PDA

Επιστροφή στο Forum : Conquer (iForce Nutrition)



sobral
12-04-13, 11:55
http://i49.tinypic.com/2mr9np1.png

http://i.imgur.com/OpHNeEL.jpg?1

http://i.imgur.com/nKhsSwD.jpg?1

http://i.imgur.com/7gBbxpO.png?1


Σπαρταράει!! Το νέο pre της iForce (αντικαταστάτης του maximize intense, που άρεσε σε πολλούς). Σχολιασμός το μεσημέρι γιατί φεύγω...Θα ακούσω εσάς πρώτα. :welcome:

tsoumi7
12-04-13, 12:28
Καλό φενεται.παντως χαμός γίνεται όλο νιτρικο καινουρια

sobral
12-04-13, 15:20
εμένα πάλι δεν με τρελαίνει, γιατί πάει για διπλή δόση, λογικά. Το παλιό είχε γύρω στα 3γρ. κρεατίνη ενώ αυτό έχει 3,4γρ όλο το μπλέντ. η Νορβαλίνη επίσης χμμ δεν είμαι σίγουρος ότι κάνει πολλά. Όλη η υπόθεση είναι στο acacia.;) Το απλό ΡΕΑ δεν είναι βιοδιαθέσιμο, εδώ όμως έχουμε να κάνουμε κ με άλλα. Θα ψάξω και θα επανέλθω αν βρω κάτι. Πολύ της μόδας πάντως εφέτος.

Numerouno
12-04-13, 18:46
Πιστευω θα δουλεψει, μιας και εχει καλη ποσοτητα Αγματινης :thumbup:

sobral
12-04-13, 18:49
Πιστευω θα δουλεψει, μιας και εχει καλη ποσοτητα Αγματινης :thumbup:

την ποσότητα που τη ξέρεις?

Numerouno
12-04-13, 19:03
την ποσότητα που τη ξέρεις?

Απλα υποθετω... Εχει 3400mg και ειναι 2ο συστατικο.. οποτε, υποθετω κανενα 1000mg θα τα εχει!

nikoskaz
12-04-13, 20:12
Απλα υποθετω... Εχει 3400mg και ειναι 2ο συστατικο.. οποτε, υποθετω κανενα 1000mg θα τα εχει!

ειναι 2ο σε 1 απο τα 3 matrix που εχει . αν υποθεσουμε οτι καθε matrix ειναι 1.200 ( 3.400 ειναι το συνολο του blend) αρα μιλαμε οτι ειναι 2ο συστατικο σ ενα matrix 1.200 μγρ ;) βεβαια υποθεσεις αυτα :green:

Numerouno
13-04-13, 00:36
ειναι 2ο σε 1 απο τα 3 matrix που εχει . αν υποθεσουμε οτι καθε matrix ειναι 1.200 ( 3.400 ειναι το συνολο του blend) αρα μιλαμε οτι ειναι 2ο συστατικο σ ενα matrix 1.200 μγρ ;) βεβαια υποθεσεις αυτα :green:


Σωστος.. :) . Αυτο θελω να πω, οτι για 1 scoop εχει αρκετα σεβαστη ποσοτητα αγματινης!

ελμερ
13-04-13, 11:56
Μονο απ την επιτυχια του πρωτου maximize intense (δεν εχω βρει κατι να το πλησιαζει ως τωρα) πριν την αλλαγη της φορμουλας,με ενδιαφερει κι αυτο το νιτρικο....sobral οταν εχεις πιο πολλες πληροφοριες ενημερωσε μας....:thumbup::welcome:

sobral
14-04-13, 00:24
Μονο απ την επιτυχια του πρωτου maximize intense (δεν εχω βρει κατι να το πλησιαζει ως τωρα) πριν την αλλαγη της φορμουλας,με ενδιαφερει κι αυτο το νιτρικο....sobral οταν εχεις πιο πολλες πληροφοριες ενημερωσε μας....:thumbup::welcome:

αυτό που προωθούν πολύ είναι το acacia και το Citrus aurantium, ότι δηλ. θα βγάζουν πολλά actives/alkaloids και υψηλά ενεργά συστατικά από τα συγκεκριμένα φυτά, αυτό θα το κάνει ξεχωριστό (λένε). Επίσης λένε πως δεν θα έχει αυτό το προφίλ του τρελού stim effect των προηγούμενων εκδόσεων, αλλά περισσότερο pre για συγκέντρωση και σταδιακή διέγερση.

muscleboy21
14-10-13, 16:23
το δοκίμασα χθες πρώτη φορά....δεν τρελάθηκα.....λίγη ενέργεια παραπάνω ..μέχρι εκεί...(δοκιμή στα 2 scoops)....από πρηξίματα τίποτα απολύτως...απορώ αν υπάρχουνε πλέον αξιόλογα προϊόντα σε αυτή την κατηγορία..!

sobral
14-10-13, 19:59
κ αυτό δηλ μόνο στην Αμερική δουλεύει :green::green::turtle:

sofos
16-10-13, 18:36
το δοκίμασα χθες πρώτη φορά....δεν τρελάθηκα.....λίγη ενέργεια παραπάνω ..μέχρι εκεί...(δοκιμή στα 2 scoops)....από πρηξίματα τίποτα απολύτως...απορώ αν υπάρχουνε πλέον αξιόλογα προϊόντα σε αυτή την κατηγορία..!

