PDA

Επιστροφή στο Forum : CAFFEINE (allmax)



kazos_GR
09-04-13, 13:46
64557

64558

καλησπερα πεδες εχει χρησημοποιηση κανεις αυτο το προιον το θελω για πριν την προπονιση http://www.xtr.gr/eidika_proionta/13972

δεν ξερω αν το εβαλα στο σωστο topic αν οχι να με μεταφερει καποιος admin αν μπορει thnx!

alexandros.r
09-04-13, 14:02
με λιγα παραπανω χρηματα μπορεις να παρεις κατι πιο πληρες που θα εχει μεσα και καφεινη.
ψαξε κατι με αργινινη ,καφεινη,ταυρινη κτλπ

kazos_GR
09-04-13, 14:57
εχεις να προτεινεις κατι διαβασα κατι αλλα σημπληρωματα με αργινινη και ταυρινη αλλα τα παλικαρια στο forum οπου και να ειδα λενε οτι δεν κανουν τπτ γιατι εχουν μικρες ποσοτητες και καλυτερα να παρεις καφεινη

Metalhead|T|
09-04-13, 15:30
για ποιο ακριβώς λογο το θες

panagiotiss
09-04-13, 15:32
64556
Αν ψάχνεις συμπλήρωμα διατροφής για να αυξήσεις την μυϊκή σου μάζα και την δύναμη σου πάρε αυτό στην πιο πάνω φωτογραφία που έβαλα, είναι από τα καλύτερα συμπληρώματα διατροφής που δοκίμασα. Με μια καλή διατροφή θα δεις καλά αποτελέσματα

alexandros.r
09-04-13, 15:46
εχεις να προτεινεις κατι διαβασα κατι αλλα σημπληρωματα με αργινινη και ταυρινη αλλα τα παλικαρια στο forum οπου και να ειδα λενε οτι δεν κανουν τπτ γιατι εχουν μικρες ποσοτητες και καλυτερα να παρεις καφεινη

βρες αργινινη σκετη σε σκονη ! παρε 5γρ 30' πριν την προπονηση και πιες και ενα σφηνακι καφε εσπρεσο και εισαι μπομπα

kazos_GR
09-04-13, 15:56
για ποιο ακριβώς λογο το θες

το θελω για σαν περισοτερη ενεργεια επειδη δεν πινω καφεδες ειπα να παρω κατι τετιο για ενα τσιτομα

Metalhead|T|
09-04-13, 16:01
εγώ χρησιμοποιώ της prolab...αν δεν παίρνεις συνέχεια (ωστε να το συνηθισει ο οργανισμος) ειναι καλό....ειναι σαν 2 κουπες καφε περίπου...τσίτωμα θα δείς σίγουρα....αν δεν θές να πετάξεις τα λεφτα σου,μπορείς να πινεις 1-2 κουταλιες nescafe σε λιγο ζεστο νερο διαλυμένες :welcome: αλλιως πάρτο να το δοκιμάσεις....

nikoskaz
10-04-13, 12:07
εγω ειμαι υπερ της καφεινης και σκετης! ειναι φθηνη κ δινει απο λιγο εως πολυ τσιτωμα αναλογα ποσα μγρ θα παρεις !!! τα περισσοτερα preworkout εχουν βασικο συστατικο και σε σχετικα υψηλες δοσεις την καφεινη , συνηθως 200 μγρ !! εχω δοκιμασει αρκετα pre (white flood , assault , game day , nox pump) τα οποια περιεχουν και καφεινη και δεν ενιωσα τεραστια διαφορα σε σχεση με την καφεινη μονη της ενω το κοστος εχει μεγαλη διαφορα!!! εγω σου τη συνηστω να τη δοκιμασεις απο 200 και ανεβαζεις σιγα σιγα αναλογα την ανοχη σου!

Stark
10-04-13, 13:03
σορρυ αν βγαινω εκτος...το game day τι λεει γενικα? και σχετικα με τα αλλα που εχεις δοκιμασει?

ΠανοςΒ
10-04-13, 17:15
Την εχω αυτη , καλή ειναι οπως ολες οι καφεινες.

Αν θες κατι πιο προχώ δες το mutant rage της PVL. Αρκετά καλό.

Mcstefan7
10-04-13, 18:53
Μν διαβάζεις τα πάνω λενε χαζομάρες κυρίως. Η αργινίνη δν κάνει ΤΠΤ, η ταυρίνη δν είναι για την δουλειά που θες..Το ανιμαλ πακ είναι πολυβιταμίνη με κάποια εχτρα. Τώρα για αυτό που θες η Καφείνη είναι οτι πρέπει...Αν θες και κάτι παραπάνω πάρε το Craze και συνδιάσετο με ενα χαπάκι καφείνης.Τα άλλα δν αξίζουν απλα τσάμπα λεφτά. ότι θα δεις με την καφείνη θα δεις και με αλλα νιτρικά απλα θα έχει καποια παραπάνω φλεβικότητα για κάποια ώρα και παμπ κατα την ώρα τς προπόνησης

kazos_GR
11-04-13, 10:10
θα το παρω απο την επομενη εβδομαδα που θα κατεβω θεσσαλονικη βασικα δεν με απασχολη να εχω φλεβικοτητα και καλυτερο Pumb οπως λεσ γιαυτο και δεν κοιταξα κατι σε νιτρικο thnx all για τις απαντησης κυριος και λογο χρηματων.

Mcstefan7
11-04-13, 11:53
Εεεε τότε η καφείνη είναι το κατάλληλο για σένα..Ξεκίνα με ενα χαπάκι και αμέσως θα δεις διαφορα μετα απο κανα 2 βδομάδες ανέβα στα 2.. Για να σε πίανει συνέχεια μην βάζεις σε όλες τις προπ. Κάνε 1 ον 2 οφ τν καφεΐνη. ;)