PDA

Επιστροφή στο Forum : Ritual (ANS)



nikoskaz
08-03-13, 12:37
62728

sobral
08-03-13, 12:49
το έχω δει και το περιμένω πως και πως. Δείχνει καταπληκτικό!:clap: με τα συστατικά που έχει τα προσφέρει όλα. Πρήξιμο, δύναμη, αντοχή, διέγερση...Και σε καλές ποσότητες. Απ ότι μαθαίνω βέβαια θα είναι στα 2 σκουπ, γι αυτό θέλω να δω πως θα είναι στην τελική του μορφή.

cuntface
08-03-13, 13:29
το έχω δει και το περιμένω πως και πως. Δείχνει καταπληκτικό!:clap: με τα συστατικά που έχει τα προσφέρει όλα. Πρήξιμο, δύναμη, αντοχή, διέγερση...Και σε καλές ποσότητες. Απ ότι μαθαίνω βέβαια θα είναι στα 2 σκουπ, γι αυτό θέλω να δω πως θα είναι στην τελική του μορφή.

αυτο το betaine το βλεπω παντου τωρα τελευταια τι ειναι διεγερτικο? επισης καφεινη δν εχει?

sobral
14-03-13, 04:21
http://2.bp.blogspot.com/-8PDU73YaJzg/UUA1loZeaMI/AAAAAAAAGRA/mBSmjbbbv5g/s1600/anscomparison.jpg

γουστάρω comparisons αλά Γασπάρης:green: Tο προϊόν είναι τούμπανο!:clap:

skiadis
14-03-13, 12:51
τιποτα σχετικο με το betaine ξερουμε? προσφερει τιποτα?

sobral
20-03-13, 13:50
http://www.ansperformance.com/images/ritual-ingredients.jpg

έτοιμο το τουμπανάκι!:toast:

spartan77
20-03-13, 14:04
το έχω δει και το περιμένω πως και πως. Δείχνει καταπληκτικό!:clap: με τα συστατικά που έχει τα προσφέρει όλα. Πρήξιμο, δύναμη, αντοχή, διέγερση...Και σε καλές ποσότητες. Απ ότι μαθαίνω βέβαια θα είναι στα 2 σκουπ, γι αυτό θέλω να δω πως θα είναι στην τελική του μορφή.

παααρα πολυ καλο!:clap:
στα 2 σκουπ ..ανετα!

spartan77
20-03-13, 14:16
αυτο το betaine το βλεπω παντου τωρα τελευταια τι ειναι διεγερτικο? επισης καφεινη δν εχει?


τιποτα σχετικο με το betaine ξερουμε? προσφερει τιποτα?

καπου ειχα διαβασει οτι το betaine anhydrous λειτουργει συνεργιστικα με την κρεατινη και εχει καλο effect.....διεγειρει την παραγωγη κρεατινης στα μυικα κυτταρα αν θυμαμαι καλα....

tsoumi7
21-03-13, 16:07
Paidia pote to perimenoume?

***Γράφουμε μόνο Ελληνικά.***

COBRA_STYLE
22-03-13, 19:30
Στα 3scoop gg.

Devil
25-03-13, 13:43
τιποτα σχετικο με το betaine ξερουμε? προσφερει τιποτα?

βασικα ειναι trimethylglycine δλδ το αμινοξι glycine δεμενο με 3 μεθυλια (CH3)....

η βασικη λειτουργια του ειναι να δεινει μεθυλια στον οργανισμο οπου χρειαζοντε για διαφορες λειτουργιες.... απο methylation στο DNA μεχρι και τη βοηθεια στη δημιουργια διαφορων νευροδιαβιβαστων (πχ. ντοπαμινη)....

απο εκει και περα υπαρχουν καποιες ερευνες οπου εδειχναν οτι μαζι με κρεατινη εδεινε μια μικρη αυξηση σε δυναμη....
και υπαρχουν και κανα 2 αλλες που εδειχναν οτι δεν κανει τιποτα....




ωραιο φαινετε το συμπληρωμα σε γενικες γραμμες.... αν και κανα 2-3 συστατικα δεν μ'αρεσουν και τοσο....

sofos
25-03-13, 19:11
βασικα ειναι trimethylglycine δλδ το αμινοξι glycine δεμενο με 3 μεθυλια (CH3)....

η βασικη λειτουργια του ειναι να δεινει μεθυλια στον οργανισμο οπου χρειαζοντε για διαφορες λειτουργιες.... απο methylation στο DNA μεχρι και τη βοηθεια στη δημιουργια διαφορων νευροδιαβιβαστων (πχ. ντοπαμινη)....

απο εκει και περα υπαρχουν καποιες ερευνες οπου εδειχναν οτι μαζι με κρεατινη εδεινε μια μικρη αυξηση σε δυναμη....
και υπαρχουν και κανα 2 αλλες που εδειχναν οτι δεν κανει τιποτα....




ωραιο φαινετε το συμπληρωμα σε γενικες γραμμες.... αν και κανα 2-3 συστατικα δεν μ'αρεσουν και τοσο....

οντως ετσι ειναι για την tmg και σε κατι αλλες ερευνες που διαβασε λεγανε οτι μετα απο 2-3 μηνες μειωνει κ την κορτιζολη κ αυξανει την igf1...το συγκεκριμενο pre φαινεται απ τα καλυτερα της εποχης αμα το συγκρινουμε και με το nano vapor και με το assault ισως αυτο υπερεχει...

zapas22
17-05-13, 14:21
παιδια το εχει δοκιμασει κανενας??? εχει κυκλοφορησει?? ξερει κανεις που θα το βρουμε να μου στειλει Πμ.. πολυ καλο φαινεται ;)

RAMBO
31-05-14, 00:01
Eχουμε καμοια κριτικη για τουτο το ματζουνι?

ευθυμης
27-08-14, 08:15
μετα απο τις αξιολογησεις που ειδα αποφασισα να το αγορασω τι ειναι τουτο ρε παιδια ? το φοβιθηκα το πηρα μετα απο μια κουραστικη μερα στη δουλεια στο1.5 σκουπ εχουν περασει 16 ωρες δεν κοιμηθηκα και ακομα τσιτα ειμαι !εχω πει αλλες τρεις μαρκες νιτρικων δεν ειναι παρθενος ο οργανισμος μου αυτο ειναι το κατι αλλο !τρελη συνγκεντρωση τρελη διαθεση και ενεργεια! μακαρι να μην εχει τιποτα περιεργο μεσα!συνεχιστε να μας βρισκεται καλα συμπληρωματα γιατι τα χρηματα θελουν να πιανουν τοπο!μραβο σ αυτον που το βρηκε:thumbup:

kostas kou
27-08-14, 09:58
Υπάρχει Ελλάδα αυτο?

ευθυμης
27-08-14, 10:19
στο e shop του φορουμ ! αντε γεια !απο τα καλυτερα συμπληρωματα που εχω παρει!:clap:

kostas kou
02-09-14, 10:43
το πήρα και σκέυτομαι να το στακάρω με hemavol! καμια γνώμη?

RAMBO
24-09-14, 22:04
Πηρα ενα σκουπ σημερα να το δοκιμασω και απο αυριο θα σας γραψω μια αξιολογηση..οσο αφορα την γευση και την διαλυτοτητα ηταν αψογο..

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=87634&stc=1

stone garden
02-10-14, 19:31
εχουμε κανα καινουριο review?

capo
02-10-14, 22:54
για να μην γραφει θα'ναι μαπα..

RAMBO
05-10-14, 23:23
Λοιπον πρωτη μερα πηρα ενα σκουπ για δοκιμη,για αρκετη ωρα μυρμιγκιασμα απο την β αλανινη οπως ηταν λογικο συν μια αποτομη διεγερση που ομως δεν με κρατησε στην προπονηση..το δοκιμασα αλλες 2 φορες στα 2 σκουπακια,με επιασε στο 15 λεπτο πιο εντονα αλλα κ παλι κατα την προπο δεν παρατηρησα διαφορα,ηταν σα να μου περναγε η επιδραση σχεδον αμεσως

stone garden
09-10-14, 18:05
αρχικα να πω οτι εχω να βαλω συμπληρωμα στο σωμα μου για πανω απο 4 μηνες , εχουμε και λεμε τωρα στο 1,5 σκοοπ

focus 8/10 συγκεντρομενος με φουλ διαθεση

pump 10/10 τρομερα πρηξιματα μπορω να πω

strength 7/10 οχι κατι ιδιαιτερο αλλα ειχα μια διαφορα στα κιλα

stamina 9/10 στηθος-δικεφαλα ανετη προπονηση με 30 λεπτα τρεξιμο στο τελος και μπορουσα ευκολα να συνεχισω και στο σπιτι

θα το ξαναπροτιμησω σιγουρα ;)

capo
09-10-14, 18:50
περιεργα πραγματα ποιον να εμπιστευθω

Polyneikos
09-10-14, 19:31
περιεργα πραγματα ποιον να εμπιστευθω

Οι φόρμουλες προεξασκητικών, γενικά "κουμπώνουν" διαφορετικά σε κάθε ατομο.
Υπάρχουν προιοντα που σε άλλους τους τινάζουν και σε αλλους έχουν ηπιότερη δράση.
Απο ξένα φορουμς που εχω διαβάσει, οι περισσότεροι φτάνουν στο 1.5-2 scoops (νομίζω το γράφει και το κουτι)

beefmeup
09-10-14, 21:22
περιεργα πραγματα ποιον να εμπιστευθω

δεν ειναι θεμα εμπιστοσυνης φιλε..λες κ εχει ορεξη τωρα κ καθενας εδω μεσα να γραφει ψεμματα για ενα παλιοσυμπληρωμα..
σε ολα τα συμπληρωματα κ ειδικα στα test boosters κ τα prewo στους μισους δουλευουν στους αλλους μισους οχι..
δυσκολα θα βρεις κατι να γραφουν ολοι 100% οτι τους επιασε..οποτε αναλογα με αυτα που ξερεις η εχεις διαβασει για τα συστατικα του καθενος κανεις μια ερευνα κ οποιο νομιζεις οτι σου ταιριαζει καλυτερα το δοκιμαζεις..

ευθυμης
09-10-14, 21:42
ταπεινη μου γνωμη παιζουν και αλλα πραματα ρολο ! δεν ειναι ολες η μερες ιδιες εξαρταται απο το φαγητο μας τη ξεκουραση! παντως εγω που το χρησιμοποιω στο 1.5 σκουπ μπορω να πω οτι ειμαι πολυ ευχαριστημενος και με βγαζει μια ενεργεια ακομα και μετα την προπονηση για αρκετη ωρα!

stone garden
10-10-14, 01:08
στο εξωτερικο παντως εχει πολυ καλα review

RAMBO
11-10-14, 16:43
Συνεχιζω να το περνω στα 2 σκουπ οχι σε καθε προπονηση,αλλα δεν εχω παρατηρησει καμοια διαφορα :unsure:

PVT Nero
07-11-14, 19:15
Το παρηγγειλα σημερα απο το ε σοπ του φορουμ!αρα review apo vdomada!

PVT Nero
13-11-14, 00:14
Καλησπερα παιδια,το εχω παρει τρεις φορες.Την μια φορα στο 1 σκουπ,μετα 1,5 και σημερα 2!Γευση καρπουζι αρκετα καλη αλλα προς το τελος μου αφηνε μια πικραδα και σαν να με εκαιγε λιγο.διαλυτοτητα εξαιρετικη.Στο 1 σκουπ δεν καταλαβα τιποτα.μονο λιγη ευφορια.το ιδιο και στο 1,5 σκουπ.σημερα στα 2 δεν ειχα φααει τιποτα πριν το παρω και παλι ευφορια σε 15 λεπτα αλλα καθολου ενεργεια και αντοχη.πριξηματα αρκετα καλα ειναι η αληθεια και φοκους μικρο.Στα μεσα της προπονησης με επιασε καπως σαν τρεμουλα και εκανα ενα διαλειμμα για να συνελθω.σε γενικες γραμμες δεν με ενθουσιασε ειναι η αληθεια..

Hulk_in_Progress
13-11-14, 16:11
δεν ειχα φααει τιποτα ..

Δε ξέρω να σου πω για το συγκεκριμένο προϊόν αλλα για το ότι πηγες νηστικός ... μέγα λάθος φιλε μου. Ακόμα και στις πιο αυστηρές δίαιτες από όσο γνωρίζω χρειάζεται γερο γεύμα τις on ημερες.

PVT Nero
13-11-14, 16:13
Μαλλον λαθος εκφραση απο μενα.ειχα φαει μεσημεριανο στις 3ς και πηγα προπ γυρω στις 6.30

sobral
13-11-14, 17:59
στο εξωτερικο παντως εχει πολυ καλα review

Καλά εκεί δουλεύουν όλα!:green: :turtle::turtle: Χωρίς να έχω προσωπική άποψη βλέπω πως παρά το ωραίο label, τα reviews είναι αμφιλεγόμενα...όπως συνήθως συμβαίνει με τα pre-workouts. Όπως προαναφερθηκε δουλεύουν διαφορετικά στον καθένα, άμα δεν δοκιμάσεις δεν θα μάθεις στα σίγουρα. Βέβαια υπάρχουν κάποια στάνταρτς για τον καθένα. Σε κάποιες ουσίες όπως πχ η καφείνη ο καθένας (πρέπει να) ξέρει πάνω κάτω τα όρια του.

PVT Nero
23-11-14, 00:03
το εχω σταματησει σχεδον παιδια.δεν μου προσφερε κατι ιδιαιτερο οποτε δεν υπαρχει λογος να επιβαρυνω τον οργανισμο μου.μια φορα την βδομαδα και αν.σημερα το δοκιμασα στα 2.5 σκουπ και τιποτα.ουτε καν μυρμιγκιασμα απο την β αλανινη.

reignman007
20-01-15, 02:57
Λοιπον με λιγα λογια το καλυτερο pre που εχω παρει μαζι με το παλιο Assault.
Εξαιρεση το φουσκωμα και τα πολλα ρεψιματα κατα τη διαρκεια της προπονησης.Φανταζομαι για τον ιδιο λογο που "σκαει" στο σεικερ οταν το χτυπας, παραλιγο να τα κανω πουτανα στο αμαξι την πρωτη φορα.
Μου εκατσε παρα πολυ καλα το συνιστω.

ArgoSixna
20-01-15, 04:33
Aν ειναι αναβραζον , οπως ενα της BSN δεν θελει κουνημα. Ρωτηστε τον liveris που την εχει πατησει :turtle::turtle:

reignman007
21-01-15, 01:28
Οχι δεν ειναι αναβραζον.
Και επισης καλη γευση η μανγκοκατι.