PDA

Επιστροφή στο Forum : Massacra (Olimp Nutrition)



deluxe
25-08-10, 12:19
Ενα νιτρικο που τα εχει ολα. Τα 7γρ κρεατινης το κανουν ιδανικο για ογκο. Εχει πολλα καλουδια μεσα. Λογικα ειναι για εντονες προπονησεις, μαλλον δε θα κανει για τις δικες μου (40 λεπτα). Ποια ειναι η γνωμη σας;


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=15178&stc=1&d=1282760864




Nutrition information Per portion (65g)

CREA-FUSSION POWER BLEND 2 48,1 g
of which:
CREA-MAGNA POWER MATRIX 7,0 g
Tri-Creatine malate [TRCRM]
Magnesium creatine chelate [CREATINE MAGNA POWER™]
Creatine alpha ketoglutarate [CAKG]
Creatine ethyl ester HCl [CEE]
Creatine orotate [CO]
Creatine ethyl ester malate [CEEM]
Creatine pyruvate [CREAPURE™]
CREAMINO MAIZE-SORB Matrix 34,7 g

WAXY MAIZE

Ultra high molecular long chain waxy maize starch
Poly-& oligosaccharides complex
Isomaltulose*

GLYCERO PLASMATRIX 6,4 g

Glycerol monostearate
Calcium (as calcium phosphate) 850 mg (106%RDA)
Phosphorus (as calcium phosphate, magnesium glycerophosphate, potassium glycerophosphate) 900 mg (112,5%RDA)
Magnesium (as magnesium glycerophosphate) 300 mg (100%RDA)
Potassium (as potassium glycerophosphate) 100 mg
Vitamin B6 4 mg (200%RDA)
Thiamine 1,4 mg (100%RDA)

ENERGY PUMP MATRIX 2 15,8 g
of which:
Arg-NOx Shot 2: 5 g
Arginine malate
L-Arginine (as L-Arginine HCl & Arginine ethyl ester HCl)
Arginine alpha ketoglutarate (AAKG)
Citrulline malate
Citruline ethyl ester HCL
L-norvaline

Energy Shot 2: 5,8 g

Taurine
L-tyrosine
Glucuronolactone
Acetyl L-carnitine
Methylxantines (Caffeine) 120 mg

Aminobolic Shot 2: 5,0 g

Calcium β-hydroksy-β-methylbutyrate (CaHMB)
Betaine
N-acetyl L-glutamine [NAG]
L-Leucine (as L-Leucine & L-Leucine ethyl ester HCl)
L-glutamine (as L-Glutamine ethyl ester HCl)
Alanine (as β-alanine ethyl ester HCl)
Guanidinopropionic acid [GPA]

Directions for use
Mix 1 sachet (1 portion - 65g) with 350 ml of boiled water and drink between meals or before training. Drink sufficient amount of water. Please consult your dietician or trainer before using this product. Keep out of reach of children. Best served when cold! Not suitable for diabetics, children and young people.

manos_
25-08-10, 12:48
Το βρηκες ε?Αυτο σου λεγα σκεφτομαι να το χτυπησω και εγω καποια στιγμη.

Eddie
25-08-10, 13:19
Θηριο φαινεται,πολυ πραμα!!

deluxe
25-08-10, 13:29
Ναι αυτο ειναι το δευτερο, πιο καινουριο νιτρικο. Εχει λιγοτερη ζαχαρη και φαινεται πολύ καλυτερο σε συστατικα. 20 δοσεις εχει. Πιστευω 65γρ ειναι υπεραρκετα που εχει η καθε δοση. Απο τιμη αρκετα καλη.

Devil Randime
25-08-10, 13:42
Ναι αυτο ειναι το δευτερο, πιο καινουριο νιτρικο. Εχει λιγοτερη ζαχαρη και φαινεται πολύ καλυτερο σε συστατικα. 20 δοσεις εχει. Πιστευω 65γρ ειναι υπεραρκετα που εχει η καθε δοση. Απο τιμη αρκετα καλη.

Αυτο deluxe για ποτε είναι? πριν τη προπόνηση?? . . .

deluxe
25-08-10, 13:49
Ναι, νιτρικο ειναι για πριν τη προπονηση. Για πολυ σκληρη προπονηση θα ελεγα! Εχει μεσα και waxy.

noz1989
25-08-10, 14:40
Ναι, νιτρικο ειναι για πριν τη προπονηση. Για πολυ σκληρη προπονηση θα ελεγα! Εχει μεσα και waxy.

Μην τρελενεσαι με αυτα ρε...;)

Το ποσο σκληρη θα ειναι η προπονηση σου απο το νιτρικο θα κριθει???

deluxe
25-08-10, 15:30
Το αντιστροφο λεω εγω. Το νιτρικο θα κριθει απο το ποσο σκληρη προπονηση κανεις. Αν κανεις χαλαρη προπονηση και με ενα light νιτρικο εισαι ενταξει. Το waxy κυριως παει με προπονησεις 1+ ωρας.

Devil Randime
25-08-10, 15:33
Εγω προσωπικα τα νιτρικα ψιλομουφεξ τα θεωρω. Νομιζω πως τα πρηξιματα ή όχι εξαρτώνται καθαρα και μονο απο τη γυμναστικη και τον τροπο που την διεκπεραιώνει καποιος...
Παντως συμφωνα με τον deluxe οτι οντως δειχνει ''μπόμπα'' νιτρικο. Δειχνει αρκετα καλό..

Polyneikos
25-08-10, 21:32
Το εχεις βρει και εντος Ελλάδας ή μονο εκτος;
Όντως εχει ολα τα καλουδια μεσα,ελκυστικο το πακετο...

beefmeup
25-08-10, 22:00
παιδια ειναι τουμπανο,αλλα αυτο για το οτι θελει ανακατεμα σε βραστο νερο,που το πατε??

τι σκατα,τσιμεντο ειναι η σκονη???

κ μετα,αντε να το πιεις..

deluxe
25-08-10, 22:06
Εντος Ελλαδας δε το εχω βρει.

Σε βραστο νερο!! Τωρα το ειδα! Μπλιαξ..

Eddie
25-08-10, 23:13
Γιατι αμα το βρασεις και το αφησεις να κρυωσει??Γιατι τα αλλα της κατηγοριας ειναι νοστιμα?Εγω εαν εβρισκα ευκαιρια θα το δοκιμαζα!

Titanium
26-08-10, 00:15
Αφου και οι κρεατινες σε χοτ γουοτερ λενε να την ανακατεβουμε....:-?

Hercules
26-08-10, 00:31
πολυ splatter συμπληρωμα..δειχνει τουμπανακι απ τα συστατικα.την εταιρια την γνωριζει κανεις?

Devil
26-08-10, 00:38
η εταιρια εχει και σιτε στα ελλινικα, βασικα e-commerce ειναι

beefmeup
26-08-10, 00:40
Αφου και οι κρεατινες σε χοτ γουοτερ λενε να την ανακατεβουμε....:-?

αλλο ΗΟΤ,K αλλο BOILED.

ασε που την κρεατινη την περνεις κ ετσ μια χαρα,η απτο στομα με κουταλι(νταξ το σωσα τωρα)

TEFAAtzis
26-08-10, 00:40
η εταιρια εχει και σιτε στα ελλινικα, βασικα e-commerce ειναι

τι εννοεις ορε???

Devil
26-08-10, 00:50
τι εννοεις ορε???

οτι πουλαει τα προιοντα της εταιριας

TEFAAtzis
26-08-10, 00:53
οτι πουλαει τα προιοντα της εταιριας

α πες το ετσι:toast:

Eddie
26-08-10, 21:27
αλλο ΗΟΤ,K αλλο BOILED.

ασε που την κρεατινη την περνεις κ ετσ μια χαρα,η απτο στομα με κουταλι(νταξ το σωσα τωρα)

Ρε συ,γνωστος πρωην αγωνιστικος με μαγαζι με συμπληρωματα ειπε σε ενα φιλο μου την κρεατινη να μη την βαζει απευθειας στο στομα αλλα να την αραιωνει σε νερο επειδη στο στομαχι δε διαλυεται καλα.

Polyneikos
26-08-10, 22:59
Δηλαδη αλλαζει πολυ η διαδικασια αφομοιωσης αν καποιος την βαλει κατευθειαν στο στομα και την κατεβασει με ενα ποτηρι νερο;Εγω εκανα και γαργαρα,να μην παραμεινει τίποτα.:green:

Eddie
27-08-10, 02:55
Δηλαδη αλλαζει πολυ η διαδικασια αφομοιωσης αν καποιος την βαλει κατευθειαν στο στομα και την κατεβασει με ενα ποτηρι νερο;Εγω εκανα και γαργαρα,να μην παραμεινει τίποτα.:green:

αχαχαχαχααχχαχααχ :rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Και γω κουταλακι και στο στομα.Σιγα μην περιμενω να διαλυθει η κρεατινη.

manos_
27-08-10, 03:08
το παρηγγειλε ενας φιλος θα δοκιμασω μια και θα σας πω παντως τετοιες δοσολογιες εγω δεν εχω ξαναματαδει.

PARAFOUSKOMENO AIDONI
27-08-10, 13:01
απο φιλους που το εχουνε δοκιμασει εχω ακουσει τα καλυτερα.σκεφτομαι να το δοκιμασω μετα απο προτοπη φιλου που υποστηριζει οτι βαζει κατω και τα super pump250,no xplode,jacked3,hemorush,plasmajet....!!!!περιμενω γνωμες απο καποιον που το εχει δοκιμασει....

deluxe
27-08-10, 15:45
Καλα ειναι και το Placebo.. Με τετοιο κουτι και εγω ταυρος θα ενιωθα!

PARAFOUSKOMENO AIDONI
28-08-10, 00:56
ναι deluxe.δεν αμφιβαλλω.....πιστευεις οτι εχει το κατι παραπανω απο τα περισσοτερα νιτρικα που κυκλοφορουν στην αγορα?

deluxe
28-08-10, 21:36
Ενταξει σιγουρα εχει παραπανω συστατικα απο αλλα νιτρικα.. Αλλα δε ξερω ποσο απαραιτητα ειναι. Το μονο σιγουρο ειναι οτι αμα το παρεις δε θα χρειαστεις καποιο intra συμπληρωμα, καθως εχει και αυτο αμινο,βητα-αλανινη, betaine κτλ.. Επισης "μαλλον" δε θα χρειαστεις και επιπλεον κρεατινη, οποτε συμφαιρει.

Βεβαια δε ξερω ποσο αποτελεσματικος μπορει να ειναι ο συνδιασμος απο 7 διαφορετικες κρεατινες, λογικα 1γρ απο την καθεμια.

Επισης σιγουρα δεν ειναι για Light προπονησεις.. Εχει μεσα και waxy maize.

Τα παντα ολα! Σε μερικους μηνες που θα ξεκινησω ογκο θα το δοκιμασω σιγουρα.

PARAFOUSKOMENO AIDONI
29-08-10, 20:18
παρηγγειλα το εν λογω συμπληρωμα...μεσα στην εβδομαδα θα το εχω στα χερια μου και θα το δοκιμασω....θα γραψω συντομα εντυπωσεις..deluxe εχεις ακουσει γνομες απο ατομα που το εχουν δοκιμασει?

thanasis reaction
29-08-10, 20:21
Ρε συ,γνωστος πρωην αγωνιστικος με μαγαζι με συμπληρωματα ειπε σε ενα φιλο μου την κρεατινη να μη την βαζει απευθειας στο στομα αλλα να την αραιωνει σε νερο επειδη στο στομαχι δε διαλυεται καλα.

πολυ γνωστος προπονητης στιβου,λεει την κρεατινη σε χλιαρο νερο μαζι με ενα κουταλακι μελι.

Devil
30-08-10, 02:52
κρεατινη καλητερα να την παιρνεις εντελως διαλυμενη σε νερο γιατι αλλιως δημιουργει προβληματα που θα σε στειλουν στην τουαλετα (οχι σε ολους)

PARAFOUSKOMENO AIDONI
01-09-10, 00:55
σημερα μου ηρθε κατοπιν παραγγελιας το massacra episode 2.το δοκιμασα σημερα για πρωτη φορα..ειχα στηθος...λοιπον...εχουμε και λεμε..διαλυτοτητα χαλια σχετικα.....γευση ετσι και ετσι...αλλα αυτα δεν ειναι εχουνε τοσο σημασια διοτι στην πραξη ειναι ο,τι καλυτερο εχω δοκιμασει και εχς δοκιμασει αρκετα νιτρικα....πριξιματα απιστευτα..τρελη ενεργεια...δεν κουραστηκα καθολου...και δυναμη πολυ.....ενα τηα πω...επαια παγκο 110 κιλα για 8 φορες και ανεβηκα στα 120 6 φορες......το massacra φταιει αραγε?τυχαιο?δεν νομιζω..

jGod
01-09-10, 01:12
με μια δοση που δοκιμασες μαλλον τυχαιο...
αν κοιμηθηκες κανενανα 10ωρο και χτυπησες το μεσημερι καμια μοσχαρισια μαλλον αυτο θα εφταιγε..σαν την μοσχαρισια δεν εχει ..σκετο φαρμακι!

