PDA

Επιστροφή στο Forum : Professional Strength Pre-Workout Ignition (Six Star)



beefmeup
07-07-13, 15:11
70090







Supplement Facts


Serving Size: 6 grams
Servings per Container: 40


Ingredient
Amount
% Daily Value**


Calories
20



Pre-Workout Ignition Matrix
4010mg



-Shock Muscle Pump Matrix:




-Arginine blend (L-arginine, l-arginine alpha ketoglutarate)




-Caffeine anhydrous




-L-carnosine (beta-alanine and histidine dipeptide)




-Schisandra extract







** Percent Daily Value is based on a 2000 calorie diet. Your daily values may be higher or lower depending on your calorie needs.
† Daily Value not established.






Ingredients:
other ingredients: citric acid, natural and artificial flavors, malic acid, calcium silicate, sodium citrate, sucralose, acesulfame-potassium, fd&c red no. 40 lake, fd&c red no. 40.


το πηρα για δοκιμη..κ την πατησα σαν αρχαριος,αλλα οκ γιατι εκανε πολυ ζεστη..:turtle:
κατ αρχας αυτο το πραγμα λειτουργει περισοτερο σαν καθαρτικο παρα σαν νιτρικο..η βασικα ειναι νιτρικο του κωλου..:P
μιλαμε,μαγεια...

κοπια του jack3d,θα ηθελε..
δειτε το μπλεντ..ενα σκουπ= 4γρ συστατικα.
αλλα ενα σκουπ= 6γρ..που σημαινει 2 γρ αχρηστα ανα σκουπ..αν βαλεις οτι η φουλ δοση ειναι 3 σκουπ,καταλαβαινετε μεγαλεια.
γευση fruit punch ειναι κλασσικη γευση του ειδους μασλτεκ.
αποφυγετε παση θυσια.

Numerouno
07-07-13, 15:36
Καλά που δεν το πήρα δηλαδή. Το σκεφτόμουν σοβαρό, ως που είδα ριβιου από τα δίδυμα, και λέγανε τα ίδια ακριβώς πράγματα με σένα.

Στάλθηκε από το GT-I9000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

sobral
07-07-13, 19:42
six star ρε beef?? δεν το περίμενα από σένα:green: απαράδεκτη εταιρία...σε όλα της.

beefmeup
08-07-13, 10:40
ειχα ξεμεινει κ ηθελα οπωσδηποτε να παρω κατι,τι να κανω..?:P

cuntface
08-07-13, 10:45
φρεντο εσπρεσο απο τα everest

beefmeup
08-07-13, 10:49
για φαντασου.

spartan77
08-07-13, 11:47
ειχα ξεμεινει κ ηθελα οπωσδηποτε να παρω κατι,τι να κανω..?:P

κ ειμαι σιγουρος εκει που το πηρες θα σου ειπαν οτι ειναι και απο τα καλυτερα pre :green:
στο τσακ να το παιρνα κ γω αλλα τελικα πηρα το νευροκορ

beefmeup
08-07-13, 12:01
οχι ρε παιδια ηξερα τι αγοραζα τι να μου πει ο πωλητης..:turtle:
απλα ηθελα κατι με καφεινη μεσα για να στακαρω με το γερανιο που εχω κ επειδη δεν ηταν κ πολυ ακριβο,ειπα να το δοκιμασω..
αρχικα κ γω για το νουροκορ πηγα,αλλα δεν υπηρχε κ μου ειπε ο τυπος οτι δεν θα το εχει κ για καμια 5-6 βδομαδες ακομα γιατι εχει ελειψη..
οποτε λεω ας παρω αυτο,για το εφε..

απλα δεν ειχα προσεξει οτι εχει μεσα 2γρ μαλακιες..

ArgoSixna
08-07-13, 13:00
Eαν ήθελες κάτι με καφείνη έπρεπε να πάρεις .. καφέ! Θα σου εβγαινε πιο φθηνα και ειναι εγγυηση ο ατιμος σε σχεση με την six star :turtle:

Τα 2γρ τι μπορει να εχουν μεσα που σε πειραξε?? Υποθέτω κιτρουλίνη αλλά γιατι να μην το γράφουν?? Ειχες θεμα με κιτρουλινη? Αν ναι τοτε τους πιασαμε!

*To neurocore χωρις γερανιο εμενα μου άρεσε παρα πολυ στο 1 σκουπ παντα που το δοκιμασα 3-4 φορές

beefmeup
08-07-13, 13:42
ειπαμε τα 2γρ,ειναι 2 γρ προσθετα ανα σκουπ..δεν εχουν σχεση με τα ενεργα συστατικα.:unsure:

Numerouno
08-07-13, 14:40
Eαν ήθελες κάτι με καφείνη έπρεπε να πάρεις .. καφέ! Θα σου εβγαινε πιο φθηνα και ειναι εγγυηση ο ατιμος σε σχεση με την six star :turtle:

Τα 2γρ τι μπορει να εχουν μεσα που σε πειραξε?? Υποθέτω κιτρουλίνη αλλά γιατι να μην το γράφουν?? Ειχες θεμα με κιτρουλινη? Αν ναι τοτε τους πιασαμε!

*To neurocore χωρις γερανιο εμενα μου άρεσε παρα πολυ στο 1 σκουπ παντα που το δοκιμασα 3-4 φορές

το νευροκορ με έπιανε μόνο στα 3-4 σκουπ με το δίχως Γεράνιο. Είμαι στιμ τζανκι; :Ρ

Στάλθηκε από το GT-I9000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Andreas C.
11-07-13, 13:02
Παιδιά μην τον πιστεύετε μας δουλεύει κανονικά, αποκλείεται ο beef να έκανε τέτοια μαλακια :P:P:P

morbit_killer
11-07-13, 16:14
αρκετά καλό το έχω δοκιμάσει !! και το σημαντικότερο δεν περιέχει κιτρουλίνη

cuntface
11-07-13, 16:21
αρκετά καλό το έχω δοκιμάσει !! και το σημαντικότερο δεν περιέχει κιτρουλίνη

παιζει να σε ο μοναδικος που λεει καλα λογια για αυτο το πραμα :green: απο ποτε η κιτρουλινη ειναι κακια?