PDA

Επιστροφή στο Forum : Καυση λιπους



Roula26
25-02-13, 23:48
γεια σας παιδια ειμαι η ρουλα. εχω καποια θεματα με το λιπος χρονια τωρα. με σωστη διατροφη και γυμναστηριο καταφερα να χασω 30 κιλα.. επειδη ομως μετα απο καποιο χρονικο διαστημα μπλοκαρε ο μεταβολισμος μου αρχισα να βαζω παλι καποια κιλα. εφτασα στο σημειο να κανω λιποαναρωφηση σε καποια σημεια πριν απο τρεις μηνες περιπου.. αλλα θελω να καψω το περιτο πλεον λιπος. εχω ακουσει για καποιο φαρμακο το cle*****l. ξερει κανεις να μου πει κατι γι αυτο? ειναι η πρωτη φορα που σκεφτομαι να παρω κατι τετοιο και δεν σας κρυβω οτι φοβαμαι για τυχον παρενεργειες. ελπιζω καποιος να μπορεσει να με βοηθησει

****δεν επιτρεπετε η αναφορα σε απαγορευμενες ουσιες mods team****

warrior s
25-02-13, 23:51
Δυσκολα να σου πουν γιατι νομίζω ότι απαγορευεται να μιλάμε για τετοιες ουσίες... Μόνο με πμ μπορει κάποιος να σου πει

Roula26
26-02-13, 00:02
βασικα που μπορει να βρει καποιος τετοια σκευασματα? υπαρχουν μαγαζια που τα πουλανε? κατι ακουσα κι εγω οτι ειναι παρανομο

giannis64
26-02-13, 00:07
ρουλα δες την επισημανση στο πρωτο σου ποστ. :thumbup:

απο εκει και περα ειναι καλυτερα να παρεις γνωμες και αποψεις για αλλους δρομους που θα σε κανουν να φτασεις στο αποτελεσμα που θελεις..

Nikolas_mk2
26-02-13, 00:11
+1

Το συγκεκριμένο εκτός απο απαγορευμένο πλέον απο WADA κτλ. εχει αναφερθεί ως αρκετά επικινδυνο λόγω των ισχυρών παρενεργειων που εχουν αναφερθεί(κυρίως καρδιακή υπερτροφία) οπότε δεν αξίζει τον κόπο...

Μπορείς να εχεις εξαιρετικό αποτέλεσμα με μια σωστα δομημένη διατροφή και κατάλληλη ασκηση. :welcome: