PDA

Επιστροφή στο Forum : Θελω προγραμμα HELP!!!!



th4n0z
24-09-08, 18:14
γεια σας παιδια θελω τη βοηθεια σας.Θελω να μ δωσετε ενα προγραμμα γυμναστικης(με υπευθηνοτητα)
λοιπον ειμαι 17 67κιλα 1.78 υψος
παιζω ποδοσφαιρο κ εχω προπονιση τριτη-πεμπτη-παρασκευη-κυριακη
(Θελω 50%ογκο κ 50%ενδυναμωση) παρακαλω βαλτε κ φοτος απο τις ασκησεις γιατι δεν 3ερω.
Ελπιζω να βοηθησετε.
Ευχαριστω :help: :help: :help:

peris
24-09-08, 18:27
καλα και εγω φιλε θελω 1 εκατομμυριο ευρω αλλα δε μου δινουν :cursing: :cursing: :cursing: :D πλακα κανω για να μη φορτοσεις το λεω τοσο ωραια τοπικ εχει διαβασε τα οσο για το με υπευθυνοτητα παου εγραψες δε θα το σχολιασω :lol: :lol: :lol: :lol:

Steve KinG STyLe
24-09-08, 18:29
Διαβασε το τοπικ μου http://forum.bodybuilding.gr/viewtopic.php?t=3397 .

Και εγω το ιδιο ηθελα αλλα δεν γιεντε...η ογκος η δυναμη.Δες τα και μονος σου!!! :joker:

RUHL
24-09-08, 18:39
γεια σας παιδια θελω τη βοηθεια σας.Θελω να μ δωσετε ενα προγραμμα γυμναστικης(με υπευθηνοτητα)


Οκ 50 ευρω .............................































....................... η καθεσε και διαβαζεις λιγο το φορουμ που ειναι δωρεαν

Fotis_Patra
24-09-08, 18:47
Οχι ρε ruhl και με 30 ευρο καλα ειναι :awesome:

RUHL
24-09-08, 18:58
Εγω δηνω προγραμμα κατα της στασιμοτητας για ολο τον χρονο και οχι για 2 μηνες για αυτο 50 :lol: :green:

peris
24-09-08, 19:00
Εγω δηνω προγραμμα κατα της στασιμοτητας για ολο τον χρονο και οχι για 2 μηνες για αυτο 50 :lol: :green: για 2 χρονια ποσο παει το μαλλι? :green: :green: :lol:

slaine
24-09-08, 19:37
πωπω, ξεκίνησα να γράφω και δεν ήξερα από που να αρχίσω. με λίγα λόγια θέλεις πολύ και καλό φαί. δε θα πρεπε να σε απασχολεί το λίπος στην ηλικία που έισαι και με τόση μπάλα, στα κιλά-ύψος που είσαι.

αλήθεια βάρη με την ομάδα δεν κάνετε? πόσες φορές την εβδομάδα θα κάνεις βάρη και πότε τα κάνεις, μόνα τους πριν ή μετά τη μπάλα?

φάε πολύ, κάνε πολλά γεύματα, να έχεις πρωτείνη σε κάθε γεύμα, φρούτα-σαλάτες. έτσι στο ξεκούδουνο δε θα σου κάνει κανένας διατροφή. φτιάξε μία εσύ, πόσταρέ τη εδώ και θα σου πούμε τη γνώμη μας και τι αλλάγες χρειάζεται.

καλό διάβασμα!!! :welcome:

peris
24-09-08, 20:48
βαρη με την ομαδα χαχαχαχαχαχαχα :nana: πλακα κανεις οταν πηγαινα για μπαλα καναμε 1 φορα το χρονο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

slaine
24-09-08, 20:55
δεν έχω ιδέα απ'όλα αυτά, πάντα προτιμούσα άλλου είδους άσκηση.
πάντως στο Ναύπλιο οι τοπικές ομάδες μπορούν να πηγαίνουν στο αντίστοιχο γυμναστήριο που έχουν σύμβαση και να κάνουν δωρεάν προπόνηση.

