PDA

Επιστροφή στο Forum : Amino BCAA (Nutrend)



Eugene Gen
05-03-13, 09:26
Θέλω να μου πείτε γνώμες για αυτά τα BCCA θέλω να τα πάρω με μια καθαρή ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ isolate whey! αλλα δεν ξέρω άμα αξίζουν αλλα έχουν δελεαστική τιμή..
και είμαι άσχετος με BCCA k amino γενικά δεν είμαι πολύ ψαγμένος και θέλω γνώμες, η να μου πρότεινε κάποια αλλα BCCA που νομίζετε είναι καλά k έχουν καλή τιμή !
όλες οι γνώμες είναι δεχτές! μονο min κάνετε troll και άσχετες απάντησης ...! χαλάμε το θέμα τζάμπα μετά !
62584

62585

water, L-Valine, acidity regulator citric acid, L-Isoleucine, L-Leucine, aroma* (E 104, E 110, E 405, E 320), preservatives sorbic acid and sodium benzoate, sweeteners neohesperidin, sodium cyclamate, acesulfame K and sucralose, vitamin B6 (pyridoxine hydrochloride).
* Contains E 104, E 110 – - it may have an adverse effect on activity and attention in children.

giannis64
05-03-13, 10:32
ελπιζω η ετικετα που προσθεσα να ειναι η σωστη..:thumbup:

Devil
06-03-13, 07:57
καλητερα να πας σε bcaa σε σκονη.... καλητερα με γευση γιατι τα αγευστα δεν πινοντε ευκολα....

δες στην κατηγορια με τα αμινοξεα.... υπαρχουν πολλα θεματα με bcaa...

Polyneikos
06-03-13, 09:06
Συνήθως τα liquid βγαίνουν πιο ακριβα.
Αν τα εχεις βρει σε καλή τιμή και δεν εχεις πρόβλημα με τις γευσεις (γιατι μονο αν δοκιμασεις θα καταλαβεις,κατι που αρεσει σε εναν - δεν αρεσει σε καποιον αλλο), μπορείς να το δοκιμάσεις (να μας πεις και εμας :green: )