PDA

Επιστροφή στο Forum : Speed X3 (Lecheek Nutrition)



jannous44
01-03-13, 15:37
στα 2 σκουπ αυτο καλο φενεται! και η τιμη καλη ειναι

62227


62228

kontomanikos
14-11-13, 12:41
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΙΤΡΙΚΟ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΣΕ ΔΕΙΓΜΑ

Speed X3 Blend:

Beta Alanine, D-Aspartic Acid, Agmatine Sulfate, Caffeine, Synephrine HCl, N-Methyl-L-Tyramine HCl, R-Beta-Methylphenylethylamine, Pikatropin (N-Nicotinoyl-R-Aminobutyric Acid) Rauwolfia Vomitoria Extract(std.min. 90% alpha yohimbine) Yohimbe Extract(std.min.98% yohimbine HCl
74911 :bodybuilder1:

primordial
14-11-13, 12:50
Υπήρχε ήδη το θεματάκι...

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?25561-Speed-X3-%28Lecheek-Nutrition%29&highlight=Lecheek

πάντως αν θυμάμαι καλά πρέπει να υπάρχει και έκδοση χωρίς DAA... καλό δείχνει πάντως. Στα 2 scoop πρέπει να είναι μπομπίτσα...:thumbup:

cuntface
14-11-13, 13:17
μακαρι να ειχε και γερανιο μεσα :green::green::green: ζηταω πολλα??

primordial
14-11-13, 13:22
Είναι διαφορετική φόρμουλα από την προηγούμενη.
Έχουν αλλάξει και έχουν μικρύνει το blend. Τώρα το είδα....;)

cuntface
14-11-13, 13:27
TO MEγαλητερο μερος του blend το πιανει η βητα αλανινη και το daa αλλα και παλι πολι μικρες δοσης 2 μην σου πω και 3 σκοοπ θελει αλλα δεν ξερουμε ποσο καφεινη εχει μεσα αν εχει 100μγ στο σκοοπ καλα ειναι

Antonisr21
27-01-14, 14:20
Καλησπερα,

Προσφατα αγορασα μια πρωτεινη (iso 100) και μαζι μου εδωσε δωρο 2 scoop απο το Speed Lecheek ο ιδιοκτητης.
Θα ηθελα να μαθω επειδη ασχολουμαι με μπασκετ αν θεωρειται απαγορευμενη ουσια(ή αν γνωριζετε οτι ειναι πιθανο στο μελλον να αποτελει)
η συγκεκριμενη διοτι δεν θελω να εχω μπλεξιματα.Επιπλεον αν γνωριζει καποιος να μου πει με ειλικρινεια αν θεωρειται κακο για την υγεια
το συγκεκριμενο συμπληρωμα και αν υπαρχουν προβληματα εθισμου.Εφοσον ειναι ενταξει σκοπευω να το χρησιμοποιω τις μερες των αγωνων μονο.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων και συγγνωμη που ημουν κουραστικος.

Fataoulas
27-01-14, 14:47
Μιας και θα συγχωνευτουν, να το link για να δεις τι περιεχει μεσα (και για να μη ψαχνουν οι Mods αν υπαρχει ηδη θεμα :green: )

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?25561-Speed-X3-(Lecheek-Nutrition)&p=689669&viewfull=1#post689669

Mikekan
27-01-14, 14:49
Δεν κάνει κακό στην υγεία δεν έχει απαγορευμένη ουσία και δεν θα έχεις πρόβλημα εθισμού, μην ανησυχείς.

Antonisr21
27-01-14, 14:49
Μιας και θα συγχωνευτουν, να το link για να δεις τι περιεχει μεσα (και για να μη ψαχνουν οι Mods αν υπαρχει ηδη θεμα :green: )

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?25561-Speed-X3-(Lecheek-Nutrition)&p=689669&viewfull=1#post689669

ευχαριστω για την απαντηση σου,
δεν εχω ιδεα για τα συστατικα αυτα και γενικα ειμαι ασχετος απο αυτα τα συμπληρωματα για αυτο ρωτησα μηπως γνωριζει καποιος εδω

Antonisr21
27-01-14, 14:52
Δεν κάνει κακό στην υγεία δεν έχει απαγορευμένη ουσία και δεν θα έχεις πρόβλημα εθισμού, μην ανησυχείς.

σε ευχαριστω πολυ φιλε για την απαντηση,

γνωριζεις μηπως αυτα τα συμπληρωματα χρησιμοποιουνται απο ατομα που δεν κανουν bodubuilding.Παρολα αυτα δεν υπαρχει πιθανοτητα ανα πασα στιγμη
να απαγορευθει η χρηση του συμπληρωματος ή ειναι εγκεκριμενα ολα τα στοιχεια του απο ΕΟΦ;

Mikekan
27-01-14, 15:31
Mπορούν να χρησιμοποιηθούν από οποιονδήποτε θέλει ένα boost στη προπόνηση του, αν είναι κουρασμένος π.χ.

Είναι στάνταρ τα συστατικά του, αμφιβάλω ότι θα απαγορευτεί κάποιο από αυτά κάποια στιγμή.

sobral
27-01-14, 15:56
δεν θα τα έλεγα καθόλου στάνταρντ τα συστατικά του. Τα μισά είναι ήδη απαγορευμένα στην Ευρώπη όπως η γιοχιμβίνη όπως κ τα methyl-PEA να τα φοβάστε. Συζητιέται ήδη πιθανό μπαν σε όλα τα παρεμφερή...προσωπικά σε drug tested αθλητή δεν θα το έδινα ποτέ. Είναι κρίμα να την φας από μία τέτοια μ@λ@κία.

Mikekan
27-01-14, 15:59
Στο site πάντως αναφέρει αυτό:

If someone is a drug-tested athlete; can they take Speed X3?

Although none of our products contain illegal substances, the answer to this question depends on what the specific athletic governing body is testing for. The NCAA, for example, prohibits the use of stimulants (such as Caffeine). We advise that athletes consult with their respective governing bodies to ensure their supplement regimen is within guidelines and obtain clearance prior to using any Lecheek product.* - See more at: http://lecheeknutrition.com/products/speed-x3/#sthash.LGCKCSfl.dpuf

primordial
19-03-14, 00:09
Ένα mini review για δαύτο. Από την αρχή μέχρι κ σήμερα είμαι σταθερά στο 1 γεμάτο scoop κ να διευκρινίσω ότι έχω φάει τα 3/4. Το συνδυάζω με κιτρουλίνη κ αμινοξέα. Με πηγαίνει τρένο. Θεωρώ ότι εάν τα πήγαινα καλά.με την κρεατινη κ την χρησιμοποιουσα στο prew. Shake θα ήταν απλά το τέλειο αποτέλεσμα.


Sent from my iPad using Tapatalk

cuntface
19-03-14, 14:42
και γω το εχω αυτην την περιοδο καλο νιτρικο τιμιο αλλα πολυ τσιμπιμα ακομα και στο 1 σκοοπ ειναι απο τα λιγα πρε που δεν με πανε τουαλετα υπεροχη γευση πορτοκαλι

Tiridus
19-03-14, 18:00
Διαβάζοντας τα συστατικά κόλλησα στην :???: yohimbine :???: με την οποία δεν είχα καμιά εμπεριία μ'αυτήν και το κοίταξα λίγο παραπέρα.

Κάνοντας λοιπόν μια σύντομη έρευνα, διάβασα οτι η γιοχίμπε χρησιμοποιούνταν παλαιότερα σε λιποδιαλύτες οι οποίοι αποσύρθηκαν απο τους συνδέσμους υγείας λόγω
πολλών παρενεργείων (πονοκεφάλους, ταχυπαλμίες, αυπνίες, δυσφορίες ) που εμφανήστηκαν απο τους χρήστες που αγόρασαν προιόντα που περιείχε αυτό το συστατικό.
Επίσης, διάβασα οτι η χρήση του προκαλεί μεγάλη ένταση στα νεφρά και μπορεί με την χρήση του να μην καταλάβατε οτι είναι βλαβερό σήμερα, αλλά σε μερικά χρόνια
μπορούν να εμφανιστούν διάφορες παθήσεις οι οποίες μένουν για μια ζώη.

Δεν είμαι γιατρός, αλλά συνιστώ μεγάλη προσοχή. :notice:

Μπορεί οι περισσότεροι να είναι ανεκτικοί απέναντι σε συμπληρώματα με γιοχίμπε και μπορεί να βοηθάει κάπου τώρα, αλλα το ιστορικό της μπαίνει κυριολεκτικά στην μαύρη μου λίστα. :gotopage:

andreasaxo
08-02-16, 16:26
Γεύση 10/10 (Candy Apple)
Focus 9/10
Πρηξίματα 2/10
Ενέργεια 9/10
Αντοχή 8/10
Δύναμη 5/10
Διαλυτότητα 9/10

Πολυ καλο πραγματικα, επισης τσαντιζομουν με τα τσιμπήματα απο την Alanine.