deluxe
01-09-10, 06:53
Με ζεστο νερο το ηπιες;

PARAFOUSKOMENO AIDONI
01-09-10, 14:49
deluxe με ζεστο νερακι....η αληθεια ειναι οτι θελει γερο ανακατεμα στο seiker διοτι δεν ανακατευεται ευκολα οπως τα περισσοτερα νιτρικα...god..ουτε μοσχαρισια εφαγα ,ουτε κοιμηθηκα 50 ωρες..... μι κανονικη μερα ηταν...θα ελεγα πριν αρχισετε τα αν και τα αν να δοκιμασετε πρωτα κατι και μετα να εκφερετε με πληροτητα τις γνωμες σας....δευτερη προπονηση σημερα πλατης...εμπροσθολεμιες απο 80-85 95 κιλα 10 φορες.κοπιλατικη απο 90 8 φορες 100 8 φορες...κοπιλατικι αλτιρα απο 40κιλο δοκιμασα 45κιλο με ανεση θα τολμουσα να πω...υπερβολικ ακουγονται ε?καποιοι τηα γελασετε..πριν το κανετε δοκιμαστε απλα..και δεν ειμαι κανενας καινοθργιος στα νιτρικα..εχω δοκιμασει αρκετα ..και μην ακουσω για το καταραμενο placebo...γιατι ειναι τοσο δυνατο αραγε?φταινε οι κρεατινες(7 ειδη),το waxy που δινει τρελη ενεργεια η μηπως οτι η olimp ειναι πολωνικη εταιρεια που ανηκει στο ανατολικο μπλογκ...το τελευταιο τα λεει ολα..

Eddie
01-09-10, 14:54
Mπραβο τοτε,πολυ καλο ακουγεται!!

Πες μας και σε καμια 20αρια μερες αν θα αισθανεσαι το ιδιο.

jGod
04-09-10, 17:20
ενταξει αν πειρες κρεατινη με λιγο νιτρικο και ανεβασες 10 κιλα σε καθε ασκηση αν παρεις κανενα φαρμακο θα κατεβεις ολυμπια...συμπληρωματα ειναι οχι φαρμακα και για να κανει πληρωση η κρεατινη θελει καποιες μερες,τωρα αν εσυ το θεωρεις οτι δν ειναι PLACEBO βαλε φωτο το τωρα και το μετα απο 1-2 μηνες να δουμε αλλαγες,μην τα θεοποιειτε επειδη τα πληρωνετε..

PARAFOUSKOMENO AIDONI
04-09-10, 17:41
φιλε μου το σιγκεκριμενο προιον δεν το θεοποιησα....συμπληρωμα ειναι....απλα εχε το κατι παραπανω απο τα περισσοτερα της κατηγοριας του.....και επειδη με βοηθησε σημαωτικα το ειπα....αυτα..

Devil
04-09-10, 17:42
ενταξει αν πειρες κρεατινη με λιγο νιτρικο και ανεβασες 10 κιλα σε καθε ασκηση αν παρεις κανενα φαρμακο θα κατεβεις ολυμπια...συμπληρωματα ειναι οχι φαρμακα και για να κανει πληρωση η κρεατινη θελει καποιες μερες,τωρα αν εσυ το θεωρεις οτι δν ειναι PLACEBO βαλε φωτο το τωρα και το μετα απο 1-2 μηνες να δουμε αλλαγες,μην τα θεοποιειτε επειδη τα πληρωνετε..

:thumbup::thumbup::thumbup:

Devil
04-09-10, 17:43
φιλε μου το σιγκεκριμενο προιον δεν το θεοποιησα....συμπληρωμα ειναι....απλα εχε το κατι παραπανω απο τα περισσοτερα της κατηγοριας του.....και επειδη με βοηθησε σημαωτικα το ειπα....αυτα..

σιγκεκριμενα ποιο ειναι αυτο το παραπανω που σου δινει 10 κιλα ?

PARAFOUSKOMENO AIDONI
04-09-10, 17:43
with massacra nothing"s gonna be the same now!!!!!

PARAFOUSKOMENO AIDONI
04-09-10, 17:44
δεν ειμαι χημικος για να ξερω ρε man..ολο το πακετο σαν φομουλα ειναι δυναμητης........τα 7 ειδη κρεατινης βοηθανε πολυ παντως....!!!

Devil Randime
04-09-10, 17:50
Δε νομιζω εγω προσωπικά πως ειναι τα 7γρ κρεατινης που σε βοηθανε να σηκωσεις τοσα κιλα παραπανω. Αν ηταν ετσι ολοι αυτον τον συνδυασμο θα παιρναμε..

PARAFOUSKOMENO AIDONI
04-09-10, 17:58
καλως τον παναγιωτη...ελεγα ποτε θα σχολιασει...αργησες ρε man..

Devil Randime
04-09-10, 18:00
καλως τον παναγιωτη...ελεγα ποτε θα σχολιασει...αργησες ρε man..

Την άλλη φορα θα απαντω πιο γρήγορα. Σορυ που σε χάλασε η αργοπορία μου! :geek: :toast:

PARAFOUSKOMENO AIDONI
04-09-10, 18:01
χαχαχαχαχαχ....!!!!!παναγιωτη εσυ για το προιον εχεις ακουσει καλες κριτικες?

Devil Randime
04-09-10, 18:05
Κοιταξε φίλε μου. Εχω διαβάσει πολλα για το εν λόγω προϊόν. Για να ειμαι ειλικρινής με τοσα που εχει μέσα ειναι πραγματικά ΘΗΡΙΟ. Πολλες διαφορετικές κρεατίνες, πολυ PUMP πραμα ειναι υπερφορτωμενο. Καλο το βλέπω...
Η γνωστη τακτικη εταιριων ''τα βαζουμε όλα μεσα'' για να πετυχουμε αποτελεσμα. Αν σε σενα δουλεύει συνέχισε το dude... :toast: :thumbup:

Devil
04-09-10, 18:20
οπα κατσε σορρυ μια αλλα εχω μπερδευτει

ποσα prewo παιρνεις?????


παιδια η nutrabolics εχει κανει καλη δουλεια .....ειναι ενα καταπληκτικο προιον...εδω και 2 εβδομαδες ο παιρνω και ειμαι ακρως ικανοποιημενος......πολυ ενεργεια,πρηξηματα απιστευτα...χ8ες ειχα χερια..στα δικεφαλα απο το πρηξημο δεν μπορουσα να κλεισω τα χερια μου....αλλα παρολο ποθ εχει 3types of carnitine δεν παρατηρησα τον ιδρωτα που λενε..

