PDA

Επιστροφή στο Forum : Anabolic Masster (AMIX)



cuntface
04-07-13, 01:16
καινουργιο προιον απο AMIX πως το βλεπετε 69883
69885

tsoumi7
04-07-13, 03:12
Καλό φενεται για post σε φάση όγκου

fani_boi
11-09-13, 18:14
Μιας και κανείς δεν μου είχε απαντήσει στο άλλο μου thread, αποφάσισα να αγοράσω το συγκεκριμένο και να τα πάρω αμπάριζα μέχρι να βρώ τα καλύτερα αυτής της εταιρείας, μιας και πραγματικά με ικανοποιεί στο θέμα ποιότητας & γεύσης μέχρι τώρα απ' όσο έχω δει και δοκιμάσει από φίλους.
2ο προϊόν της AMIX που αγόρασα και μου έχει αφήσει τη "καλύτερη γεύση".
Το εννοώ.
Έχει απ' όλα. Κρεατίνες, αμινοξέα, υδατάνθρακες, πρωτεΐνη. Τα πάντα λέμε.
Μοναδικό μειονέκτημα, ότι δεν έχει πολύ μεγάλη περιεκτικότητα το κουτί, οπότε πρέπει να πάρεις κανά δύο για να βγάλεις το μήνα. Αλλά ποιός τηρεί τη δοσολογία?
Μπορεί να είναι λίγο τσιμπημένο (γύρω στα 45€ το παίρνω εγώ) αλλά δεν παίρνω ούτε κρεατίνη, ούτε ξεχωριστή πρωτεΐνη και υδατάνθρακα, οπότε μου βγαίνει μία η άλλη και με λιγότερη ταλαιπωρία και προετοιμασία.
Δεν είναι και το κορυφαιότερο όλων. Άλλωστε, υπάρχουν ξεχωριστές πρωτεΐνες κρεατίνες κλπ.
Το λέει και στη συσκευασία all in one.
Εγώ το συνιστώ έστω και για τη δοκιμή.
Καμιά άλλη σκέψη κανείς?

Ίων Δραγούμης
26-10-13, 22:22
Έχω δοκιμάσει ένα φακελάκι αυτής της φόρμουλας σε σοκολάτα. Παιδιά ήταν ΠΟΛΎ καλή γευστικά και γενικά δεν μου αρέσει η σοκολάτα. Ούτε αραιή τύπου Gold standard,ούτε πυκτή. Διαλυτότητα άριστη. Μυρωδιά κομπλέ. Με κουταλάκι χτύπημα άνετο. Καθόλου αφρός. Τέλειο δηλαδή. Σε καμιά φράουλα/μπανάνα δε ξέρω αν βγαίνει,αλλά σίγουρα δε θα με απογοήτευε. Είχε 22 γρ. πρωτείνη ανά δόση και άλλα τόσα υδατάνθρακα στο πολύ περίπου (δε θυμάμαι ακριβώς και πέταξα το φακελάκι)+ άλλα τόσο μικροσυστατικά. Αν θές να βάλεις λίγη μάζα και είσαι αδύνατος,είναι μια τρομερή επιλογή. Έχει πολλά και διάφορα συστατικά μέσα σε καλούτσικες δοσολογίες. Αντί λοιπόν να έχεις 100 κουτάκια σπίτι σου με απομονωμένα συστατικά (αργινίνες-κρεατίνες-και άλλα καλούδια) παίρνεις αυτή αν θες μαζούλες τώρα το χειμώνα και είσαι σε ερασιτεχνικό επίπεδο ολοκληρωμένος. Ειδικά για πρωινό ξύπνημα σε ύπερκαλήπτει.Πραγματικά αυτό το συμπλήρωμα παίρνει σειρά προς αγορά μεταξύ άλλων. ;)