ωραιος μ εσωσες και ειχα σκοπο να το δοκιμασω,λογο του οτι εχει μεσα την acacia (ελεγα μηπως κανει τιποτα λογο αυτου αλλα απ οτι φαινεται δεν)

muscleboy21
16-10-13, 21:58
μετά από 4 συνεχόμενες προπονήσεις αναθεωρώ πλήρως....πολύ ενέργεια σταδιακά εν ώρα προπόνησης σε σημείο που ανέβασα ποιότητα σε ένταση...πρηξίματα δεν μπορώ να πω ότι δίνει μόνο του ..εκτός και αν συνδυαστεί με το hemavol(πράγμα το οποίο κάνω..)!!...από τα καλά pre workout σε θέμα ενέργειας...!!!

ArgoSixna
17-10-13, 20:06
Οταν το χρησιμοποιεις πας τουαλέτα??

muscleboy21
18-10-13, 17:46
Οταν το χρησιμοποιεις πας τουαλέτα??

δεν έχει δημιουργηθεί κάποιο θέμα φίλε μου ...και με δοκιμή στα 2 scoops..!!

beefmeup
04-10-14, 18:00
το πηρα απο το e-shop..
θα γραψω εντυπωσεις απο βδομαδα καποια στιγμη,ελπιζω να παει καλα..
ενα θετικο ειναι οτι ακομα κ με διπλη δοση σου βγαζει 30 γεματες δοσεις,οποτε για καποιον που δεν τον πιανει καλα στο 1 scoop θα ειναι κ παλι οκ,κ δεν πεφτει επικινδυνα ο αριθμος δοσεων του κουτιου.

capo
04-10-14, 21:07
15 μερες βγαζει αυτο, οπως και τα περισσοτερα

beefmeup
04-10-14, 21:15
15 μερες βγαζει αυτο, οπως και τα περισσοτερα

γιατι ρε τσακαλι,60 δοσεις που εχει το κουτι δια 2 κανει 30..το 15 απο που το βγαλες?

capo
04-10-14, 22:22
θα κανει τιποτα στα 2 scoop ομως?

beefmeup
07-10-14, 23:39
διαλυτοτητα 10/10...με το που ριχνεις το νερο στην σκονη αυτη διαλυεται απο μονη της κ δεν αφηνει καθολου υπολειματα,ουτε καν το παραμικρο..
γευση ισως 7/10..fruit punch πηρα..ειναι κατι μεταξυ σιροπι για τον βηχα κ amoxil (για τους μερακληδες:green:)..δεν με τρελανε,αλλα ειναι δροσερη,δεν σε λιγωνει κ δεν ξινιζει οποτε κομπλε.

πηρα 1 σκουπ ,πολυ στουμπωμενο ομως ,κ με επιασε μια χαρα..αρκετη ενεργεια κ αντοχη μεσα στην προπονηση..
το καλο ειναι οτι μετα απο κανα μηνα που σερνομουν στις προπονησεις κ μου εβγαινε η γλωσσα ,πλεον επανηλθα..δεν ξερω αν φταιει 100% το συμπληρωμα,αλλα δεν αλλαξε κατι στην καθημερινοτητα μου,οποτε αφου η αλλαγη αυτη συνεπεσε ταυτοχρονα με την ληψη του παροντος υποθετω οτι οντως βοηθησε..
γενικα ειχα θεμα,γιατι μπορει να σταματουσα τα σετ ,περισοτερο λογω αυξημενων παλμων που δεν επεφταν με τπτ,παρα λογω εξαντλησης απο δυναμη..

στο 1μιση σκουπ ηταν ακομα καλυτερα απο το 1..ιδια πραγματα ακριβως ενω παρατηρησα κ παρατεταμενη ενεργεια κ στις 2 προπονησεις που το δοκιμασα για αρκετη ωρα μετα απο το τελος τους..φοκους ειχα καλυτερο στο 1μιση σκουπ,σιγουρα..
το πολυ καλο ειναι οτι δεν με κρασαρε..αν κ την επομενη φορα θα το ανεβασω στα 2 σκουπ ετσι για να δω..

αν συνεχισουμε ετσι,θα με αφησει πολυ ικανοποιημενο..θα ξαναποσταρω.

vaggan
08-10-14, 00:23
με 4,5 γραμμαρια ανα δοση τι υπολειματα να αφησει ρε κουμπαρε?:Pσαν δοση φαινεται οτι συμφερει το θεμα ειναι αν μετα απο λιγο καιρο δεν χρειαζεται να αυξησεις πολυ την δωση για να δεις κατι αλανινη δεν προσεξα να εχει στα συστατικα και χωρις τα τσιμπιματα της δεν ζω:green::turtle:

capo
08-10-14, 21:42
μπορεις να την προσθεσεις εκει κολλας

beefmeup
18-10-14, 16:45
εχω κανει καποιες προπονησεις στα 2 σκουπ για να εχω πλεον καλη αποψη..κ αυτη ειναι οτι με πιανει καθε φορα...
την μεγαλυτερη διαφορα την ειδα σε ενεργεια κ αντοχη..αξιοπρεπες συμπληρωμα απο μια εταιρια που η αληθεια ειναι οτι δεν την ειχα κ σε πολυ υποληψη μιας κ ο,τι εχω δοκιμασει απο αυτη δεν μου βγηκε καλο..παλι καλα που ειχαμε μια εξαιρεση τωρα:green:

beefmeup
13-11-14, 22:12
παραμενει πολυ καλο..μεχρι τα 2μιση σκουπ το εχω φτασει με πολυ καλα αποτελεσματα,κυριως σε φοκους οσο ανεβαινει η δοση,αλλα κ σε αντοχη κ στα 2 σκουπ:thumbup: