PDA

Επιστροφή στο Forum : Θέλω ένα καλό βραδινό!!!!!!



mikegiant
29-09-08, 17:26
Λιπον παιδια μπορειτε να μου πειτε κανενα καλο βραδινο??Τι μπορω να τρωο το βραδυ πριν κοιμιθω????Ειμαι 60 κιλα 1.67 και 15 χρονον! :food:

slaine
29-09-08, 17:33
κι εγω θέλω παγκόσμια ειρήνη!!! :P :P :P

σε πειράζω... ρε ψάξε στο φόρουμ και θα βρεις σχεδόν ό,τι θέλεις...
μην περιμένεις να στα δώσει κάποιος έτοιμα. εξαρταται τι θέλεις να κάνεις κιόλας που δε μας είπες.

τεσπα με λίγα λόγια κάποια πηγή πρωτείνης και καμιά σαλάτα. λίγους υδατάνθρακες αν και απ'όσα κατάλαβα και να φας υδατάνθρακες δεν εχεις πρόβλημα....

Steve KinG STyLe
29-09-08, 17:41
Αυγα και γιαουρτι ή καλυτερα cotage cheese με καρυδια ή αμυγδαλα ή φυστικοβουτυρο (γενικα καλα λαδια)

Αλλα ελεος ψαξε και λιγο μονος σου.... :lol: :lol:

RUHL
29-09-08, 19:11
κι εγω θέλω παγκόσμια ειρήνη!!! :P :P :P

..
τοσα πραγματα εχει να ζητηση και μου ζηταει κατι βλακειες λες και ειναι η μις κοσμος :lol: :lol:
Αντι να ζητηση εκει λεφτα καλυτερο σωμα :1laugh: μου ζηταει χαζομαρες :green:




Εγω θα ελεγα μια πιτσα :drunken: για τους εκτομορφους ετσι για να γουσταρουμε :joker:

cool_jonnys
29-09-08, 19:21
Λιπον παιδια μπορειτε να μου πειτε κανενα καλο βραδινο??Τι μπορω να τρωο το βραδυ πριν κοιμιθω????Ειμαι 60 κιλα 1.67 και 15 χρονον! :food:

15 χρονών??? εδώ ειναι η λύση φιλαράκι...

http://www.athensdelivery.gr

...και καλή όρεξη !!!

tezaman
29-09-08, 19:48
κι εγω θέλω παγκόσμια ειρήνη!!! :P :P :P

..
τοσα πραγματα εχει να ζητηση και μου ζηταει κατι βλακειες λες και ειναι η μις κοσμος :lol: :lol:
Αντι να ζητηση εκει λεφτα καλυτερο σωμα :1laugh: μου ζηταει χαζομαρες :green:




Εγω θα ελεγα μια πιτσα :drunken: για τους εκτομορφους ετσι για να γουσταρουμε :joker:

είναι χίπις ο slaine ρε :rocking: έχω ακούσει πως όνειρο του είναι να φτιάξει gym στις σπηλιές στα μάταλα της κρήτης :lol:

by the way μιας και είπες πίτσα να παρακαλέσω τον steven να βάλει πάλι το πιτσόνι για άβαταρ :bowdown:

peris
29-09-08, 19:58
πω πω ρε johny μολις γυρισα απο προπονηση εφαγα τονο με ρυζι και μου δειχνεις αυτο δειξε ελεοςςςςςςςςς χεχεχεχεχε πλακα κανω :lol: :green: οσο για σενα φιλε καλυτερα μου φαινεται να ποσταρεις τη διατροφη σου γιατι ετσι οπως το ρωτησες αυτο κατι δε μου αρεσε κανε 6 γευματα γενικα την ημερα αλλα για παιρετερω κοιτα στο φορουμ :rocking:

thegravijia
29-09-08, 20:01
pizza και μετα 2 κρεπες ...
και γαμω τα βραδυνα...

slaine
29-09-08, 20:27
κι εγω θέλω παγκόσμια ειρήνη!!! :P :P :P

..
τοσα πραγματα εχει να ζητηση και μου ζηταει κατι βλακειες λες και ειναι η μις κοσμος :lol: :lol:
Αντι να ζητηση εκει λεφτα καλυτερο σωμα :1laugh: μου ζηταει χαζομαρες :green:




Εγω θα ελεγα μια πιτσα :drunken: για τους εκτομορφους ετσι για να γουσταρουμε :joker:

είναι χίπις ο slaine ρε :rocking: έχω ακούσει πως όνειρο του είναι να φτιάξει gym στις σπηλιές στα μάταλα της κρήτης :lol:

by the way μιας και είπες πίτσα να παρακαλέσω τον steven να βάλει πάλι το πιτσόνι για άβαταρ :bowdown:

μαλάκας είναι ο slaine!!! σήμερα πήγαινα να πάρω το λεωφορείο για ναύπλιο και τσίμπησα πρόστιμο μια 30αρα επειδή δεν είχαβγάλει εισητήριο για κηφισσό... :cursing: :banghead:

όσον αφορά τα μάταλα ήδη έχω ξεκινήσει τη διαδικασία!!!! :rocking:

σορι για το οφ αλλα ειχα να κανω πολλές ώρες.... :rabbit:

tezaman
29-09-08, 20:36
χαχα! και εγώ μόλις γύρισα απο προπόνηση Πέρι... ξέχασα να βράσω κ μαύρο ρυζι το μεσημέρι να έχω για τώρα!

και επειδή είδη έχουν περάσει 40 λεπτά που ήπια την πρωτεΐνη!! θα πάω να φτιάξω ένα από τα θρυλικά σαντουιτσάκια μου με:

μαύρο ψωμί, φυστικοβούτυρο, γαλοπούλα, τρικαλινό λάιτ, μουστάρδα και μαρούλι!!! 8)

EDit: τριανταρούμπα ε?? :affraid: :affraid: :affraid: μια πρωτεΐνη κοντά!!!

slaine
29-09-08, 20:47
:cry: :cry: :cry: :1laugh: :(

peris
29-09-08, 21:06
χαχα! και εγώ μόλις γύρισα απο προπόνηση Πέρι... ξέχασα να βράσω κ μαύρο ρυζι το μεσημέρι να έχω για τώρα!

και επειδή είδη έχουν περάσει 40 λεπτά που ήπια την πρωτεΐνη!! θα πάω να φτιάξω ένα από τα θρυλικά σαντουιτσάκια μου με:

μαύρο ψωμί, φυστικοβούτυρο, γαλοπούλα, τρικαλινό λάιτ, μουστάρδα και μαρούλι!!! 8)

EDit: τριανταρούμπα ε?? :affraid: :affraid: :affraid: μια πρωτεΐνη κοντά!!! δυνατο το σαντουιτσακι :food: :green:

peris
29-09-08, 21:09
χαχα! και εγώ μόλις γύρισα απο προπόνηση Πέρι... ξέχασα να βράσω κ μαύρο ρυζι το μεσημέρι να έχω για τώρα!

και επειδή είδη έχουν περάσει 40 λεπτά που ήπια την πρωτεΐνη!! θα πάω να φτιάξω ένα από τα θρυλικά σαντουιτσάκια μου με:

μαύρο ψωμί, φυστικοβούτυρο, γαλοπούλα, τρικαλινό λάιτ, μουστάρδα και μαρούλι!!! 8)

EDit: τριανταρούμπα ε?? :affraid: :affraid: :affraid: μια πρωτεΐνη κοντά!!! τριαντα ευρω για ενα εισητιριο που δεν εκοψες ασχολιαστο :cursing: :cursing: :box1: :box: :rifle: :shoot: :jason: :evil2: :2guns: :banghead: :smash: :evilno: :twisted: :evil:

tezaman
29-09-08, 21:29
μπορω να πω πως μετα το σαντουιτσακι εγινα καπως ετσι :bodybuilder2: :bbbiceps: