PDA

Επιστροφή στο Forum : Maxipower (Maximuscle)



Esse
02-02-13, 02:46
60987

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΕΡΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ
ΝΟ2- Αrginine Alpha-Keto glutarate
Alanine και Histidine για ενίσχυση της Καρνοσίνης
GAKIC για ελάττωση της μυϊκής κόπωσης
Συνδυασμός Citrulline Ethyl-Ester και Citrulline Malate


Eνεργά Συστατικά: Διατροφική ανάλυση για δόση 50 g
Ενέργεια 191 Kcal
Υδατάνθρακες 41 g
Maxi GAKIC® 8 g
Alpha ketoglutarate (AKG) – NO2 booster 3 g
Citrulline Malate 1.5 g
Beta Alanine (Carnosine booster) 1.5 g
Creatine 1 g
N-acetyl-tyrosine 500 mg
Histidine (Carnosine booster 500 mg
Magnesium 250 mg
Niacinamide (Vit PP/B3) 20 mg NE
Sodium 250 mg

Βάρος: 800 γρ.

Esse
04-02-13, 14:02
δεν το εχει δοκιμασει κανεις?

sobral
04-02-13, 15:03
η εταιρία είναι από τις πιο αξιόπιστες αλλά το συμπλήρωμα δεν πάει κάπου νομίζω. Και τα 41γρ υδατάνθρακα για pre είναι πάρα πολλά, εκεί έπεσε το μάτι μου. Μετά το gakic έχει αποδειχθεί πως δεν κάνει τίποτα και θέλει τεράστιες δόσεις. Αργινίνες τα γνωστά πάει πέρασε η μόδα τους...Β-α και citrulline malate είναι μια χαρά ουσίες αλλά θέλουν παραπάνω δόση. Αλλά δεν βρίσκω λόγο να το πάρεις, φαντάζομαι και η τιμή του θα τσούζει όπως όλα της εταιρίας.

Esse
04-02-13, 16:15
οντως κοστιζει κατι λιγα παραπανω απο τα υπολοιπα.Βεβαια ειναι και 800gr.Για τον υδατανθρακα εχεις ενα δικιο...αλλα πιστευα οτι στις 2 δοσεις θα δουλευε

vaggan
04-02-13, 20:21
το συγκεκριμενο το προτεινω με κλειστα ματια:bowdown::bowdown::bowdown::bbbiceps::thumbup:

sobral
04-02-13, 21:33
το συγκεκριμενο το προτεινω με κλειστα ματια:bowdown::bowdown::bowdown::bbbiceps::thumbup:

με ποια λογική φίλε Βαγγέλη?? εγώ ανέλυσα το σκεπτικό μου, δεν έχει να πει τπτ...μέτριες ποσότητες και πολύς υδατάνθρακας.

vaggan
04-02-13, 21:40
με ποια λογική φίλε Βαγγέλη?? εγώ ανέλυσα το σκεπτικό μου, δεν έχει να πει τπτ...μέτριες ποσότητες και πολύς υδατάνθρακας.εμενα με επιασε φοβερα και πανω σε αυτο δεν υπαρχει καμια λογικη:P:P:green:μια δοκιμη θα σε πεισει:welcome::thumbup: