PDA

Επιστροφή στο Forum : Thermbuterol Hardcore (SEI)



Dimitrios
13-05-12, 18:23
44967



44968

Αν και μπλεντ έξω λένε καλά reviews...

andreasaxo
13-05-12, 21:07
Με προλαβες.
Ήθελα τώρα που συνδέθηκα να ανοίξω θέμα.

karpoutzidis
13-05-12, 22:18
μονο που ειναι μπλεντ δεν μου αρεσει!

deluxe
14-05-12, 11:44
Λενε οτι ειναι ο,τι πιο δυνατο κυκλοφορει απο τα νομιμα. Δε μου φαινεται ομως να ειναι ετσι.. Αλκαλια εφεδρινης δεν εχει μεσα, σωστα;

beefmeup
14-05-12, 11:47
βαση συστατικων αυτα της vpx ειναι πολυ πιο κανονια απο αυτο εδω..οποτε που το βασιζουν αυτοι που το λενε?:unsure:

deluxe
14-05-12, 16:12
To clenbutrx λες;

Marios1991
14-05-12, 17:37
To clenbutrx λες;

Φιλε αυτο το δοκιμασα εγω ειναι δυναμιτης....

ArgoSixna
24-02-13, 00:28
Δεν ειδα κατι απο αυτο αν και επαιζα πολυ χαμηλα σε θερμιδες .
Ουτε καν την ορεξη για φαγητο δεν μου μειωσε. Για καφεινη και κατι τετοια που εχει, 2γρ νεσκαφε να βαλω και να συγκρινω με αυτο το νες νικαει..

*Το κουτακι ειναι ασπρο πλεον

epistimonas300
28-05-13, 10:43
67122
67123

Καλήμερα πως σας φαίνεται ο σιγκεκριμενος λιποδιαλυτής..
Των ξεκίνησα σήμερα, θα γράψω εντύπωσης σε λίγες μέρες..

akantzos
02-06-13, 18:56
epistimonas300 μπορείς να δώσεις 1 review?έχω ακούσει καλά λόγια και μόλις τελειώσω από κύκλο με το cuts λέω να το χρησιμοποιήσω...συγκεκριμένα λέω να κολλήσω και 1 lean xtreme μαζί με αυτό...

ArgoSixna
02-06-13, 23:19
Αρκετα καλο ειναι αυτο εδω. Για το lx απογοητευση και τις 2 φορες που το εχω δοκιμασει..

ΠανοςΒ
02-06-13, 23:50
Το στακαρισα με lean extreme για τον κουμπαρο μου και ειναι πολυ ευχαριστημενος. Πριν ετρεξε το oep μονο του και λεει οτι ειναι η μερα με τη νυχτα σε τσιτα. Εμενα δε μ αρεσε, μου εκανε αγριο κρασαρισμα.

akantzos
03-06-13, 01:19
Το στακαρισα με lean extreme για τον κουμπαρο μου και ειναι πολυ ευχαριστημενος. Πριν ετρεξε το oep μονο του και λεει οτι ειναι η μερα με τη νυχτα σε τσιτα. Εμενα δε μ αρεσε, μου εκανε αγριο κρασαρισμα.

Πιστεύω ότι αν δίνει τόσο τρελές τσίτες αξίζει για το τέλος στην τρελή πείνα...όσο αναφορά την θερμογένεση και τον έλεγχο της πείνας;και με το cuts έχω δει καλά πράγματα...απλά για το τέλος θέλω μέγιστα αποτελέσματα...ξέρεις σε τι δόσεις έτρεξε ο κουμπάρος σου αυτόν τον συνδυασμό και για πόσο καιρό;

ΠανοςΒ
03-06-13, 06:20
Το τρεχει 15 μερεσ τωρα. Ενα το πρωι μαζι με lx και ενα lx το απογευμα.
Ειναι μικροσωμος γενικά και σχετικά αμαθος σε αυτα και δεν θα του το παω παραπανω. Παντως μου ειπε οτι ιδρωνει πολυ.

Εγω βαζω μονο 200mg καφεινη πριν την προπονηση.

epistimonas300
04-06-13, 11:35
Καλήμερα..το περνω εδώ και καμιά βδομάδα, είναι πάρα πολύ κάλο μου έχει δόση πολύ ενεργεία στο γυμναστήριο. Δυνατό μου φάνηκε
έχω καιρό να πάρω παρομιο συμπλήρωμα το συνδυάζω το πρωί νηστικός με αερόβιο και το απόγευμα πριν τα βαρη έχω δει αποτέλεσμα στο σώμα μου βεβαία από
διατροφή είμαι κάπου στης 1500-1600 θερμίδες την ήμερα...Από λιποδιαλυτες έχω δοκιμαση και το usb labs oxylite το οποίο δεν κατάλαβα απολύτως τίποτα...

akantzos
04-06-13, 21:11
Καλήμερα..το περνω εδώ και καμιά βδομάδα, είναι πάρα πολύ κάλο μου έχει δόση πολύ ενεργεία στο γυμναστήριο. Δυνατό μου φάνηκε
έχω καιρό να πάρω παρομιο συμπλήρωμα το συνδυάζω το πρωί νηστικός με αερόβιο και το απόγευμα πριν τα βαρη έχω δει αποτέλεσμα στο σώμα μου βεβαία από
διατροφή είμαι κάπου στης 1500-1600 θερμίδες την ήμερα...Από λιποδιαλυτες έχω δοκιμαση και το usb labs oxylite το οποίο δεν κατάλαβα απολύτως τίποτα...

Από πείνα πως τα πάει;σου κόβει την όρεξη;και από αυπνίες;(διότι τυχαίνει καμιά φορά να κάνω αρκετά αργά προπόνηση...)

epistimonas300
06-06-13, 12:20
Από πείνα πως τα πάει;σου κόβει την όρεξη;και από αϋπνίες;(διότι τυχαίνει καμιά φορά να κάνω αρκετά αργά προπόνηση...)

καλήμερα από πεινά δεν μπόρεσα να καταλάβω μιας και πάντα κάνω αυστηρή διατροφή..
από αϋπνίες στην αρχή με ένα χάπι μόνο πρωί έκανα να κοιμηθώ ένα βράδυ ολόκληρο τώρα το έχω συνηθίσεις αν και μετά της 7 δεν το περνώ πότε..