PDA

Επιστροφή στο Forum : Animal Stak (Universal)



asdf
22-09-08, 18:32
Πολλα εχουν υποθει για τα παρακατω συμπληρωματα. Τα εχει δοκιμασει κανεις για να μας πει τι γνωμη του ?


Animal Stak

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9372&stc=1&d=1266221184


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=9373&stc=1&d=1266221191


[/URL]

[URL="http://s245.photobucket.com/albums/gg63/zazoufis/?action=view&current=new_pump_label-523x890.jpg"] (http://s245.photobucket.com/albums/gg63/zazoufis/?action=view&current=un_animal_pump_new.jpg)

I'm waiting :roll: ...

RUHL
22-09-08, 18:56
Που ζεις το τοπικ για τα νιτρικα πριν την προπονηση τα ειδες? :rabbit: ακομα θελεις να παρεις κατι με νιτρικα μεσα :rabbit:

asdf
22-09-08, 21:14
Που ζεις το τοπικ για τα νιτρικα πριν την προπονηση τα ειδες? :rabbit: ακομα θελεις να παρεις κατι με νιτρικα μεσα :rabbit:


Γιατι καρναβαλιζεις ? Απλα ρωταω γνωμες για να μαθω τι παιζει.... Και btw και τις muscletech τα προιντα τα εχουμε ριξει στα ταρταρα ΑΛΛΑ μια χαρα δουλευουν (Συμφωνα με τα λεγομενα των χρηστων).... Τake it easy man :nana: :nana: :nana: ..... :love: u

NASSER
22-09-08, 21:44
Προσωπικα ολα τα προϊοντα της niversal τα θεωρω καλα και θα ελεγα καλυτερα απο πολλα αλα.
Και τα δυο προιοντα asdf τα δοκιμασα και θεωρω πως καλυτερα απο αλλες παρομιες φορμουλες αλλων εταιριων.

billys15
22-09-08, 21:46
Ναι γενικα ολη η σειρα animal ακουγεται πολυ καλη.Εγω τα cuts που εχω δοκιμασει μια χαρα μου πηγαν. :wink:

RUHL
22-09-08, 21:48
στα ταρταρα ΑΛΛΑ μια χαρα δουλευουν (Συμφωνα με τα λεγομενα των χρηστων).... Τake it easy man
Ποιος ειπε οτι δεν δουλευουν? χα?

εγω μετα την προπονηση στον ογκο περνω advance cell tech κρεατινη δεξροζη Αλα η μονη εξελιξη ειναι η μαλτοδεξρινη

αλλα πληρωνω μπορει και 10 φορες λιγοτερα λεφτα απο οσο ζηταει

αλλα δουλευουν αλλο overpriced


ασε που οι χρηστες "νεοι" ειναι φυλλ στο Placebo βλεπε τοπικ με το ντιαναβολ που νομηζε οτι επερνε ο αλλος και ανεβενε κατακορυφα ενω του δηναν ζαχαρη

asdf
22-09-08, 21:55
Δεν λεω, αυτα που λες ειναι σωστα... αλλα απλα ασε να δουμε γνωμες. Εσυ την ειπες την δικια σου :P

slaine
23-09-08, 00:59
To stack θα ανεβασει την διαθεσιμη τεστοστερονη για μυικη αναπτυξη και θα ανεβουν οι αντοχες σου και θα εχεις πολυ καλα gains. :???: :clown2:

manos_
23-09-08, 01:04
To stack θα ανεβασει την διαθεσιμη τεστοστερονη για μυικη αναπτυξη και θα ανεβουν οι αντοχες σου και θα εχεις πολυ καλα gains. :???: :clown2:

Η συνολικη τεστοστερονη που εχει ο καθενας μας δεν ειναι ολη διαθεσιμη για μυικη αναπτυξη. Αν θυμαμαι καλα περιπου ενα 2% ειναι.

Σου γραφω απο το βιβλιο της εταιριας δεν ξερω αν ισχυουν ακριβως αυτα.

"Τhe average male has anywhere between 300-1000 ng/dl of total testosterone in his body. Sadly there is a huge difference between total testosterone and something called free testosterone. Free testosterone is the good stuff the stuff that gives you results. The free testosterone is about 2%. "

RUHL
23-09-08, 01:20
και τι αυξανει την τεστοστερονη? οεο? πιο συστατικο να παρουμε καμια 10ρια κιλα bulk

manos_
23-09-08, 01:26
Και αυτο καλο ειναι τουλαχιστον εκμεταλευσε στο επακρο αυτη που εχεις σαν οργανισμος. Αλλα παρε και ενα κουτι τριβολι γιατι αλλοιως θα βλεπεις γκομενα και δεν θα σου προκαλει ενδιαφερον.

RUHL
23-09-08, 01:50
Και αυτο καλο ειναι τουλαχιστον εκμεταλευσε στο επακρο αυτη που εχεις σαν οργανισμος. Αλλα παρε και ενα κουτι τριβολι γιατι αλλοιως θα βλεπεις γκομενα και δεν θα σου προκαλει ενδιαφερον.

Γιατι εγω τι ειπα? ποιο ειανι αυτο το συστατικο που θα μας κανει να χρησημποιησησουμε μεγιστα αυτην που εχουμε?

manos_
23-09-08, 01:50
:clown2: :???: :chinese:

H ελειψη οιστρογονων ακομα και στον ανδρα συμφωνα με καποιες ερευνες μειωνουν την σεξουαλικη επιθυμια. Κοινως τιποτα δεν ειναι τυχαιο και αχρηστο μεσα μας.Αυξανεις τα ανδρογονα αλλα χανεις σε καποιο βαθμο την σεξουαλικη επιθυμια. Αυτο.

manos_
23-09-08, 01:51
Και αυτο καλο ειναι τουλαχιστον εκμεταλευσε στο επακρο αυτη που εχεις σαν οργανισμος. Αλλα παρε και ενα κουτι τριβολι γιατι αλλοιως θα βλεπεις γκομενα και δεν θα σου προκαλει ενδιαφερον.

Γιατι εγω τι ειπα? ποιο ειανι αυτο το συστατικο που θα μας κανει να χρησημποιησησουμε μεγιστα αυτην που εχουμε?

Ε το στακ μια χαρα την κανει αυτη την δουλεια. Λογικα τα aromatose inhibitors Και τα dht blockers κανουν ολη την δουλεια. Τα cortisol inhibitors δεν ξερω τι ρολο βαρανε.

RUHL
24-11-08, 17:41
Αυτο που μου εκανε ομως περισσοτερη εντυπωση ειναι το boosting που τραβας στην προπονηση
Και αυτο μεταφραζετε πως?




Eιδα να ανεβαινω σε κιλα οπως επισης και καπια μυηκοτητα
Να μαντεψω κρεατινη? :chinese:

asdf
01-12-08, 01:47
Ξεκινησα "κυκλο" δευτερης τριπλετας εδω και 4 μερες.... Φοβερη φαση η Universal :bodybuilder2: :nana:

asdf
13-12-08, 00:30
Σε ενα γενικο μπορω να πω οτι ο 2ος κυκλος (τελειωνει σε κανα 5 μερες) δεν ειχε σε συνολο τα ιδια αποτελεσματα με τον 1ο.... Διαφορα 20% :unsure: και σκεφτητε ανεβασα και θερμιδες :affraid:... Υπηρξε φυσικα μια ανοδος κιλων αλλα κατα 4-10kg max σε ολες τις ασκησεις αλλα περιμενα περισσοτερα .... :P

slaine
13-12-08, 00:43
που είναι η κρεατίνη οεο???

asdf
13-12-08, 00:45
Φυσικα παιζει και κρεατινη.... Ρε slaine αυτα θεωρουνται διδακτεα υλη, ντροπη :spank:

RUHL
13-12-08, 00:51
Σε ενα γενικο μπορω να πω οτι ο 2ος κυκλος με dbol και deca (τελειωνει σε κανα 5 μερες) δ
Μαλιστα :sneaky:

asdf
13-12-08, 00:55
Ρουλη εγω ειμαι Νατουραλιστης....Αμα επιανα τπτ dbol κτλ θα ειχαμε πιο κραυγαλεα αποτελεσματα... Ρωτα και τους προπονητες μου :bblifthard:

slaine
13-12-08, 01:14
εγώ εννοούσα πριν ότι μπορεί να μην ανέβηκες το ίδιο επειδή δεν είχες κρεατίνη όπως την προηγούμενη φορά αλλά αφού παίρνεις η εξήγηση είναι μία.....
έφτασες σχεδόν τα γενετικά σου όρια..... 8)

asdf
13-12-08, 01:44
Aνεβηκα slaine αλλα περιμενα λιγο περισσοτερα ....

slaine
13-12-08, 01:55
το κατάλαβα...

tezaman
13-12-08, 04:51
λέω να πάρω και εγώ πρέπει να κάνουνε τρομερή δουλειά, αντε να ανέβω και στα κιλα κανα 20αρι την άσκηση γιατι έχω μείνει σταθερός

asdf
16-12-08, 21:55
Teza δεν θα πρεπει να ξεχασεις οτι η διατροφη που θα ακολουθησεις θα φερει τα αποτελεσματα απλα τα animal θα σου δωσουν boosting.

pikolo
17-12-08, 01:03
θα δωσουν boost ομως?εκει ειναι το ερωτημα... :?

slaine
17-12-08, 01:04
άμα το πιστέψεις όλα γίνονται!!! :nana:

δενέχωπάρει και δεν ξέρω. παλιά είχαν κατηγορηθεί για ίχνη απο ΑΑΣ. πάντως λογικά σε έναν με άριστη διατροφή δε θα δουλεύουν... ή έστω όχι το ίδιο

pikolo
17-12-08, 03:20
ειναι το ιδιο με το να παρεις λιγο καφεινη με αργινινη το ιδιο αποτελεσμα θα εχεις λεω εγω! :chinese:

asdf
17-12-08, 09:24
θα δωσουν boost ομως?εκει ειναι το ερωτημα... :?



ειναι το ιδιο με το να παρεις λιγο καφεινη με αργινινη το ιδιο αποτελεσμα θα εχεις λεω εγω! :chinese:

Eσυ που τα εχεις δοκιμασει θα ξερεις καλυτερα.

Parakelsos
22-02-09, 16:51
Αν νομιζεται οτι εχεται δει πρηξιματα,αιματωση και γενικοτερα δυναμη ενεργεια και συγκεντρωση πανω στη προπονηση με τα προιοντα που αναφερονται παραπανω......με τον συνδιασμο wf+pw θα νοιωθεται σαν τους αστροναυτες...απλα θα πεταται.
Αλλου επιπεδου συμπληρωματα.....

asdf
22-02-09, 18:49
Παιδια θα το ξαναπω.... Δεν ειναι και LSD να σε στειλει στου διαολου την μανα... supp ειναι που κανει ενα boost... Calm down babes ... :rocking:

m3ssias
22-02-09, 20:38
Τα χω δοκιμάσει και τα 2,αλλά.......
Τελικά κατέληξα ΜΟΝΟ WHEY αιντε και στο τσακίr κέφι καμια cretine monohydrate

manos_
02-05-09, 19:57
Πω, ειχα ξεχασει τι εστι στακ....το εβαλα μαζι με το cuts και.....:wave::wave::wave::wave:

leangains
03-05-09, 22:04
αν φασωθείς με την κοπέλα σου πριν πας gym εκεί να δεις πρηξίματα κ δύναμη.

Κατερινι συγκρατήσου ρε συ, αμέσως στο ψητό άστο κ λίγο στην προθέρμανση :P:P:P

To pump.

Κρεατίνη μπορείς να βρείς κ σε καλύτερη τιμή. Προσθέτεις κ συμπληρώματα α λιποικού οξέος κ σελήνιου κ είσαι μια χαρά. με την καφείνη δε ξέρω πως την παλεύεται, εμένα μου προκαλούσε υπερένταση κ δε μπορούσα να δουλέψω. για τα νιτρικά δεν έχω κ την καλύτερη γνώμη. αν θέλετε ένα τέτοιο κρεατίνης πολύ καλό μου φαίνεται, εγώ δε θα ξαναπάρω ευχαριστώ.

Το stak

Bταμίνες βρήσκεις κ σε μια πολυβιταμίνη. Για τα gh secretagogues δεν έχω ιδέα ας απαντήσει καποιος άλλος. Για τα DHT blockers προτιμώ να παίζω με τις ορμόνες μέσω της άσκησης, της διατροφής, του ύπνου και του σεχ, αν για σας λειτουργεί εμένα λόγος δε μου πέφτει. για το milk thistle επιτρέψτε να έχω μια μικρή αμφιβολία για αν κάνει αυτό που υπόσχεται. ΓΙα τα cortisol inhibitor complex το μόνο που έχω να πω είναι ο καταβολισμός εφοδιάζει τον αναβολισμό και για να χτίσουμε ένα νέο στέρεο σπίτι πρέπει να γκρεμίσουμε τις παράγκες όχι να χτίσουμε γύρω τους ούτε πάνω τους.

από ό,τι ακούω από όσους γνωστούς μου τα χρησιμοποιούν πολύ καλά συμπληρώματα, να διευκρινίσω ότι με το καλά εννοούν ότι δουλεύουν.

RAMBO
03-05-09, 22:09
ποια ειναι η διαφορα του stak απο το m stak?που χρησιμειει το ενα κ που το αλλο?

manos_
04-05-09, 19:12
Το μ στακ σου δινει αναβολισμο μεσω αυξημενης πρωτεινοσυνθεσης απο το methoxy/isoflavone.Και πεινας τραγικα.Το stack ανεβαζει την αυξητικη και την τεστο και μπλοκαρει τα οιστρογονα σου.Διαφορετικη προσεγγιση κοινως.Με το στακ γραμμωνεις βασικα κιολας.

sctp
04-05-09, 21:54
Το μ στακ σου δινει αναβολισμο μεσω αυξημενης πρωτεινοσυνθεσης απο το methoxy/ecdy.Και πεινας τραγικα.Το stack ανεβαζει την αυξητικη και την τεστο και μπλοκαρει τα οιστρογονα σου.Διαφορετικη προσεγγιση κοινως.Με το στακ γραμμωνεις βασικα κιολας.

Παιρνεις ποσοστα απο τη Universal? ;),στην επομενη παραγγελια θα το συμπεριλαβω να δουμε διαφορα :weights:

RAMBO
04-05-09, 23:35
αξιζει το μ στακ η οχι?

manos_
04-05-09, 23:39
Αν θελεις να παρεις ογκο θα παρεις θες δεν θες γιατι πεινας τραγικα.Εγω θυμαμαι μια φορα μετα απο προπονηση εφαγα μιση κατσαρολα φαι ελεος.Γιαυτο και δεν το ξαναπηρα αυτο ειναι για εκτομορφους θα γινουμονα σαν βοδι.

asdf
07-05-09, 04:44
αξιζει το μ στακ η οχι?


Hρεμησε λιγο man... δεν εχεις αναγκη απο supps εσυ ακομα .... Οταν με το καλο θα εχεις ρωτα τα παιδια εκει... ξερεις εσυ ;)............ ΓΙα μενα παντος αξιζει σε χαλαρο υφος

RAMBO
07-05-09, 14:02
το σκεφτηκα να το παρω αλλα δεν το χρειαζομαι απλα να μαθω τι κανει για να ξερω στο μελλον αν χρειαστει που δεν νομιζω

manos_
07-05-09, 18:28
Τιποτα δεν σου χρειαζετε ρε στην ηλικια που εισαι που εχει να κανει με ορμονες.

Polyneikos
19-07-09, 20:40
Λοιπον κατέληξα πως θα χαλασω καποια χρήματα που μου περίσσεψαν απ΄οτις διακοπες (:green::green::green:) και θα χρησιμοποιηση το εν λόγω Stac μαζί με τα Animal Cuts και μπορεί με τα Αnimal Nitro (Αμινοξεα).Θα τα συνδυασω με υπαρχουσα πρωτεϊνη και με μια καλή δίαιτα που είχα διακοψει 2 εβδομαδες λογω διακοπων για το τελικο "φινίρισμα".Στόχος να χασω 3-4 κιλα από υγρα κυριως συσσωρευμενα και κανενα πόντο λίπους και να μην flataρω πολυ..Για να δουμε ,θα κανω το αναλογο review μετά από 1 μηνα....

asdf
19-07-09, 20:55
Θα παιξεις τρελη μπαλα :thumbup:

manos_
19-07-09, 21:01
Διαφωνω με το pump στο συγκεκριμενο στακ. Δεν μου κολαει.Κρεατινη.

Polyneikos
19-07-09, 21:18
Δεν θα βαλω το Pump,μονο Stak-Cuts κ Animal Nitro.

manos_
19-07-09, 21:49
Δεν θα βαλω το Pump,μονο Stak-Cuts κ Animal Nitro.

δεν το κανεις novedex cuts nitro? ειναι πολυ ανωτερο σοβαρα και εχει τα ιδια λεφτα ακριβως.

leangains
19-07-09, 21:51
αν θες δεν ανοιγεις ενα λογκ, να παρουσιασεις και την υπολοιπη διατροφη και την προπονηση και το προγραμματισμό των γευματων συναρτησει της συστασης τους.

νομιζω ότι θα ειναι παρα πολυ ενδιαφερον με βαση τη μεγαλη σου εμπειρια και θα βοηθησει πολυ κοσμο.

Polyneikos
19-07-09, 22:06
Bασικα δεν νομίζω ότι μπορω να βοηθησω πολυ κοσμο , με την εννοια ότι αυτα που κανω είναι χιλιοειπωμενα εδω μεσα,δεν κανω κατι το ιδιαιτερο και διατροφικα βασίζομαι στις απόψεις καποιου ανθρωπου που απλα εμπιστευομαι...Δεν είναι τόσο μεγαλη η εμπειρία μου στα διατροφικα tips and tricks,όσο για την προπόνηση κινουμαι ενστικτωδως και βασει ψυχολογίας,ποτε δεν εκανα log files με επαναλήψεις και σετs..
Απλά ξερω τον οργανισμο μου πως δουλευει και σε τι ανταποκρίνεται,έχωντας δοκιμασει καποια συμπληρωματα σε περιοδους καλης διατροφης θα ήθελα να δω τα συγκεκριμενα πόσο μπορουν να με boostαρουν,,,,Μπορω στο τελος να κανω ενα review,Λη ενδιαμεσα παντως,αφου εχω καποια ασφαλη συμπεράσματα και όχι Placebo...

Polyneikos
19-07-09, 22:08
δεν το κανεις novedex cuts nitro? ειναι πολυ ανωτερο σοβαρα και εχει τα ιδια λεφτα ακριβως.

Ok,θα το τσεκαρω man,ευχαριστω για την βοήθεια!!:thumbup:

Maxwell Wolfen
30-03-10, 16:20
ρε παιδες...εγω που ειμαι 21 δεν κανει να παρω m-stak?

VITO
05-04-10, 19:13
Πάντως με το stak δεν έπαθα πλάκα τίποτα το ιδιαίτερο

Micha3L_Myers
09-04-10, 16:32
Εχω για pre workout το super pump με τι να το συνδιασω με stak η με M-stak, ειμαι σε ογκο.

KINK
09-04-10, 20:08
Εχω για pre workout το super pump με τι να το συνδιασω με stak η με M-stak, ειμαι σε ογκο.

καλως ηρθες! οπου ογκος M-STAK!!

Micha3L_Myers
09-04-10, 20:44
καλως ηρθες! οπου ογκος M-STAK!!

Ποτε πρεπει να το περνω?με αδειο στομαχι?Ευχαριστω

Polyneikos
09-04-10, 21:16
Tο τόπικ εδω είναι για το Stak.Για το M-Stak η συζήτηση θα γίνει εδω:
Animal M-Stak (Universal) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=4894&highlight=Animal)

nikos*
14-04-10, 22:28
καλησπερα μαγκες,να ρωτησω κτ,με το στακ ισχυει οτι γραμμωνεις αρκετα?το ψιλοσκεφτομαι κ αυτο γτ λεω δεν ειναι να μπλεκω με ορμονες στα 18 μου,θα εχω καπια επιβαρυνση περαν του οικονομικου?γενικα απ οσα ξερω δε κανουν για τν ηλικια μου..

Polyneikos
14-04-10, 23:25
Αλλη δουλεια κανει το Stak,testosterone booster είναι,στην ηλικια των 18 τι να κανεις βρε κουκλε;Οι ορμονες σου είναι στο ζενίθ έτσι κι αλλιως,διεθεσε τα λεφτα σου σε πιο must συμπληρωματα.

GEORGEXX1
15-04-10, 00:31
Αλλη δουλεια κανει το Stak,testosterone booster είναι,στην ηλικια των 18 τι να κανεις βρε κουκλε;Οι ορμονες σου είναι στο ζενίθ έτσι κι αλλιως,διεθεσε τα λεφτα σου σε πιο must συμπληρωματα.

:thumbup::thumbup:

αν στην ηλικια σου χρειαζεσε αυξημενη παραγωγη ορμονης απο το σωμα τοτε ειναι σκουρα τα πραγματα.

το stak δουλευει καλα συμπληρωματικα με το cuts που ρωτησες σε αλο τοπικ

nikos*
15-04-10, 14:29
δικιο εχεις αρχηγε:thumbup:.......ευχαριστω πολυ;)

manos_
15-04-10, 17:53
Εχω για pre workout το super pump με τι να το συνδιασω με stak η με M-stak, ειμαι σε ογκο.

Για ογκο το μ-στακ.Για δυναμη το στακ.

nikos*
15-04-10, 20:27
το στακ π.χ ποτε θα ηταν μια καλη στιγμη να το παρω?αν δεν ειμαι καπιας ηλικιας που να χρειαζομαι αυξημενη τεστοστερονη κ Α.Ο κ απλα το θελω γ δυναμη θα με πιασει η θα μου βγει αχρηστο?με λιγα λογια,αν το παρω χωρις καπια ελειψη ορμωνων θα μου κανει δουλεια? :unsure:

Polyneikos
15-04-10, 21:20
Μισω ώρα πριν από την προπόνηση να το παίρνεις,,,Και όταν δεν πας για προπόνηση μεταξυ των γευματων με αδειο στομαχι...
όπως σου ξαναεξηγησα κανεις δεν εχει έλλειψη ορμονων(εκτος αν υπαρχει παθολογικο πρόβλημα ),σιγουρα όχι εσυ που είσαι 20,ουτε εγω που είμαι 35 αλλα ούτε και καποιος που είναι 45,απλα ο καθενας εκκρίνει διαφορετικες ποσότητες,αυτη είνια η γοητεία του χρόνου...:green::green:
Τωρα για εσενα που είσαι έτσι κι αλλως στο ζενιθ των ορμονων σου ένα συμπληρωμα δεν θα μπορεί να σου κανει την πολύ μεγαλη διαφορα,να σου ανεβασει δηλαδη στο διπλασιο τις τιμες,σαν να λεμε σε μια Φερραρι να αλλάξεις την εξάτμιση και να σου δωσει 5 αλογα παραπανω (στα 300 )για εμενα ή για καποιον 50αρη,ναι,μπορεί να μας κανει ένα καλο pick αναλογικα..Δεν μπορω να στο εξηγησω πιο λιανα,,,

flowin_through
15-04-10, 23:19
το στακ π.χ ποτε θα ηταν μια καλη στιγμη να το παρω?αν δεν ειμαι καπιας ηλικιας που να χρειαζομαι αυξημενη τεστοστερονη κ Α.Ο κ απλα το θελω γ δυναμη θα με πιασει η θα μου βγει αχρηστο?με λιγα λογια,αν το παρω χωρις καπια ελειψη ορμωνων θα μου κανει δουλεια? :unsure:

Το Stak το 2 (που βγαινει τωρα δλδ.) δεν ειναι απο τα ισχυρα testosterone boosters. Μην το παρεις γιατι θα απογοητευτεις για αυτα που εσυ εχεις στο μυαλο σου οτι κανει.
Φυσικα θα πιασει σε μεγαλο βαθμο το placebo effect..

manos_
16-04-10, 12:59
Το Stak το 2 (που βγαινει τωρα δλδ.) δεν ειναι απο τα ισχυρα testosterone boosters. Μην το παρεις γιατι θα απογοητευτεις για αυτα που εσυ εχεις στο μυαλο σου οτι κανει.
Φυσικα θα πιασει σε μεγαλο βαθμο το placebo effect..

Βγαινει στακ 2?Το cuts το καινουργιο εμαθα οτι ειναι πιο αδυναμο ε?Διαβαζεις το ανιμαλ φορουμ?

GEORGEXX1
16-04-10, 13:17
Βγαινει στακ 2?Το cuts το καινουργιο εμαθα οτι ειναι πιο αδυναμο ε?Διαβαζεις το ανιμαλ φορουμ?

ειναι το ιδιο πραγμα καμια διαφορα στα συστατικα του.
οσο για το cuts δεν με εποιασε αλλα το σουπερ cuts αν το παρης βραδυ καλυτερα κοιμισου στην τουαλετα γιατι τσαμπα θα τρεχεις

manos_
16-04-10, 14:46
ειναι το ιδιο πραγμα καμια διαφορα στα συστατικα του.
οσο για το cuts δεν με εποιασε αλλα το σουπερ cuts αν το παρης βραδυ καλυτερα κοιμισου στην τουαλετα γιατι τσαμπα θα τρεχεις

..............Δεν ενοω το στακ 2 το παλιο το οποιο μετα εγινε στακ.

flowin_through
16-04-10, 15:16
Oχι, παιδια εγω αυτο εννοω. Δεν εχω καμμια πληροφορηση για καινουριο.

KINK
16-04-10, 16:28
το stak2 πλεον ξεχαστε το. δε βγαινει πια. μονο κανα ξεχασμενο σε παλιο ραφι..

flowin_through
16-04-10, 16:41
Και τι βγαινει? Το Stak το παλιο?

manos_
16-04-10, 19:19
Δεν υπαρχει στακ 1 και 2 πλεον ενα στακ ειναι με τα συστατικα του 2 ανιμαλ στακ σκετο.

nikos*
09-05-10, 17:57
παιδια να ρωτησω κτ,λογω ελειψης οιστρογονων με τη χρηση του στακ γραμμωνεις κιολας ετσι δεν ειναι?

beefmeup
09-05-10, 18:01
παιδια να ρωτησω κτ,λογω ελειψης οιστρογονων με τη χρηση του στακ γραμμωνεις κιολας ετσι δεν ειναι?

φιλε αυτο το προιον δεν σου ριχνει τα οιστρογονα..απλα(κ καλα)σου ανεβαζει λιγο την τεστο με φυτικα προιοντα κ φυρικο τροπο(οχι με φαρμακα δηλ,η προορμονες)

nikos*
10-05-10, 15:54
απ'οτι θυμαμαι τα DHT blockers κ τα Arromatase Inhibitors ειναι για τη μειωση των οιστρογονων κ της αρρωματασης οποτε λογω περιωρισμενης παραγωγης οιστρογονων δεν αποθηκευεται τοσο λιπος κ νερο.................α κ να μη ξεχασω για καπιον που ενδιαφερεται,Cortisol Inhibitors ειναι για να καταστελουν την κορτιζολη,ουσια υπευθυνη για τον μυικο καταβολισμο

Svein
10-05-10, 16:27
φιλε αυτο το προιον δεν σου ριχνει τα οιστρογονα..απλα(κ καλα)σου ανεβαζει λιγο την τεστο με φυτικα προιοντα κ φυρικο τροπο(οχι με φαρμακα δηλ,η προορμονες)

γραφει οτι ριχνει και τα οιστρογόνα...!

beefmeup
10-05-10, 16:37
απ'οτι θυμαμαι τα DHT blockers κ τα Arromatase Inhibitors ειναι για τη μειωση των οιστρογονων κ της αρρωματασης οποτε λογω περιωρισμενης παραγωγης οιστρογονων δεν αποθηκευεται τοσο λιπος κ νερο.................α κ να μη ξεχασω για καπιον που ενδιαφερεται,Cortisol Inhibitors ειναι για να καταστελουν την κορτιζολη,ουσια υπευθυνη για τον μυικο καταβολισμο


γραφει οτι ριχνει και τα οιστρογόνα...!

τι οτι το γραφει εκει πανω παει να πει οτι γινεται κιολας??

manos_
10-05-10, 20:13
παιδια να ρωτησω κτ,λογω ελειψης οιστρογονων με τη χρηση του στακ γραμμωνεις κιολας ετσι δεν ειναι?

Στεγνωνεις ολιγον γιατι κρατανε νερα τα οιστρογονα.Ναι το κανει.

nikos*
12-05-10, 16:14
o beefmeup ειναι ο κακοβουλος που δε πιστευει οτι γραφουν οι καημενες οι εταιριες για τα προιοντα τους:):P:):P :turtle::turtle::turtle:

flowin_through
12-05-10, 16:21
Τωρα το καταλαβες οτι ειναι κακοβουλος?
Κοιτα τα ινδαλματα του.
¨Οι εταιρειες συμπληρωματων περνανε δυσκολες ωρες...¨

Jud0ka
12-05-10, 18:33
το παλικαρι εχει δικο ποιος σας ειπε οτι οτι γραφει η καθε εταιρια παει να πει οτι ειναι και αληθεια..π.χ αν τρως ψαρι και περνεις και μια πολυβιταμινη και φυσικα με τις δοσολογιες π σ δινει ολη αυτη η vitamini A π μενει στο σωμα λενε αν κανει κακο?δν νμζ...

beefmeup
12-05-10, 21:15
o beefmeup ειναι ο κακοβουλος που δε πιστευει οτι γραφουν οι καημενες οι εταιριες για τα προιοντα τους:):P:):P :turtle::turtle::turtle:

χαχα..δεν ειναι οτι δεν πιστευω..αλλα δεν μου εκανε εμενα τπτ..

κ εχω δοκιμασει σχεδον οτι υπαρχει εκει εξω μιας κ ταξιδευω συχνα,κ περνω πραγματα που ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ σε ευρωπη,η παραγγελνω απο αμερικη κατευθειαν..

να κανω μια απλη παραθεση για το συγκεκριμενο προιον για να δειξω τι εννοω:αφου ριχνει τα οιστρογονα,θα το επιστευοταν καποιος για pct??εγω σιγουρα οχι παντως..

κ κατι αλλο,τα συστατικα που λεει οτι εχει για να ριχνουν τα οιστρογονα,δεν ειναι κ πολλυ αξιοπιστα οτι το κανουν αυτο..μονο βαση υποψιας,κ μελετες που εγιναν σε ζωα κυριως κ κατι τυπους με περιεργες ασθενειες..σε αθλουμενους εγινε καμια??
αμφιβαλω.

ακου εκει κακοβουλος:P

giannis64
12-05-10, 21:33
το συγκεκριμένο <λέει> ότι ρίχνει τα οιστρογόνα.........
ξέρει κανείς πια ουσία είναι αυτή που περιέχει το συγκεκριμένο συμπλήρωμα για να ρίχνει τα οιστρογόνα???

TEFAAtzis
12-05-10, 21:36
[QUOTE=beefmeup;171770]χαχα..δεν ειναι οτι δεν πιστευω..αλλα δεν μου εκανε εμενα τπτ..

κ εχω δοκιμασει σχεδον οτι υπαρχει εκει εξω μιας κ ταξιδευω συχνα,κ περνω πραγματα που ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ σε ευρωπη,η παραγγελνω απο αμερικη κατευθειαν..



beefmeup μιας και εχεις δοκιμασει οπως λες τοσα συπληρωματα ποια θεωρεις για σενα τα καλυτερα για ογκο και γραμμωση???

beefmeup
12-05-10, 21:39
το συγκεκριμένο <λέει> ότι ρίχνει τα οιστρογόνα.........
ξέρει κανείς πια ουσία είναι αυτή που περιέχει το συγκεκριμένο συμπλήρωμα για να ρίχνει τα οιστρογόνα???

γιαννη αυτα τα 2

Aromatase Inhibitors 200mg
Calcium D-Glucarate, Diindolylmethane (DIM)

giannis64
12-05-10, 21:48
:thumbup:

εκτός από το Diindolylmethane, ξέρετε τι είναι τα αλλά δυο????
υπάρχουν και πολύ πολύ καλύτερα προϊόντα για τον συγκεκριμένο λόγο!!!

beefmeup
12-05-10, 21:59
:thumbup:

εκτός από το Diindolylmethane, ξέρετε τι είναι τα αλλά δυο????
υπάρχουν και πολύ πολύ καλύτερα προϊόντα για τον συγκεκριμένο λόγο!!!

αυτο ειναι μονο μαζι με το DIM:

Calcium D-Glucarate

μια μορφη ασβεστιου ειναι,κ συνολο κ τα δυο ειναι 200 μιλι..

που σημαινει:επειδη πρωτο αναγραφεται αυτο,κ μετα το DIM,εχει μεγαλυτερη περιεκτικοτητα στα 200 μιλι του συνολου.

να ειναι 150 μιλι??κ 50 το DIM??για να κανει(που αμφιαβαλω)κατι αυτο το ασβεστιο,θελει δοσεις ανω των 400 μιλι..οποτε κ παλι τζιφος.

κ ξαναλεω,οι μελετες που εγιναν εδειξαν οτι ριχνει το οιστρογονο σε ποντικια,κ σε καρκινικα κυταρα,ΟΧΙ σε αθλουμενους..

giannis64
12-05-10, 22:03
αυτο λεω και εγω....... γιαυτο ανεφερα τα παραπανω!!!

nikos*
13-05-10, 16:22
εγω παντως επιμενω πως μια μαρκα σα την ανιμαλ ειναι αξιοπιστη!ειναι χρονια στην αγορα και δε στηριζονται στα κολπα του μαρκετινγκ για να πουλησουνε(βλεπε ΜΑΡ,μασλτεκ κλπ)!!!!εσεις ρε παιδια κοντευετε να το βγαλετε αχρηστο το στακ:P:P:turtle::turtle:
<<αμα λεω εγω οτι ο beefmeup ειναι κακοβουλος κ απιστος θωμας>>


:turtle: :green::green::green: :turtle:


περα απ τ πλακα τωρα ας μας πει καπιος που το εχει δοκιμασει τι αποτελεσματα ειχε...

beefmeup
13-05-10, 16:30
εγω παντως επιμενω πως μια μαρκα σα την ανιμαλ ειναι αξιοπιστη!ειναι χρονια στην αγορα και δε στηριζονται στα κολπα του μαρκετινγκ για να πουλησουνε(βλεπε ΜΑΡ,μασλτεκ κλπ)!!!!εσεις ρε παιδια κοντευετε να το βγαλετε αχρηστο το στακ:P:P:turtle::turtle:
<<αμα λεω εγω οτι ο beefmeup ειναι κακοβουλος κ απιστος θωμας>>


:turtle: :green::green::green: :turtle:


περα απ τ πλακα τωρα ας μας πει καπιος που το εχει δοκιμασει τι αποτελεσματα ειχε...

ελα ρε συ..κανεις δεν εβγαλε την εταιρια αχρηστη..απλα τα συστατικα που εχει αυτο ειναι,μονο βαση υποψιας οτι δουλευουν..

αντιθετως ομως η συγκρκιμενη εταιρια βασιζεται πολυ στο μαρκετινγκ,οτι πουλαει σκληροπυρηνικα συπμληρωματα κ τα διαφημιζει αναλογα..αλλα πολυ μαρκετινγκ ομως..

nikos*
14-05-10, 15:03
οκ να συμφωνησω πως δεν υπαρχουν ακριβεις επιστημονικες ερευνες για τα περισσοτερα συστατικα αλλα αν πιασεις και ρωτησεις οσους το χρησιμοποιησαν θα σου πουν πολυ καλα λογια..και σε συγκεκριμενα συστατικαl inhibitors ειναι πιστευω επιτηδες σε χαμηλες δοσολογιες γιατι αν παρεις μερικα γραμμαρια απο αυτα δε νομιζω να εχουνε πια θετικα αποτελεσματα...γι αυτο λογικα δε σου λενε να παρεις και 2 η 3 πακ την ημερα αλλα 1...δε ξερω αν συμφωνεις....

beefmeup
15-05-10, 11:34
οκ να συμφωνησω πως δεν υπαρχουν ακριβεις επιστημονικες ερευνες για τα περισσοτερα συστατικα αλλα αν πιασεις και ρωτησεις οσους το χρησιμοποιησαν θα σου πουν πολυ καλα λογια..και σε συγκεκριμενα συστατικαl inhibitors ειναι πιστευω επιτηδες σε χαμηλες δοσολογιες γιατι αν παρεις μερικα γραμμαρια απο αυτα δε νομιζω να εχουνε πια θετικα αποτελεσματα...γι αυτο λογικα δε σου λενε να παρεις και 2 η 3 πακ την ημερα αλλα 1...δε ξερω αν συμφωνεις....

κοιτα bro,υπαρχουν μελετες(λιγες) για τις 2 συγκεκριμενες ουσιες που λενε οτι περιοριζουν τα οιστρο..απλα δεν εχουν γινει σε αθλητες η σε ατομα χωρις προβλημα υγειας..οποτε ειναι μη συμπερασματικες για εμας(αθλητες)..απλα βαση υποψιας.

κ αυτο για τις δοσολογιες,που ειπα,στις μελετες αυτες ειδαν αποτελσμα,με δοσεις 400 μιλι,ανα φορα..οποτε καταλαβαινεις οτι με τα 150(αν εχει τοσο δλδ) μιλι που εχει αυτο εδω,θα μειωσει τα οιστρογονα στον γατο μου..

αυτο που λες για τις γνωμες των αλλων,το ξερω..γιαυτο το ειχα δοκιμασει κ γω καποτε με 0 αποτελεσματα...οποτε για μενα σου μιλαω,οχι γενικα..κ αποδιδω το οτι εμενα δεν με επιασε στο οτι τα συστατικα του δεν ειναι για την δουλεια που λεει οτι κανει..

ακου κ το αλλο,για να δεις γιατι αυτο που ειπα για την "μουφια"της εταιριας εχει βαση.
μεσα σε ολα τα συτατικα εχει κ 2 στο τελος που υποτιθεται οτι αποτοξινωνουν το συκωτι,κ τα χρησιμοποιουν σε πολλα stand alone συμπληρωματα,για αυτο το λογο..
απο ολα τα υπολοιπα συστατικα ομως,ΚΑΝΕΝΑ δεν επιβαρυνει το συκωτι..κ αν παρεις υποψην σου την υποσχεση της εταιριας(στο ορμονικο θεμα),καποιος
που θα δει ολο το αχταρμα απο αυτα που εχει μεσα μαζι με αυτα τα 2 συστατικα,θα πει.."οπα,για να τα βαζουν αυτα μεσα,θα ειναι δυνατο,αρα κατι θα κανει,κ βαζουν κ αυτα για να αποτοξινωνει το συκωτι"..

κ εδω ειναι η παγιδα..γιατι αυτα τα 2 απλα δεν χρειαζονται για το συγκεκριμενο,κ η εταιρια με την κινηση αυτη σε οδηγει(καποιον που δεν πολυ ασοχολειτε)σε λαθος συμπερασματα..

μονο κ μονο αυτο,για μενα την εταιρια την βαζω στα ιδια επιπεδα με την μασλτεκ,κ μην ξινιζετε τα μουτρα σας καποιοι..

nikos*
15-05-10, 15:10
μα βρε χρυσε μου ανθρωπε,για να συνενοηθουμε,καλα ολα αυτα για τις μελετες και οτι βασιζεται το προιον σε υποψιες οτι κανει αυτο που λεει,πως γινεται τοτε τοσος κοσμος να λεει ναι τα μειωνει τα οιστρογονα και ναι αυξανει την ελευθερη τεστο...α και επισης αυτο που ειπες για το συστατικο που και καλα αποτοξινωνει το συκωτι οντως ειναι λαμογια,απο κει και περα δε νομιζω πως ειναι πεταμενα λεφτα..ας μας πει και κανας αλλος τη γνωμη του ρε παλικαρια,ολοκληρο θεμα το συζηταμε 2 ατομα:weights: Arromatase Inhobitors=200mg DHT Blockers=475 mg και οχι 150

flowin_through
15-05-10, 17:32
μονο κ μονο αυτο,για μενα την εταιρια την βαζω στα ιδια επιπεδα με την μασλτεκ,κ μην ξινιζετε τα μουτρα σας καποιοι..

Ελεος :doh:

beefmeup
15-05-10, 18:01
φιλε για να συνενοοουμαστε,κ χωρις παρεξηγηση, οποιος το λεει αυτο χωρις να εχει κανει ενδοκρινολογικες λεει μ**κιες.

διαβασε την ερωτηση που εκανα,κ κρινε..πολυ απλη ερωτηση που εχει μια απλη απαντηση..



να κανω μια απλη παραθεση για το συγκεκριμενο προιον για να δειξω τι εννοω:αφου ριχνει τα οιστρογονα,θα το επιστευοταν καποιος για pct??εγω σιγουρα οχι παντως..



κ δεν αναφερομαι σε αασ,αλλα σε κατι απλο οπως το 1 ad..αν καποιος μπορει να μου πει αν θα το χρησημοποιουσε για pct,k θα κοιμοταν ησυχος,παω πασο..

δεν αμφισβητω την γνωμη κανενος,δεν ουτε την εμπηρια κανενος,αλλα σε τετοια θεμα επειδη ειναι σοβαρα θελω να ειμαι σιγουρος,αν με πιανεις.

φιλε flowing,εχεις χρησιμοποιησει προτεινη αυτης της εταιριας??οχι τπτ αλλο για να δεςις το "μεγαλειο"της..

η real gains,σου κανει την κοιλα σκατα,κ η whey,που ειχαν,αυτη με το παλιο λεμπελ,που ηταν λευκο κουτι με μωβ ετικετα,ειναι ΟΤΙ χειροτερο υπηρχε.
εβαζες ενα δαχτυλο νερο,στο σεηκερ,κ μολις το κουναγες,γινοταν αυτο που ειχες πει στο θρεντ για το black powder..ετρωγες τον αφρο με το κουταλι,για να βρεις την προτεινη στο πατο.

για τα αμινο τα ειπαμε..ο πολυνικος(η ο νασσερ,σορυ εν θυμαμαι ακριβως) μου ειχε πει οτι τα 1000 ειναι καψουλες,αλλα αν ολα τα υπολοιοα ειναι ταμπλετες ειναι για τον γιουτσο..πεταμενα λεφτα.
κ για το ανιμαλ πακ,υσχυει το ιδιο..αν η βιταμινες δεν ειναι σε ελευθερη μορφη(οπως της ΝΟW πλεον),ειναι το ιδιο..
ανησυχειτε καποιοι σε ποσους βαθμους παρασκευαζετε η προτεινη που πινετε για να μην χανεται η βιολογικη της αξια,αλλα "κουμπωνετε" καργα ενα ματσο αχρηστα χαπια,που ειναι επεξεργασμενα στο επακρο με ελαχιστη βιολογικη αξια..ωραια λογικη.

εγω εδω γραφω την γνωμη μου,το ξαναλεω..η οποια τυχαινει να βαισζεται κ σε προσωπικιη εμπηρια,αλλα κ σε γεγονοτα που ειναι αληθεια(αυτο για τα χαπια,οιστρογονα κλπ)..τωρα,ΔΕΝ ΜΕ ενδιαφερει να πεισω κανενα..ουτε για πλακα.
οποιος ξερει τι κανει,δεν περιμενει απο εμενα να του πω.
εσυ περνε αφοβα..

GEORGEXX1
15-05-10, 18:22
και υστερα απο ολα αυτα ΠΕΤΑΞΑΜΕ ακομα μια εταιρια 30 χρονων στα σκουπιδια.

Varaderistas
15-05-10, 18:44
Είμαι σίγουρος, φίλε beefmeup, οτι χρησιμοποιείς συμπληρώματα της universal και της muscletech!!! :) :toast:

beefmeup
15-05-10, 20:37
Είμαι σίγουρος, φίλε beefmeup, οτι χρησιμοποιείς συμπληρώματα της universal και της muscletech!!! :) :toast:

χαχα..αφου το εγραψα ρε συ..εχω χρησημοποιησει αρκετα καποια προιοντα της..

κ το shock therapy,ειναι πολυ καλο..ειμαι σιγουρος οτι ενδεχομενως εχει κ αλλα καλα,απλα αυτα που δοκιμασα εγω,δεν ειχαν τα αποτελσματα που ελεγαν.

για μασλτεκ,ουτε για αστειο,αν κ το ΝαΝο vapor,δεν ηταν κακο.:green:

κανεις δεν πεταει τπτ,πουθενα τζορτζ..το ξαναγραψα,γνωμη μου ειναι,οχι παγκοσμια σταθερα.αν ομως μπορει καποιος να μου απαντησει με επιχειρηματα σε οτι εγραψα,(κ οχι βρισκοντας λαθη στα κομματα κ στις τελειες των προτασεων μου),πιο πανω κ για το προιον αυτο,κ για τα χαπια/προτεινες της εταιριας ας το κανει..θα χαρω:toast:

GEORGEXX1
15-05-10, 21:06
κανεις δεν πεταει τπτ,πουθενα τζορτζ..το ξαναγραψα,γνωμη μου ειναι,οχι παγκοσμια σταθερα.αν ομως μπορει καποιος να μου απαντησει με επιχειρηματα σε οτι εγραψα,(κ οχι βρισκοντας λαθη στα κομματα κ στις τελειες των προτασεων μου),πιο πανω κ για το προιον αυτο,κ για τα χαπια/προτεινες της εταιριας ας το κανει..θα χαρω:toast:

Ποτε μου δεν διορθωσα καποιον για κοματα και τελειες μαλλον με μπερδευεις με αλλον

Κοιτα ουτε την βιοιατρικη τελειωσα αλα ουτε και ενδοκρινολογος ειμαι.
Χρησιμοποιω το ανιμαλ στακ αυτην την στιγμη και μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι κανει δουλεια πανω μου, και δυναμη στην προπονηση μου εδωσε, και μαζα.
Τωρα αν αυτο πρεπει να το αποδειξω με εξετασεις σιγουρα δεν μπορω.

Τα προιοντα της γιουνιβερσαλ τα χρησιμοποιω 4 χρονια και πιστευω πως καλο ειναι να χρησιμοποιουμε σε καθε κυκλο συμπληρωματα της ιδιας εταιριας με την λογικη οτι το ενα συμπληρωνει το αλο κατα την διαδικασια.

Δεν θα κατσω ποτε να κανω αναλυση γιατι σε μια συσκευασια που εχει μεσα 15-28 συστατικα πια ειναι αυτα που δεν εχουν την προβλεπομενη επεξεργασια για να τα παρω.Εκτος του οτι θα μπερδεψω τα μπουτια μου ακρη δεν θα βγαλω,και το πιο λογικο θα ειναι να σταματησω να τα παιρνω.

:toast::toast:

beefmeup
15-05-10, 22:12
Ποτε μου δεν διορθωσα καποιον για κοματα και τελειες μαλλον με μπερδευεις με αλλον


δεν αναφερομουν σε σενα ουτε σε κανενα βασικα,απλα ηθελα να τονισω οτι θα προτιμουσα μια απαντηση ουσιωδης κ οχι,οτι να ναι..

αυτο που ποσταρες,ειναι αυτο που θα με καλυπτε σαν απαντηση γιατι,εξηγεις κ σε καποιον που διαβαζει το θρεντ,για πιο λογο προτιμας το συγκεκριμενο συμπληρωμα, η την εταιρια..

κ διαβαζοντας το δικο σου η το δικο μου,η κατι αναλογο τεσπα βοηθαμε κ καποιον να δει αποψεις διοφορετικες κ να βγαλει τα δικα του συμπερασματα..

κ ετσι γινεται ο διαλογος:thumbup:

flowin_through
15-05-10, 23:02
απλα ηθελα να τονισω οτι θα προτιμουσα μια απαντηση ουσιωδης κ οχι,οτι να ναι..


OυσιωδΗ και οχι ουσιωδηΣ :rolf:
Εισαι λαθος φιλε! χαχαχα φυσικα το λεω αστεια ε.

Κοιτα, εγω δεν εχω παρει πρωτεϊνη Universal αλλα ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι κορυφαια. Τωρα αν τα πιανει τα λεφτα της οχι. Οπως και η Vasolate το ιδιο, αλλα σε καμμια περιπτωση δε θα πληρωνα χρυσαφι για μια πρωτεϊνη.
Τωρα τους αφρους και τα κατακαθια τα ακουω βερεσε. Τι να λεει οτι εχει αφρο? Εχετε κουνησει φυσικο γαλα να δειτε τι αφρο κανει...Για τους αγραφους κανονες οτι αν μια πρωτεϊνη εχει κατακαθι, τοτε εχει συντηρητικα και τετοια, ενταξει δεν εχω πειστει, αλλα δεν εχω προβλημα να το πιστεψω αν καποιος μπορει να το αποδειξει.

Το ANIMAL STAK το εχω παρει 2 φορες και δε μπορω να πω οτι μου εκανε κατι. Τουλαχιστον σε σχεση με M-STAK καμμια σχεση.
Πρεπει να λαβουμε υποψη ομως οτι δεν ειναι το αρχικο STAK με τις προορμονες και φυσικα εγινε πολυ πιο light να το πω επιεικα.
Για να το χρησιμοποιησει καποιος για pct oυτε για αστειο, αστειευεσαι? Φυσικα οχι. Εδω δε μπορεις να χρησιμοποιησεις αλλα και αλλα για pct (novedex, Activate Xtreme, Mass FX, Hyperdorl X2 κτλ. κτλ.) που ειναι πολυ καλυτερα, αυτο θα χρησιμοποιησεις? Μονο φαρμακα για αυτη τη δουλεια...

Εγω το πηρα για overall testo support product και για να το εξηγησω, το πηρα σαν ενα προϊον που συγκεντρωνει ολα τα ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΑ natural συστατικα μαζι ή για να το πω και αλλιως, σαν ενα Τribulus product απο μια εταιρεια που εμπιστευομαι.
Τωρα το Milk Thistle ναι, ειναι ψαρωτικο, αλλα απο την αλλη εχει ΚΑΙ αυτο μεσα. Καλο κανει, κακο δεν κανει.
Και αν το βρισκεις και καμια 20αρια ευρω γιατι να μην το χτυπησεις? (Με τα 60 που εχει εδω με τιποτα). Ναι δε λεει σε πολλους κατι σαν συμληρωμα, αλλα η εταιρεια για μενα ειναι μακραν, αλλα πολυ μακραν η καλυτερη.

Για αυτο που ειπες για το Nano Vapor με σκοτωσες...

nikos*
16-05-10, 17:07
συμπερασμα...???:shock::unsure::turtle:

beefmeup
16-05-10, 17:33
συμπερασμα...???:shock::unsure::turtle:

διαβαζεις τις παραπανω αποψεςις κ κρινεις πια σε καλυπτει,κ αποφασιζεις..

α κατι αλλο..Arromatase Inhobitors=200mg(εχει 2 ουσιες).που σημαινει οτι η πρωτη απτις 2 ουσιες,ειναι σε μεγαλυτερη περιεκτικοτητα απτην 2η..

μην μπερδευεσαι..

nikos*
16-05-10, 18:24
ΟΟΠ...σωστος..:thumbup: πηγα να στο παιξω ιστορια :rolf::rolf:

:turtle::turtle: εγω επιμενω!στακ αξιζει!:toast::bowdown:

COBRA_STYLE
21-05-10, 17:57
ναι

και κατι αλλο τωρα που λεμε για λιμπιντο,πριν κανα 2μηνο που επαιρνα το ANIMAL STACK ειχα τρελα ανεβασμενη λιμπιντο...οντως ηταν απο το στακ??;)

nikos*
23-05-10, 17:13
ε λογικα ναι αφου ανεβαζει την τεστο....ποσο χρονων εισαι?αφου σ ανεβασε τη λιμπιντο μια χαρα πρεπει να σε επιασε απ οτι κτλβνω..

deadwar
11-06-10, 14:15
Γεια σας. Μπορει να εχει απαντηθει αυτο εδω που ρωταω αλλα δεν το βρηκα καπου. Ειμαι αθλητης Α1 και επειδη κανουν ελεγχους ντοπινκ θα ηθελα να ρωτησω αν παρω το animal stak για ιουνιο και αυγουστο αν υπαρχει περιπτωση να βρεθω θετικος (κατι που δεν θα ηθελα φυσικα!) Ειναι εγκεκριμενο απο τον ΕΟΦ; Ευχαριστω για τον χρονο σας

KATERINI 144
11-06-10, 14:21
γραψε τη λεξη Animal στην αναζήτηση....

deadwar
11-06-10, 15:58
γραψε τη λεξη Animal στην αναζήτηση....

τα ειδα ολα αυτα τα post προτου γραψω αλλα δεν ειδα καποια ξεκαθαρη απαντηση παρα μονο για το τι μπορεις να κανεις!
Ειναι ή δεν ειναι αναβολικο;Αν το παρω θα εχω προβλημα με τον ελεγχο και θα βρεθω θετικος;

KATERINI 144
11-06-10, 16:04
οχι δεν ειναι αναβολικο, καλα αφου το ειδες γιατι δε ρώτησες εδω? μη παρεξηγηθεί το θεμα?!

beefmeup
11-06-10, 16:05
τα ειδα ολα αυτα τα post προτου γραψω αλλα δεν ειδα καποια ξεκαθαρη απαντηση παρα μονο για το τι μπορεις να κανεις!
Ειναι ή δεν ειναι αναβολικο;Αν το παρω θα εχω προβλημα με τον ελεγχο και θα βρεθω θετικος;

αν μιλας για αντι ντοπε τεστ,γιατι δεν βγαζεις συμπερασμα??

στα συστατικα του,ειδες τπτ που να εχει σχεση με αναβολικα?

deadwar
11-06-10, 16:29
εχετε δικιο απλα αγχωθηκα με ολα τα οιστρογονα και περι τετοια και τα μπερδεψα στο μυαλο μου!
Και κατι τελευταιο μιας και το θυμηθηκα!καλυτερα το stak ή το stak 2 που βγαλανε;θελω οτι ειναι καλυτερο για αυξηση δυναμης!
Ευχαριστω πολυ και παλι και
Ευχαριστω πολυ και για τον χρονο σας!

nikos*
11-06-10, 16:35
το στακ ειναι πιο δυνατο κατα τν αποψη μου,το κλασικο,το 2 ειναι πιο αδυναμο...και να σε ρωτησω κατι ασχετο,α1 παιζεις μπασκετ?ποιος εισαι?:turtle::turtle::shock::bowdown:

deadwar
11-06-10, 16:40
το στακ ειναι πιο δυνατο κατα τν αποψη μου,το κλασικο,το 2 ειναι πιο αδυναμο...και να σε ρωτησω κατι ασχετο,α1 παιζεις μπασκετ?ποιος εισαι?:turtle::turtle::shock::bowdown:
οχι φιλε μου handball παιζω εγω και εκει χρειαζεται πολυ η δυναμη.

manos_
11-06-10, 18:03
Αμα μετρανε ελευθερη τεστοστερονη ισως ξερω γω.

flowin_through
11-06-10, 22:58
Αντε παλι. Οποιος βρει το stak 1, μετα απο τοσα χρονια να το πει και σε μας.

Machiavelli
11-06-10, 22:59
Τι είχε αυτό;

flowin_through
11-06-10, 23:03
Προορμονες, αλλα δε ασχολουμουν τοτε καθολου με συμπληρωματα. Ο manos_ τα ξερει αυτα. Μαλλον θα τα βρεις στις πισω σελιδες.

Maxwell Wolfen
23-06-10, 18:12
ρε παιδες μπορει να χρησιμοποεισει καποιος το stack εφοσον ειναι 21 χρονων?η ειναι too much?θα με επιανε λογικα ?

nikos*
23-06-10, 21:24
το στακ λεει ειναι καλη επιλογη για ανω των 25 αλλα απο αποψη επικινδυνοτητας πρεπει να ειναι οκ γτ λεει για ανω των 18(και αυτο για σωστη χρηση και μονο)απλα δε θα εχεις τα αποτελεσματα που θα εχει καπιος ανω των 25...

COBRA_STYLE
24-06-10, 16:40
περα απ τ πλακα τωρα ας μας πει καπιος που το εχει δοκιμασει τι αποτελεσματα ειχε...

εγω παντως που το ειχα χρησιμοποιησει δεν μου ειχε κανει τπτ..πριν κανα 5μηνο...εκτος απο αυξηση της λιμπιντο νομιζω...τον αυγουστο κλεινω τα 19...ισως γιαυτο:P

nikos*
29-06-10, 13:00
δε γινεται να μη κανει τπτ ρε συ,μη λες τετοια κ εχω ακομα 17 φακελακια και με αποθαρυνεις..κ εμενα να πω την αληθεια δε μ εχει κανει κατι αλλα φανταζομαι ειναι λιγο νωρις ακομα...αλλα κ παλι δε γινεται να μη κανει κατι...εμενα η αποψη μου ειναι οτι πιανει εξισου καλα και σε μικροτερες ηλικιες,στα 18 εχουμε αρκτετη τεστο ετσι?το στακ ανεβαζει τη συνολικη και μπλοκαρωντας τα οιστρογονα αφηνει περισσοτερη φρεε,οποτε δε γινεται να μη κανει τπτ.......γνωμη μου

beefmeup
29-06-10, 13:04
δε γινεται να μη κανει τπτ ρε συ,μη λες τετοια κ εχω ακομα 17 φακελακια και με αποθαρυνεις..κ εμενα να πω την αληθεια δε μ εχει κανει κατι αλλα φανταζομαι ειναι λιγο νωρις ακομα...αλλα κ παλι δε γινεται να μη κανει κατι...εμενα η αποψη μου ειναι οτι πιανει εξισου καλα και σε μικροτερες ηλικιες,στα 18 εχουμε αρκτετη τεστο ετσι?το στακ ανεβαζει τη συνολικη και μπλοκαρωντας τα οιστρογονα αφηνει περισσοτερη φρεε,οποτε δε γινεται να μη κανει τπτ.......γνωμη μου

φιλε,μια κ το τρεχεις τωρα,κ εχεις ακομα μελλον αποτι ειδα με δαυτο,κανε μια καλη να ποσταρεις γνωμη οταν σου τελειωσει,ε??

ειμαι περιεργος,τι να κανουμε:rolf::rolf::rolf:

nikos*
29-06-10, 13:18
ενοειται ρε,ειμαι πολυ περιεργος κ εγω να δω να θα εχω δικιο η θα διαψευστω απ τον ιδιο μου τον εαυτο...
μεχρι στιγμης ειμαι στα 4 φακελακια πας για 5ο σημερα και το μονο που εχω ειναι αρκετα αυξημενα νευρα κ καπως μεγαλυερη δυναμη,πιθανοτατα πλασιμπο εφεκτ,ευχομαι να παμε καλα

beefmeup
29-06-10, 13:31
καλα,ειναι νωρις ακομα..εχεις μελλον,μεχρι να τελειωσεις..

nikos*
29-06-10, 14:43
Αντε μακαρι να παω καλα....γεια σου ρε μπεεφ:P:toast:

nikos*
01-07-10, 12:18
6η μερα σημερα με στακ και αρχιζουν τα καλα,μικρη αυξηση δυναμης,καλο τσιτωμα και νευρο πριν τη προπο,ανεβασμενη ψυχολογια,γρηγοροτερη αναρρωση,αυτα μεχρι στιγμης,το μονο κακο ειναι οτι εμφανισα αυξημενη ακμη..για να δουμε

manosxania
11-07-10, 17:29
Λοιπον κατέληξα πως θα χαλασω καποια χρήματα που μου περίσσεψαν απ΄οτις διακοπες (:green::green::green:) και θα χρησιμοποιηση το εν λόγω Stac μαζί με τα Animal Cuts και μπορεί με τα Αnimal Nitro (Αμινοξεα).Θα τα συνδυασω με υπαρχουσα πρωτεϊνη και με μια καλή δίαιτα που είχα διακοψει 2 εβδομαδες λογω διακοπων για το τελικο "φινίρισμα".Στόχος να χασω 3-4 κιλα από υγρα κυριως συσσωρευμενα και κανενα πόντο λίπους και να μην flataρω πολυ..Για να δουμε ,θα κανω το αναλογο review μετά από 1 μηνα....
γεια σου πολυνικε...εβαλες καπου αυτο το review γιατι δεν το βρηκα καπου και το σκεφτομαι για αργοτερα το συγκεκριμενο πακετο

nikos*
11-07-10, 21:24
λοιπον,τελικη αποψη για το στακ,αυξηση δυναμης,αντοχης,δινει νευρο,τσιτωμΑ,τα κιλα μου μεινανε ιδια και αυξημενη ακμη αν και την τελευται εβδομαδα επαιρνα 2 φακελακια

Polyneikos
12-07-10, 10:12
γεια σου πολυνικε...εβαλες καπου αυτο το review γιατι δεν το βρηκα καπου και το σκεφτομαι για αργοτερα το συγκεκριμενο πακετο

Tελικα Cuts Με Stak είχα χρησιμοποιησει,2 δόσεις Cuts την ημερα,πρωι και πρίν την προπόνηση και το Stak παλι πριν την προπόνηση,,Να σου πω την αλήθεια με αυτα που είχα ακουσει για την εν λόγω σειρα (Animal) περιμενα κατι περισσότερο,ιδιως από το Stak μιας και από λιποδιαλύτες εχω χρησιμοποιησει αρκετους και ξερω τι να περιμενω,ok γενικα, χωρις να ειδα και κατι "συνταρακτικο".

andreasaxo
12-07-10, 15:07
Πριν από ένα δίμηνο είχα δοκιμάσει τον εξής συνδυασμό των Animals.
Pak και Nitro τα έχω σταθερά από τότε που ξεκίνησα τα συμπληρώματα, πρόσθεσα λοιπόν Cuts και Stak, περίμενα προφανώς περισσότερα πράγματα από αυτά που είδα, τεσπα.
Μου την έσπαγε που είχε γεμίσει το πρόσωπο μου σπυριά, απαίσιο.
Σε κάνα δίμηνο από τώρα θα δοκιμάσω μαζί με τα σταθερά που έχω, το Cuts με το M-Stak η το Lipo 6 Black με το M-Stak.
Για το M-Stak έχω ακούσει πολύ καλύτερα λόγια σε σύγκριση με αυτά που έχω ακούσει για το απλό Stak, δίνει προφανώς εντονότερα πρηξίματα και εφόσον δεν είχα δει τρελά πρηξίματα με το απλό Stak (παρά μόνο κάτι ψηλοπρηξίματα), με το M-Stak θα δω καλύτερα αποτελέσματα, ας ελπίζω μόνο αυτό να μην μου κάνει την μούρη μου να μοιάζει με λεπρού.
Επίσης να μην ξεχάσω, στο τέλος του μήνα που μας πέρασε, την τελευταία μέρα πρόσθεσα και ένα πακετάκι που μου είχαν στείλει Pump, μαζί με ένα Stak και το Cuts, αυτό το Pump μου έβγαλε στην προπόνηση απίστευτη φλευικοτιτα, πολύ έντονη που με παραξένεψε ευχάριστα.
Ίσως στο μέλλον δοκιμάσω μαζί με τα σταθερά που έχω και το Pump.

nikalai7
01-10-10, 16:18
8a i8ela an mporite na m pite tn gnomi sas gia to proion animal stak...an dld kani kali doulia ke an a3izi na to dokimasw....m ipan kapoioi oti ine piragmeno. 8a i8ela tn gnomia sas

KATERINI 144
01-10-10, 16:23
διαβασε και κανε την ερωτηση σου εδω: Animal Stak (Universal) (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?t=2567)

επίσης διαβασε τους κανονες του φορουμ, απαγορευονται τα greeklish.

HIT
10-10-10, 20:47
Κάτι άκουσα ότι το έκοψε ο ΕΟΦ?

Polyneikos
11-10-10, 09:06
Προς το παρον εχει ανακοινωσει για το Animal Pump,δεν εχω διαβασει καποιο δελτιο τυπου για το Stak (μπορεί να μου εχει ξεφυγει και κατι),αν σε ενδιαφερει η ενημερωση του ΕΟΦ,check this

Δελτία Τυπου Εοφ λοιπων προιοντων (http://www.eof.gr/web/guest/pressother?p_p_id=62_INSTANCE_r5qY&p_p_lifecycle=0&p_p_state=maximized&p_p_mode=view&_62_INSTANCE_r5qY_struts_action=%2Fjournal_articles%2Fview&_62_INSTANCE_r5qY_delta=20&_62_INSTANCE_r5qY_keywords=&_62_INSTANCE_r5qY_advancedSearch=false&_62_INSTANCE_r5qY_andOperator=true&_62_INSTANCE_r5qY_groupId=12225&_62_INSTANCE_r5qY_searchArticleId=&_62_INSTANCE_r5qY_version=0.0&_62_INSTANCE_r5qY_title=&_62_INSTANCE_r5qY_description=&_62_INSTANCE_r5qY_content=&_62_INSTANCE_r5qY_type=&_62_INSTANCE_r5qY_structureId=&_62_INSTANCE_r5qY_templateId=&_62_INSTANCE_r5qY_status=approved&_62_INSTANCE_r5qY_orderByCol=display-date&_62_INSTANCE_r5qY_orderByType=desc&cur=1)

HIT
11-10-10, 15:28
Το Pump!!!? Δεν πάνε καλά στον ΕΟΦ .

Θεωρώ ότι το Pump είναι μακράν η καλύτερη φόρμουλα για pre work παμπάρισμα και σαν δεύτερο βάζω το Jacked 3d ...Δεν μασάμε όμως με τον ΕΟΦ υπάρχει και το ίντερνετ...;)

Όσο για το STAK πιστεύω ότι είναι φανταστικό συμπλήρωμα για αύξηση δύναμης. Ειδικά για αυτούς που γουστάρουν τις hardcore προπονήσεις με pre exhaust.

Τελειώνεις την προπόνηση και θες να κάνεις και άλλο!
Σου ανεβάζει φοβερά και την διάθεση...Δεν νομίζω όλα αυτά να είναι placebo…

COBRA_STYLE
12-10-10, 11:19
Το Pump!!!? Δεν πάνε καλά στον ΕΟΦ .

Θεωρώ ότι το Pump είναι μακράν η καλύτερη φόρμουλα για pre work παμπάρισμα και σαν δεύτερο βάζω το Jacked 3d ...Δεν μασάμε όμως με τον ΕΟΦ υπάρχει και το ίντερνετ...;)

Όσο για το STAK πιστεύω ότι είναι φανταστικό συμπλήρωμα για αύξηση δύναμης. Ειδικά για αυτούς που γουστάρουν τις hardcore προπονήσεις με pre exhaust.

Τελειώνεις την προπόνηση και θες να κάνεις και άλλο!
Σου ανεβάζει φοβερά και την διάθεση...Δεν νομίζω όλα αυτά να είναι placebo…
αυτα ουτε στο Playstation 3 δεν γινονται!!!κοψε κατι

HIT
12-10-10, 15:20
Γιατί ρε φίλε? don’t call me a liar... μοιάζω με προμότερ? Γιατί να πω ψέματα...σε συνδυασμό με το Animal Pak και κρεατινούλα και την διατροφή μου (5 γεύματα την ημέρα) νιώθω σαν μία μηχανή έτοιμη να εκραγεί...Δεν ξέρω αλλά νιώθω πολύ καυλωμένος όταν πάω στο γυμναστήριο... Πειράζει που Ι feel like an Animal! Τι να κόψω ρε φίλε...αν νομίζεις ότι σου λέω ψέματα κόβω το πουλί μου και το πετάω στα σκυλιά!:jason:

Niiick
12-10-10, 15:26
Ολα τα λεφτα το παραπανω ποστ!


Εγω δε σε αμφισβητω τον καθεναν οπως τον πιανουν αυτα τα ματζουνια που πινουμε.


Εμπαινε και θεριζε:jason::jason::jason::jason::jason:

Devil
12-10-10, 15:27
Γιατί ρε φίλε? don’t call me a liar... μοιάζω με προμότερ? Γιατί να πω ψέματα...σε συνδυασμό με το Animal Pak και κρεατινούλα και την διατροφή μου (5 γεύματα την ημέρα) νιώθω σαν μία μηχανή έτοιμη να εκραγεί...Δεν ξέρω αλλά νιώθω πολύ καυλωμένος όταν πάω στο γυμναστήριο... Πειράζει που Ι feel like an Animal! Τι να κόψω ρε φίλε...αν νομίζεις ότι σου λέω ψέματα κόβω το πουλί μου και το πετάω στα σκυλιά!:jason:

χαχαχαχαχαχαχαααα.....θεος:green::green::green::green:

COBRA_STYLE
12-10-10, 15:35
Γιατί ρε φίλε? don’t call me a liar... μοιάζω με προμότερ? Γιατί να πω ψέματα...σε συνδυασμό με το Animal Pak και κρεατινούλα και την διατροφή μου (5 γεύματα την ημέρα) νιώθω σαν μία μηχανή έτοιμη να εκραγεί...Δεν ξέρω αλλά νιώθω πολύ καυλωμένος όταν πάω στο γυμναστήριο... Πειράζει που Ι feel like an Animal! Τι να κόψω ρε φίλε...αν νομίζεις ότι σου λέω ψέματα κόβω το πουλί μου και το πετάω στα σκυλιά!:jason:
τι να πω ρε φιλε!!!ειναι λιγο too much ετσι οπως το περιγραφεις!!δεν νομιζω να το βλεπω μονο εγω...και εκφερω γνωμη γτ το εχω χρησιμοποιησει κ γω!!!

σχετικα με αυτο που λες να κοψεις κρατα το καλυτερα γιατι ειναι ο,τι σημαντικοτερο εχουμε πανω μας,εκτος αν το εχεις χρησιμοποιησει τοσο που να εχεις χορτασει:P!!!:rolf:

Dreiko
12-10-10, 15:41
Γιατί ρε φίλε? don’t call me a liar... μοιάζω με προμότερ? Γιατί να πω ψέματα...σε συνδυασμό με το Animal Pak και κρεατινούλα και την διατροφή μου (5 γεύματα την ημέρα) νιώθω σαν μία μηχανή έτοιμη να εκραγεί...Δεν ξέρω αλλά νιώθω πολύ καυλωμένος όταν πάω στο γυμναστήριο... Πειράζει που Ι feel like an Animal! Τι να κόψω ρε φίλε...αν νομίζεις ότι σου λέω ψέματα κόβω το πουλί μου και το πετάω στα σκυλιά!:jason:

σε παω αδερφε....:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

sofos
03-05-11, 02:08
αν το παιρνα θα βγαζα το χαπι που λεει dht blockers και το liver detoxifiers γιατι το milk thistle μειωνει τους androgen receptoprs :green:;)

metz
03-05-11, 13:32
αν το παιρνα θα βγαζα το χαπι που λεει dht blockers και το liver detoxifiers γιατι το milk thistle μειωνει τους androgen receptoprs :green:;)

Και με το dht τί θα έκανες;

Για το συκώτι θα έπαιρνες κάτι άλλο;

Ρωτάω γιατί πίσω από όλα αυτά υπάρχει μια λογική οπότε βγάζοντας κάτι από τη σύνθεση θα πρέπει να προστατεύσεις το συκώτι σου με άλλο τρόπο καθώς και να αντιμετωπίσεις την DHT.

Devil
03-05-11, 13:52
Και με το dht τί θα έκανες;

Για το συκώτι θα έπαιρνες κάτι άλλο;

Ρωτάω γιατί πίσω από όλα αυτά υπάρχει μια λογική οπότε βγάζοντας κάτι από τη σύνθεση θα πρέπει να προστατεύσεις το συκώτι σου με άλλο τρόπο καθώς και να αντιμετωπίσεις την DHT.

σαν τι να κανει.... μια χαρα ειναι το dht οπως εχει.... ειναι η ορμονη του ανδρα και παμε να την μειωσουμε.... @@ μεγαλη μου φαινετε...

ΝΑC και βιταμινες Β για το συκωτι καλα ειναι.....

metz
03-05-11, 14:04
σαν τι να κανει.... μια χαρα ειναι το dht οπως εχει.... ειναι η ορμονη του ανδρα και παμε να την μειωσουμε.... @@ μεγαλη μου φαινετε...

ΝΑC και βιταμινες Β για το συκωτι καλα ειναι.....

Ο στόχος είναι να αυξήσουμε την ελεύθερη τεστοστερόνη, όχι τη DHT! Η DHT δεν θα σου δώσει δύναμη η μυική ανάπτυξη και σίγουρα δεν τη θες πολύ ανεβασμένη. Για το λόγο αυτό χρησιμοποιούνται τα DHT blockers.

Τώρα αν για το συκώτι οι βιταμίνες Β και το NAC είναι αρκετά, έχω αμφιβολίες...

Devil
03-05-11, 14:12
Ο στόχος είναι να αυξήσουμε την ελεύθερη τεστοστερόνη, όχι τη DHT! Η DHT δεν θα σου δώσει δύναμη η μυική ανάπτυξη και σίγουρα δεν τη θες πολύ ανεβασμένη. Για το λόγο αυτό χρησιμοποιούνται τα DHT blockers.

Τώρα αν για το συκώτι οι βιταμίνες Β και το NAC είναι αρκετά, έχω αμφιβολίες...

μπααα.... η ελευθερη τεστο μπορει ευκολα να γινει οιστρογονα.... η dht με την καμια...

τοτε τα dht derivated aas/ph/ds γιατι σου δινουν κυριως δυναμη και ογκο....?;)

τα dht blockers τα βαζουν και καλα για την υγεια του προστατη.... δεν το πιστευω ιδιαιτερα....

τα sides απο finasteride ( μπλοκαρουν την 5a-redutase, ενζιμο που κανει την τεστο dht...) εχουν βαρια sides στους αντρες... ακομα και γυναικομαστια....

οσο για το συκωτι.... ναι φτανουν... αν δεν κανεις χρηση aas/ph ειναι αρκετα....

metz
03-05-11, 14:51
μπααα.... η ελευθερη τεστο μπορει ευκολα να γινει οιστρογονα.... η dht με την καμια...

τοτε τα dht derivated aas/ph/ds γιατι σου δινουν κυριως δυναμη και ογκο....?;)

τα dht blockers τα βαζουν και καλα για την υγεια του προστατη.... δεν το πιστευω ιδιαιτερα....

τα sides απο finasteride ( μπλοκαρουν την 5a-redutase, ενζιμο που κανει την τεστο dht...) εχουν βαρια sides στους αντρες... ακομα και γυναικομαστια....

οσο για το συκωτι.... ναι φτανουν... αν δεν κανεις χρηση aas/ph ειναι αρκετα....

Ποιό πολύ φαλάκρα και τριχοφυΐα στο σώμα θα σου δώσει η DHT παρά δύναμη και όγκο, ανδρογενετική δράση στους σκελετικούς μύς έχει η τεστοστερόνη και όχι η DHT.

Τα DHT derived ASS, PHs κλπ είναι άλλο καπέλο...

Η φιναστερίδη έχει sides σε πολύ μικρό ποσοστό χρηστών και όχι βαριά, ποιό πολλά έχει το proscar αλλά και εκεί τα ποσοστά δεν είναι μεγάλα.

Devil
03-05-11, 15:33
Ποιό πολύ φαλάκρα και τριχοφυΐα στο σώμα θα σου δώσει η DHT παρά δύναμη και όγκο, ανδρογενετική δράση στους σκελετικούς μύς έχει η τεστοστερόνη και όχι η DHT.

Τα DHT derived ASS, PHs κλπ είναι άλλο καπέλο...

Η φιναστερίδη έχει sides σε πολύ μικρό ποσοστό χρηστών και όχι βαριά, ποιό πολλά έχει το proscar αλλά και εκεί τα ποσοστά δεν είναι μεγάλα.


proscar και φιναστερριδη ειναι το ιδιο πραγμα.... τωρα αν ενα αντιανδρογονο εχει μικρο ποσοστο απο sides εμενα μου φαινετε περιεργο.... ολους οσους ξερω που εχουν κανει χρηση proscar ειχαν χοντρα θεματα.... και εχουμε και ενα περιστατικο και στο forum μας.... δεν θυμαμαι το thread....

δεν ειναι αλλο καπελο... ειναι το ιδιο.... καθως dht δεν μπορεις να παρεις...

οκ δεκτο οτι υπαρχουν λιγοι receptors για το DHT στους μυς.... αλλα ειναι περισσοτερο ανδρογονο απο την τεστο.... και περα απο αυτο ειναι το πιο δυνατο αντι-οιστογονο που ειπαρχει.... με λιγα λογια αυτη ειναι η ορμονη που μας ξεχωριζει απο τις γυναικες...

ξερεις λιγο πολυ τι ειναι pseudohermaphroditism ?
σε αυτη την περιπτοση τα ατομα με αυτο το προβλημα εχουν ελειψη απο 5α-redutase... δλδ καθολου DHT... δεν ειναι οτι καλητερο....

metz
03-05-11, 15:51
proscar και φιναστερριδη ειναι το ιδιο πραγμα.... τωρα αν ενα αντιανδρογονο εχει μικρο ποσοστο απο sides εμενα μου φαινετε περιεργο.... ολους οσους ξερω που εχουν κανει χρηση proscar ειχαν χοντρα θεματα.... και εχουμε και ενα περιστατικο και στο forum μας.... δεν θυμαμαι το thread....

δεν ειναι αλλο καπελο... ειναι το ιδιο.... καθως dht δεν μπορεις να παρεις...

οκ δεκτο οτι υπαρχουν λιγοι receptors για το DHT στους μυς.... αλλα ειναι περισσοτερο ανδρογονο απο την τεστο.... και περα απο αυτο ειναι το πιο δυνατο αντι-οιστογονο που ειπαρχει.... με λιγα λογια αυτη ειναι η ορμονη που μας ξεχωριζει απο τις γυναικες...

ξερεις λιγο πολυ τι ειναι pseudohermaphroditism ?
σε αυτη την περιπτοση τα ατομα με αυτο το προβλημα εχουν ελειψη απο 5α-redutase... δλδ καθολου DHT... δεν ειναι οτι καλητερο....

Ξέρω αρκετούς που πέρνουν φιναστερίδη 1mg/μέρα χωρίς sides... αλλά σε κάποιο ποσοστό υπάρχουν και αυτά, τώρα αν οι φίλοι σου είχαν χοντρά θέματα όλοι, πάω πάσο.

Για την DHT συμφωνώ ότι είναι το ποιο ισχυρό ανδρογόνο. Στην περίπτωσή μας όμως κυνηγάμε την ελεύθερη τέστο (ξέρω μετατρέπεται σε οιστρογόνα) που έχει ανδρογόνα δράση στους σκελετικούς μυς.

Όσο για τα AAS και PHs, σε πολλά προϊόντα συμπεριλαμβάνουν και DHT blockers. Το να μπλοκάρουμε εντελώς την DHT σίγουρα δεν το θέλουμε.

Για να επιστρέψουμε όμως στην αξιολόγηση του Animal Stack, δεν πιστεύω πως θα έχουμε κάποιο θέμα από τα DHT blockers και τα liver detoxifiers, αυτή είναι η βασική μου ένσταση. Αν δεν μπορεί κάποιος να αποδείξει πως θα έχουμε θέμα με αυτά δεν μπορεί να συμβουλεύει την απόρριψή τους.

sofos
03-05-11, 16:10
Ξέρω αρκετούς που πέρνουν φιναστερίδη 1mg/μέρα χωρίς sides... αλλά σε κάποιο ποσοστό υπάρχουν και αυτά, τώρα αν οι φίλοι σου είχαν χοντρά θέματα όλοι, πάω πάσο.

Για την DHT συμφωνώ ότι είναι το ποιο ισχυρό ανδρογόνο. Στην περίπτωσή μας όμως κυνηγάμε την ελεύθερη τέστο (ξέρω μετατρέπεται σε οιστρογόνα) που έχει ανδρογόνα δράση στους σκελετικούς μυς.

Όσο για τα AAS και PHs, σε πολλά προϊόντα συμπεριλαμβάνουν και DHT blockers. Το να μπλοκάρουμε εντελώς την DHT σίγουρα δεν το θέλουμε.

Για να επιστρέψουμε όμως στην αξιολόγηση του Animal Stack, δεν πιστεύω πως θα έχουμε κάποιο θέμα από τα DHT blockers και τα liver detoxifiers, αυτή είναι η βασική μου ένσταση. Αν δεν μπορεί κάποιος να αποδείξει πως θα έχουμε θέμα με αυτά δεν μπορεί να συμβουλεύει την απόρριψή τους.

το liver detoxifiers εγω προσωπικα θα το εβγαζα γιατι περιεχει milk thistle και οι λογοι που θα το απεφευγα αναγραφονται εδω: http://www.zimbio.com/Anabolic+Steroids+Information/articles/fGP0s5lRXch/Milk+Thistle+good+liver+bad+androgen+receptors
http://carcin.oxfordjournals.org/content/22/9/1399.full

Devil
03-05-11, 16:27
Ξέρω αρκετούς που πέρνουν φιναστερίδη 1mg/μέρα χωρίς sides... αλλά σε κάποιο ποσοστό υπάρχουν και αυτά, τώρα αν οι φίλοι σου είχαν χοντρά θέματα όλοι, πάω πάσο.

Για την DHT συμφωνώ ότι είναι το ποιο ισχυρό ανδρογόνο. Στην περίπτωσή μας όμως κυνηγάμε την ελεύθερη τέστο (ξέρω μετατρέπεται σε οιστρογόνα) που έχει ανδρογόνα δράση στους σκελετικούς μυς.

Όσο για τα AAS και PHs, σε πολλά προϊόντα συμπεριλαμβάνουν και DHT blockers. Το να μπλοκάρουμε εντελώς την DHT σίγουρα δεν το θέλουμε.

Για να επιστρέψουμε όμως στην αξιολόγηση του Animal Stack, δεν πιστεύω πως θα έχουμε κάποιο θέμα από τα DHT blockers και τα liver detoxifiers, αυτή είναι η βασική μου ένσταση. Αν δεν μπορεί κάποιος να αποδείξει πως θα έχουμε θέμα με αυτά δεν μπορεί να συμβουλεύει την απόρριψή τους.


ναι οκ κυνηγαμε την ελευθερη τεστο.... αλλα ειναι @@ να μπλοκαρουμε την 5α-redutase για να παρουμε περισσοτερη τεστο.... αυτο θελω να πω...;)

σε aas και ph... δεν υπαρχουν dht blockers.....

οι ποσοτητες ειναι γελιες για να κανουν κατι... και για dht blocking και για liver detoxifing.....

metz
03-05-11, 16:45
το liver detoxifiers εγω προσωπικα θα το εβγαζα γιατι περιεχει milk thistle και οι λογοι που θα το απεφευγα αναγραφονται εδω: http://www.zimbio.com/Anabolic+Steroids+Information/articles/fGP0s5lRXch/Milk+Thistle+good+liver+bad+androgen+receptors
http://carcin.oxfordjournals.org/content/22/9/1399.full

Δεν βλέπω πουθενά επιστημονική απόδειξη που να δείχνει πως το milk thistle εμποδίζει τη μυική ανάπτυξη, παρά μόνο εξειδικευμένες έρευνες σε καρκινικά κύτταρα του προστάτη...

Το ίδιο άρθρο έχει ποσταριστεί σε ένα κάρο websites αλλά καμιά άλλη έρευνα στο θέμα...

Δεν αρκεί για να με πείσει.

metz
03-05-11, 16:56
ναι οκ κυνηγαμε την ελευθερη τεστο.... αλλα ειναι @@ να μπλοκαρουμε την 5α-redutase για να παρουμε περισσοτερη τεστο.... αυτο θελω να πω...;)

σε aas και ph... δεν υπαρχουν dht blockers.....

οι ποσοτητες ειναι γελιες για να κανουν κατι... και για dht blocking και για liver detoxifing.....

Ο στόχος είναι να εμποδίσουμε την ελεύθερη τέστο να μετατραπεί σε DHT οπότε να έχουμε ποιο πολλή ελεύθερη διαθέσιμη.

Σωστά δεν υπάρχουν dht blockers στο προϊόν αυτό καθαυτό, αλλά συνήθως χρησιμοποιούνται κατά τον κύκλο.

Αφού οι ποσότητες είναι γελοίες για να κάνουν κάτι ή παίρνουμε τις κάψουλες ή πάμε σε άλλο προϊόν. Σύμφωνα με τη λογική σου πάντα...

beefmeup
03-05-11, 17:07
καποιες σελιδες πισω..


κοιτα bro,υπαρχουν μελετες(λιγες) για τις 2 συγκεκριμενες ουσιες που λενε οτι περιοριζουν τα οιστρο..απλα δεν εχουν γινει σε αθλητες η σε ατομα χωρις προβλημα υγειας..οποτε ειναι μη συμπερασματικες για εμας(αθλητες)..απλα βαση υποψιας.

κ αυτο για τις δοσολογιες,που ειπα,στις μελετες αυτες ειδαν αποτελσμα,με δοσεις 400 μιλι,ανα φορα..οποτε καταλαβαινεις οτι με τα 150(αν εχει τοσο δλδ) μιλι που εχει αυτο εδω,θα μειωσει τα οιστρογονα στον γατο μου..

αυτο που λες για τις γνωμες των αλλων,το ξερω..γιαυτο το ειχα δοκιμασει κ γω καποτε με 0 αποτελεσματα...οποτε για μενα σου μιλαω,οχι γενικα..κ αποδιδω το οτι εμενα δεν με επιασε στο οτι τα συστατικα του δεν ειναι για την δουλεια που λεει οτι κανει..

ακου κ το αλλο,για να δεις γιατι αυτο που ειπα για την "μουφια"της εταιριας εχει βαση.
μεσα σε ολα τα συτατικα εχει κ 2 στο τελος που υποτιθεται οτι αποτοξινωνουν το συκωτι,κ τα χρησιμοποιουν σε πολλα stand alone συμπληρωματα,για αυτο το λογο..
απο ολα τα υπολοιπα συστατικα ομως,ΚΑΝΕΝΑ δεν επιβαρυνει το συκωτι..κ αν παρεις υποψην σου την υποσχεση της εταιριας(στο ορμονικο θεμα),καποιος
που θα δει ολο το αχταρμα απο αυτα που εχει μεσα μαζι με αυτα τα 2 συστατικα,θα πει.."οπα,για να τα βαζουν αυτα μεσα,θα ειναι δυνατο,αρα κατι θα κανει,κ βαζουν κ αυτα για να αποτοξινωνει το συκωτι"..

κ εδω ειναι η παγιδα..γιατι αυτα τα 2 απλα δεν χρειαζονται για το συγκεκριμενο,κ η εταιρια με την κινηση αυτη σε οδηγει(καποιον που δεν πολυ ασοχολειτε)σε λαθος συμπερασματα..

μονο κ μονο αυτο,για μενα την εταιρια την βαζω στα ιδια επιπεδα με την μασλτεκ,κ μην ξινιζετε τα μουτρα σας καποιοι..

κατα τα αλλα η ερευνα για το γαιδουραγκαθο ειναι μη συμπερασματικη που λεει κ ο metz.


Ο στόχος είναι να εμποδίσουμε την ελεύθερη τέστο να μετατραπεί σε DHT οπότε να έχουμε ποιο πολλή ελεύθερη διαθέσιμη.


κ να εχεις ελευθερη τεστο,το θεμα ειναι τι γινεται με την SHBG.
η οποια με την σειρα της,"δενει" πιο ευκολα στην DHT παρα στην τεστο..

οποτε βασικα,το θεμα ειναι να ριξεις η να "αχρηστεψεις" λιγο την SHBG.

Devil
03-05-11, 17:40
Ο στόχος είναι να εμποδίσουμε την ελεύθερη τέστο να μετατραπεί σε DHT οπότε να έχουμε ποιο πολλή ελεύθερη διαθέσιμη.

Σωστά δεν υπάρχουν dht blockers στο προϊόν αυτό καθαυτό, αλλά συνήθως χρησιμοποιούνται κατά τον κύκλο.

Αφού οι ποσότητες είναι γελοίες για να κάνουν κάτι ή παίρνουμε τις κάψουλες ή πάμε σε άλλο προϊόν. Σύμφωνα με τη λογική σου πάντα...

δλδ σωνει και καλα για να εχουμε περισσοτερη τεστο free θα πρεπει να μειωσουμε την DHT????..... ουτε για πλακα...

εχουμε ενα σωρο εναλακτικες και θα διαλεξουμε την χειροτερη.... αυτη τη σκεψη πραγματικα δεν μπορω να την καταλαβω... μια ορμονη εχουμε που μας ξεχωριζει απο τις γυναικες και παμε να την μειωσουμε....

ποιον κυκλο???

καλητερα να παμε σε αλλο προιον γιατι ειναι γελιο ολο το προιον....

metz
03-05-11, 22:46
δλδ σωνει και καλα για να εχουμε περισσοτερη τεστο free θα πρεπει να μειωσουμε την DHT????..... ουτε για πλακα...

εχουμε ενα σωρο εναλακτικες και θα διαλεξουμε την χειροτερη.... αυτη τη σκεψη πραγματικα δεν μπορω να την καταλαβω... μια ορμονη εχουμε που μας ξεχωριζει απο τις γυναικες και παμε να την μειωσουμε....

ποιον κυκλο???

καλητερα να παμε σε αλλο προιον γιατι ειναι γελιο ολο το προιον....

Όχι να μειώσουμε την DHT αλλά να εμποδίσουμε την ελεύθερη τεστο να μετατραπεί σε DHT (αν μπορούμε). Δεν λέω να μηδενίσουμε την DHT...

Τώρα για το αν είναι το προϊόν γελοίο ή όχι δεν το έχω δοκιμάσει (το σκέφτομαι όμως), αλλά σίγουρα με ενδιαφέρουν τα σχόλια όσων το δοκίμασαν :thumbup:

Για τον κύκλο εννούσα κύκλο AAS ή PHs αλλά αυτό είναι off topic.

Μέχρι στιγμής πάντως μετράει 2 ψήφους κατά στο φόρουμ.

COBRA_STYLE
03-05-11, 22:48
Όχι να μειώσουμε την DHT αλλά να εμποδίσουμε την ελεύθερη τεστο να μετατραπεί σε DHT (αν μπορούμε). Δεν λέω να μηδενίσουμε την DHT...

Τώρα για το αν είναι το προϊόν γελοίο ή όχι δεν το έχω δοκιμάσει (το σκέφτομαι όμως), αλλά σίγουρα με ενδιαφέρουν τα σχόλια όσων το δοκίμασαν :thumbup:

Για τον κύκλο εννούσα κύκλο AAS ή PHs αλλά αυτό είναι off topic.

Μέχρι στιγμής πάντως μετράει 2 ψήφους κατά στο φόρουμ.
ειχα γραψει και γω αρκετες σελιδες πιο πισω...διαφορα ΔΕΝ....πουθενα;)waste of money

metz
03-05-11, 23:02
ειχα γραψει και γω αρκετες σελιδες πιο πισω...διαφορα ΔΕΝ....πουθενα;)waste of money

-3 λοιπόν....

Να πάμε κατευθείαν στο animal testo? Ή Τ-911?

COBRA_STYLE
03-05-11, 23:22
-3 λοιπόν....

Να πάμε κατευθείαν στο animal testo? Ή Τ-911?
να πας σε activate xtreme ή test force 2 ή και τα 2 που θα κανω και γω :green:

Devil
04-05-11, 15:32
Όχι να μειώσουμε την DHT αλλά να εμποδίσουμε την ελεύθερη τεστο να μετατραπεί σε DHT (αν μπορούμε). Δεν λέω να μηδενίσουμε την DHT...

Τώρα για το αν είναι το προϊόν γελοίο ή όχι δεν το έχω δοκιμάσει (το σκέφτομαι όμως), αλλά σίγουρα με ενδιαφέρουν τα σχόλια όσων το δοκίμασαν :thumbup:

Για τον κύκλο εννούσα κύκλο AAS ή PHs αλλά αυτό είναι off topic.

Μέχρι στιγμής πάντως μετράει 2 ψήφους κατά στο φόρουμ.

Αν εμποδισεις την τεστο να γινει DHT τοτε μειωνετε το DHT....

το προιον ειναι της πλακας.... στα χαρτια δεν λεει τιποτα.... αλλα μπορει να χαριζει καλα placebo..... τα λεφτα για αυτο ειναι πολλα... με λιγοτερα η' ιδια λεφτα μπορεις να παρεις κατι καλητερο....

metz
04-05-11, 15:39
Αν εμποδισεις την τεστο να γινει DHT τοτε μειωνετε το DHT....

το προιον ειναι της πλακας.... στα χαρτια δεν λεει τιποτα.... αλλα μπορει να χαριζει καλα placebo..... τα λεφτα για αυτο ειναι πολλα... με λιγοτερα η' ιδια λεφτα μπορεις να παρεις κατι καλητερο....

Γενικά έχει καλά reviews γι αυτό σκεφτόμουν να το δοκιμάσω σε συνδυασμό με το m-stak. Τώρα για το αν είναι ακριβό, σίγουρα στην Ελλάδα οι τιμές είναι πολύ τσιμπιμένες...

Devil
04-05-11, 15:43
Γενικά έχει καλά reviews γι αυτό σκεφτόμουν να το δοκιμάσω σε συνδυασμό με το m-stak. Τώρα για το αν είναι ακριβό, σίγουρα στην Ελλάδα οι τιμές είναι πολύ τσιμπιμένες...

πραγματικα δεν θα το προτεινα σε κανενα... αν θες κατι καλο για testbooster αυτα τα 2 που σου ειπε ο κομπρας απο πανω ειναι οτι καλητερο παιζει τωρα στην αγορα....

metz
04-05-11, 16:03
πραγματικα δεν θα το προτεινα σε κανενα... αν θες κατι καλο για testbooster αυτα τα 2 που σου ειπε ο κομπρας απο πανω ειναι οτι καλητερο παιζει τωρα στην αγορα....

Έχει και άλλα πολύ καλά.

Από value for money απ' ότι είδα είναι πολύ καλά όμως! Thanks! :thumbup:

cesaydorf
05-10-12, 13:06
Αν το πάρω ένα 2μηνο και ανεβάσω τεστοστερόνη...Μετά από τη διακοπή του, η τεστοστερόνη θα μείνει στα ίδια επίπεδα? Ή θα πέσει πάλι σε χαμηλά επίπεδα ή να χρειαστεί κιόλας να κάνω και αποθεραπεία(πχ. με το ********)???

beefmeup
05-10-12, 13:16
Αν το πάρω ένα 2μηνο και ανεβάσω τεστοστερόνη...

:green::green::green:

περιμενε να ανεβασεις..:turtle:

τπτ απο αυτα που γραφεις στο ποστ σου δεν θα γινει με το συμπληρωμα αυτο.

αναφορες σε φαρμακα δεν κανουμε να ξερεις.

nickerman
27-05-13, 18:17
Προσωπικη εμπειρια μετα απο 21 μερες ΑΝΙΜΑL STAK+PAK...αρκετα πρηξιματα, 2 μυικα κιλα,εντυπωσιακη αυξηση δυναμης και αντοχης,χωρις καμια παρενεργεια, το συστηνω ανεπιφυλαχτα. :weights:
το μονο αρνητικο που ειδα μολις τελειωσε ο κυκλος εχασα σχετικα γρηγορα ογκο και δυναμη. :unsure:

Fataoulas
27-05-13, 19:50
2 μυικα κιλα

Eγω προσωπικα για 2 καθαρα μυικα κιλα πρεπει να παιδευομαι 1 χρονο στα γυμναστηρια.
Μηπως ειναι συνολικα κιλα και οχι μονο μυικα? ;)

nickerman
27-05-13, 20:23
ναι μπορει να ειναι συνολικα 2 κιλα, παντος τα πηρα ευκολα. :welcome:

kostas kou
06-08-13, 11:26
ναι μπορει να ειναι συνολικα 2 κιλα, παντος τα πηρα ευκολα. :welcome:

φιλε δυσκολο 2 μυικα να ευχαριστεις τον θεο αν πηρες εστω και μισο....
εγω παντος θα ηθελα να ρωτησω επειδη το χασα λιγο διαβαζοντας απο την αρχη το θεμα,τι μπορω να περιμενω απο δαυτο?σε τι θα με βοηθησει?
και πιο σημαντικο...τιν παρενεργιες θα εχει?σε αλλα παρομοιο προιοντα διαβασα οτι μπορει να αδυναμοσει το σπερμα ισχυει κατι τετοιο?

COBRA_STYLE
07-08-13, 15:50
Σε τιποτα δε θα βοηθησει...για πεταμα ειναι.

Τωρα κατι ποστ ομοια του πιο πανω,ειναι απλα για γελια οπως καταλαβαινεις:)

vasilisot
07-08-13, 22:07
φιλε δυσκολο 2 μυικα να ευχαριστεις τον θεο αν πηρες εστω και μισο....
εγω παντος θα ηθελα να ρωτησω επειδη το χασα λιγο διαβαζοντας απο την αρχη το θεμα,τι μπορω να περιμενω απο δαυτο?σε τι θα με βοηθησει?
και πιο σημαντικο...τιν παρενεργιες θα εχει?σε αλλα παρομοιο προιοντα διαβασα οτι μπορει να αδυναμοσει το σπερμα ισχυει κατι τετοιο?
σταματηστε να πετατε τα λεφτα σας!!!
μαπα ειναι..και απορω πως μερικοι βλεπουν διαφορα μ αυτα τα συμπληρωματα...

kostas kou
08-08-13, 22:50
σταματηστε να πετατε τα λεφτα σας!!!
μαπα ειναι..και απορω πως μερικοι βλεπουν διαφορα μ αυτα τα συμπληρωματα...

και εγω αυτο βλεπω παπατζιλικια φιλε....:banana:

Lao
07-09-13, 14:39
Τυχαία είδα ότι άλλαξε η φόρμουλα.

Έχουμε και λέμε:



http://www.animalpak.com/images/separatingmen.jpg

Animal Stak: Separating the Men from the Boys

In bodybuilding, the best always look to stand out from the crowd, to stand above their peers—to separate the men from the boys. In the gym, onstage, on the powerlifting platform… Hanging the big numbers, standing alone raising the hardware, when it counts.

They bust their ass in the weight room, they labor endlessly in the kitchen, they are judged under the lights. Here the hard work is evident. There's no hiding it. But really, what tends to truly separate the men from the boys is far more subtle and these processes are taking place beyond the scope of the naked eye. It is happening within.

The internal mechanisms of muscle building are largely dependent on the weight training athlete's ability to produce, synthesize and efficiently utilize hormones, namely the anabolic and androgenic substances necessary to generate the growth of new lean tissue. Hence the popularity of performance-enhancing drugs in certain athletic segments. The more anabolic hormones in a bodybuilder's system, the better they perform and recover, the easier it is for them to grow and maintain new muscle mass.

As such, bodybuilding is a physical pastime that is largely hormone dependent. Meaning the vast majority of the physique-constructing populace could be best served taking some means to enhance the amount of circulating muscle-building hormones in their system. Either by the exogenous use of illicit anabolics like testosterone and growth hormone, taken with the corresponding legal and health risks associated, or by finding a means to optimize these hormones through natural means. Upon this premise, an entire sports nutrition category has been built, full of speculation, conjecture and hyperbole.

At Animal, we've built our reputation avoiding empty promises. For thirty years, we've endeavored to speak softly and carry a big stick, providing the biggest dudes in the gym with the extra tools they need to help reach their goals. When it came time to enter the foray of natural hormone manipulation and modulation, we developed and industry leader-Animal Stak. Over the course of ten years, the Stak formula has grown and evolved with the times, staying current with the latest research and proven ingredients. Not to lie to our consumer base, claiming that we've rendered the juice obsolete, but instead to provide potent, powerful, natural options to athletes looking to push the size, strength and conditioning envelope drug-free.

Stak has been a mainstay in the program of strength athletes for a decade because, quite simply, it works. It works to optimize the output of crucial anabolic hormones like testosterone and growth hormone and allows you to utilize these coveted substances more efficiently, amplifying their powerful effects. It works to mitigate any estrogenic response to the increased production of male hormones and finally it works to minimize any unwanted side-effects that come alone with being a weight-slinging, muscle-gaining machine, keeping you healthy and your system free of toxins, able to roll forward at full speed, firing on all cylinders. Stak has always provided sufficient and thorough care to improve every aspect of enhanced anabolic hormone production naturally, with the ultimate end goal of making you a better bodybuilder. The all-new Animal Stak, simply does it better.

The original prohormone-free Animal Stak formula was launched nine years ago and stood the test of time as one of the most powerful and revered products in the industry for quite a stretch, but at its initial inception, the entire category was in its infancy. With new compounds coming to the fore and various analogues of proven ingredients being synthesized and perfected, a new, more potent Animal Stak formula was in order, a retooling of a product that already had a loyal fan following. We didn't try to fix what wasn't broken, but it could be made better, so that's exactly what we did. As you know well by now, at Animal we do our best to never settle.

An all capsule formula, requiring only once daily dosing, Stak's delivery method has improved, assuring ideal formula utilization and ensuring that nothing goes to waste. The formula is headlined, appropriately, by a powerful pro-testosterone complex featuring exotic herbs like protodioscin-rich tribulus extract, patented LJ-100 longjack, maca extract and fenugreek. This agenda is furthered by the inclusion of ample dosages of basics like Vitamin D3 and Zinc. All proven to jack up your natty testosterone output and to help you better use free, “unbound” testosterone-the only kind that really matters in terms of adding size and strength. The most powerful of all male hormones, testosterone quite literally separates the boys from the men and as such receives its due respect in the all-new Animal Stak formula.

This blast of natural testosterone is complemented by a matrix designed to support the enhanced output of growth hormone (GH). GH has countless benefits for the hard-training athlete from improved recovery, to positively augmented body composition to lean muscle maintenance while on restricted calories to accelerated protein synthesis and amino acid uptake leading to the growth of new muscle tissue. Growth is for real. That's why the reloaded Animal Stak delivers a whopping 1500mg of GH-enhancement in every pack, utilizing two advanced form of the proven bodybuilding supplement staple, arginine-arginine HCL and powerful, patented ArginoCarn. Beyond this, taking the new Stak to a higher plane, this new formula includes two extremely strong, prized patented ingredients-Immunolin and Humanofort. These rare growth factors trigger the anabolic response by stimulating the endocrine system to produce more GH while containing potent muscle-building substrates native to their make-up like IGF-1 and IGF-2. Truly next level muscle and performance compounds and Stak is loaded with efficacious dosages of each.

To complement a rise in endogenous anabolic hormones, Stak includes an anti-aromatase blend in its already stacked formula. These anti-estrogenic components, like resveratrol, calcium d-glucarate and diindolemethane, work synergistically to ensure that there is no corresponding feminizing impact when testosterone spikes in the male athlete's blood.

Beyond generating a spike in test, GH and IGF-1 levels in the bloodstream and minimizing the estrogen response, Stak also takes measures to amplify the profound impact of these anabolic constituents by bolstering them with potent ergogenics like patented AgmaPure and GlycoCarn as well as effective absorption elements like Bioperine, a powerful extract from black pepper. It isn't enough for Stak to stack the best anabolic ingredients and to pile them high. We endeavor to ensure that you're getting the most out of each and every conveniently pre-packed dose.

Finally, placing a premium on the health and well-being of the hard-training iron athlete, the all new Animal Stak also includes a restorative complex. This support blend includes powerful anti-toxins like milk thistle, Na-R-Alpha Lipoic Acid and CoQ10. These antioxidants and detox supplements work to make sure that the internal environment is healthy, allowing anabolic processes to occur under ideal conditions. As you know, a healthy body is one best suited to developing new muscle. The bodybuilding lifestyle can take its toll, so we do our best to stand up to these deleterious effects, using integrants capable of making your insides as strong as your rugged outer shell.

Top to bottom and front to back, Animal Stak is stacked. Loaded with pro-test, GH and IGF-1 substrates and complementary ergogenic ingredients meant to enhance their anabolic impact… Featuring estrogen blockers and restorative factors meant to improve overall health and immunity… Combining proven, time-tested staples with new, novel, exciting patented compounds that represent a new frontier in non-chemical anabolic supplementation… This, at long last, is the all new, reloaded, Animal Stak. Meant to make the good, better, the big, bigger, the strong, stronger… Looking to set Animal apart from the rest of the industry, to set you apart from your peers… To give the hardest training weightlifters on the planet the tools they need to rise above, and separate the men from the boys.

http://www.animalpak.com/store/images/packaging/16.jpg

COBRA_STYLE
07-09-13, 14:42
Τρελα underdosed τα σοβαρα συστατικα...μαπα το καρπουζι.

Lao
07-09-13, 14:58
Τρελα underdosed τα σοβαρα συστατικα...μαπα το καρπουζι.

Μα γιατί το λές; Εδώ βάλανε και D3 :P:P:P

COBRA_STYLE
07-09-13, 15:04
Χαχαχααχαχαχαχαχα:rolf:

Ειναι απαλευτοι οι τυποι...αφου κανουν τον κοπο να βαλουν καποια καλα συστατικα,τα εχουν σε βλακωδεις ποσοτητες...

Lao
07-09-13, 15:24
Χαχαχααχαχαχαχαχα:rolf:

Ειναι απαλευτοι οι τυποι...αφου κανουν τον κοπο να βαλουν καποια καλα συστατικα,τα εχουν σε βλακωδεις ποσοτητες...

Αφού δεν ντρέπονται εν έτει 2013 να δουλεύουν ακόμα τα oxide, τι να πει κανείς...

Τα ίδια Παντελή μου τα ίδια Παντελάκη μου. Έχω καταλήξει ότι ακόμα και σήμερα ένα 80-90% της αγοράς δεν διαβάζει τις ετικέτες και οι περισσότεροι από όσους το κάνουν δεν κάνουν τον κόπο να ψάξουν λίγο το θέμα.

Α ξέχασα... έβαλαν και Q10, και είναι πολύ περήφανοι γι'αυτό! :rolf:

Mikekan
07-09-13, 16:45
Σκέφτομαι ρε παιδιά καμιά φορά πόσο πολύτιμο είναι το Forum μας και οι πληροφορίες που ανταλλάζουμε. Τι μούφες θα είχαμε ψωνίσει αν δεν διαβάζαμε διάφορα εδώ μέσα. Στα τυφλά τελείως!

Lao
07-09-13, 16:53
Σκέφτομαι ρε παιδιά καμιά φορά πόσο πολύτιμο είναι το Forum μας και οι πληροφορίες που ανταλλάζουμε. Τι μούφες θα είχαμε ψωνίσει αν δεν διαβάζαμε διάφορα εδώ μέσα. Στα τυφλά τελείως!

Δίκιο έχεις, αλλά θέλω να σε ρωτήσω το εξής: πόσο δύσκολο είναι να κάνει κανείς ένα search σχετικά με το τι είναι π.χ. το «Oxide»;

Καλά, δεν έχω απαίτηση να ασχοληθεί ο καθένας με τις αναλογίες βιταμινών, μετάλλων, το πως συνεργάζονται ή ποια είναι μια νορμάλ ποσότητα Maca, Tribulus, Q10 κτλ, αλλά κάποια βασικά πράγματα να τα ψάχνουμε και λίγο. Στο κάτω-κάτω, πρόκειται για συστατικά που τα βάζουμε στο σώμα μας και πρώτοι εμείς θα έπρεπε να ενδιαφερόμαστε για το πως τα διαχειρίζεται.

Απλά πράγματα είναι...

Mikekan
07-09-13, 16:56
Καθόλου δύσκολο. Αλλά σίγουρα είναι αλλιώς να το ψάξω εγώ και αλλιώς κάποιος ο οποίος κάνει χρόνια αυτό το πράγμα και ξέρει το θέμα και από τη θεωρητική του πλευρά αλλά και τη πρακτική. Γιατί ξέρεις ότι στο hobby μας για κάθε ερώτηση υπάρχει μία διφορούμενη απάντηση! ;)

Lao
07-09-13, 17:08
Καθόλου δύσκολο. Αλλά σίγουρα είναι αλλιώς να το ψάξω εγώ και αλλιώς κάποιος ο οποίος κάνει χρόνια αυτό το πράγμα και ξέρει το θέμα και από τη θεωρητική του πλευρά αλλά και τη πρακτική. Γιατί ξέρεις ότι στο hobby μας για κάθε ερώτηση υπάρχει μία διφορούμενη απάντηση! ;)

Φίλε Mikekan, εγώ προσωπικά δεν έχω καμμία ακαδημαϊκή-επαγγελματική σχέση με τον χώρο αυτό.

Απλά αφιέρωσα κάποιες ώρες στο να μάθω ορισμένα βασικά πράγματα, στα οποία δεν υπάρχουν διφορούμενες απαντήσεις. Όπως και να το κάνεις, το oxide είναι oxide και το να μάθει ο οποιοσδήποτε για αυτό, απαιτεί μισή ώρα το πολύ.

Πιστεύω πραγματικά ότι λίγο χρόνο να αφιερώναμε όλοι μας στα βασικά, ο χάρτης των συμπληρωμάτων θα ήταν πολύ διαφορετικός... εις όφελός μας. ;)

COBRA_STYLE
07-09-13, 17:12
Εγω παντως Lao ειμαι καλο παιζακι και κανω το διαβασμα μου:P:lol:

Lao
07-09-13, 17:16
Εγω παντως Lao ειμαι καλο παιζακι και κανω το διαβασμα μου:P:lol:

Αν βρεις και στα πόσα mcg απορροφιέται καλύτερα η Β12, θα σε παραδεχτώ. :P:P:P

theoklis13
22-03-14, 12:16
αυτό το συμπλύρωμα μπορεί να συνδιαστεί με λιποδιαλιτές,κρεατίνη σε φάση αυστηρής γράμμωσης ή θα επιβαρίνω πολύ τον εαυτό μου?:unsure:(και γενικά με τι συνδιάζεται):unsure: