PDA

Επιστροφή στο Forum : Perfect Mass (Nature´s Best)



polo0
11-07-13, 21:37
Πως την βλέπετε αυτην τν πρωτείνη όγκου?

70635


70636


http://www.xtr.gr/auksisis_barous/392
(http://www.xtr.gr/auksisis_barous/392)



είναι πρώτη φορα που ανοίγω τέτοιο θέμα και δν ξέρω πως σκατα βάζουμε φώτο,αλλα θα βάλω σιτε, απο όσο ξέρω δν πρέπει να υπάρχει πρόβλημα γιατι ειναι του χορηγού αν κάνω λάθος συγνώμη :P
την πήρα σήμερα τζάμπα όποτε όπως καταλαβαίνετε ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει :thumbup::thumbup:
ακούω γνώμες :unsure::unsure:

ΠανοςΒ
11-07-13, 21:54
Απο καθε δοση παιρνεις 20γρ ζαχαρη. Πολυ μου φαινεται. Γενικα τα gainer μου φαινονται μουφες. Πολυ ζαχαρη και λιγη πρωτεινη. Καλυτερα να παιρνεις μια whey και να συμπληρωνεις βρωμη και εισαι σουπερ και ειναι οικονομικο.

Αφου δεν την πληρωσες αυτη τη φορα ειναι οκ.

polo0
12-07-13, 18:29
Απο καθε δοση παιρνεις 20γρ ζαχαρη. Πολυ μου φαινεται. Γενικα τα gainer μου φαινονται μουφες. Πολυ ζαχαρη και λιγη πρωτεινη. Καλυτερα να παιρνεις μια whey και να συμπληρωνεις βρωμη και εισαι σουπερ και ειναι οικονομικο.

Αφου δεν την πληρωσες αυτη τη φορα ειναι οκ.

οι δόση ειναι 2 σκουπ ε?απο γεύση καλή είναιι αλλα απο διαλυτότητα ότι χειρότερο έχω δοκιμάσει...μακραν χειρότερο με διαφορά κιόλας...

storm68
13-01-14, 17:06
Γενικά τη μάρκα Nature’s Best τη θεωρώ από τις κορυφαίες. Έχω πάρει την Isopure (καθαρή) και έμεινα πολύ ικανοποιημένος τόσο από γεύση όσο και από διαλυτότητα. Μου φαίνεται περίεργο που η Mass δεν σου διαλύεται καλά. Την δοκίμασε σε σέϊκερ με διχτάκι;

KDD
14-01-14, 13:16
πολη καλη σαν πρωτεινη και καλη γευση οσο για την διαλυτοτητα δεν με ενοχλει για το λογο οτι αν δεισ το αποτελεσμα δ υπαρχει προβλημα.οσο για αυτο με την καθαρη πρωτεινη και βρωμη και δεξτροζη ειναι καλο για πρωι καλο για να συμπληρωσεισ κατι χαμενο μεσα στην μερα,για ογκο δ νομιζω να σου κανει και δεν συμφωνω για το λογο οτι δεν μπορεισ να παρεισ τα απαραιτητα σε υδατανθρακα.

Mikekan
14-01-14, 13:52
Tι αποτέλεσμα να δεις δηλαδή? :unsure:

KDD
14-01-14, 14:21
το ποιο βασικο ειναι να δεισ ενεργεια για το λογο οτι γεμιζουν οι αποθηκεσ ενεργειασ στο σωμα μεσω του υδατανθρακα και φυσικα με την καταληλη διατροφη αυξηση κιλων