COBRA_STYLE
04-09-10, 18:45
οπα κατσε σορρυ μια αλλα εχω μπερδευτει

ποσα prewo παιρνεις?????
χααχαχαχαχαχαχαχαχαχ:rolf::rolf::rolf:απο το αηδονι ειναι αυτο ντεβιλ???:P

Devil
04-09-10, 18:48
χααχαχαχαχαχαχαχαχαχ:rolf::rolf::rolf:απο το αηδονι ειναι αυτο ντεβιλ???:P

yep

στο thread για το hemorush νομιζω

COBRA_STYLE
04-09-10, 18:55
yep

στο thread για το hemorush νομιζω
υποπτος το αηδονι....κατι δε μας λεει...ή μας λεει μπαρουφες!!!

PARAFOUSKOMENO AIDONI
05-09-10, 13:56
δεν λεω μπαρουφες...παιρνω οσα γουσταρω!!!!!!!

COBRA_STYLE
05-09-10, 15:16
δεν λεω μπαρουφες...παιρνω οσα γουσταρω!!!!!!!
ναι βρε...παρε οσα θες...απλα ρωταμε αν παιρνεις μονο το Massacra ή και αλλο μαζι!!

Devil Randime
05-09-10, 15:17
ναι βρε...παρε οσα θες...απλα ρωταμε αν παιρνεις μονο το Massacra ή και αλλο μαζι!!

Γινεται να παιρνει και τα 2 συγχρονως?? Θα ειχε παθει τιποτα ο ανθρωπος..

Devil Randime
05-09-10, 15:39
Το εχω διαβασει!! Χεχεχε :green:
Αμα παιρνει και τα 2 και ειναι ακομα ΟΚ το παιδι, χαλάλι του! :P

beefmeup
05-09-10, 15:56
να κανω μια ασχετη ερωτηση??

δλδ αν καποιος περνει 2 ταυτοχρονα,περαν των διεγερτικων(καφεινη η οτι αλλο εχει παρομοιο) που μπορει να μαζευτουν πολλα για μια δοση,τι μπορει να παθει περαν του καποιου τρεμουλου η ταχυκαρδιας??(κ αυτο αν υποθεσουμε οτι σε πιανουν τα διεγερτικα,γιατι δεν τους πιανουν ολους το ιδιο).

COBRA_STYLE
05-09-10, 16:02
να κανω μια ασχετη ερωτηση??

δλδ αν καποιος περνει 2 ταυτοχρονα,περαν των διεγερτικων(καφεινη η οτι αλλο εχει παρομοιο) που μπορει να μαζευτουν πολλα για μια δοση,τι μπορει να παθει περαν του καποιου τρεμουλου η ταχυκαρδιας??(κ αυτο αν υποθεσουμε οτι σε πιανουν τα διεγερτικα,γιατι δεν τους πιανουν ολους το ιδιο).
εξαρταται απο τον συνδυασμο των συστατικων beef και την υπερδοσολογια τους!!!Δεν τους πιανουν ολους το ιδιο γιατι ειναι διαφορετικος ο βαθμος αντιδρασης του ΚΝΣ του καθενος!!!Κατι παρομοιο κ με το αλκοολ ρε...δεν μας πιανει ολους το ιδιο!!

beefmeup
05-09-10, 16:05
ΚΝΣ

αυτο που γραφεις το γραψα πιο πανω(διεγερτικα)..εγραψα εκτος απο αυτο.

δλδ αν παρω 2 νιτρικα που δεν εχουν καφεινη μεσα τι θα παθω??
επιδρα η κρεατινη/αργινινη/ηλεκτρολυτες κλπ που εχουν μεσα τα νιτρικα στο κνς??

Devil Randime
05-09-10, 16:05
εξαρταται απο τον συνδυασμο των συστατικων beef και την υπερδοσολογια τους!!!Δεν τους πιανουν ολους το ιδιο γιατι ειναι διαφορετικος ο βαθμος αντιδρασης του ΚΝΣ του καθενος!!!Κατι παρομοιο κ με το αλκοολ ρε...δεν μας πιανει ολους το ιδιο!!

Εχεις απολυτο δικιο cobra. Γι'αυτο και ειπα εγω πως αν παιρνει και τα 2 και ειναι ΟΚ, τοτε χαλάλι του. Εγω προσωπικα δε νομιζω να αντεχε η καρδουλα μου και τα 2 όπως και αρκετων αλλων πιστεύω...

COBRA_STYLE
05-09-10, 16:13
αυτο που γραφεις το γραψα πιο πανω(διεγερτικα)..εγραψα εκτος απο αυτο.

δλδ αν παρω 2 νιτρικα που δεν εχουν καφεινη μεσα τι θα παθω??
επιδρα η κρεατινη/αργινινη/ηλεκτρολυτες κλπ που εχουν μεσα τα νιτρικα στο κνς??
η πρωτη προταση μου ηταν απαντηση για τις υπολοιπες ουσιες εκτος των διεγερτικων και η επομενη για τα διεγερτικα!!Εχω στο μυαλο μου ουσιαστικα το συνδυασμο του Hemorush με το Masaacra που συζυτηθηκε πιο πανω ο οποιος ειναι 100% overkill για τον οργανισμο κατεμε!!

Για το ΚΝΣ ισως οχι αλλα με το να συνδυασεις 2 μαζι οι δοσολογιες πανε ψηλα,οποτε νεφρα συκωτι επιβαρυνονται και δεν ξερεις πως αντιδρα και ο καθενας...εσυ μπορει να μην παθεις τπτ,ο αλλος ειναι πιθανο...εξαρταται και απο το διαστημα παντα ε

Eddie
05-09-10, 16:15
η πρωτη προταση μου ηταν απαντηση για τις υπολοιπες ουσιες εκτος των διεγερτικων και η επομενη για τα διεγερτικα!!Εχω στο μυαλο μου ουσιαστικα το συνδυασμο του Hemorush με το Masaacra που συζυτηθηκε πιο πανω ο οποιος ειναι 100% overkill για τον οργανισμο κατεμε!!
Για το ΚΝΣ ισως οχι αλλα με το να συνδυασεις 2 μαζι οι δοσολογιες πανε ψηλα,οποτε νεφρα συκωτι επιβαρυνονται και δεν ξερεις πως αντιδρα και ο καθενας...εσυ μπορει να μην παθεις τπτ,ο αλλος ειναι πιθανο...εξαρταται και απο το διαστημα παντα ε

Ενω με το να παιρνεις 3 σκουπ NO Xplode η Super Pump οπως πολλοι κανουν ειναι πιο καλο για την υγεια:turtle:

COBRA_STYLE
05-09-10, 16:18
Ενω με το να παιρνεις 3 σκουπ NO Xplode η Super Pump οπως πολλοι κανουν ειναι πιο καλο για την υγεια:turtle:
εννοω με το να παιρνεις τις δοσολογιες που αναγραφονται!!!Και στα αλλα 2 συμπληρωματα μπορει να ειναι 2-3 σκουπ η δοση...για φαντασου 5-6 σκουπ!!!σου κανει καλο??

beefmeup
05-09-10, 16:24
Ενω με το να παιρνεις 3 σκουπ NO Xplode η Super Pump οπως πολλοι κανουν ειναι πιο καλο για την υγεια:turtle:


εννοω με το να παιρνεις τις δοσολογιες που αναγραφονται!!!Και στα αλλα 2 συμπληρωματα μπορει να ειναι 2-3 σκουπ η δοση...για φαντασου 5-6 σκουπ!!!σου κανει καλο??

2 σκουπ απο το καθενα απο αυτα,ειναι ακριβως το ιδιο με το να παρεις 2 διαφορετικα νιτρικα μαζι αναλογικα σε ποσοτητες ακομα κ σε διεγερτικα.

Niiick
05-09-10, 16:24
Ενω με το να παιρνεις 3 σκουπ NO Xplode η Super Pump οπως πολλοι κανουν ειναι πιο καλο για την υγεια:turtle:


χε χε χε:turtle::turtle:

COBRA_STYLE
05-09-10, 16:26
Eγω πιστευω πως το Αιδονι μας δουλευει ολους.Δεν γινεται να παιρνει και το ενα και το αλλο και να γραφει και για θαυματουργικα αποτελεσματα οπως 10 κιλα πανω σε παγκο απο την πρωτη χρηση.Οτι να'ναι δλδ......
γενικα ο τροπος που μιλαει και ο τροπος που περιγραφει τα κιλα που σηκωνει και πως τα σηκωνει ειναι μουφα πιστευω...και για την ηλικια του πιστευω!!!τι να πω..μονο αυτος ξερει

Polyneikos
05-09-10, 16:26
Παιδια εδω ειμαστε για να αξιολογησουμε ενα προιον,όχι για να κρινουμε τις επιλογες καποιου ή να τσεκαρουμε αν λεει αληθεια ή ψεμματα.Stay on topic please

beefmeup
05-09-10, 16:33
Παιδια εδω ειμαστε για να αξιολογησουμε ενα προιον,όχι για να κρινουμε τις επιλογες καποιου ή να τσεκαρουμε αν λεει αληθεια ή ψεμματα.Stay on topic please

πολυνικε το τραβαω λιγο γιατι καταληξαμε να μιλαμε για το τι περνει ο αηδονις απο μια ερωτηση του ντεβιλ(που για αλλο λογο θα ρωτησε αρχικα),κ να κανουμε το φτερο κοτα ολοκληρη.

το να γραφουμε γενικοτητες οπως "θα παθει κατι αν περνει 2 μαζι κλπ",ειναι ατοπο κ δεν γινεται κιολας γιατι αν γινοταν οσοι περνουν 3 σκουπ xplode/super pump ανα δοση θα ηταν νεκροι η στο περιπου.
καλο θα ειναι να μην γραφουμε με τετοιο τροπο.

σορυ ετσι?

PARAFOUSKOMENO AIDONI
05-09-10, 16:37
χαιρομαι που μια φραση μου ειναι αιτια να γινεται ολοκληρη συζητηση..δεν παιρνω και τα 2 μαζι...ο χρηστος και η μανα τοθ δηλαδη ρε παιδια..δεν ειμαι κανενα αμερικανακι να παιρνω 2 νιτρικα πριν..ειπαμε...οτι τα εχω και τα 2 τα εχω....απλα ακουστε...παιρνω ανα εβδομαδα και αλλο..πχ την μια το hemo και τη αλλη to massa για να μην τα συνηθησω...

Polyneikos
05-09-10, 16:47
πολυνικε το τραβαω λιγο γιατι καταληξαμε να μιλαμε για το τι περνει ο αηδονις απο μια ερωτηση του ντεβιλ(που για αλλο λογο θα ρωτησε αρχικα),κ να κανουμε το φτερο κοτα ολοκληρη.

το να γραφουμε γενικοτητες οπως "θα παθει κατι αν περνει 2 μαζι κλπ",ειναι ατοπο κ δεν γινεται κιολας γιατι αν γινοταν οσοι περνουν 3 σκουπ xplode/super pump ανα δοση θα ηταν νεκροι η στο περιπου.
καλο θα ειναι να μην γραφουμε με τετοιο τροπο.

σορυ ετσι?



Το να μιλαμε και να λεμε τι μπορεί να παθει καποιος από υπερδοσολογίες προιοντων κτλ και να αρχιζει η κουβεντα πανω σε αυτο ειναι θεμυτο,απλα αν μπαινουμε στην διαδικασια να λεμε ότι αυτος λεει μουφες,ψεμματα κτλ τον εξωθουμε να ανταπαντησει σε προσωπικο επίπεδο και μετα αρχιζουν τα αλλα.

PARAFOUSKOMENO AIDONI
05-09-10, 16:47
επισης ενας φιλος μου ,μου ελεγε οτι καποτε επαιρνε 2 μερες κατι μετα 2 μερες κατι αλλο και μετα κατι αλλο...αν εχει τα λεφτα μπραβο του........

COBRA_STYLE
05-09-10, 16:48
πολυνικε το τραβαω λιγο γιατι καταληξαμε να μιλαμε για το τι περνει ο αηδονις απο μια ερωτηση του ντεβιλ(που για αλλο λογο θα ρωτησε αρχικα),κ να κανουμε το φτερο κοτα ολοκληρη.

το να γραφουμε γενικοτητες οπως "θα παθει κατι αν περνει 2 μαζι κλπ",ειναι ατοπο κ δεν γινεται κιολας γιατι αν γινοταν οσοι περνουν 3 σκουπ xplode/super pump ανα δοση θα ηταν νεκροι η στο περιπου.
καλο θα ειναι να μην γραφουμε με τετοιο τροπο.

σορυ ετσι?
εσυ ρωτησες και σου απαντησα το απολυτως λογικο!!!παιρνε εσυ 6 σκουπ απο 2 συμπληρωματα(νιτρικα κτλ) και αμα σε βαθος χρονου ολα ειναι τελεια τοτε εισαι ο σουπερμαν!!!To NoXplode,SuperPump κτλ ειναι σχεδιασμενα ωστε να το χρησιμοποιεις το καθενα μονο του και με αυτα τα 2 μονο σκουπ αντε 3 να κανεις τι δουλεια που θες χωρις τραβηγμενες παρενεργειες...οχι να τα συνδυαζεις με αλλα...δε λεω κατι παραλογο

PARAFOUSKOMENO AIDONI
05-09-10, 16:50
απαντηση εχω δωσει.....μια εβδομαδα το massacra μετα μια εβδομαδα το hemo rush..

beefmeup
05-09-10, 16:53
Το να μιλαμε και να λεμε τι μπορεί να παθει καποιος από υπερδοσολογίες προιοντων κτλ και να αρχιζει η κουβεντα πανω σε αυτο ειναι θεμυτο,απλα αν μπαινουμε στην διαδικασια να λεμε ότι αυτος λεει μουφες,ψεμματα κτλ τον εξωθουμε να ανταπαντησει σε προσωπικο επίπεδο και μετα αρχιζουν τα αλλα.

:thumbup:

ναι αυτο..το φτερο το καναμε κοτα που ειπα.

διαβαζα 7 συνεχομενα ποστ,που περαν της ερωτησης του "γιατι περνει 2"κ "δεν μας τα λεει καλα"δεν εγραφαν τπτ αλλο..

ελεος..

κομπρα αυτο που λες δεν ισχυει..δεν μας ενδιαφερει η μαρκα.τα συστατικα ειναι ιδια παντου σε αυτα τα προιοντα.
αν το noxplode μου προτινει 2 σκουπ,κ εγω παρω 1 απο αυτο συν 1 απο το superpump ειναι σαν να περνω 2 σκουπ noxplode..το οτι τα μπερδευω δεν εχει να κανει.

PARAFOUSKOMENO AIDONI
05-09-10, 16:56
ταδε εφη μεντορας.....ο,τιδηποτε αλλον εστι περιττο!!!

COBRA_STYLE
05-09-10, 16:57
:thumbup:

ναι αυτο..το φτερο το καναμε κοτα που ειπα.

διαβαζα 7 συνεχομενα ποστ,που περαν της ερωτησης του "γιατι περνει 2"κ "δεν μας τα λεει καλα"δεν εγραφαν τπτ αλλο..

ελεος..

κομπρα αυτο που λες δεν ισχυει..δεν μας ενδιαφερει η μαρκα.τα συστατικα ειναι ιδια παντου σε αυτα τα προιοντα.
αν το noxplode μου προτινει 2 σκουπ,κ εγω παρω 1 απο αυτο συν 1 απο το superpump ειναι σαν να περνω 2 σκουπ noxplode..το οτι τα μπερδευω δεν εχει να κανει.
σου ξανατονιζω οτι μιλαω για μεγαλες ποσοτητες,διεγερτικων και ο,τι αλλων εχουν μεσα που με 6 σκουπ τις φτανεις!!!Και επισης για μεγαλο διαστημα....πες μου,με 6 σκουπ καθε μερα για 1 μηνα + ο οργανισμος θα ειναι οκ??

beefmeup
05-09-10, 16:58
σου ξανατονιζω οτι μιλαω για μεγαλες ποσοτητες,διεγερτικων και ο,τι αλλων εχουν μεσα που με 6 σκουπ τις φτανεις!!!Και επισης για μεγαλο διαστημα....πες μου,με 6 σκουπ καθε μερα για 1 μηνα + ο οργανισμος θα ειναι οκ??

ειδες πουθενα σε ποστ μου τπτ για 6 σκουπ??

εγω ειπα να περνω 1 απτο ενα προιον κ αλλο 1 απτο αλλο.

arisfwtis
05-09-10, 17:01
δν ειπε τπτ ο ανρθωπος για 6 σκουπ
μην ειστε προκατηλειμενοι απο αλλες συζητησεις

beefmeup
05-09-10, 17:07
ρε beef για να συννενοουμαστε!!!Ασε τον αλλον,εχουμε διαμορφωσει ολοι γνωμη(που ειναι ο manos???:turtle:).
ρωτησες πιο πριν εαν η αναμειξη 2 διαφορετικων νιτρικων προκαλει τπτ...και σου απαντησα η μεγαλη δοσολογια και το μεγαλο διαστημα πολυ πιθανο ναι....πως αλλιως να στο πω....τα 6 σκουπ εναι η υπερδοσολογια κατα τη γνωμη μου...λεω κατι λαθος??ημαρτον


ειδες πουθενα σε ποστ μου τπτ για 6 σκουπ??

εγω ειπα να περνω 1 απτο ενα προιον κ αλλο 1 απτο αλλο.

καλο γενικα παντως θα ηταν να μην ειμαστε προκατηλειμενοι με αλλα μελη.

κ γω εχω τις αντιαπαθειες μου οπως ολοι,αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ψαχνω αφορμες να την "βγω" σε αυτα τα ατομα,οποιοι κ αν ειναι.

spiounos
06-09-10, 16:45
ρε deluxe αυτο το waxy maize που λες συνεχεια τι στο διαολο ειναι?

Polyneikos
06-09-10, 17:11
Συμπληρωμα συνθετου υδατανθρακα ,κυριως για μετα την προπονηση.
Check this: Waxymaize ή Vitargo ή Μαλτοδεξτρίνη/Δεξτρόζη (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=7081)

manos_
06-09-10, 17:55
να κανω μια ασχετη ερωτηση??

δλδ αν καποιος περνει 2 ταυτοχρονα,περαν των διεγερτικων(καφεινη η οτι αλλο εχει παρομοιο) που μπορει να μαζευτουν πολλα για μια δοση,τι μπορει να παθει περαν του καποιου τρεμουλου η ταχυκαρδιας??(κ αυτο αν υποθεσουμε οτι σε πιανουν τα διεγερτικα,γιατι δεν τους πιανουν ολους το ιδιο).

να σκασει ο μυς σου η να σκασει καμια φλεβα εγω πηγα να παθω το δευτερο.Αυτο ειχε γινει με no xplode και nitrix αν θυμαμαι καλα και οταν πηρα 2 σκουπ γεματα shock therapy απο την πρωτη μερα.

COBRA_STYLE
06-09-10, 18:31
να σκασει ο μυς σου η να σκασει καμια φλεβα εγω πηγα να παθω το δευτερο.Αυτο ειχε γινει με no xplode και nitrix αν θυμαμαι καλα και οταν πηρα 2 σκουπ γεματα shock therapy απο την πρωτη μερα.
ποιο απο τα 2 σου δουλεψε καλυτερα γιατι ψηνομαι

manos_
06-09-10, 18:34
ποιο απο τα 2 σου δουλεψε καλυτερα γιατι ψηνομαι

no xplode θα πας γυμναστηριο θες δεν θες με τα δυο σκουπ δεν ξερω τι λενε που το κραζουνε κτλ εγω ειχα ανεβει φουλ τοτε.

Polyneikos
06-09-10, 20:59
να σκασει ο μυς σου η να σκασει καμια φλεβα εγω πηγα να παθω το δευτερο.Αυτο ειχε γινει με no xplode και nitrix αν θυμαμαι καλα και οταν πηρα 2 σκουπ γεματα shock therapy απο την πρωτη μερα.

χμμ.Οταν λες Μανο να σκασει ο μυς τι εννοείς;Να κοπεί;Με μπερδεψες.

deluxe
07-09-10, 06:35
Να σκασει ο μυς δε παιζει με το νιτρικο.. Η φλεβα να πρηστει αρκετα και να σπασει, ειναι πιθανο.

spiounos
07-09-10, 11:59
παιδια το προιον τελικα δεν κανει και πολλα...ελαχιστα πρηξηματα και σχεδον τιποτα παραπανω απο ενεργεια και δυναη..φαινεται φοβερο αλα στην πραξη δεν λειτουργει τοσο καλα....θα προτιμουσα τα super pump250 και το hemo rush!!

Adinamos
07-09-10, 13:01
Ρε συ σπιουνε θα μας τρελανεις εδω μεσα?
Στην αξιολογηση του hemorush στην ερωτηση ποιο σε επιασε καλυτερα λες το Μassacra και εδω περα λες:

παιδια το προιον τελικα δεν κανει και πολλα...ελαχιστα πρηξηματα και σχεδον τιποτα παραπανω απο ενεργεια και δυναη..φαινεται φοβερο αλα στην πραξη δεν λειτουργει τοσο καλα....θα προτιμουσα τα super pump250 και το hemo rush!!

Και τα δυο αυτα ποστ σου ηταν με μια ωρα διαφορα μολις.

Eddie
07-09-10, 15:07
Ρε συ σπιουνε θα μας τρελανεις εδω μεσα?
Στην αξιολογηση του hemorush στην ερωτηση ποιο σε επιασε καλυτερα λες το Μassacra και εδω περα λες:


Και τα δυο αυτα ποστ σου ηταν με μια ωρα διαφορα μολις.

Κανε μια αναζητηση στο google να δεις τι σημαινει σπιουνος και θα καταλαβεις..

arisfwtis
07-09-10, 15:13
δν ειναι παραφουσκωμενος ομως ο σπιουνος:green::green:

COBRA_STYLE
07-09-10, 15:13
Κανε μια αναζητηση στο google να δεις τι σημαινει σπιουνος και θα καταλαβεις..
:bowdown::bowdown::bowdown:χαχααχαχχα

TEFAAtzis
07-09-10, 15:17
κατι μου λεει πως το αηδινι is back!!!:P

Devil
07-09-10, 15:55
Να σκασει ο μυς δε παιζει με το νιτρικο.. Η φλεβα να πρηστει αρκετα και να σπασει, ειναι πιθανο.

:doh::doh::doh::doh::doh:

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::green::green::green::green::turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

spiounos
07-09-10, 16:25
παιδια το μασσακρα δεν λεει και πολλα...συγγνωμη για το λαθος απλως μπερδευτικα........στη απαντηση στο τοπκ του hemo rush me epiasan kalutera ta super pump250 kai hemo rush...kai pio aidoni?ti google??

Ramrod
07-09-10, 18:24
...kai pio aidoni?ti google??

χαχαχα....

Και καλά ρε μαν...το αηδόνι δε το ξέρεις που βούξε ο τόπος σε αυτό το θέμα...αλλά μη μου πεις πως δε ξέρεις και τι είναι το google....:P

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Devil
07-09-10, 18:29
χαχαχα....

Και καλά ρε μαν...το αηδόνι δε το ξέρεις που βούξε ο τόπος σε αυτό το θέμα...αλλά μη μου πεις πως δε ξέρεις και τι είναι το google....:P

:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

καινουργιο prewo??????????

:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

Polyneikos
07-09-10, 22:04
Παιδια θα παρακαλουσα να παραμενουμε στην αξιολογηση των προιοντων pleaaaase.

COBRA_STYLE
07-09-10, 22:34
Παιδια θα παρακαλουσα να παραμενουμε στην αξιολογηση των προιοντων pleaaaase.
οποτε το λες αυτο γινεται το αντιθετο...αχχχαα:rolf::rolf:..δες και πιο πριν με το αιδονι:P

KATERINI 144
07-09-10, 22:44
οποτε το λες αυτο γινεται το αντιθετο...αχχχαα:rolf::rolf:..δες και πιο πριν με το αιδονι:Pτα αηδονια ερχονται και φευγουν.... εμεις ας ειμαστε τυπικοι, μπορειτε να κάνετε κουοτ το μήνυμα που θέλετε και να απαντήσετε στα οφ παιδιά.

Dreiko
17-09-10, 21:34
μετα απο το ευχαριστο διαλειμμα με αηδονια σπιουνους και μπεκατσες(τιποτα προσωπικο:)).....υπαρχει κανας αλλος που το εχει δοκιμασει να κανει κανα review?

Eddie
22-06-11, 13:27
Μαπα το καρπουζι!!Μετα απο 2 μερες με το μασσακρα,δε βλεπω καμια μα καμια διαφορα.Ουτε καν λιγες τσιτες..ισως ενα πολυ ελαχιστο επιπλεον πρηξιμο!Σκεφτομαι να το κοψω ομως γιατι τσαμπα με φορτωνει με 35γρ υδατ..και απ οτι βλεπω ηταν το 3ο και τελευταιο νιτρικο που χρησιμοποιω,πεταμενα λεφτα!!

Το χτυπαω με βραστο νερο (οπως λενε οι οδηγιες) και μετα προσθετω παγωμενο,ευτυχως απο διαλυτοτητα και γευση ειναι καλο.

TEFAAtzis
22-06-11, 15:00
Μαπα το καρπουζι!!Μετα απο 2 μερες με το μασσακρα,δε βλεπω καμια μα καμια διαφορα.Ουτε καν λιγες τσιτες..ισως ενα πολυ ελαχιστο επιπλεον πρηξιμο!Σκεφτομαι να το κοψω ομως γιατι τσαμπα με φορτωνει με 35γρ υδατ..και απ οτι βλεπω ηταν το 3ο και τελευταιο νιτρικο που χρησιμοποιω,πεταμενα λεφτα!!

Το χτυπαω με βραστο νερο (οπως λενε οι οδηγιες) και μετα προσθετω παγωμενο,ευτυχως απο διαλυτοτητα και γευση ειναι καλο.

ουτε δυναμη ουτε τπτ???
Θα το δοκιμασω Παρασκευη το διγμα σου και θα σου πω για τα ρεκορ κιλων που θα κανω.Placebo rules:)

jimmy007
22-06-11, 15:46
Μαπα το καρπουζι!!Μετα απο 2 μερες με το μασσακρα,δε βλεπω καμια μα καμια διαφορα.Ουτε καν λιγες τσιτες..ισως ενα πολυ ελαχιστο επιπλεον πρηξιμο!Σκεφτομαι να το κοψω ομως γιατι τσαμπα με φορτωνει με 35γρ υδατ..και απ οτι βλεπω ηταν το 3ο και τελευταιο νιτρικο που χρησιμοποιω,πεταμενα λεφτα!!

Το χτυπαω με βραστο νερο (οπως λενε οι οδηγιες) και μετα προσθετω παγωμενο,ευτυχως απο διαλυτοτητα και γευση ειναι καλο.

Bασικά το Massacra μπορεί να έχει μέσα σχεδόν τα πάντα αλλά ούτε πολλά stims έχει(120 mg καφείνη) και επίσης στα blend για αύξηση του NO τα πρώτα συστατικά(αργινίνες όχι ΑΚG) δεν δουλεύουν. Επίσης, δεν μου αρέσει πο σε φορτώνει το νιτρικό με 35 γρ carbs χωρίς λόγο και αιτία.
Oμολογώ πάντως ότι όταν το είχα πρωτοδει είχα εντυπωσιαστεί.
Βασίλη καλύτερα πάρε bulk και φτιάξε κανένα δικό σου pre-workout. Αν θες συμβουλές για το τι να βάλεις μέσα ρώτα τον Devil, τον beef ή κάποιον άλλον που ξέρει(εντάξει και εγώ θεωρητικά ξέρω :green:).:toast:

Eddie
23-06-11, 13:22
ουτε δυναμη ουτε τπτ???
Θα το δοκιμασω Παρασκευη το διγμα σου και θα σου πω για τα ρεκορ κιλων που θα κανω.Placebo rules:)

Ε αμα σου λεω..εσενα βεβαια μπορει να σε τιναξει,γιατι εγω ολο το χρονο πινω 2-3 εσπρεσσο και μια κοκα που ολα αυτα μπορει να μαζευουν 400+ μιλι καφεινη.


Bασικά το Massacra μπορεί να έχει μέσα σχεδόν τα πάντα αλλά ούτε πολλά stims έχει(120 mg καφείνη) και επίσης στα blend για αύξηση του NO τα πρώτα συστατικά(αργινίνες όχι ΑΚG) δεν δουλεύουν. Επίσης, δεν μου αρέσει πο σε φορτώνει το νιτρικό με 35 γρ carbs χωρίς λόγο και αιτία.
Oμολογώ πάντως ότι όταν το είχα πρωτοδει είχα εντυπωσιαστεί.
Βασίλη καλύτερα πάρε bulk και φτιάξε κανένα δικό σου pre-workout. Αν θες συμβουλές για το τι να βάλεις μέσα ρώτα τον Devil, τον beef ή κάποιον άλλον που ξέρει(εντάξει και εγώ θεωρητικά ξέρω :green:).:toast:

Μπα,δε χρειαζομαι φιλε..καλυτερα να κανω κυκλους με μονουδρικη που ξερω οτι με πιανει,παρα με νιτρικα.Για μενα ειναι τσαμπα λεφτα..

TEFAAtzis
25-06-11, 13:52
δοκιμασα χτες ενα φακελακι που μου χε δωσει ο φιλος Eddie.Διαφορα στην δυναμη δεν ξερω αν ειχα μιας και ειμαι σε προγραμμα δυναμης - υπερτροφιας αλλα pump τουλαχιστον ειδα λιγο παραπανω.Τα τρικεφαλα ηταν σαν μπαλταδες:bbbiceps: μακαρι να ταν ετσι και ξεπρισμενα:(

vasillis13
27-09-11, 21:13
άμα περνώ αυτό και δεν περνώ καθόλου κρεατίνη πειράζει?

Devil
28-09-11, 05:50
άμα περνώ αυτό και δεν περνώ καθόλου κρεατίνη πειράζει?

μια χαρα θα εισαι... ειναι καλα 7γρ...

RAMBO
15-05-12, 03:03
Mιας και δεν εχουμε θεμα με το massacra νουμερο 1 θα γραψω μια αξιολογηση εδω αφου το πηρα..

Σχετικα καλη διαλυτοτητα,απο γευση πολυ καλο και στο ψητο τωρα πηρα μια δοση(3 σκουπακια)εβαλα και μια καψουλα γερανιο και εδωσα πονο,πολυ βαρεια προπονηση ωραια πρηξιματα και φλεβικοτητα..:rocking:

SOSTARAS
07-03-13, 23:21
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=62713&stc=1&d=1362687657

62714


CREA-FUSSION POWER BLEND [Crea-Magna Power Matrix (Tri creatine malate, magnesium creatine chelate CREATINE MAGNA POWER™, creatine alpha ketoglutarate, creatine ethyl ester HCl, creatine orotate, creatine ethyl ester malate, creatine pyruvate), Creamino-Sorb ATP Matrix (poly- & oligosaccharides, dextrose, tricalcium phosphate, dipotassium hydrogen phosphate, magnesium oxide, pyridoxine hydrochloride (vit. B6), thiamine (vit.B1))], ANABOLIC-NOx-ENERGY PUMP MATRIX [Aminobolic Shot (calcium ß-hydroxy- ß-methylbutyrate CaHMB, betaine, N-acetyl L-glutamine, L-leucine, glutamine ethyl ester HCl, ß- alanine ethyl ester HCl), Energy Shot [taurine, L- tyrosine, acetyl L-carnitine, caffeine), Arg-NOx Shot (Di arginine malate, arginine alpha ketoglutarate (AAKG), arginine ethyl ester HCl, citrulline malate)], aroma, gum acacia, sweeteners - sucralose, acesulfame K, E142 colour, bulking agent - microcrystalline cellulose, anti-caking agents - silicon dioxide, magnesium stearate. Warning: Caking of product may occur, which does not affect the quality and effect of the product.

sTeLaKoS
07-03-13, 23:29
Μήπως είναι η προηγούμενη έκδοση αυτού; Massacra Episode 2 ( Olimp Nutrition ) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?10174-Massacra-Episode-2-(-Olimp-Nutrition-))

SOSTARAS
07-03-13, 23:33
η προηγουμενη η η επομενη ;

sTeLaKoS
07-03-13, 23:40
Σωστός. Τόσο το ελληνικό όσο και το διεθνές site αυτή την έκδοση έχουνε μόνο. Τα συγχωνεύω.
Σένιαρα λίγο και τα συστατικά ;)