PDA

Επιστροφή στο Forum : Creatine (Allmax)



and345
11-04-13, 18:37
http://www.sportlife.gr/images/detailed/7/creatine.png

http://www.xtr.gr/_cm_admin/editor/uploads/images/creatine-sfp.png

and345
11-04-13, 18:39
την εχει δοκιμασει κανεις αυτην ?

υγ. κοιταξα στο φορουμ και δεν την βρηκα.
αν ειναι καπου και δεν την ειδα, να σβηστει.

tzouas
11-04-13, 23:57
κανονικη μονουδριδικη ειναι...καλη ειναι σαν ολες του ειδους δηλαδη...

sobral
12-04-13, 10:42
βασικά είναι ό,τι καλύτερο!!:thumbup: και micronized και creapure + η allmax είναι ποιοτική εταιρία. Με κλειστά μάτια πάρτην.

totis
24-08-13, 19:58
Συμφωνω και εγω απολυτα απο τις καλυτερες, και εχει και scoop...........του ενος κιλου ειχα παρει............

and345
26-08-13, 00:01
και εγω αυτην ειχα παρει 2 φορες στα 400γρ
μονο στο κιλο εχει σκουπ.

Takis_
14-09-13, 14:26
Από διαλυτότητα τι λέει αυτή ρε παιδιά ? Διαλύεται στο νερό η το scoop στο στόμα και καπάκια νερό να κατέβει ?

zisis.z
05-07-14, 14:13
85568
8557185570

beefmeup
05-07-14, 14:15
κ αυτη πολυ καλη αξιοπιστη εταιρια γενικα κ σε ολα τα προιοντα της.:thumbup:

raiden
25-01-15, 00:41
Δεν την εχω δοκιμασει αλλα η εταιρια ειναι κορυφαια σε ποιοτητα !!

gymele
25-09-15, 15:26
Γενικα δεν ειμαι πολυ καχυποπτος αλλα κατι δεν μου παει καλα εδς και κανα μηνα που ειχα αγορασει. Και εξηγουμε.

Αγορασα απο καταστημα 1 τμχ για εμενα (δεν αναφερω ακομα τι και που)
Ηθελα και 2ο για ενα φιλο, δεν ειχανε οποτε αγορασα απο αλλο καταστημα.

Ανοιγω το δικο μου και ειχε περιεργη σφραγιδα μεσα, διαφορετικη.
Επιπλεον παρατηρησα και αλλο χρωμα στην ετικετα.

Παραθετω και τα 2 να μου πειτε αν νομιζεται οτι κατι παιζει υποπτο.
Επισης αν ειχατε αγορασει παλαιοτερα με ποια εμοιαζε.

Υγ: Η ολη ιστορια εγινε κανα μηνα πριν.
Υγ2: Στο ενα καταστημα υπαρχει και "παρασυνθημα". Δεν την ειχε στο ραφι, την εβγαλε κατω απο ενα ντουλαπι και αποδειξη δεν μπορουσε να κοψει λογο "προβληματος με το συστημα".
Υγ3: Απο ενα γρηγορο search στο ιντερνετ μονο η φενεται κανονικη.

97973

raziel13epsilon
25-09-15, 19:19
Η κανονικη είναι με τα κοκκινα γραμματα. Με τα κιτρινα δε ξερω εάν είναι παλια συσκευασια. Ισως καποιος που την εχει παρει στο παρελθον να μας πει. Η δευτερη λυση είναι να στηλεις ένα email στην ALLMAX μαζι με την φωτογραφια
και να δεις τι θα σου πουν !!

Anithos
26-09-15, 10:21
πεσ μας και λεπτομέρειες,οπως ημερομηνίες ληξης,παρτιδες,χωρες προέλευσης,παραγωγης....ετσι δεν γινεται εκτιμηση ..μπορει η μια να είναι η ευρωπαικη εκδοση ή για άλλη χωρα Καναδα πχ

Feth
26-09-15, 10:58
Απλά είναι άλλη έκδοση όπως λέει και ο Άνιθος, στα καναδέζικα eshop καθώς και σε καποια αμερικανικα εχουν προς πώληση την Κιτρινη version, απλά έτυχε να έχεις την μη ευρωπαική έκδοση, από την στιγμή που τα nutrition facts είναι ίδια δεν θα επρεπε να σε ανησυχει..

Eggbo
14-09-16, 14:47
Ρε σις ! στις off μέρες που αξίζει να την πάρεις ποιο πολύ ? καμια ωρα πριν φάς η πρωί με άδεια στομάχι μαζι με την γουει ? τι πιστεύετε? πάντως στις μέρες προπονησεις την παίρνω σαν pre workout

Push.it.to.the.limit
17-09-16, 21:21
Καλησπέρα παιδιά! Τις επόμενες μέρες σκέφτομαι να αγοράσω μονοϊδρυκη κρεατίνη. Μετά από έρευνα αγοράς που έκανα είμαι ανάμεσα στην κρεατίνη της allmax και στην creapure της reflex..
Ποιά από τις δύο θα παίρνατε;
Και στις δύο μάρκες, στην σελίδα τους δεν αναφέρει την Ελλάδα ως εισαγωγέα και παρόλα αυτά τις έχουν διαθέσιμες ορισμένα καταστήματα ..τι παίζει με αυτό;

Eggbo
17-09-16, 22:15
Καλησπέρα παιδιά! Τις επόμενες μέρες σκέφτομαι να αγοράσω μονοϊδρυκη κρεατίνη. Μετά από έρευνα αγοράς που έκανα είμαι ανάμεσα στην κρεατίνη της allmax και στην creapure της reflex..
Ποιά από τις δύο θα παίρνατε;
Και στις δύο μάρκες, στην σελίδα τους δεν αναφέρει την Ελλάδα ως εισαγωγέα και παρόλα αυτά τις έχουν διαθέσιμες ορισμένα καταστήματα ..τι παίζει με αυτό;

Τιποτα δεν παιζει...δεν εχει κατι το μυστηριο μη φοβάσαι!! Οσο για το ποια και οι δυο την ιδια δουλεια θα σε κανουν και οι 2 ιδιες τιμες αν θυμαμε καλα οποτε ο,τι και να παρεις το ιδιο ειναι.

orck
17-09-16, 22:30
Εχω παρει την Allmax που ειναι και αυτη Creapure, βλεπω την Allmax πιο φτηνη αναλογικα με την ποσοτητα που εχει μεσα, μιλαω για τα 400γρ

Push.it.to.the.limit
17-09-16, 22:34
Σε ευχαριστώ φίλε για την απάντησή σου! Λογικά αφού κάνουν την ίδια δουλειά (και ποιότητα ίδια, creapure-micronised και οι δύο), θα προτιμήσω την κρεατίνη της allmax μόνο και μόνο γιατί την βρίσκεις πιο εύκολα (την έχει και ο αθλητής), σε σχέση με αυτή της reflex.

Eggbo
17-09-16, 22:37
Σε ευχαριστώ φίλε για την απάντησή σου! Λογικά αφού κάνουν την ίδια δουλειά (και ποιότητα ίδια, creapure-micronised και οι δύο), θα προτιμήσω την κρεατίνη της allmax μόνο και μόνο γιατί την βρίσκεις πιο εύκολα (την έχει και ο αθλητής), σε σχέση με αυτή της reflex.

Και την reflex την βρίσκεις το ιδιο ευκολα :P

Push.it.to.the.limit
17-09-16, 22:37
Παναγιώτη, σωστή η παρατήρησή σου η allmax στα 400gr έχει την ίδια τιμή με την κρεατίνη της reflex που όμως είναι 250γρ!

Push.it.to.the.limit
17-09-16, 22:41
Και την reflex την βρίσκεις το ιδιο ευκολα :P

Ίσως δεν έχω ψάξει εγώ καλά;) Ευχαριστώ και πάλι!

Eggbo
17-09-16, 22:59
Σε εστειλα μηνυμα