PDA

Επιστροφή στο Forum : Σχολή για πολεμική τέχνη;



MustGK
24-02-13, 00:02
Καλησπέρα στο φόρουμ. Είπα να ρωτήσω εδώ γτ με ενδιαφέρει να κάνω μία τέχνη και θα ήθελα να με προτείνεται σχολή. Είμαι 29 χρονών με μέτρια φυσική κατάσταση και τελείως ανίδεος από πολεμικές τέχνες. ο λόγος που θέλω να ασχοληθώ είναι για γυμναστική και μετά για μένα. Είμαι περιστέρι και θα ήθελα να ασχοληθώ με μάι ται( δεν ξέρω αν είναι σωστή η επιλογή μου για αυτό ρωτάω εδώ) και θα ήθελα να μου πείτε σχολές πρώτα περιστέρι, μετά δυτικά προάστια και τρίτον αλλού στην αττική.

just chris
24-02-13, 00:57
εγω κανω thai box,σε μια σχολη στο αιγαλεω κοντα σε'μενα.εχει πολυ δυνατο αεροβιο κ γενικα ειναι μια δυνατη πολεμικη τεχνη με πολυ ενταση.αν θες σου λεω κ που ειναι η σχολη αλλα αν γκουγκλαρεις ''πολεμικες τεχνες στο περιστερι'' θα βρεις πολλα αποτελεσματα.αυτα!

MustGK
24-02-13, 01:29
εγω κανω thai box,σε μια σχολη στο αιγαλεω κοντα σε'μενα.εχει πολυ δυνατο αεροβιο κ γενικα ειναι μια δυνατη πολεμικη τεχνη με πολυ ενταση.αν θες σου λεω κ που ειναι η σχολη αλλα αν γκουγκλαρεις ''πολεμικες τεχνες στο περιστερι'' θα βρεις πολλα αποτελεσματα.αυτα!

Φίλε πες μου την σχολή αφού είσαι ευχαριστημένος, δεν θέλω να γκουγκλάρω γτ και να πάω να δω από κοντά δυστυχώς δεν κατέχω να κατλάβω ποια σχολή αξίζει και ποια όχι. Και για αυτό ζητάω προτάσσεις από εδώ μέσα. Και αν μπορείς να μου πεις και πόσο πάει το μήνα.

just chris
24-02-13, 01:53
μπουρδες σου λεω,δε θυμαμαι την οδο.δεν εχω δωσει σημασια γιατι ειναι 5 λεπτα απ'το σπιτι μου με τα ποδια.θα κοιταξω αυριο κ θα σου πω.παντως ειναι 50 ευρω το μηνα κ εχει καμια 10αρια μηχανηματα γυμναστικης μεσα.ειναι καθαρα σχολη για πολεμικες τεχνες γι'αυτο κ τα λιγα μηχανηματα.αυτο ειναι που μ'αρεσει να σου πω την αληθεια.ειναι πανω στη λεωφορο αθηνων παντως,σχετικα κοντα με το media markt αν ξερεις.αυριο θα σου στειλω για πιο συγκεκριμενα.