PDA

Επιστροφή στο Forum : Εντερική Διαταραχή



alexander
23-09-08, 12:46
παιδιά μια ερώτηση...εχω εντερική διαταραχή κ πηγα γιατρό σημερα κ αρχισα να χαπακώνομαι :P αλλα δεν ρωτησα για προπόνηση...να πάω γυμναστήριο ή θα καθυστερήσει την ανάρωση του εντέρου, τι πιστέυετε; :help:

peris
23-09-08, 12:54
επειδη παλαιοτερα το ειχα παθει και εγω αυτο εκατσα 1μερα επειδη δεν αισθανομουν καλα να παω γυμναστηριο την επομενη μερα που ημουν καλιτερα πηγα και δεν ειχα προβλημα

alexander
23-09-08, 12:58
είχα προβλημα με το στομάχι καμιά βδομάδα τωρα..και νόμιζα οτι ήταν κρύομα αλλα πήγαινα γυμναστήριο κανονικά και δεν ενιωθα αδυναμία καθόλου..και ειπα χτες κρύομα χωρις αδυναμία δύσκολο μου φαίνετε...και πήγα κ μου πε οτι θα χω κανα μικρόβιο στο έντερο μάλλον..και τώρα whey δεν πάιζει να πιω με πειράζει με την μία.. άντε να δούμε πώς θα πάει το χαπάκωμα κ βλέπουμε

RUHL
23-09-08, 14:08
τι χαπια περνεις?

παρε τον χρονο σου αναρωσε θα πεσης οχι τοσο πολυ λογω της αρωστειας αλλα απο αυτο που σου κανει=δηλαδη να μην τρως

alexander
23-09-08, 15:50
παίρνω 1 Penrazol 1 Doralin kai 2 Rifacol το πρωι κ 1 Doralin kai 2 Rifacol το βράδυ...κάτι σαν αντιβιώσεις για το έντερο είναι..ε νταξ τρωω αρκετά αλλα τελείως καθαρα κ χωρίς whey...το θέμα είναι οτι μπορεί μετα απο ένα γέυμα να παω τουαλέτα σχεδόν αμέσως αρα δε ξέρω τι προλαβένει να αποροφηθεί :roll:

peris
23-09-08, 19:26
παίρνω 1 Penrazol 1 Doralin kai 2 Rifacol το πρωι κ 1 Doralin kai 2 Rifacol το βράδυ...κάτι σαν αντιβιώσεις για το έντερο είναι..ε νταξ τρωω αρκετά αλλα τελείως καθαρα κ χωρίς whey...το θέμα είναι οτι μπορεί μετα απο ένα γέυμα να παω τουαλέτα σχεδόν αμέσως αρα δε ξέρω τι προλαβένει να αποροφηθεί :roll: εγω οταν το ειχα παθει δεν ειχα τοσο μεγαλο προβλημα αμα πας τουαλετα κατευθειαν σχεδον τιποτα δε προλαβαινει να αποροφηθει φαε κανα φιδε κανα λαπππα πως τα λενε αυτα σε καμια βδομαδα 10μερες πιστευω θα εισαι οκ