PDA

Επιστροφή στο Forum : PV-7 (Myolabs)



sobral
23-02-13, 01:07
http://myolabsusa.com/rotator/image_rotator_01.jpg

http://myolabsusa.com/images/products/product_pv7_main.jpg

http://myolabsusa.com/images/supp%20facts/SF_PV7.jpg

με αφορμή την υπογραφή συμβολαίου του Μιχάλη μας με την Myolabs ανεβάζω το preworkout της. Ομολογώ πως την εταιρία δεν την ήξερα και γενικά στο ίντερνετ δεν βλέπω να κυκλοφορεί καθόλου, εκτός αν είναι καινούργια γιατί έχει λίγα προϊόντα και στα περισσότερα έχει coming soon.

AlexakisKon
23-02-13, 01:30
αν ειναι καινουρια εταιρια καλυτερα να μην δοκιμασεις τις πρωτες τις φορμουλες διοτι λογικα θα γινουν αρκετες βελτιωσεις αργοτερα

Mcstefan7
23-02-13, 01:37
Το DAA με ποια λογική είναι σε preworkουτ σθμπλήρωμα?? Αφου για να σ δωσει πρέπει να το πέρνεις συνεχόμενες μέρες...Λίγο ακυρο μ φένεται!

sobral
23-02-13, 01:41
αν ειναι καινουρια εταιρια καλυτερα να μην δοκιμασεις τις πρωτες τις φορμουλες διοτι λογικα θα γινουν αρκετες βελτιωσεις αργοτερα

δεν είχα σκοπό. Αλλά αυτό που λες δεν είναι επιχείρημα για να αποφύγεις μία εταιρία...συνήθως όλες προσπαθούν (δεν το καταφέρνουν όλες:green:) να βελτιώνονται. Εγώ εξάλλου ανεβάζω ότι καινούργιο κυκλοφορεί στην αγορά είτε είναι καλό είτε όχι.

COBRA_STYLE
23-02-13, 03:11
Το DAA με ποια λογική είναι σε preworkουτ σθμπλήρωμα?? Αφου για να σ δωσει πρέπει να το πέρνεις συνεχόμενες μέρες...Λίγο ακυρο μ φένεται!

και η β-αλανινη το ιδιο και η κιτρουλλινη...η κιτρουλλινη ειδικα λαμβανεται απο τους περισσοτερους μονο τις on days ενω κανονικα θα ωφελουσε μαλλον περισσοτερο καθε μερα.

tsoumi7
05-10-13, 12:23
Τι λέτε παιδες;


*** Κατηγοριοποίηση Αξιολόγησης Συμπληρωμάτων (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?19271-Κατηγοριοποίηση-Αξιολόγησης-Συμπληρωματων)*** Mods Team

Polyneikos
26-02-14, 15:14
Eχει γίνει ενα facelift στο προϊόν, το πήρα σε καλή τιμή και ειπα να το δοκιμάσω.
Πήρα την γεύση ανανά.Μετά από 5-6 προπονήσεις θα γράψω καποιες εντυπώσεις..

81129

81130

No Fear
26-02-14, 21:05
To ειχε παρει και εμενα πριν 2-3 εβδομαδες το ματι μου σε γνωστη αλυσιδα καταστηματων.
Θα περιμενουμε εντυπωσεις Κωστα!

sak
27-02-14, 03:28
Εχω τελειωσει 2 κουτια απο το pv-7 πριν περιπου 2 μηνες (αφου μετα δεν υπηρχε στο καταστημα για καποιο διαστημα μεχρι τωρα που το ξαναφερανε). Μπορω να πω οτι με επιασε αρκετα τον πρωτο καιρο και πιο πολυ σε θεμα focus. Την εταιρια δεν την ηξερα να πω την αληθεια, αλλα αυτο και το thermovol που δοκιμασα ηταν αρκετα καλα. Βαση συστατικων δεν φαινεται κατι το ιδιαιτερο αλλα για ενα περιεργο λογο εκανε την δουλεια του αρκετα καλα, με κρατησε στην προπονηση και μπορω να πω οτι ειχα μια αρκετα καλη συγκεντρωση. Σε δειγματακια το δοκιμασα πρωτα για αυτο και μου αρεσε και το αγορασα, οπoτε ζητηστε μηπως υπαρχουν για να κανετε πρωτα μια δοκιμη αφου τα pre-workouts πιανουνε διαφορετικα στον καθε εναν.Εχοντας καταναλωσει τονους απο το craze, το οποιο το εχω καλος ή κακος ως μετρο συγκρισης , μπορω να πω οτι το pv-7 σε εμενα τουλαχιστον εκανε την δουλεια του (στην μετα-craze εποχη ;-) ) λιγο καλυτερα απο καποια αλλα preworkouts.

Polyneikos
07-03-14, 08:56
To ειχε παρει και εμενα πριν 2-3 εβδομαδες το ματι μου σε γνωστη αλυσιδα καταστηματων.
Θα περιμενουμε εντυπωσεις Κωστα!


Μετα από κάμποσες προπονήσεις, μπορώ να πώ ότι με έχει αφήσει αρκετά ικανοποιημένο:
Πολύ καλό focus προπόνηση, αντοχή στην προπόνηση και καλά πρηξίματα.
Η γευση ανανά που έχω πάρει πίνεται πολύ άνετα.
Ολα αυτά με 1 scoop προς το παρόν, χωρίς να εχω μετα ιδιαίτερα crashαρίσματα.
Εχωντας δοκιμάσει πολλά Preworkout, για μένα αξίζει το προιον.
(Η εταιρία είναι του Jimmy Μεντή (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?6413-%CE%94%CE%B7%CE%BC%CE%AE%CF%84%CF%81%CE%B7%CF%82-(Jimmy)-%CE%9C%CE%B5%CE%BD%CF%84%CE%AE%CF%82&p=733977&viewfull=1#post733977), απ΄όσο γνωρίζω, για τον sak που το ανέφερε)
Μια μέρα που έβαλα 1,5 scoop, η προπόνηση πήγε τρένο :P

No Fear
07-03-14, 09:04
Ωραια Κωστα,καλο το οτι εμεινες ευχαριστημενος.
Το νερο βλεπω μοναχα πολυ και δεν αποκλειω το φουσκωμα.
Ελπιζω καποια στιγμη να βρω καποιο δειγμα να του κανω μια δοκιμη!
Γνωριζω πως ο Μεντης εχει βγαλει σειρα συμπληρωματων αλλα δεν θυμαμαι το ονομα της.

Αλεξανδρος Μπ
07-03-14, 11:42
Η προπονηση τρενο που εκανες ηταν μαζι μου που καναμε χερακια

Polyneikos
07-03-14, 13:02
Η προπονηση τρενο που εκανες ηταν μαζι μου που καναμε χερακια

:weights::weights:;)

No Fear
08-03-14, 15:34
Alex,εχετε φερει καθολου δειγματα;

Αλεξανδρος Μπ
10-03-14, 10:57
Alex,εχετε φερει καθολου δειγματα;

Οπα τωρα το ειδα... εχουν εξαντληθει ολα τα δειγματα pv-7 μονο k-otic μπορει να βρεις

Elvetost
10-03-14, 13:58
Μια εβδομάδα περασε που το χρησιμοποιω και ειμαι ευχαριστημενος, δεν εχω δοκιμασει και πολλα pre,
αλλα και σε φιλο που εδωσα τρεις φορες εμεινε αρκετα ικανοποιημενος.
Γευση watermellon καλη.
Απο focus αρκετα καλα, πολλη ενεργεια και αντοχη.Κρασάρισμα δεν ενιωσα κατι το ιδιαιτερο.
1 scoop επαιρνα. Αρκετα καλο.

stone garden
21-03-14, 16:07
εβγαλα 5 μερες προπονηση απο κατι δειγματα που ειχα , λιγη παραπανω αντοχη τιποτα παραπανω. γευση καρπουζι ηταν αρκετα καλη παντως

thitat
24-03-14, 23:39
Μετά από 4 προπονήσεις μπορώ να πω ότι είναι αρκετα δυνατο και με έχει αφήσει ικανοποιημένο. Το προτείνω σε όλους.
Πολύ καλό focus, ενέργεια, δεν με έχει crasαρει ποτέ, παρατήρησα πολύ καλή φλεβικότητα και πρήξιμο.
Μόνο καλά λόγια εχω να πω. Η γεύση ανανα, απλά κορυφη.
Πολύ καλη διαλυτότητα, απλά τα 600 ml που προτείνει νερο μου φαίνονται υπερβολικά..

polo0
14-04-14, 22:55
δοκίμασα ένα δειγματάκι σήμερα..ο πονοκέφαλος και η ζαλάδα που νιώθω τώρα δν υπάρχει..δεν περιγράφεται με λέξεις.
μόλις πήρα ένα ντεπόν ειλικρινά δν παλεύεται με τιποτα παιδιά..έχω πάρει νιτρικά και νιτρικά τέτοια μαλακία στην ζωή πρώτη φορά,και απο ενέργεια πολύ λίγα πράγματα !
μπορώ να κάνω κάτι για σύντομη ανακούφιση ?
οποιος γνωρίζει να απαντήσει γιατι βασανίζομαι

herculas
14-04-14, 23:48
Απο ενα δειγμα μην κρινεις το συμπληρωμα .
Τη πρώτη φορά που το δοκίμασα γύρισα σπιτι χώμα. Θεώρησα ότι κράσαρα αλλά τελικά είχα ίωση και
αργά το βράδυ σήκωσα πυρετό.
Γενικα δεν εχει τα πολλα διεγερτικά αλλά δε δίνει και το πριξιμο που περίμενα.
Μάλλον υπερεκτιμημένο .
Θα τελείσω το κουτακι αλλά δε θα το τιμήσω πάλι .

polo0
15-04-14, 00:32
Απο ενα δειγμα μην κρινεις το συμπληρωμα .
Τη πρώτη φορά που το δοκίμασα γύρισα σπιτι χώμα. Θεώρησα ότι κράσαρα αλλά τελικά είχα ίωση και
αργά το βράδυ σήκωσα πυρετό.
Γενικα δεν εχει τα πολλα διεγερτικά αλλά δε δίνει και το πριξιμο που περίμενα.
Μάλλον υπερεκτιμημένο .
Θα τελείσω το κουτακι αλλά δε θα το τιμήσω πάλι .

πήρα τν μαλακία αυτη 8 η ωρα..κατα τς 9 πριν καλα καλα τελειώσω τν προπόνηση άρχισα μέσα στν προπόνηση να τα βλέπω διπλά..θόλωσαν τα μάτια μου και δν μπορούσα να δω..μετά ο ιδρώτας που έβγαζα ενω καθόμουν δν υπήρχε !!!
και μετα το αποκορύφωμα ήταν ο πονοκέφαλος μου μου έφερε που όμοιο του δν έχω ξανα δει..ένιωθα οτι συμπιέζεται ο εγκέφαλος μέσα στο κεφάλι μου !
ειλικρινά φοβάμαι να ξανα πάρω νιτρικό,τωρα πήρα ενα ντεπόν έφαγα και μετα απο λίγη ώρα ηρέμησα ΛΙΓΟ..δεν ειμαι τελείως καλα,όσο για ίωση που προείπες δεν παίζει να χω κάτι απο ίωση ! το νιτρικό ευθύνεται γι οτι έπαθα !

herculas
15-04-14, 01:05
Περαστικά σου .
Πίεση τσέκαρες μήπως βάρεσε ταβάνι ?

primordial
15-04-14, 07:25
@polo0
Να κάνω κ λίγο τον δικηγόρο του διαβόλου.....???
Πόσες ώρες είχαν περάσει από το τελευταίο αου γεύμα.....????

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

paral
15-04-14, 20:58
το δοκίμασα σήμερα από φίλο μου σε προπό στήθους. 1 scoup
focus πολύ καλο
δύναμη αρκετά καλά(5kg πιο πάνω στον πάγκο)
αντοχή ακόμα καλύτερα. η προπόνηση προχώραγε και δεν κοβόμουνα καθόλου. έπαιζα σταθερά λίγο πιο πάνω από τα συνηθισμένα κιλά
πρώτη φορα δοκιμάζω νιτρικό με καφεΐνη οποτε δεν έχω μετρο σύγκρισης με αλλα (το assault αν θυμάμαι καλά δεν είχε και το iron pump είχε λίγο)
λόγο τιμής και μονο δεν πρόκειται να το αγοράσω εκτος αν πέσει...

souezass
09-05-14, 10:07
hello. ειχα πει την γνωμη μου στο νεο φορουμ αλλα τελικα μαλλον εγινε ρολλ-μπακ και σβιστικαν ολα.
το εχω παρει εδω και 2 μερες.

1 μερα πλατη. το πηρα επιφιλαχτικα με 500ml νερο και 3/4 της δοσις. καθολου ταχυπαλμιες. καθολου ταραχη.καθολου ρεψιματα.μια χαρα ανετα προπονηση. μονο στο τελος της προπονησης εκανα μονοζυγο με πολλη ορεξη και πιο πολλες επαναληψεις. νομιζω μου εδωσε αντοχη. κ το πιο γαματο ηταν πως πηγα ανετος σπιτι χωρις πονοκεφαλο. δεν με εριξε κα8ολου. και κοιμι8ικα σαν πουλακι το βραδυ.

2 μερα ωμους. 400ml νερο με φουλ δοση. οκιε εδω ημασταν μια χαρα. πολλυ καλη κ δυνατη προπονηση. ανεβασμα κιλων , καλο focus και ενταση. καθολου ταχυπαλμιες. καθολου ταραχη.καθολου ρεψιματα.μια χαρα ανετα προπονηση. χαλαρα σπιτι μετα χωρις κρασαρισματα οπως κατι αλλα μαντζουνια.

γευση ανανας . το πιο νοστιμο και καταπονησιμο που εχω πιει σε νιτρικο. ειναι σαν ζελες ανανα. γλυκο μεν αλλα ποσιμο :clap: παρατήρησα πολύ καλή φλεβικότητα και πρήξιμο.


σημερα εχω crossfit. θα ποσταρω το σαββατο μετα τα χερια τισ τελικες εντυπωσεις. μεχρι ωρας ειναι οκιε.

Δημητρης 1924
09-05-14, 11:36
Ολα τα συμπληρώματα δουλεύουν διαφορετικά ανάλογα πως τα δέχεται ο καθε οργανισμός ,το ίδιο γίνεται και με τα νιτρικά.Δοκιμασα σε δείγμα το pv-7,σε πολυ λίγη ωρα είχα κάψιμο-τσιμπήματα απο την αλανηνη και ένταση,αυτό ήθελα είχα ακριβώς την ίδια αίσθηση όπως οταν είχα πάρει το lava stick της usn που δεν θεωρείτε pre αλλα λυποδιαλυτικο.Τωρα στην προπονηση μερα ποδιών και τρικεφαλα, έδωσε δύναμη παραπάνω και πριξηματα αλλα το πιο σημαντικό ηταν η διάρκεια δεν κρέμασα,αυτό εγινε την πρώτη φορα που το πήρα,η δεύτερη φορα που ξαναπηρα δείγμα απο το pv-7 ηταν μετα απο δυο τρεις μερες επίτηδες για να δώ τη παιζετε, προπονηση πλάτης,τα συμπτώματα ηταν πιο ήπια σχετικά με την πρώτη φορα ( μυρμιγκιασμα κάψιμο τσιτες) αλλα δύναμη ,πριξηματα,διάρκεια σε ικανοποιητικό σημείο.Το νιτρικό που σε μένα δεν δούλεψε όπως θα ήθελα οχι καθόλου ειναι το kotic,καθόλου μυρμιγκιασμα, ελάχιστα εώς καθόλου τσιτες,δύναμη,ωραία πριξηματα καλη φλεβικοτητα (καλητερα απο το pv-7).Παντως ολα τα νιτρικά δουλεύουν ως ενα σημείο π.χ. αγγειοδιαστολη,οπότε ειναι λάθος να λεμε ότι το ενα ειναι καλύτερο απο το άλλο,η μεγάλη μάχη όλων των εταιρειών αυτή τη στιγμή γίνεται για τα νιτρικά ,θα μπορούσα να πω για το kotic ότι ειναι πορτοκαλάδα και το εχω δοκιμάσει πεντε έξι φορές , αλλα δεν ειναι έτσι, δείγμα πριν την αγορά.Συγνωμη αν σας κούρασα.

souezass
09-05-14, 13:25
Ολα τα συμπληρώματα δουλεύουν διαφορετικά ανάλογα πως τα δέχεται ο καθε οργανισμός ,

και εγω σε αυτο εδω φιλε +1

souezass
17-05-14, 14:18
λεπον μετα απο 1 εμδομαδα χρησεως.

τσιτες,δύναμη,ωραία πριξηματα καλη φλεβικοτητα τα ειχα. μεχρι κ καλη ενταση σε ολη την διαρκεια της προπονας. ακομα παρατηρησα πως αν ξεκουραζομουν 10 λεπτα μετα εκανα ανετα αλους 2 κυκλους σετ στο πολλη χαλαρο. απο τα πιο γαματα Ν.Ο. που εχω παρει. με εχει ανεβασει παρα πολλη κ σε κισα κ ενταση.

αυτη ειναι η γνωμη μου. θα το επερνα ξανα ανετα. ασχετα τις τιμης ειναι πολλη καλο. ουτε ρεψιματα , ουτε φουσκωματα , τιποτα. σαν μην εχω πιει τιποτα.:clap:

καλες προπονες το λοιπον κ να εχουμε ολοι την υγεια μας :weights:

chami
07-08-14, 21:12
Κατι δεν μου παει καλα με τα συστατικά... Το serving size ειναι 8.6gr απο τα οποια τα 10 ειναι sugars???? Πως γινεται αυτο?:affraid::help::confused:

sobral
07-08-14, 23:47
Κατι δεν μου παει καλα με τα συστατικά... Το serving size ειναι 8.6gr απο τα οποια τα 10 ειναι sugars???? Πως γινεται αυτο?:affraid::help::confused:

:thumbup: είπα να μην γίνω ο κακός πάλι, αλλά μιας κ θίχτηκε το θέμα να πω κ εγω τη γνώμη μου. Αυτό το πράγμα από τη συγκεκριμένη εταιρία το βλέπω από την αρχή που βγήκε. Τα κουτιά της είναι σκέτη παραπληροφόρηση. Δείτε απλά τα αμινοξέα της κ πείτε μου. Δεν βγάζεις νόημα τι έχει, σε τι μορφές, σε πόση ποσότητα, ενώ μερικά συστατικά τα αναγράφει 2 φορές! Προς το παρόν, δεν θα την δοκίμαζα κ ας λένε οι περισσότεροι πως δουλεύουν αυτά τα λίγα που βγάζει. Βέβαια ο καθένας κάνει τις επιλογές του, μην παρεξηγηθώ, την γνώμη μου λέω.:toast: Θα περιμένω να δω αν φτιάξει λίγο τα μπλέντ της.

Putin
24-09-14, 23:00
Δοκιμάζω εδω και 3 εβδομάδες απο 1 σκουπ μπορω να πω οτι ειναι ειναι το μοναδικο που πιανει ακομα με 1 σκουπ... μυρμήγκιασμα στα 10 λεπτα φοκυς... + τρομερη ψηχολογια που φερνουν τα πρωηγουμενα απο αυτα. (+γευση και διαλυτότητά αριστη )
εχω δοκιμασει επισεις (μετρο συγκρισεις ) jacked (το πρωτο) superpumb jacked(το καινουργιο ) cecculor c4 και redwailer olimp. κανενα απο αυτα εκτος του πρωτου δεν μου αρεσε τοσο οσο αυτο! .. σε δυναμη ποιο δυνατο το redwailer απλος μετα την 2 εβδομαδα πρεπει να βαλεις παραπανω σκουπ.. αυτα απο μενα για τον δικο μου οργανισμο.

Petran84
30-10-14, 23:56
Πολύ δυνατό, εκτός από τα κλασικά περιέχει και 160 mg φενυλεθυλαμίνη (επηρεάζει τα επίπεδα σεροτονίνης και ενδορφίνης του εγκεφάλου οι οποίες βελτιώνουν την ψυχική διάθεση), κάτι που δίνει πολύ καλό focus και συγκέντρωση. Από πρηξίματα μια χαρά.
Το κακό είναι ότι δεν λέει πίσω ξεχωριστά πόσα mg έχει από κάθε διεγερτικό, παρα μόνο ένα σύνολο blend. Λογικά πρέπει να έχει αρκετή καφεϊνη γιατί όταν το παίρνω βραδάκι δυσκολεύομαι να κοιμηθώ κάτι που δεν συνέβαινε με αλλά pre-workout.

panakos
13-11-14, 22:07
μια βδομαδα τοχρησιμοποιω παιδια εγω το συγκεκριμενο...
αυτο που μου κανει ιδιαιτερη εντυπωση ειναι οτι ενω δεν μου δινει τσιτα και ενταση,παρολα αυτα με κραταει πολυ ωρα σε αντοχη και δυναμη...
ενω παλαι πχ στο 40 λεπτο δεν αντεχα και παρα πολυ πλεον δεν νιωθω και πολλα:green:
απο τα καλυτερα προιοντα νιτρικου που εχω χρησιμοποιησει...
μαζι με αυτο βαζω και 2 γρ citruline malate ξεχωριστα!!απο μενα στα συν παντως!!:thumbup:

chronisp
15-11-14, 23:10
Εγώ παιδιά κάνω πυγμαχία και το έχω πάρει μέχρι στιγμής σε 3 προπονήσεις, έχει πολύ καλές αποδόσεις , σου δίνει ενέργεια και αντοχή βέβαια τίποτα το ιδιαίτερο σε πρηξίματα ,είναι το πρώτο pre που δοκιμάζω οπότε δεν υπάρχει μέτρο σύγκρισης. Η γεύση του είναι αρκετά καλή πίνεται εύκολα και το πίνω με πολύ λιγότερο νερό από όσο λέει (περίπου ένα ποτήρι).Δεν έχω κάποια ενόχληση στον ύπνο απλά αποφεύγω να πιω πάνω από ένα καφέ τις μέρες της προπόνησης. Στα αρνητικά του θα βάλω ένα έντονο μυρμήγκιασμα που μου προκαλεί περίπου στο πρώτο μισάωρο της προπόνησης αλλά κατά τα άλλα μετά από αυτό το effect σου δίνει τρελές εκρήξεις κατά την διάρκεια της προπόνησης.Έχω την εξής απορία αν μπορεί κάποιος να μου την λύσει θέλω να μάθω αν σε εξετάσεις αίματος θα υπάρχει κάτι ανεβασμένο η γενικά αν υπάρχει κάποια σοβαρή μακροχρόνια επίπτωση. Γενικά συμβουλή μου είναι να το πάρετε μόνο σε περίπτωση που έχετε πραγματικά εξαντλητική προπόνηση δηλαδή να φτάνετε στα όρια σας γιατί σε πιο χαλαρές μέρες προπόνησης δεν έχει κάποια ιδιαίτερη χρησιμότητα θα βαράτε τσίτες χωρίς λόγο. Αν μπορεί κάποιος και ξέρει ας μου λύσει και την απορία μου. Ευχαριστώ για την προσοχή σας ;)

beefmeup
17-01-15, 01:57
το τωρινο πινακακι συστατικων..

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=90137&stc=1

LEGPRESS
17-01-15, 02:15
θεωρω ο,τι καλυτερο εχω δοκιμασει σε νιτρικο τα τελευταια χρονια...χωρις κρασαρισματα και τρελες τσιτες αλλα πολυ καλη αισθηση φλεβικοτητας και βητα αλανινη για φαγουριτσα και στ αυτια....ο jim mentis(αν δεν κανω λαθος δικια του ειναι)εκανε το θαυμα του...

Metalhead|T|
17-01-15, 02:51
ακομα δεν το εχω ανοιξει το κουτί..θα δώσω ενα review οταν το ξεκινησω...το εχω σε γευση watermelon(καρπουζι!)

RAMBO
27-02-15, 16:14
Απο βδομαδα θα το αρχησω,να αναμενεται review :thumbup:

sobral
01-03-15, 13:14
Το είχα προτείνει σε φίλο-κολλητό που είναι γαϊδούρι από άποψης stims κ έχει δοκιμάσει πολλά δυνατά προϊόντα όπως swollen, το pre της lecheek, hyper fx, maximize intense κτλ κ μετά από σχεδόν ένα μήνα χρήσης μου είπε τα ακόλουθα: Πρέπει να έχει πολύ β-αλανίνη γιατί έχει το γνωστό μυρμίγκιασμα παντού και βλέπει αύξηση στην αντοχή του, μπορεί και βγάζει ένα σετάκι παραπάνω σε πολλές ασκήσεις με το pv-7. Επίσης μου τόνισε πολύ το focus! Πολύ ιδιαίτερο αίσθημα δεν το είχε ξανανιώσει. Για το focus ειδικά μου το είπε απ την πρώτη μέρα που το δοκίμασε. Τέλος μου τόνισε την γεύση πως είναι πολύ ωραία και πως δεν του έφερε καούρες στο στομάχι όπως άλλα, γενικά αυτός επειδή τον ξέρω καλά, τον πειράζουν στο στομάχι αρκετά pre-workouts, το assault ας πούμε τον πείραζε αρκετά όπως κ της lecheek που είχε δοκιμάσει από δείγμα. Σύμφωνα με εκείνον, ανήκει στα τοπ 5.

Stefanos9
01-03-15, 16:53
Sobral συμφωνω απολυτα με μια ομως ιδιαιτεροτητα.Αν το συνηθισει ο οργανισμος σου υπαρχει θεματσκι.Επδ εβγαζα πολυ καλη προπονσ ν το pv7 το χρησιμοποιουσα σε καθε προπονηση.Ετσι οταν το σταματησα γ μια εβδομαδα δεν ειχα διαθεση γ προπονηση....ειναι θεματακι αυτο...πιστευω γ 3 φορες τη βδομαδα ειναι οτι καλυτερο

sobral
02-03-15, 18:00
Sobral συμφωνω απολυτα με μια ομως ιδιαιτεροτητα.Αν το συνηθισει ο οργανισμος σου υπαρχει θεματσκι.Επδ εβγαζα πολυ καλη προπονσ ν το pv7 το χρησιμοποιουσα σε καθε προπονηση.Ετσι οταν το σταματησα γ μια εβδομαδα δεν ειχα διαθεση γ προπονηση....ειναι θεματακι αυτο...πιστευω γ 3 φορες τη βδομαδα ειναι οτι καλυτερο

Δεν διαφωνώ μπορεί κ να συμβαίνει αυτό που λες και δικαιολογείται από τα συστατικά που έχει για focus, μην ξεχνάς πως έχει ΡΕΑ.;) Αυτό μάλλον είναι υπεύθυνο γι αυτό. Θα ρωτήσω κ τον φίλο μου μόλις το σταματήσει κ θα σας πω.

LEGPRESS
02-03-15, 18:44
Επειδη μπορει οντως να συμβει αυτο να πω τι κανω εγω σαν αποψη...επειδη καλως η κακως κανω καθε μερα προπονηση τις καθημερινες χρησιμοποιω pre workout γιατι δουλευω κι εχω κι αλλες υποχρεωσεις και παω για προπονηση αργα το βραδυ οποτε θελω μια βοηθεια...το σαββατοκυριακο πινω απλα ενα καφε...Θεωρω πως ειναι πολυ χρησιμο συμπληρωμα αν γινεται σωστη ληψη οταν το χρειαζομαστε η και καθε προπονηση με καποια μικρη παυση ανα διμηνο για να ξεσυνηθισουμε λιγο...εγω αυτο κανω και ομολογω οτι με παει πολυ καλα...το pv-7 κορυφη κατα τη γνωμη μου...

beefmeup
02-03-15, 21:27
η χρηση των συμπληρωματων που εχουν διεγερτικα καλο ειναι να μην γινεται συχνα μεσα στην εβδομαδα.
αν μιλαμε για ενα απλο prewo που στοχευει μονο σε καλυτερα πρηξιματα/αιματωση ,εκει οκ..
αλλα αν μιλαμε για αρκετα διαγερτικα καλο ειναι να μην χρησιμοποιουνται αυτα τα συμπληρωματα πανω απο 3 φορες την βδομαδα.

storm68
04-03-15, 16:10
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Beefmeup ιδίως εάν πρόκειται για ένα πολύ δυνατό προϊόν όπως είναι το PV-7.
Για τρεις βαριές προπονήσεις την εβδομάδα είναι αρκετό.
Για όσους κάνουν περισσότερες από τρεις προπονήσεις την εβδομάδα λίγη καφεΐνη και αργινίνη πριν την προπόνηση θα δώσουν τουλάχιστον κάποια βοήθεια να βγει μια καλή προπόνηση.

Metalhead|T|
05-03-15, 01:51
Mιας και το δοκιμασα τν κυριακη που μας περασε στο Ατλας(για να αντεξω απο το πρωί μεχρι το βράδυ την ορθοστασια κλπ κλπ) εχω να πω τα εξης (παροτι ακομα ΔΕΝ το εχω δοκιμασει σε προπονηση)

ΓΕΥΣΗ 10/10(εχω τν γευση καρπουζι)

ΔΙΑΛΥΤΟΤΗΤΑ 10/10

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 8.5/10(και αυτο γτ οπως ειπα δεν το εχω παρει σε προπονηση


Η γευση καρπουζι παροτι την φοβόμουν πινεται απιστευτα ευχάριστα,(ειδικα με κρυο νερο),και μαλιστα εγω συνδοιασα με σκονη bcaa(warriorlab) τα οποια παροτι ειναι πικρα ,δεν ειχα κανενα θέμα..διαλυθηκαν κ αυτα αψογα μεσα...

Μ ειχε λείψει παρα πολυ το τσίμπημα της αλανίνης το οποιο ηταν εντονο και αισθητο σε οποια κινηση και αν εκανα...ανυπομονω να το δοκιμασω μεσα σε προπονηση

RAMBO
05-03-15, 17:05
Το εχω αρχησει εδω και 2 μερες...πηρα γευση ανανα η οποια ειναι φανταστικη,πολυ καλη διαλυτοτητα αν εαιρεσουμε λιγα κατακαθια απο την β αλανινη λογικα που σιγα τα αυγα...αρχιζει να με πιανει στο 20 λεπτο,δεν βγαζει υπερενταση σαν μερικα αλλα,ομως κανω αισθητα πιο δυνατες προπονησεις,η κουραση αργει να ερθει τα πρηιματα ειναι αρκετα καλα και μετα δεν μου δημιουργει κρασαρισμα....πολυ ευχαριστημενος στο συνολο...θα το χαρακτηριζα ηρεμη δυναμη

raiden
06-03-15, 01:14
Θα με κανετε να το παρω μου φαινεται .. αν και δεν ειμαι φαν των νιτρικων γενικα λογω stims ..Ο ανανας ακουγεται μια χαρα :turtle:

Toumba-nos
08-03-15, 18:36
Το έχω χρησιμοποιήσει 3 φορές μέχρι τώρα , γενικά με φαίνεται πολύ καλό αν και είμαι σχετικά άπειρος στα προ-εξασκητικά.

johny5874
31-03-15, 01:33
Η πιεση μου ειναι 13-9 περιπου και πινω αρκετους καφεδες!!!Λετε να εχω καποιο θεμα εαν το παρω???

beefmeup
03-04-15, 23:15
εαν πινεις καφεδες κ δεν εχεις θεμα ,λογικα δεν θα σου δημμιουργησει το συμπληρωμα.
-----------------


κ με αυτα να αφησω κ μια καθυστερημενη κριτικη..

διαλυτοτητα 10/10
γευση 9/10 ,ειναι κατα 99% ιδιο με την γευση grape που εχει το neurocore ,για οποιον το εχει δοκιμασει..σε πολλους δεν αρεσει ,εμενα με τρελενει αυτη η γευση οπου την πετυχαινω..

στο διαταυτα..

4η φορα σημερα που το χρησιμοποιω..μιλαμε για πολυ δυναμη..ειχα συνηθησει τοσο καιρο στο complete pump που μου εδινε περισοτερο αντοχη ,ενω αυτο εδω σου δινει τρελο focus κ απιστευτη αισθηση μεσα στην προπονηση..αν μπορουσα να κανω μια συγκριση θα ηταν ισως κατι σαν το hybrid που με ειχε πιασει πολυ καλα..
χωρις κρασαρισματα ,κ υπο συνθηκες ελειψης υπνου/κουρασης που ειμαι σχεδον μονιμα πλεον ,απλα κορυφαιο:thumbup:

σημερα το πηρα κ με εξτρα κιτρουλινη κ ειχα φοβερα πρηξιματα..
σηκωθητε απο ντιβανια ,καρεκλες ,καναπεδες (που λεει κ ο μαστορας) κ δοκιμαστε το οπωσδηποτε..:turtle:
εστω απο δειγμα αν βρειτε.

Metalhead|T|
03-04-15, 23:48
διαλυτοτητα 10/10
γευση 9/10 ,ειναι κατα 99% ιδιο με την γευση grape που εχει το neurocore ,για οποιον το εχει δοκιμασει..σε πολλους δεν αρεσει ,εμενα με τρελενει αυτη η γευση οπου την πετυχαινω..

στο διαταυτα..

4η φορα σημερα που το χρησιμοποιω..μιλαμε για πολυ δυναμη..ειχα συνηθησει τοσο καιρο στο complete pump που μου εδινε περισοτερο αντοχη ,ενω αυτο εδω σου δινει τρελο focus κ απιστευτη αισθηση μεσα στην προπονηση..αν μπορουσα να κανω μια συγκριση θα ηταν ισως κατι σαν το hybrid που με ειχε πιασει πολυ καλα..
χωρις κρασαρισματα ,κ υπο συνθηκες ελειψης υπνου/κουρασης που ειμαι σχεδον μονιμα πλεον ,απλα κορυφαιο

σημερα το πηρα κ με εξτρα κιτρουλινη κ ειχα φοβερα πρηξιματα..


Φίλε τα είπες όλα..πραγματικά..πίνω νερο στο ονομα του...το εχω προτείνει σε πολλους μεχρι στιγμής...αγαπώ τα τσιμπήματα της αλανίνης που μου κάνει,τα πρηξίματα και το FOCUS που μου δίνει...

Δεν εχω κανενα κρασάρισμα ή ζαλάδα και αυτο ειναι μεγαλο ++

Πραγματικά η δοκιμη του με εβγαλε ασπροπρόσωπο και ειναι ενα προϊόν που αυτη τη στιγμή θα επρεπε να στέκεται στα ράφια σίγουρα πολύ ψηλότερα απο αλλα

Fataoulas
09-04-15, 10:26
κ με αυτα να αφησω κ μια καθυστερημενη κριτικη..




Εισαι κακη επιρροη ρε συ Διονυση :rocking:
Μολις το χτυπησα απο το shop του φορουμ. Ανυπομονω :evil2:

beefmeup
10-04-15, 09:51
ελπιζω να σε πιασει καλα γιατι μετα θα εχω τυψεις..:unsure:

εγω το εχω χρησιμοποιησει αρκετες φορες πλεον κ καθε φορα με πιανει οπως απο πανω..γενικα εχω ενθουσιαστει μιας κ ολες τις μερες πλεον ειμαι σε zombie mode..
εχει κ τσιμπηματα απο την β-αλανινη αλλα πλεον εχουν αρχισει να με ενοχλουν οταν συμβαινουν απο συμπληρωματα..δεν ξερω ,τα βρισκω εκνευριστικα ,αν κ σε αυτο εδω ευτυχως δεν ειναι σε τοσο μεγαλο βαθμο..
το καλο ειναι οτι πανω απο 1 σκουπ δεν εχω ανεβασει ακομα γιατι δεν ειναι αναγκη..οποτε μπορει η τιμη να ειναι λιγο τσιμπημενη αλλα δινει καλη αναλογια δοσεων.

Fataoulas
14-04-15, 20:41
ελπιζω να σε πιασει καλα γιατι μετα θα εχω τυψεις..:unsure:



Tο'χω ξαναπει και στο παρελθον. Ακομα και σκ@τ@ να μου πεις να παρω, εγω θα σε ακουσω. Διχως δευτερη σκεψη :thumbup:

Ηρθε σημερα. Αυριο το μεσημερι δοκιμαζω (και ταυτοχρονα συγκρινω με το κοκτειλ κρεατινη/β-αλανινη/κιτρουλινη/ταυρινη που παιρνω ως pre μεχρι τωρα)

beefmeup
14-04-15, 20:49
:oops:

νταξ μια χαρα θα σου δουλεψει μωρε δεν μπορει..τοσα ατομα το δοκιμασαμε ,κ σε ολους ηταν φοβερο..:weights:

AntonisN
20-04-15, 19:51
Καλησπέρα σε όλους. Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ pre-workout συμπλήρωμα και το συγκεκριμένο απο οτι διαβάζω στα review σας θα μου δώσει αυτά που θέλω. Η διατροφή μου είναι αρκετά καλή γενικά και στις προπονήσεις είμαι κομπλέ απλά εν όψη καλοκαιριού θέλω να ανεβάσω λίγο ρυθμούς. Συγκεκριμένα σε προπονήσεις ποδιών, πλάτης. Για κάποιο λόγο όμως φοβάμε τα pre-workout και διαβάζω για "κρασαρίσματα" και μηρμιγκιάσματα. Καταλαβαίνω απόλυτα τους όρους αλλα έχω μια ιδιαιτερότητα σαν άτομο και στρεσσάρομαι πολύ όταν με πιάνουνε διάφορα τέτοια γενικότερα. Σκέφτομαι λοιπόν να το πάρω και να αρχήσω με μισό σκουπ η 3/4 στην αρχή για να το γνωρίσω καλύτερα, τι λετε; :green:

Fataoulas
20-04-15, 20:36
Εφοσον δεν εισαι συνηθισμενος με τετοια, ξεκινα με μισο σκουπ και βλεπεις ;)

Εγω τη πρωτη φορα που το πηρα πριν μερες, με ενα σκουπ με επιασε μια χαρα. εντονο το μυρμιγκασμα απο τη β-αλανινη και ειδαι και αρκετο πρηξιμο (κατι που δεν ειχα δει ουτε με 50 μλ γλυκερινης)

Τη δευτερη φορα πηρα 3/4. Δε καταλαβα τιποτα. Σα να μη πηρα :(

Δοκιμαζεις και βλεπεις :thumbup:

Petran84
25-04-15, 18:37
Το είχα πάρει πέρσι και έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Το πήρα ξανά προχθές και απογοητεύτηκα...
Το έχουν αλλάξει πολύ προς το χειρότερο (η συσκευασία είναι ίδια).
Καταρχάς πήρα την ίδια γεύση BluRazz, η σκόνη τώρα είναι κάτασπρη ενώ την προηγούμενη φορά προς το μπλε. Το σκουπ τώρα είναι διπλάσιο από αυτο της προηγούμενης έκδοσης και χωράει 11γρ και όχι 9.05 που λέει πίσω στη ετικέτα.
Με ένα σκουπ της προηγούμενης έκδοσης που όπως είπα ήταν και πολύ μικρό, ''τέντωνα'' ολόκληρος και έβγαζα τρελές προπονήσεις, και δεν τόλμησα ποτέ να αυξήσω την δόση (πολλές φορές έπαιρνα και μισό σκούπ).
Τώρα με μία δόση του μεγάλου σκουπ...μέτρια πράματα σε όλα (ούτε δύναμη, μέτρια πρηξίματα, ούτε μυρμηγκιάσματα ούτε τίποτα).

sobral
20-05-15, 19:18
Ποιο είχες δοκιμάσει το πρώτο πρώτο με το σκουπ των 6γρ.? Πάντως η σύνθεση έχει αλλάξει εδώ κ πολύ καιρό κ δουλεύει στους περισσότερους το ίδιο καλά. Από κει κ πέρα έτσι είναι τα pre workouts, λειτουργούν διαφορετικά στον καθένα. Πάντως το προϊόν δεν έχει διαφορετικές συνθέσεις, μία είναι σε όλο τον κόσμο. Εννοώ δεν έρχεται κάτι διαφορετικό Ευρώπη.

raziel13epsilon
24-05-15, 23:36
Μετά από 10 μερες χρησης αποφασισα να γραψω ένα Review . Εχω παρει το νέο κουτακι με την 7.9 δοση .

ΓΕΥΣΗ : Blurazz 10/10 ~ Φοβερη παιδια δεν εχω λογια . πινετε ανετα
ΔΙΑΛΥΤΟΤΗΤΑ : 9.5/10 ~ Σε 250 ml νερο το βαζω και διαλυεται αρκατα καλα. Ελαχιστα υπολειμματα στο κατω μερος εως καθολου.
ΑΠΟΔΟΣΗ 9/10 ~ Είναι από τα καλυτερα pre που εχω δοκιμασει. Δεν εχω ανεβασει την δοση πανω από 1 σκουπ.

Αντικειμενικα είναι ένα από τα καλυτερα προιοντα που κυκλοφορουν στο ειδος του. Αυτό που μου εκανε μεγαλη εντυπωση είναι η αυξηση της αντοχης και της εφίδρωσης που ειχα κατά την διαρκεια της προπονησης.
Πινω 3 καφεδες την ημερα ( 2 ελληνικους και 1 καπουτσινο ) και παλι με πιανει καλα . Για οσους δεν εχουν αντοχή στην καφεινη θα τους τσιτωσει στο φουλ.

ΣΥΝΟΛΟ : 9.5 /10

To συνιστω ανεπιφύλακτα.

Παντα με ειλικρίνεια.

beefmeup
22-08-15, 18:54
επειδη ειχα ακομα καποια ποσοτητα απο αυτο, γιατι χρησιμοποιουσα τοσο καιρο το prewo της sci-mx, ειπα να το ξανα- αρχισω για να τελειωνω κ το κουτι..
ακριβως οπως τα λεει ο φιλος απο πανω..κ ακομα κ με 2-3 καφεδες που αρχισα παλι να πινω μεσα στη μερα, με πιανει το ιδιο καλα..
η αληθεια ειναι πως αν υπαρχει ευαισθησια σε stims καλο ειναι να προσεξει καποιος πριν το επιλεξει..

^^^fataoula φιλε ακομα εχω τυψεις ομως να ξερεις..το συνεχισες τελικα, ειδες καμια διαφορα σε σχεση με τοτε που το ειχες αρχισει?

Nive
25-08-15, 13:29
To αγόρασα σήμερα γιατί διαβάζω τα καλύτερα.
Τώρα πίνω το no xplode (καλό για ένταση αλλά τίποτα το ιδιαίτερο ένα κλασικό pre) και λέω να το πάρω καπάκια μόλις τελειώσει το άλλο. Το no xplode το λαμβάνω κανά 2βδόμαδα και τώρα έχει για άλλες 2 προπονήσεις ζόρι.
Να το ξεκινήσω καπάκια ή λέτε να κάνω 2 εβδομάδες off για να μου τα σκάσει καλά το ML?
Υποσημείωση πίνω συνήθως έναν καφέ (διάβασα πως δεν επηρεάζει) την ημέρα και έχω παρατηρήσει πως συνηθίζω τα pre μετά 2-3 εβδομάδες. Το μόνο που δεν συνήθισα ήταν το original jack3d με γεράνιο που δυστυχώς τελείωσε το στακ μου (είχα πάρει 4 κουτιά).

Nive
27-08-15, 11:29
97239 ???

Metalhead|T|
27-08-15, 12:16
Αν δεν το έχεις ξεκινήσει ακόμα..και προλαβαίνεις,κάνε λίγο οφ Καλό κάνει. Εγώ το χχρησιμοποιησα συνεχόμενα μέχρι που τελείωσε... Ανέβασα μέχρι τα 2.5σκουπ και έμεινα εξαιρετικά ευχαριστημενος..αν σε πιάσει είμαι σίγουρος ότι θα μείνεις ευχαριστημενος.!!

Nive
27-08-15, 12:42
Και`γώ αυτό σκέφτηκα Τάσο. ;)
2,5 σκουπ??? :shock::shock:

Metalhead|T|
30-08-15, 19:57
Ναι..στα 2 η βέβαια και στο ενάμισι ανάλογα και της σωματικής κοπωσης με έπιανε κάθε φορά.. Δεν είμαι της υπερβολές, αλλά αν και ξεκίνησα με το σκεπτικό να μην το χρησιμοποιώ καθημερινά, μιας και ήμουν σε περίοδο που χρησιμοποιούσα πληθώρα συμπληρώματα και όπως είχε συζητηθεί και σε άλλο θέμα περί εθισμου κλπ κατέληξα σχεδόν όλες τις μέρες να πίνω, δεν είναι θέμα εξάρτησης Πάντως είναι προϊόν που σίγουρα θα ξαναεπαιρνα

Ronaldinho
03-09-15, 17:01
Ξερεις κανεις σε τι ποσοτητες περιεχονται τα συστατικα που αναγραφονται στο αυτοκολητο ως ingredients; (Βητα αλανινη, αργινινη, κιτρουλινη κτλ)

Nive
03-09-15, 17:23
Είναι blend...μόνο η MyoLabs :unsure:

ktm620
10-09-15, 09:37
Εχω ψιλοψηθει και εγω να το δοκιμασω , η αυτο η το Hyde που ξερω οτι δουλευει καλα σε μενα....

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ktm620
14-09-15, 17:35
Οταν τρεχουμε και D-Aspartic ξεχωριστα (3γρ) καλο ειναι να αφαιρουμε καποια χ ποσοτητα τις μερες που το χρησιμοποιουμε;:-? ( λογικα κοντα στο 1 γρ εχει μεσα...)

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

salvator
15-10-15, 13:39
Πολύ καλή τιμή γι αυτό το προϊόν. Ποια είναι η ημερομηνία λήξης;

ΑΘΛΗΤΗΣ
15-10-15, 14:48
Είναι φρέσκια παραλαβή και λήγουν στα μέσα του 2018.
Γεύσεις: Watermelon και Fruit Punch.

Μην ανησυχείς ποτέ για την ημερομηνία λήξης του PV-7 γιατί κινείται πολύ γρήγορα...

SURA
16-10-15, 16:50
σκέφτομαι κι εγώ να το δοκιμάσω μιας και ειναι σε προσφορά στο κατάστημα του χορηγού και βγάζει 40 προπονήσεις ?? ( απο οσο νομίζω ) .. ειμαι 18 ετών 1.77m | 75kg δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει pre ούτε κρεατίνη κτλ .. μόνο καθαρή whey απλά αυτό το διλαστημα είμαι λίγο κουρασμένος στις προπονήσεις μου και θέλω ενα μικρό boost .. πιστεύετε αξίζει να το δοκιμάσω ??? επίσης τι ακριβώς είναι τα ''κρασαρίσματα΄' και τι τα stims ?? κάνω καλή διατροφή ( όχι άριστη ) και σκέφτομαι αν το χρησιμοποιήσω 1 μήνα (20 προπονήσεις) 1μήνα οφφ και μετά αλλο 1 μήνα .. θα δώ τελικά κάποιο έστω μικρό αποτέλεσμα ??

raziel13epsilon
16-10-15, 20:15
σκέφτομαι κι εγώ να το δοκιμάσω μιας και ειναι σε προσφορά στο κατάστημα του χορηγού και βγάζει 40 προπονήσεις ?? ( απο οσο νομίζω ) .. ειμαι 18 ετών 1.77m | 75kg δεν έχω ξαναχρησιμοποιήσει pre ούτε κρεατίνη κτλ .. μόνο καθαρή whey απλά αυτό το διλαστημα είμαι λίγο κουρασμένος στις προπονήσεις μου και θέλω ενα μικρό boost .. πιστεύετε αξίζει να το δοκιμάσω ??? επίσης τι ακριβώς είναι τα ''κρασαρίσματα΄' και τι τα stims ?? κάνω καλή διατροφή ( όχι άριστη ) και σκέφτομαι αν το χρησιμοποιήσω 1 μήνα (20 προπονήσεις) 1μήνα οφφ και μετά αλλο 1 μήνα .. θα δώ τελικά κάποιο έστω μικρό αποτέλεσμα ??

Δοκιμασε το. Είναι πολύ καλο προιον. Ακομα και με την δοση στο ένα σκουπ θα δεις αποτέλεσμα.

leosamcro
07-11-15, 00:52
γνωριζει κανεις πανω κατω ποσο κρεατινη εχει μεσα ανα σκουπ?

raziel13epsilon
07-11-15, 14:33
Δεν υπαρχει τροπος να μαθουμε αλλα βαση της δοσης που είναι 7.9 γραμμαρια και των συστατικων , πρεπει να είναι 1000 ή 1500 μιλιγραμ κρεατινης στο 1 σκουπ.

procop
12-01-16, 17:27
Στα 2 σκουπ δεν με επιανε καθολου, μηδεν τσιτα και ενεργεια.
Σε συγκριση με το rush enraged που ειχε τρομερη ενεργεια, δεν θα το ξαναεπαιρνα.

Nive
12-01-16, 17:31
Δεν σ'επιανε?? Πφφφ σκληρο ;)

SURA
12-01-16, 22:57
Nive μην το λες γιατι κι εγω αν και ειναι η πρωτη φορα που πηρα prewo και διαλεξα αυτο..πες οτι περίμενα πολλα απο αυτό , δεν ξερωωω αλλα με ενα σκουπ έχω τσιτες και με κραταει καλα για το πρωτο μισαωρο της ασκησεις και μετα με ριχνει ασχημα !! Βιηθαει καπως να βγει η προπόνηση χωρις να νιώθω μυρμιγκιασματα κτλ. απο β-αλανινη αλλα οταν πάω να κοιμηθώ μου βγαζει ολη την υπερένταση που θα πρεπε να βγαζει στο γυμν ;p και σαν σχολιο παρατήρησα αυξηση αρτιριακης πιεσης που διαρκει αρκετες ωρες και αυτο με φοβίζει λιγο ..

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nive
13-01-16, 00:04
Εσενα μαλλον σε κρασαρε...σε εριχνε αποτωμα! Τυχαινει,αλλο prewo μπορει να σ'απογειωσει.
Εγω το εχω παρει και αν δω πως δεν με πιανει καλα θα βαλω και 3γρ κιτρουλινη.

SURA
13-01-16, 00:22
Δεν το εχω χρησιμοποιησει πανω απο 4 φορες για να ξερω 100% σιγουρα με βοηθαει στην αρχη αλλα οχι κάτι το τρομερο . ααα να σχολιασω οτι απο πριξιματα και αυτοσυγκεντρωση μετραειιι το προιον φουλ . εχω και ενα δειγμα απο τον χορηγο για το prewo της sci-mx που ακουω καλα λογια , θα δοκιμασω και αυτό με λιγο διαφορετικη φιλοσοφια και θα ξέρω πιστευω τι μου ταιριαζει :)..αυτο με την πιεση μετα το γυμ στο 14-15 να με φοβιζει? Μου κρατάει μερικες ώρες αλλα το σκέφτομαι κι ολας καο το κανω ακομα χειροτερα δν μπορω να κοιμηθω απο το αγχως μ ωρες ωρες !!

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ
13-01-16, 02:03
Μετα απο χρηση 1,5 μήνα (σημειωση τις τελευταιες 2 εβδομάδες με χρήση κιτρουλίνης 3γρ επιπλεον),το μονο που ειδα ''αρκετη'' ενεργεια παραπανω κ ελαχιστο πρηξιμο αλλα αυτο τις πρώτες 2 βδομάδες.Μετα το συνηθισα λες και επινα πορτοκαλάδα.Το περιεργο ότι βαση συστατικων ειναι απ το πιο δυνατά.Το μόνο preworkout που μεχρι στιγμης εχω μεινει απολυτα ικανοποιημενος ειναι το jack3d.

Nive
13-01-16, 10:08
Sura λογικο αυτο που λες. Δοκιμασε το σταδιακα 1,5 μεχρι 2 σκουπ γιατι οσο περναει ο καιρος το ψευτοσυνηθιζεις,βεναια εσυ δεν εχεις ξαναπαρει οποτε μεινε κανα μηνα στο 1 και μετα αυξησε δοση. Αυτο που αμεφερες το'χω ακουσει πως δουλευει αλλα δεν το'χω παρει.
Πολυδαμα το jack 3d το παλιο λες ή το καινουριο?

ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ
14-01-16, 02:47
το καινουριο jack3d εννοω,οχι με το γερανιο...

ct fletcher
18-01-16, 23:32
Χαίρεται! Λίγα λόγια για μένα αν.βοηθάει.: είμαι 19 ετών 1.83 78 κιλά 10%λίπος και ασχολούμαι 4 χρόνια με τη γυμναστική (1ηταν με crossfit τα άλλα κανονικά γυμναστήριο) μου φέρανε δώρο το Pv-7 της Myolabs και επειδή είδα πολύ καλά reviews. Και στο εξωτερικό αλλά και στο φόρουμ εδώ είπα να το κρατήσω! Έχω 2 ερωτήσεις: αρχικά υπάρχει πρόβλημα αν το συνδυάζω για λίγο καιρό με το Ανιμαλ πάκ επειδή μου έχουν μείνει μερικά σακουλάκια ακόμα ? Και δεύτερον αν το παίρνω 5 φορές τη βδομάδα υπάρχει πρόβλημα ? Γιατί κάπου διάβασα ότι για το συγκεκριμένο 3 είναι αρκετές

beefmeup
18-01-16, 23:36
καλο θα ηταν να εκανες το ποστ στο θεμα σοτ συμπληρωματος, στην αξιολογηση..
αλλα οκ, ας εχει..
για τον συνδιασμο που ρωτας, μπορει να γινει ανετα.
για το ποσες φορες να το χρησιμοποιεις, η αληθεια ειναι πως 5 ειναι αρκετες..οχι γιατι θα παθει κατι η υγεια σου, αλλα γιατι ισως το συνηθησεις γρηγοροτερα..
βεβαια, αυτο για την υγεια, ειναι να σχετικο γιατι μπορει η χρηση του ταυτοχρονα με καταναλωση πολλης καφεινης, μεσω του καφε αν πινεις, δλδ, μπορει να σου δημιουργησει θεματα με αυνπιες, κρασαρισματα κλπ...αν δεν τα εχεις αυτα, οταν τελειωσει το κουτι, κανε ενα οφ απο αναλογα συμπληρωματα..

ct fletcher
19-01-16, 00:35
καλο θα ηταν να εκανες το ποστ στο θεμα σοτ συμπληρωματος, στην αξιολογηση..
αλλα οκ, ας εχει..
για τον συνδιασμο που ρωτας, μπορει να γινει ανετα.
για το ποσες φορες να το χρησιμοποιεις, η αληθεια ειναι πως 5 ειναι αρκετες..οχι γιατι θα παθει κατι η υγεια σου, αλλα γιατι ισως το συνηθησεις γρηγοροτερα..
βεβαια, αυτο για την υγεια, ειναι να σχετικο γιατι μπορει η χρηση του ταυτοχρονα με καταναλωση πολλης καφεινης, μεσω του καφε αν πινεις, δλδ, μπορει να σου δημιουργησει θεματα με αυνπιες, κρασαρισματα κλπ...αν δεν τα εχεις αυτα, οταν τελειωσει το κουτι, κανε ενα οφ απο αναλογα συμπληρωματα..

Ευχαριστώ αρχικά για την απάντηση σου και συγγνώμη που δεν το ποσταρα στην αξιολόγηση ήταν.γιατί νόμιζα μην θεωθηθει οφ τοπικ! Καφέ δεν πίνω καθόλου άρα ελπίζω να είμαι εντάξει και με 5 μέρες αφού δεν υπάρχει.και θέμα με το συνδυασμό με το πακ μια χαρά! Κάτι τελευταίο επίσης! Διάβασα ότι περιέχει και D-aspartic asid το οποίο αν δε κάνω λάθος αυξάνει την ενδογενη τεστοστερόνη! Δεν είναι κάτι το "επικίνδυνο " στην ποσότητα που εμπεριέχει έτσι ? Είμαι και 19 κιόλας :P

beefmeup
19-01-16, 00:38
οχι, δεν θα εχεις θεμα..δεν υπαρχουν γνωστες παρενεργεις για το διασπαρτικο..

ct fletcher
27-01-16, 22:48
3η μέρα που το χρησιμοποιώ και είμαι απόλυτα ικανοποιημενος και από γεύση και φυσικά Άπτην ένταση της προπόνησης! Απλά σήμερα μετά από μια δυνατή προπόνηση στήθους περίπου 1-1.30 ώρα μετά την προπόνηση με πιασε ταχυκαρδία που κράτησε 2 ώρες σχεδόν! Απλά δεν είμαι σίγουρος αν έφταιγε το pv7 η κάτι άλλο που ίσως έκανα!

Theos
29-02-16, 17:16
Mια κριτικη και απο μενα εδω καθως έγινε χρήση την περίοδο του Ιανουαρίου.

Γευση Fruit Pants 8/10
Διαλυτοτητα 10/10

Ευδιάκριτο το Focus, Αντοχή στο χρονο οχι παρα πολυ, Δυναμη ναι δλδ αν ειχα σκιλ εβαζα κιλα (δυναμη) αλλα μετα δεν εβγαινε η προπόνηση καλα (αντοχη). Μπορει να λεω και βλακεια αλλα μεγαλυτερη διάθεση για προπονηση.
Απο κρασαρισματα τπτ και το πηγα και στα 2 scoop.
Πρηξιματα κλπ καλα θα ελεγα αν και δε ειναι απο τα πραγματα που με ενδιαφέρουν.
Ισως στο κομματι της δύναμης να το καλυπτει απλα μια κρεατινη.

Για την προπονηση που κάνω παει ακλαφτο μαλλον.

Eggbo
09-07-16, 18:18
Καλησπερα!! Ειμαι στην αναζητηση για καπιο νιτρικο και μαζι με καπια αλα ειναι και αυτο στα υποψην. Σκεφτομαι να πάρω το συγκεκριμενο, και να βάλω 3-4 γραμμαρια μονουδρικη σαν after μαζι με την whey, ποια η γνωμη σας? Να αναφέρω οτι ειμαι σε προγραμμα γραμμωσης, και προσπαθώ να διατηρηθω οσο μπορω.

sobral
13-07-16, 11:24
Καλησπερα!! Ειμαι στην αναζητηση για καπιο νιτρικο και μαζι με καπια αλα ειναι και αυτο στα υποψην. Σκεφτομαι να πάρω το συγκεκριμενο, και να βάλω 3-4 γραμμαρια μονουδρικη σαν after μαζι με την whey, ποια η γνωμη σας? Να αναφέρω οτι ειμαι σε προγραμμα γραμμωσης, και προσπαθώ να διατηρηθω οσο μπορω.

δεν έχει να σου χαλάσει κάτι ένα pre-workout. Το συγκεκριμένο μάλιστα είναι πολύ δυνατό από άποψη διέγερσης και συγκέντρωσης οπότε σε περίοδο γράμμωσης είναι μία πολύ καλή λύση.

Eggbo
13-07-16, 12:44
δεν έχει να σου χαλάσει κάτι ένα pre-workout. Το συγκεκριμένο μάλιστα είναι πολύ δυνατό από άποψη διέγερσης και συγκέντρωσης οπότε σε περίοδο γράμμωσης είναι μία πολύ καλή λύση.

ναι μετα απο αρκετα διαβασματα σε reviews το παρηγγειλα μαζι με μονουδρικη απο τον αθλητη! θα βαζω την μονουδρικη στα 3-4 γραμμαρια μαζι με το pv-7 !

Eggbo
16-07-16, 21:35
Το δοκιμασα σημερα...σε συνδυασμό με μονουδρική (γύρο στα 3,5γρ)

Γευση απιστευτη!!!
στο πρωτο 10λεπτο (βαρια βαρια) ενιωσα τα τσιμπήματα απο αλανινη
πηγα γυμναστηριο στο 20λεπτο!
αυτοσυγκεντρωση και αντοχη πολυ καλα και τα δυο
φλεβικοτητα καλη.
δυναμη δεν θα το λεγα,ισως λιγη! αλλά οι επαναλήψεις βγαίναν πιο ανετα!!
σιγουρα αξιζει!!!

καποιος να σβήσει τα προηγούμενα ποστ μου να μεινει μονο η αξιολογηση!!

Metalhead|T|
17-07-16, 00:56
Φίλε με μια φορά τι δύναμη να δωσει περίμενες.?. Χαίρομαι που σου δούλεψε αλλά μερικές φορές καλό είναι να καταλαβαίνουμε και τι προσφέρει ένα συμπληρώμα

Στάλθηκε από το ZTE Blade A450 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Eggbo
17-07-16, 14:57
Φίλε με μια φορά τι δύναμη να δωσει περίμενες.?. Χαίρομαι που σου δούλεψε αλλά μερικές φορές καλό είναι να καταλαβαίνουμε και τι προσφέρει ένα συμπληρώμα

Στάλθηκε από το ZTE Blade A450 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

αδερφε δεν νομιζω να γραφω πουθενα οτι περιμενα να μου δωσει ή να εχω υφος απογοήτευσης επειδή δεν εδωσε...το εγραψα καθαρά για λόγους αξιολόγησης επειδη βγαιναν πιο ανετα οι επαναλήψεις..λογο δυναμης ισως ισως και οχι.

Eggbo
13-09-16, 20:10
ΤΙ ΣΑΤΑΝΑ ΒΑΛΑΝΕ ΜΕΣΑ 13 ΩΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΧΑΜΑΛΙΚΙ ΜΕ 5 ΩΡΕΣ ΥΠΝΟΥ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΒΓΑΛΑ ΤΗΝ ΠΟΙΟ ΔΥΝΑΤΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥ 4ΜΗΝΟΥ. σορρυ για τα κεφαλαια :D

Metalhead|T|
13-09-16, 22:23
Χέχεχεχεχε

Στάλθηκε από το ZTE Blade A450 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Eggbo
17-09-16, 23:07
Απο το εξτριμ σημερα με ειπαν πως η myolabs εχει κλεισει και δε νομιζει να ξαναεχουν...μπηκα να δω στον αθλητη ουτε εκει το βρισκω και εχει μονο ενα ορωιον της εταιρειας...υσχιει?

Polyneikos
18-09-16, 12:05
Πρόκειται να αλλάξει η σύνθεση και θα υπάρξει καθυστέρηση να ξαναέρθει, μην το περιμένεις άμεσα..

Faceman
27-09-16, 00:50
Πρόκειται να αλλάξει η σύνθεση και θα υπάρξει καθυστέρηση να ξαναέρθει, μην το περιμένεις άμεσα..

Κρίμας ... (που λένε και στο χωριό μου !!)

Το δοκίμασα την άνοιξη που μας πέρασε.
Ήταν ένα από τα καλύτερα πρε που είχα δοκιμάσει ποτέ!

Γεύση Watermelon, αρκετά καλή.
Στο πρώτο τέταρτο ένιωθες τα τσιμπίματα και σου ανέβαζε αμέσως την διάθεση να ξεκινήσεις προπόνηση.
Για ένα περίπου τρίμηνο που το κατανάλωσα, είδα αισθητή διαφορά σε δύναμη και πρηξίματα. Ίσως στην
διάρκεια είχε ένα θέμα. Ένιωθα να με εγκαταλείπει στο τέλος της προπόνησης ...
Κρασάρισμα δεν ένοιωσα.

Πάντως άξιζε τα λεφτά του !!

Ελπίζω το καινούργιο που θα βγάλουν να είναι άξιος συνεχιστής του προηγούμενου !

Eggbo
27-09-16, 19:20
Κρίμας ... (που λένε και στο χωριό μου !!)

Το δοκίμασα την άνοιξη που μας πέρασε.
Ήταν ένα από τα καλύτερα πρε που είχα δοκιμάσει ποτέ!

Γεύση Watermelon, αρκετά καλή.
Στο πρώτο τέταρτο ένιωθες τα τσιμπίματα και σου ανέβαζε αμέσως την διάθεση να ξεκινήσεις προπόνηση.
Για ένα περίπου τρίμηνο που το κατανάλωσα, είδα αισθητή διαφορά σε δύναμη και πρηξίματα. Ίσως στην
διάρκεια είχε ένα θέμα. Ένιωθα να με εγκαταλείπει στο τέλος της προπόνησης ...
Κρασάρισμα δεν ένοιωσα.

Πάντως άξιζε τα λεφτά του !!

Ελπίζω το καινούργιο που θα βγάλουν να είναι άξιος συνεχιστής του προηγούμενου !

αυτο ήταν και με μενα ενα θεμα... ! δεν ειναι για αντοχή το συγκεκριμένο αποψη μου ! δηλαδη οποιος εχει μετα αερόβιες και τα σχετικά ίσως να πάει καλύτερα προς το rush enraged

Πιλότος
12-03-17, 06:37
Πολύ δυνατό πραγματικά, κρίμα που σταμάτησαν. Κανα 2-3 που να είναι ισάξια;

FitPal
12-03-17, 16:44
Πολύ δυνατό πραγματικά, κρίμα που σταμάτησαν. Κανα 2-3 που να είναι ισάξια;

rush enraged . και το n1 της nutrend πολυ καλο επισης

Necrocan
25-06-19, 20:02
Καλησπέρα παιδιά άκουσα ότι επανέφεραν το νέο pv7 το έχει δοκιμάσει κανένας

Polyneikos
26-06-19, 12:36
Καλησπέρα παιδιά άκουσα ότι επανέφεραν το νέο pv7 το έχει δοκιμάσει κανένας

Oταν λες το επανέφεραν, εννοείς στην Αμερική ή το έφεραν και στην Ευρώπη; Η Μyolabs είναι εταιρία του Jimmy Δημήτρη Mεντή που ζει μόνιμα στην Αμερική.

Necrocan
05-07-19, 10:08
Ναι βγήκε ξανά σε κυκλοφορία, το είδα και στο Facebook και στο ινστα. Απλά το ψάχνω εδώ Ελλάδα αλλά ακόμα δεν έχει προμηθευτή προφανώς!

Polyneikos
09-07-19, 07:42
Aυτή είναι πλέον η νέα έκδοση με το νεο label συστατικών.

129132

129133
(Bαζω και το παλαιό label, δεν βλέπω να διαφέρουν σε κάτι)

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=90137&stc=1

Necrocan
10-07-19, 14:15
Δεν γνωρίζουμε όμως ποτε θα έρθει Ελλάδα σωστά;

Polyneikos
10-07-19, 14:32
^^Δεν ειναι απαραίτητο ότι θα έρθει, θα πρέπει κάποιο από τα καταστήματα της Ελλάδας να αποφασίσει την εισαγωγή του.
Όσο αυξάνεται η παραγωγή συμπληρωμάτων στις χώρες της Ευρώπης, μειώνονται οι αφίξεις συμπληρωμάτων απο Αμερική, είναι ασύμφορο. Είδωμεν.

sobral
10-07-19, 16:32
Με τη beta-phenylethyamine που περιέχει δεν μπορεί να μπει (νόμιμα) στην Ευρώπη.