok.jpg)

billys15
12-09-08, 20:35
Εχεις κανει καλη δουλεια! Φαινεται για αλλη μια φορα πως η προπονηση "στα ορια" (μαζι με καλη διατροφη) φερνει αποτελεσματα 8)

Steve KinG STyLe
12-09-08, 20:41
Πολυ καλος μπραβο καλοδουλεμενος αν και οι ποζες δεν ειναι και οι καλυτερες!!!Εχεις ακομα δυνατοτητες για καλυτερα αποτελεσματα απλα καλη συνεχεια :awesome: :awesome:

peris
12-09-08, 20:54
πολυ καλος φιλε συνεχισε στις παραλιες εγινε χαμος ε? :green:

gym mind
12-09-08, 21:12
πολυ καλος φιλε συνεχισε στις παραλιες εγινε χαμος ε? :green:
Poco Poco ημουν σχεδον καθε δευτερη μερα...Εσυ ο πατρινος θα το ξερεις...

Nick3
12-09-08, 21:18
Ψωνάρα είσαι και χάνεις πόντους απ αυτό.

RUHL
12-09-08, 21:18
Στις τελευταιες πολυ θολος αρκετο νερο πανω σε σχεση με την πρωτη αν κρινουμε μονο απο αυτο που βλεπουμε 1η φωτο αρκετα καλο γεματο στηθος μου θυμιζεις εμενα σε πιο μικρη κλιμακα :P :P :green: :geek: :joker:
Βλεπεις βιλλ 20αρια σετ βαραει και αυτος σου θυμιζει καποιον :green: :lol:

Nice γενικα αν ηθελες να σε κρινουμε θα εβαζες και αλλες πησω πλαγια κατω αλλα τελος παντων :unsure:

Απο μπροστα πανω εισαι μια χαρα



κ το χειμωνα ειχα παρει για 3 μηνες περιπου γλουταμινη.
Μπραβο 3 μηνες πετουσες λεφτα δεν εισαι ο μονος και εγω εχω φαει 2 κιλα απο αυτο το πραμα πριν παρω χαμπαρι

alekoukosmyconian
12-09-08, 21:41
poly ωραιος..ωραιο σχημα ειδικα σε τραπέζιους και στηθος..!συνεχισε να γεμισεις τον χειμωνα και μη σε νοιαζει να λιπώσεις...αν βάλεις ποιότητα πάνω σου το καλοκαιρι θα παιξεις με σκαμπανεβασματα του υδατανθρακα και θα εισαι σφαγμενος..!καλή τυχη :army2:

Steve KinG STyLe
12-09-08, 21:46
ειδικα σε τραπέζιους

διαφωνω λιγο,θελουν δουλεμα οι τραπεχοειδεις!!!!!!!! :)

Φιλικα

gym mind
12-09-08, 23:27
Ψωνάρα είσαι και χάνεις πόντους απ αυτό.
Πιστευα οτι εχουμε φιλικη κ παρεαστικη ατμοσφαιρα.. :( Μαλλον σε λαθος forum εκανα log..Οσο για τους υπολοιπους ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια..Αλλες φωτο δεν ειχα προχειρες κ δεν ειμαι κ πολυ του ποζαρισματος...

Nick3
12-09-08, 23:39
Περιμενω προτασεις,κριτικες,σχολια κ υποδειξεις...Ολα καλοδεχουμενα!!!


Μήπως δε διάβασα σωστά και δεν το ξέρω?

peris
12-09-08, 23:42
Ψωνάρα είσαι και χάνεις πόντους απ αυτό. μπορεις να το εξηγησεις λιγο αυτο γιατι εβαλε ενα μελος φοτογραφιες του και δε καταλαβαινω αυτη τη κακια

gym mind
12-09-08, 23:45
Σωστα διαβασες αλλα νομιζω οτι εδω κρινουμε κορμια κ την προσπαθεια τους καθενος μας στο γυμναστηριο..Η δικη σου κριση-υποδειξη εχει σχεση με την προσωπικοτητα που δεν ξερω που την ειδες μονο εσυ κ κανεις αλλος!

Nick3
12-09-08, 23:47
τα σχολια στις παραλιες κ οι ματιες ηταν πολλες αρα πιστευω οτι δεν ειμαι ασχημα

gym mind
12-09-08, 23:49
Μια αληθεια που αν σε πειραζει προβλημα σου..

peris
12-09-08, 23:50
συγνωμη που θα επεμβω αλλα αφου το παλικαρι εχει χυσει ιδροτα γιατι στη παραλια να μη νοιωθει ανετα δηλαδη εσι τι κανεις πας και κοιτας πελαγος δε λεω να κανει επιδιξη σα κατι βλακες που βλεπω αλλα δε καταλαβα να εννοει κατι τετοιο για μενα τεοιες κριτικες ειναι κακοπροεραιτες και δε καταλαβαινω γιατι

gym mind
12-09-08, 23:56
Καθε αλλο,δεν ειμαι ο τυπος που θα παει στην παραλια κ θα σφιγγεται..Ισα ισα ειμαι κ αρκετα ντροπαλος κ μερικεσ φορεσ κομπλαρω κιολας αν με κοιτουν..Ομως πρωτη φορα φετος εζησα καποια περιστατικα που δεν θα παραθεσω τωρα τα οποια ηταν αρκετα κολακευτικα κ δεν τα ειχα ξαναζησει..Γι'αυτο το ανεφερα δεν ειχα καποια προθεση επιδειψης κ μειωσεις των υπολοιπων.ο σκοπος ηταν να σας δειξω οτι κ ογκος μετραει!
Κ στο κατω κατω δηλαδη αν παω αυριο στον αδερφο μου κ του πω οτι εβαλα φωτο στο Forum κ τα παιδια μου ειπαν καλα λογια θα με πει ψωνιο???Ελεος...

Nick3
13-09-08, 00:00
Προτιμώ να κοιτώ το πέλαγος παρά όποιον με κοιτά ψάχνωντας για επιβεβαίωση.

PS: Η πρώτη φώτο είναι αστεία επιεικώς.

gym mind
13-09-08, 00:03
Καλα φιλε συνεχισε δεν θα κατσω τωρα να κανω σαν παιδακι..Πιστευω οτι υπαρχει καποιος moderator κ τα βλεπει αυτα αλλιως να παω σε κανα forum που υπαρχει αλληλοσυμπαθεια.

peris
13-09-08, 00:16
Προτιμώ να κοιτώ το πέλαγος παρά όποιον με κοιτά ψάχνωντας για επιβεβαίωση.

PS: Η πρώτη φώτο είναι αστεία επιεικώς. σε αυτο σιμφονο αλλα εγο δε μιλαο για αυτο αυτα τα ατομα ειναι κολημενα και κομπλεξικα μονο mr παραλιας δεν εχουν οργανοσει

Muscleboss
13-09-08, 00:46
Ψωνάρα είσαι και χάνεις πόντους απ αυτό.

Nick3: Νίκο, ακόμα και ψωνάρα νά'ναι τι σχέση έχει με το θέμα μας; σώματα σχολιάζουμε και όχι χαρακτήρες.

αν μη τι άλλο έχει τα κότσια να βάλει φωτογραφία και να δεχθεί σχόλια. πόσοι το κάνουν αυτό; οι πιο πολλοι κάθονται πίσω από το pc και σχολιάουν με ευκολία σαν να ειναι διεθνείς κριτές ή olympia. :thumbdown:


gym_mind:1)"θα πάω σε άλλο φόρουμ όπου υπάρχει αλληλοσυμπάθεια" ..μπορείς να πας όπου θελεις, εδώ δεν κρατάμε και δεν δεσμεόυμε κανέναν με το ζόρι,το λέω γιατί ακούστηκε σαν απειλή και προσωπικά δεμε αγγίζει. νομίζω ότι σε γενικές γραμμές το κλίμα ειναι πολύ φιλικό εξάλλου.

στο θέμα μας

2)σωματικά πολύ καλός! ωραιο σχήμα :bbbiceps: :thumbup:
πιστεύω ότι έχεις πολλά περιθώρια βελτίωσης και θα ήθελα να δώ τι πρόοδο μπορείς να κάνεις μέσα στον επόμενο χρόνο. συνέχισε την καλή δουλεία. το σώμα σου όσο βελτιώνεται θα το ζηλεύουν πολλοί και θα ακούς πολλά άσχημα σχόλια. μάθε να ζείς με αυτό φίλε μου και να μη δίνεις σημασία...

3)του χρόνου ενημερωσέ με ναρθω στο poco poco να σε δώ και από κοντά, φέτος δεν ήρθα καθόλου :lol:

ΜΒ

gym mind
13-09-08, 00:51
O γραπτος λογος το εκανε να φανει ετσι σαν απειλη απλο παραπονο ηταν γιατι πρωτη φορα αντιμετωπιζω τετοια συμπεριφορα..Σορυ αν παρεξηγηθηκα...Του χρονου boss θα ειμαι στρατιωτης οποτε λιγεσ οι επισκεψεις στο Poco poco!!! :army2:

NASSER
13-09-08, 00:59
gym mind συγχαρητηρια για το αποτελεσμα. Εισαι σε καλο δρομο!
Πιστευω αξιζει να εισαι ψωνιο και ας μην αρεσει σε μερικους.... στις μερες μας σπανιζουν τα καλα σωματα, βλεπεις εχουμε περασει και στην εποχη των τρεντι και καλα το σωμα δεν μετραει...
Και να μην κανεις τιποτα μονο που σε βλεπουν ψωνιο σε λενε. Οσοι αγωνιζονται μεσα στα γυμναστηρια ξερουν πως δεν ειναι αυτη η πραγματικοτητα! Οι εκτος δεν μπορουν να φανταστουν πως την ωρα που αυτοι πινουν καφε και παιζουν ταβλι εσυ υδρωνεις κατω απο τις μπαρες..!
Αλλωστε οπως λεει και η παροιμια οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια
Το φορουμ ειναι για να κρινουμε συμφωνα με τα σωματα και οχι με τους χαρακτηρες, καλο ειναι να το εμπεδοσουμε ολοι καθως το συγκεκριμενο φορουμ φημιζεται για την φιλοξενεια του στα νεα μελη...

Nick με την συμπερηφορα σου μαλλον εσυ χανεις ποντους και κανενας αλλος.
Οφειλεις να απολογηθεις τοσο στον gym mind οσο και στα υπολοιπα μελη που διαβαζουν το τοπικ.

Μπάκας
13-09-08, 01:17
Παιδιά δεν είναι ανάγκη να υπάρχει αυτή η κλιμάκωση της έντασης.

Gym_Mind: Καταρχάς καλώς όρισες. Για να μπεις στην διαδικασία να βάλεις φώτος εδώ θα πρέπει να αποδεχτείς όλα τα σχόλια (θετικά και αρνητικά) που θα υπάρξουν. Δυστυχώς εδώ δεν είναι παραλία, οι περισσότεροι διαθέτουν σώματα πάνω από τον μέσο όρο. Επίσης υπάρχουν και επαγγελματίες ανάμεσα στα μέλη του forum. Καλή η αυτοπεποίθηση όμως φαντάζομαι δημοσίευσες τις φώτος γιατί σε ενδιαφέρει να σου πούμε εμείς την άποψη μας για το σώμα σου και όχι εσύ τι άποψη έχεις. Πολύ καλός ο όγκος σου πράγματι, δουλεύεις σκληρά και φαίνεται όμως χρειάζεσαι δουλειά από θέμα γράμμωσης, είσαι πράγματι θολός σε κάποια σημεία όπως προαναφέρθηκε. Συνέχισε να διαβάζεις το forum και θα σε βοηθήσει σε πολλά ζητήματα. Συμφωνώ απόλυτα με τον MB και πρέπει να μείνουμε ON-TOPIC και στον σχολιασμό της φώτο.

Nick3: Πιθανόν και εγώ να συμφωνώ μαζί σου όμως με τον τρόπο που γράφεις και αναφέρεσαι στον άλλον χάνεις και το δίκιο σου αλλά και τον σεβασμό σου προς τους άλλους. Τουλάχιστον ας τηρηθούν οι στοιχειώδεις τρόποι συμπεριφοράς.

ioannis1
13-09-08, 01:21
εχεις πολυ καλο σωματοτυπο.αν δουλευτει σωστα και γεμισει δεν θα παιζεσαι.κοιτα στο στρατο μη βαλεις κιλα.καλυτερα να χασεις.και οσο για οτι λεχθηκε απο τον nick3 θελω να πιστευω οτι του ξεφυγε και δεν το εννοουσε.εν πασει περιπτωσει ας προσεχουμε πως εκφραζομαστε ολοι μας εδω ειναι η οαση μας στην οποια ανταλασσουμε αποψεις και μαθαινουμε ο ενας απο τον αλλο.δεν χρειαζεται να εκφραζομαστε ετσι.δεν δειχνει επιπεδο.οποιος θελει ναναι αιρετικος δεν εχει θεση εδω.αυτα. :squat:

gym mind
13-09-08, 01:22
Ευχαριστω φιλε Μπακα για το σχολιο σου.Οι προθεσεις μου οπως τονισα κ προηγουμενως ειναι καλοπροαιρετες..Αυτα τα σχολια των επαγγελματιων περιμενω κ εγω.Σχολια τα οποια σημαινουν πολλα για μενα οπως κ για τον καθεναν..Απο την πλευρα μου οφειλω να ζητησω συγγνωμη για την οποια αναστατωση προκαλεσα..

gym mind
13-09-08, 01:26
εχεις πολυ καλο σωματοτυπο.αν δουλευτει σωστα και γεμισει δεν θα παιζεσαι.κοιτα στο στρατο μη βαλεις κιλα.

Ευχαριστω φιλε μου,το παλευω οσο μπορω...Οσο για τον στρατο αυτο κ εγω εχω ακριβως στο μυαλο μου...Ευκαιρια για γραμμωση...

Muscleboss
13-09-08, 01:30
άλλο ένα πιο "τεχνικό" σχόλιο, αν και φώτος δεν είναι πολύ καλες.

θα έδινα στη θέση σου λίγο βάση στον τρικέφαλο και άνω στήθος. είσαι ψηλός και σχετικά φαδρύς και το άνω στήθος σου στις τελευταίες φώτος φαίνεται σχετικά άδειο, μη σε ανησυχεί, χτύπατο με επικλινείς κινήσεις...

ακόμη λείπει το 50% το σώματός σου... LEGS BABY :squat: :green:

MB

ioannis1
13-09-08, 01:30
:awesome: :welcome:

RUHL
13-09-08, 01:38
εχεις πολυ καλο σωματοτυπο.αν δουλευτει σωστα και γεμισει δεν θα παιζεσαι.κοιτα στο στρατο μη βαλεις κιλα.

Ευχαριστω φιλε μου,το παλευω οσο μπορω...Οσο για τον στρατο αυτο κ εγω εχω ακριβως στο μυαλο μου...Ευκαιρια για γραμμωση...

Αλλο λεει ο γιαννης :green: :green: μην παρεις οχι να γραμμωσεις αν κρατησης αυτα που εχεις μεσα που χλωμο το βλεπω παλι καλα ποια γραμωση μετα το 4τακι και μεσημεριανη αγκαρια θα ψαχνεις κρεβατι να αραξεις οχι να τρεχεις :drunken: 3 φορες την εβδομαδα φασολια νομιζω :green: :green:

pikolo
13-09-08, 01:48
φιλε μπραβο πολυ καλος!οσο για το σχολιο,και ποιος δνε ειναι ψωνιο?Ειναι καλο να σαι ψωνιο με κατι.οσο γι αυτο που ειπες στην προπονηση μεχρι εξαντλησεως....πως ειχες τετοιο αποτελεσμα με αυτην την προπονηση δεν ξερω...τουλαχιστον ετσι νομιζω οτι πανω απο δυο-τρια λειτουργικα ειναι πολυ.Και παλι πολυ καλος παντως!

panagiotisf
13-09-08, 14:45
φιλε gym mind μην βγαζεις απο ενα ποστ συμπερασματα οτι δεν υπαρχει κλιμα καλο εδω μεσα
ασε τον χρονο να δειξει τι αξιζει και τι οχι
απο σωμα μια χαρα εισαι και θα γινεις ακομη καλυτερος οπως ολοι μας

καλες προπονισεις σου ευχομαι

gym mind
13-09-08, 14:50
:thumbsup: :thumbsup:

TRIANTAFYLLOU
14-09-08, 19:37
είσαι πολύ καλά και σε καλό δρόμο ευχομαι να εμπλουτήσεις τις γνώσεις σου και να πετύχεις το καλύτερο αποτέλεσμα .

όσο για αυτά που προαναφέρθηκαν για το ψωνάρα, έχω να πώ πώς με τον γραπτό λόγο πολλές φορές μπορεί να γίνουν παρεξηγήσεις και παρερμηνία του νοήματος .
πιστεύω αυτό το είπε ( για τα βλέματα στην παραλία) απλά για να δώσει να καταλάβουμε την σωματική του κατάσταση και να μην το παρεξηγούμε άλλωστε όπως προαναφέρθηκε δεν κρίνουμε χαρακτήρες .

ενα γενικό σχόλιο που θα ήθελα να κάνω και λόγω εμπειρίας είναι πώς το ωραίο σώμα βεβαίως και μετράει, αλλά δεν παύει να είναι το περιτύλιγμα ειδικά στον άντρα , αυτό που βλέπουμε απ έξω, ιδανικό είναι αν ανταποκρίνετε και στο εσωτερικό .
δηλαδή ενα άτομο χωρίς προσωπικότητα και αξία αν κάνει ωραίο σωμα θα τραβάει τα βλέματα σαν πρώτη εντύπωση αλλά θα χάνει έδαφος στην δεύτερη και τρίτη δηλαδη δεν αλλάζει σε τίποτε μόνο το περιτύλιγμα όπως λέμε και στο χωριό μου αν ένας είναι τενεκές ξεγάνωτος και μπράτσα να κάνει πάλι τενεκές θα είναι και μάλιστα θα χτυπάει και πιό πολύ στό μάτι.

για αυτό υπάρχουν περιπτώσεις πχ που ένας αγύμναστος και με κοιλιά να φάει την γκόμενα κάποιου που έχει το τέλειο σώμα και να δεί κάποιος και να αναρωτιέται γιατί, δεν υπάρχει γιατί πρέπει να έχεις όλο το πακέτο αλλά να το έχεις όχι να το παίζεις γιατί αλιώς θα βγεί φόρα παρτίδα και θα υπάρξει απομυθοποιηση.

gym mind
14-09-08, 19:46
Συμμεριζομαι απολυτως την αποψη σου Ηλια κ χαιρομαι που εστω κ απο εδω εχω την τιμη να συνομιλω με αθλητες σαν κ σενα..Αποτελειτε προτυπα για εμας τους ερασιτεχνες κ η γνωμη σας που προερχεται απο την τεραστια εμπειρια σας ειναι σημαντικη για εμας...Κ για τον τενεκε εχεις δικιο,δεν στρωνει με τπτ!!! :thumbsup:

peris
14-09-08, 20:12
χαχαχαχα και που να δειτε κατι μ********α εδο στη πατρα τι κανουν στις παραλεις πιστευο gym mind τα εχεις δει ετσι? :box:

RUHL
14-09-08, 20:31
Και δεν τα γραφεις στα οφφ τοπικ να δουμε τι κανετε στην πατρα :green: :P

peris
14-09-08, 20:54
Και δεν τα γραφεις στα οφφ τοπικ να δουμε τι κανετε στην πατρα :green: :P :shock: :green: :D μη παρεξηγηθω δεν ειμαι τετοις ετυχως που υπαρχουν και σοστα ατομα :awesome:

chrisberg
15-09-08, 17:59
εχεις πολυ καλο σωματοτυπο.αν δουλευτει σωστα και γεμισει δεν θα παιζεσαι.κοιτα στο στρατο μη βαλεις κιλα.καλυτερα να χασεις.και οσο για οτι λεχθηκε απο τον nick3 θελω να πιστευω οτι του ξεφυγε και δεν το εννοουσε.εν πασει περιπτωσει ας προσεχουμε πως εκφραζομαστε ολοι μας εδω ειναι η οαση μας στην οποια ανταλασσουμε αποψεις και μαθαινουμε ο ενας απο τον αλλο.δεν χρειαζεται να εκφραζομαστε ετσι.δεν δειχνει επιπεδο.οποιος θελει ναναι αιρετικος δεν εχει θεση εδω.αυτα.
----------------------------------------------------------------------posted by Ioannis
:clapping: :clapping: :clapping:
Μια χαρά είναι το παληκάρι.
Το κακό είναι ότι πέρσι ήταν καλλίτερος απο φέτος.
Παράξενο για αθλητή που πήρε μόνο πρωτείνη και glutamine.
Συνέχεισε την προσπάθεια και postare άν έχεις και άλλες.
Και καλός οπλίτης. :army2: :army2: :army2:

SOLID
16-09-08, 00:56
Ωραιο σχημα και σωματοτυπος ειδικα σε τραπεζοειδης και στηθος!!!!Οπως ειπε ο μβ θα εδινα βαση στο ανω στηθος και ισως στους ωμους αν ημουν στη θεση σου!!!!Μπραβο για την προσπαθεια σου η οποια σου εφερε αποτελεσμα συνεχισε την καλη δουλεια φιλαρακι!!!!!!!!!! :thumbsup:

dreads
16-09-08, 14:45
Πολυ ωραιος φιλε μου συνεχισε ετσι και οπως ειπε ο λαμογιο , του χρονου θα παιξεις με τους υδατανθρακες και θα βγεις σφαγμενος χ). :awesome:

tezaman
24-09-08, 11:33
φοβερός ο φίλος gym mind!!

καλοσχηματισμένο σώμα που κάνει την διαφορά :rocking:

δώσε κάνα tip να φτιάξουμε και εμείς τέτοιο στήθος ρε μοναχοφάι! χαχαχ

gym mind
24-09-08, 21:52
φοβερός ο φίλος gym mind!!

καλοσχηματισμένο σώμα που κάνει την διαφορά :rocking:

δώσε κάνα tip να φτιάξουμε και εμείς τέτοιο στήθος ρε μοναχοφάι! χαχαχ



Φουλ προπονηση με φουλ κιλα κ φουλ καμψεις σπιτι... :thumbsup: :bodybuilder2:

pikolo
24-09-08, 23:24
φιλε δεν ξερω πως πιανει εσενα αυτο που ειπες για το στηθος...αλλα.......φιλικα pik :chinese:

SOLID
25-09-08, 09:38
φιλε δεν ξερω πως πιανει εσενα αυτο που ειπες για το στηθος...αλλα.......φιλικα pik :chinese:

Για ποιο μιλας ρε πικ???

tezaman
25-09-08, 11:24
να το ρίξουμε στις κάμψεις λοιπόν :idea:

gym mind
25-09-08, 11:38
φιλε δεν ξερω πως πιανει εσενα αυτο που ειπες για το στηθος...αλλα.......φιλικα pik :chinese:
Τι σε παραξενευει???? :shock:

Steve KinG STyLe
25-09-08, 14:04
ποσο καιρο ασχολησε??? :roll:

gym mind
25-09-08, 15:38
ποσο καιρο ασχολησε??? :roll:
Aπο 15 χρονων μεχρι 18 εκανα μονο το καλοκαιρι βαρη,λογω σχολειου,παραλληλα κ με στιβο..Τους χειμωνες εκανα οτι μπορουσα σπιτι κ οποτε μπορουσα..Απο 18 μεχρι σημερα που ειμαι 23 μισο κανω προπονηση με βαρη χωρις σταματημο 8)

paok4grobari
25-09-08, 16:07
πολυ καλο σωμα κατι τετειο θελω κ εγω καλο σωμα χωρις υπερβολες
ωραιος . :army2:

gym mind
25-09-08, 16:08
Thanks φιλε..Με υπομονη κ προσπαθεια ολα γινονται....

Steve KinG STyLe
12-10-08, 00:15
gym μιας και εσβησες τις παλιες βαλε νεες αλλα με καλες ποζες!!!διοτι με αυτες δεν φενοντουσαν λεπτομεριες.....

περιμενω :) :)