PDA

Επιστροφή στο Forum : Λευτέρης Παγίδας



LePagidas
03-02-13, 14:00
φωτογραφιες Απο το Μρ.οδυσσεια 1994, στην φωτογραφια απο αριστερα ειμαι εγω και διπλα καλοι φιλοι συναθλητες και ο φιλος μου βλασσης μπαγιατης.επισης η φωτογραφια αποτην εθνικη ομαδα της IFBB ειναι απο το πανελληνιο κυπελλο του 1995 εγω ειμαι δευτερος απο δεξια.

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Β. ΠΑΓΙΔΑΣ CHAMPION BODYBUILDING 1983 - 1999
1984 5η ΘΕΣΗ greek national weider classic IFBB LIGHTWEIGHT
1985 4η ΘΕΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ WABBA
1987 3η ΘΕΣΗ ΤΟΠΙΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗΣ
1993 3η ΘΕΣΗ ΑΝΤΡΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ WABBA
1994 3η ΘΕΣΗ ΑΝΤΡΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΙΓΑΙΟΥ - 80 ΚΙΛΑ
1994 4η ΘΕΣΗ ΑΝΤΡΩΝ ΜΡ. ΟΔΥΣΣΕΙΑ - 80 ΚΙΛΑ
1994 4η ΘΕΣΗ ΑΝΤΡΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ WABBA
1994 1η ΘΕΣΗ ΑΝΤΡΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΟΣΔ - IFBB ΚΑΙ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
1995 2η ΘΕΣΗ ΑΝΤΡΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΟΣΔ -IFBB ΚΑΙ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
1999 3η ΘΕΣΗ ΑΝΤΡΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ WABBA
1999 6η ΘΕΣΗ ΑΝΤΡΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
1999 4η ΘΕΣΗ ΑΝΤΡΩΝ ΑΓΩΝΕΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗ 1999 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 80 ΚΙΛΑ

ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ 60 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΔΙΑΠΛΑΣΗΣ



61078

61079


61077

61080

Polyneikos
03-02-13, 22:09
Λευτέρη σε ευχαριστουμε για την διάθεση του προσωπικού σου υλικού,περιμενουμε και αλλο ,όπως και αφηγησεις από τις εμπειρίες σου.:thumbup:

LePagidas
03-02-13, 22:26
Λευτέρη σε ευχαριστουμε για την διάθεση του προσωπικού σου υλικού,περιμενουμε και αλλο ,όπως και αφηγησεις από τις εμπειρίες σου.:thumbup:

ευχαριστω που δεν με ξεχασαττε.οταν σταματας τον πρωταθλητισμο και αφιερωνεσε στις οικογενειακες υποχρεωσεις , δυστυχως χανεσε.παρολα αυτα προσπαθω να ειμαι σε καλη φορμα οπως βλεπεις σε σημερινη μου φωτογραφια που εχω δημοσιευση , αν και εχουν περασει απο τον τελευταιο μου αγωνα περιπου 14 χρονια και απο την πολυ σκληρη γραμμωση του 1994 που βγηκα 1ος στα - 70 εχουν περασει 19 χρονια.το αθλημα μας ειναι το αθλημα που μπορει να μας κραταει νεους. θυμαμαι στον αγωνα του 1994 που κερδισα, παρολο που απο τους προκριματικους ειχα κερδισει την πρωτη θεση , το απογευμα απο το παθος μου για να κερδισω , πριν τον αγωνα πηγα για σολαριουμ να στεγνωσω τελειως και με το που τελειωσαν οι τελικοι μετα την απονομη του αγωνα απο την εξαντληση λυποθυμησα.ομως μου εχουν ξαναμπει ιδεες να ξανακατεβω μια τελευταια φορα στους μαστερ.δεν ξερω ομως αν εχω τις αντοχες για διαιτα αγωνιστικη.αντοχη και εμπειρεια για προπονηση εχω μπολικη.αν και πιστευω και το εννοω γυρασκω αει διδασκομενος.

Διακογιαννης Γιαννης
05-02-13, 18:27
Ο Λευτερης ειναι φιλος μου και ειναι ευχαριστο που θα τον εχουμε στη παρεα μας.
Γυμναζεται μια ολοκληρη ζωη και διαθετει μεγαλη αγαπη για το σπορ μας.

TRIANTAFYLLOU
05-02-13, 18:33
καλώς ήρθες Λευτέρη στην παρέα μας και αποτελείτε ζωντανα παραδείγματα για τα οφέλη της γυμναστικής με βάρη , ακόμα και χρόνια μετα τον αγωνιστικό παροπλισμό και με μια απόφαση άνετα μπορείς να γίνεις ξανα αγωνιστικός , αν και αυτο δεν πρέπιε να αποτελεί αυτοσκοπό και δεν είναι σωστο , αλλα η γυμναστική με στόχο την φυσική κατάσταση και ευεξία :thumbup:

LePagidas
06-02-13, 00:22
Ο Λευτερης ειναι φιλος μου και ειναι ευχαριστο που θα τον εχουμε στη παρεα μας.
Γυμναζεται μια ολοκληρη ζωη και διαθετει μεγαλη αγαπη για το σπορ μας.

Γιαννη εισαι απο τους καλους φιλους συναθλητες , πανω απο ολα με ηθος πειρα και γνωσεις.σιγουρα και εσυ και εγω και καλοι φιλοι συναθλητες μας οταν κατεβαιναμε σε αγωνες διναμε ολο μας τον εαυτο στην προπονηση.σε περιμενω οποτε θελεις με μεγαλη μου χαρα να γυμναστουμε παρεα στο γυμναστηριο μου να θυμηθουμε τα παλια φυσικα και οποιος αλλος φιλος συναθλητης θελει να γυμναστουμε παρεα να θυμηθουμε τον παλιο καιρο οταν κατεβαιναμε σε αγωνες. μπορει να μεγαλωνουμε αλλα βαστανε γερα ακομα τα κοτσια.

LePagidas
06-02-13, 00:36
καλώς ήρθες Λευτέρη στην παρέα μας και αποτελείτε ζωντανα παραδείγματα για τα οφέλη της γυμναστικής με βάρη , ακόμα και χρόνια μετα τον αγωνιστικό παροπλισμό και με μια απόφαση άνετα μπορείς να γίνεις ξανα αγωνιστικός , αν και αυτο δεν πρέπιε να αποτελεί αυτοσκοπό και δεν είναι σωστο , αλλα η γυμναστική με στόχο την φυσική κατάσταση και ευεξία :thumbup:

Ηλια καλησπερα σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια και εσενα και οσα παιδια με θυμηθηκαν απο την ημερα που εγινα μελος του forum.πιστευα οτι θα με ειχαν ξεχασει παρολες τις διακρισεις και τους αγωνες.απο τοτε που σταματησα τους αγωνες εχουν περασει πραγματι αρκετα χρονια και το forum ειναι οκαλυτερος τροπος επικοινωνιας ωστε να ξαναβρεθουμε παλιοι και νεοι αθλητες.η γυμναστικη και ειδικα το αθλημας μας ειναι το ελιξηριο της νιοτης.οσο για να ξανακατεβω σε αγωνες δεν το θεωρω απιθανο για μια τελευταια φορα στους μαστερ, αλλα το προβλημα μου ειναι αν θα αντεξω διαιτα.

LePagidas
09-02-13, 02:19
614286142761426614256142461423614226142161420614196141861417
Λευτέρη σε ευχαριστουμε για την διάθεση του προσωπικού σου υλικού,περιμενουμε και αλλο ,όπως και αφηγησεις από τις εμπειρίες σου.:thumbup:

#18
LePagidas

Εγγραφή61417
02-02-2013
Μηνύματα
14


Αρχικό μήνυμα απο FITNESS GIRL
καλως ηρθες περιμενουμε εμεις οι νεοτεροι τις πολυτιμες συμβουλες σου
παιδια καλησπερα, σιγουρα οπου μπορω να βοηθησω με συμβουλες θα ειναι μεγαλη μου χαρα.θα δημοσιευσω και φωτογραφιες που βρηκα απο το αρχειο μου.στην φωτογραφια το 1994 ιουλιο μηνα σε ογκο πριν τους αγωνες στην παραλια και στην φωτογραφια που ειμαι στο γραφειο μολις εχω ξεκινησει διαιτα αυγουστο μηνα για το πανελληνιο πρωταθλημα 1994 του Νοεμβριου που βγηκα πρωτος στα - 70 και τρωω ρυζι με κοτοπουλο ( φυσικα φανταζομουν οτι ηταν παγωτο παρφε).στις επομενες φωτογραφιες ειναι απο τον αγωνα του πανελληνιου πρωταθληματος 1994 σε ελευθερο ποζαρισμα δηλ. σχεδον 4 μηνες μετα σκληρης διαιτας .
Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LePagidas : Σήμερα στις 00:09
Απάντηση με παράθεση
Σήμερα 00:49 #19
LePagidas

Εγγραφή
02-02-2013
Μηνύματα
14


Αρχικό μήνυμα απο LePagidas
Συνημμένο Αρχείο 61407Συνημμένο Αρχείο 61406Συνημμένο Αρχείο 61405

παιδια καλησπερα,θα δημοσιευσω και φωτογραφιες που βρηκα απο το αρχειο μου.στην φωτογραφια το 1994 ιουλιο μηνα σε ογκο πριν τους αγωνες στην παραλια και στην φωτογραφια που ειμαι στο γραφειο μολις εχω ξεκινησει διαιτα αυγουστο μηνα για το πανελληνιο πρωταθλημα 1994 του Νοεμβριου που βγηκα πρωτος στα - 70 και τρωω ρυζι με κοτοπουλο ( φυσικα φανταζομουν οτι ηταν παγωτο παρφε).στις επομενες φωτογραφιες ειναι απο τον αγωνα του πανελληνιου πρωταθληματος 1994 σε ελευθερο ποζαρισμα δηλ. σχεδον 4 μηνες μετα σκληρης διαιτας .Συνημμένο Αρχείο 61404

παιδια καλησπερα, .θα δημοσιευσω και φωτογραφιες που βρηκα απο το αρχειο μου.στην φωτογραφια το 1994 ιουλιο μηνα σε ογκο πριν τους αγωνες στην παραλια και στην φωτογραφια που ειμαι στο γραφειο μολις εχω ξεκινησει διαιτα αυγουστο μηνα για το πανελληνιο πρωταθλημα 1994 του Νοεμβριου που βγηκα πρωτος στα - 70 και τρωω ρυζι με κοτοπουλο ( φυσικα φανταζομουν οτι ηταν παγωτο παρφε).στις επομενες φωτογραφιες ειναι απο τον αγωνα του πανελληνιου πρωταθληματος 1994 σε ελευθερο ποζαρισμα δηλ. σχεδον 4 μηνες μετα σκληρης διαιτας .επισης φωτογραφιες απο το πανελληνιο κυπελλο 1999 ΠΕΣΔ τον τελευταιο αγωνα σε ηλικια 35 ετων που βγηκα 3ος στα - 70 κιλα που επρεπε τουλαχιστον να ημουν δευτερος δειτε τις φωτο και κρινετε.προπονηση ογκου το 2004Συνημμένο Αρχείο 61408 στο γυμναστηριο μου . σκουωτ 180 κιλα 3 επαναληψεις και πιεσεισ παγκου 125 κιλα 6 επαναληψεις.το αθλημα μας ειναι ενα απο τα πιο δυσκολα , γιατι θελει σιδερενια θεληση και πειθαρχεια.


και μια τελευταια φωτο ειχα αρχισει σιγα , σιγα να διαμορφωνω σχημα και να παιρνω κιλα απο το Πολεμικο Ναυτικο που υπηρετησα ειμαι 18 ετων στον κεντρο εκπαιδευσης παλασκα στο σκαραμαγκα

zois dimitris
14-02-13, 08:07
ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΞΑΝΑΒΡΗΚΑ ΙΧΝΗ ΣΟΥ , ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ , ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΔΕ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΞΕΧΑΣΕΙ! ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑ !

kostas_m
14-02-13, 13:42
ωραίος ο Λευτέρης :clap: άντε να δούμε πότε θα φτάσουμε και εμείς έτσι εμείς οι ερασιτέχνες :P

LePagidas
18-02-13, 15:30
ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΞΑΝΑΒΡΗΚΑ ΙΧΝΗ ΣΟΥ , ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ , ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΔΕ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΞΕΧΑΣΕΙ! ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑ !

ΔΗΜΗΤΡΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΣΕ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ.ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΑΚΟΜΑ ΑΝΤΕΧΟΥΜΕ ΓΕΡΑ.συγνωμη που εγραψα με κεφαλαια γραμματα , ενω ο κανονισμος μτου forum λεει για μικρα.

LePagidas
18-02-13, 15:32
ωραίος ο Λευτέρης :clap: άντε να δούμε πότε θα φτάσουμε και εμείς έτσι εμείς οι ερασιτέχνες :P

Κωστα σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια.με πολυ δουλεια στην προπονηση με αγαπη και θεληση μπορεις να γινεις παρα πολυ καλος.