peris
24-09-08, 21:01
δεν έχω ιδέα απ'όλα αυτά, πάντα προτιμούσα άλλου είδους άσκηση.
πάντως στο Ναύπλιο οι τοπικές ομάδες μπορούν να πηγαίνουν στο αντίστοιχο γυμναστήριο που έχουν σύμβαση και να κάνουν δωρεάν προπόνηση. εδω στη πατρα αυτο δε πολυπαιζει τωρα δε ξερω αλλα πριν αρκετο καιρο ιδιαιτερα σε τοπικο δεν επαιζε με τιποτα αυτο

slaine
24-09-08, 21:06
ας σταματήσουμε εδώ γιατί πάλι θα το μαμήσουμε το τόπικ... 8)

pikolo
24-09-08, 23:30
γεια σας παιδια θελω τη βοηθεια σας.Θελω να μ δωσετε ενα προγραμμα γυμναστικης(με υπευθηνοτητα)
λοιπον ειμαι 17 67κιλα 1.78 υψος
παιζω ποδοσφαιρο κ εχω προπονιση τριτη-πεμπτη-παρασκευη-κυριακη
(Θελω 50%ογκο κ 50%ενδυναμωση) παρακαλω βαλτε κ φοτος απο τις ασκησεις γιατι δεν 3ερω.
Ελπιζω να βοηθησετε.
Ευχαριστω :help: :help: :help:


φιλε θα ειμαι οσο το δυνατον πιο επιικης......τι λε ρε? εδω βοηθαμε δεν μασαμε τροφη!Πρωτον διαβασε τα αλλα προγραμματα στο φορουμ και τις παρατηρησεις τους!δευτερον ποσταρε πιο αποπ ολα θα ακολουθησεις και αν θες βοηθεια!Τριτον αν βαριεσαι δωσε σε μενα 10 ευρω την βδομαδα(ruhl ξεπεφτεις μ φαινεται) να σ βγαζω και διετα και προπονηση! :bodybuilder2:

th4n0z
25-09-08, 13:29
βαρη δεν κανουμε με την ομαδα.εχω δευτερα-τεταρτη-σαββατο ελευθερα κ λεω να κανω βαρη αυτες τις μερες μ φαινεται καλυτερα...
οσο για το φαγητο τρωω οτι εχουμε σπιτι, σαλατες κ φρουτα καθε μερα(εκτος γλυκα) τι να αποφευγω?κ απο ογκο ή δυναμη προτιμω δυναμη..

peris
25-09-08, 13:32
βαρη δεν κανουμε με την ομαδα.εχω δευτερα-τεταρτη-σαββατο ελευθερα κ λεω να κανω βαρη αυτες τις μερες μ φαινεται καλυτερα...
οσο για το φαγητο τρωω οτι εχουμε σπιτι, σαλατες κ φρουτα καθε μερα(εκτος γλυκα) τι να αποφευγω?κ απο ογκο ή δυναμη προτιμω δυναμη.. λοιπον ακου να δεις διαβασε μερικα τοπικ διατροφης υπαρχουν πολλα και χρισημα στο φορουμ και μερικα γυμναστικης γιατι ετσι οπως παει θα λεμε αερολογιες

RUHL
25-09-08, 14:05
βαρη δεν κανουμε με την ομαδα.εχω δευτερα-τεταρτη-σαββατο ελευθερα κ λεω να κανω βαρη αυτες τις μερες μ φαινεται καλυτερα...
οσο για το φαγητο τρωω οτι εχουμε σπιτι, σαλατες κ φρουτα καθε μερα(εκτος γλυκα) τι να αποφευγω?κ απο ογκο ή δυναμη προτιμω δυναμη.. λοιπον ακου να δεις διαβασε μερικα τοπικ διατροφης υπαρχουν πολλα και χρισημα στο φορουμ και μερικα γυμναστικης γιατι ετσι οπως παει θα λεμε αερολογιες

Αυτο ακριβως ηδη τις λεμε


Σημειωση και το καλυτερο προγραμμα του κοσμου αν κανεις με την καλυτερη τεχνικη για τους στοχους σου αν τρως οτι νανε=οτι ορεξη εχει η μαμα να μαγειρευσει για αυτη τη μερα τοτε δεν θα κανεις τιποτα 70% διατροφη imo

Αλλα πριν ξαναποσταρεις διαβασε και λιγο :smash: :smash: αμαν αυτοι οι νεοι ολα ετοιμα τα θελουν μονο μικρος ο
steve the king διαβαζει μου φενετε

th4n0z
27-09-08, 22:53
mporei kapios na mou dosei ena programa?

peris
27-09-08, 23:01
mporei kapios na mou dosei ena programa? ρε φιλε πας καλα τι γραφουμε πιο πανω δε ξερεις να διαβαζεις εμεις θα σου δωσουμε προγραμμα κατσε και διαβασε :cursing: :1laugh:

RUHL
27-09-08, 23:09
mporei kapios na mou dosei ena programa?

Τοσο δυσκολο ειναι να διαβασεις ολη την πρωτη σελιδα του υποφορουμ ασκησεις και προγραμματα? δεν μπορεις?

Αν δεν μπορεις αστο




περι πρεπει να σε βαλω στην επησημη ομαδα μου :lol: :lol: :lol: σεβασμος :bowdown:

peris
27-09-08, 23:15
:awesome: :rocking: :green: