PDA

Επιστροφή στο Forum : MR KΡΗΤΗ 2013 (18 Μαίου - Ηράκλειο Κρήτης)



Σελίδες : 1 [2]

kefalianos
14-06-13, 21:42
Παμε τωρα σε εναν ανθρωπο που μπορει να μην διαγωνιστηκε ,μπορει να μην ηταν πρωταγωνιστης σε φωτογραφιες και βιντεο αλλα ηταν πισω απο ολα αυτα και με το παραπανω !

Φροντησε για το φαγητο καλεσμενων και αθλητων, στην ομαλη διεξαγωγη της διοργανωσης με τον τροπο της αλλα το πιο σημαντικο απο ολα ηταν πως οταν τα φωτα εσβησαν και οι αθλητες αρχησαν να αποχωρουν αυτη ηταν εκει να με βοηθησει στην "αναρρωση" και ξεκουραση απο ενα υπεροχο τριημερο !

ΕΛΕΝΗ ολοι σε περιμενουμε και του χρονου να μας χαρησεις το γελιο μεσα απο την αγαπη που μας εδειξες....

68415

Οτι μου βγαινει κανω και το ξερεις,οτι μου ζητησεις,δυσκολα να πω οχι σε σενα(τωρα μην εισαι βρομικος:P χαχχαχαχαχα)
Η αγαπη μου και φιλοι για παντα

Antonis Giannoulis
15-06-13, 11:34
πολλα μπραβο...!!!! πολυ καλος διαγωνισμος και καθε χρονια ολο και καλυτερος γινεται..!!!!

S. KTISTAKIS
15-06-13, 14:36
Κατι που παραλειψαμε να αναφερουμε ειναι η αποστολη της Κρητης που βγηκε απο το MR ΚΡΗΤΗ 2013 για το MR UNIVERSE WFF και η οποια αποτελειτε :

1) ΖΟΥΜΗ ΓΙΩΡΓΟ
2) ΚΑΒΒΑΛΟ ΜΙΧΑΛΗ
3) ΜΠΑΡΙΤΑΚΗ ΜΑΝΩΛΗ


69151

Να πω οτι οι αθλητες αποτελουν προσωπικες επιλογες και να τολμησω να πω οτι:

1) ZOYMHΣ ΓΙΩΡΓΟΣ : τον εχω σιγουρα για 3αδα εαν παιξει Athletic και κατω.
2)ΚΑΒΒΑΛΟ ΜΙΧΑΛΗ: μεσα στην 3αδα εαν οχι 1ος η 2ος στα junior.
3)ΜΠΑΡΙΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ: Διαλεξαμε δυσκολο μονοπατι καθως ανεβασαμε κιλα και θα ειναι οριακος εαν οχι σε 3αδα.

Καλη επιτυχια στην αποστολη μας και να το διασκεδασουν !

S. KTISTAKIS
16-06-13, 01:27
Κατι που παραλειψαμε να αναφερουμε ειναι η αποστολη της Κρητης που βγηκε απο το MR ΚΡΗΤΗ 2013 για το MR UNIVERSE WFF και η οποια αποτελειτε :

1) ΖΟΥΜΗ ΓΙΩΡΓΟ
2) ΚΑΒΒΑΛΟ ΜΙΧΑΛΗ
3) ΜΠΑΡΙΤΑΚΗ ΜΑΝΩΛΗ


69151

Να πω οτι οι αθλητες αποτελουν προσωπικες επιλογες και να τολμησω να πω οτι:

1) ZOYMHΣ ΓΙΩΡΓΟΣ : τον εχω σιγουρα για 3αδα εαν παιξει Athletic και κατω.
2)ΚΑΒΒΑΛΟ ΜΙΧΑΛΗ: μεσα στην 3αδα εαν οχι 1ος η 2ος στα junior.
3)ΜΠΑΡΙΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ: Διαλεξαμε δυσκολο μονοπατι καθως ανεβασαμε κιλα και θα ειναι οριακος εαν οχι σε 3αδα.

Καλη επιτυχια στην αποστολη μας και να το διασκεδασουν !

Super Body Juniors
1. Samuel Pierce (AUS)
2. Mihail Kavvalos (GRE)


Athletic Men +35
1. Athanasiadis Sokratis (GRE)
2. Zoumis George (GRE)
3. Gigklas Fotios (GRE)


Superbody Men +35
1. Baritakis Emmanouil (GRE)
2. Ivan (SUI)
3. -
4. Douzas Dimitrios (AUS)
5. Fratelli Federico (ITA)
6. Ouison David(FRA)


69158

mens sana
08-07-13, 20:58
Μπορειτε να στειλετε ονοματεπωνυμο τηλ διευθυνση στη σελιδα του αγωνα και θα επικοινωνησουν αυτοι για λεπτομερειες:

https://www.facebook.com/ktistostelis?ref=tn_tnmn#!/events/464486443619374/


Εστειλα τα στοιχεια μου πριν 3-4 εβδομαδες αλλα ως τωρα δεν πηρα καμια απαντηση :unsure:

S. KTISTAKIS
08-07-13, 22:32
Εστειλα τα στοιχεια μου πριν 3-4 εβδομαδες αλλα ως τωρα δεν πηρα καμια απαντηση :unsure:

Στειλε μου σε παρακαλω την διευθυνση σου σε μνμ inbox !

TRIANTAFYLLOU
10-07-13, 16:19
εγω έχω παραλάβει το DVD του αγώνα , ειναι 3 dvd το ένα έχει μόνο φωτο απο τον αγώνα και τα άλλα 2 είναι τα βιντεο , νομίζω αξίζει να τα έχει κάποιος φίλαθλος του ββ στην βιντεοθήκη του και ένας λόγος παραπάνω ότι τα έσοδα είναι για καλό σκοπό :thumbup::thumbup: