PDA

Επιστροφή στο Forum : Επιτελους η αδερφη μου!!!!!!Summer 2006.



Steve KinG STyLe
12-10-08, 12:56
Επιτελους καταφερα να βρω μερικες φωτογραφιες απο την αδερφη μου αλλα το κακο ειναι οτι ειναι λιγο παλλιες(2006!!!) και ειναι με την παλια μηχανη και δεν φαινεται πολυ καλα :cry:

Λιγα λογια:τωρα ειναι 20ετων και ασχολειτε με τον αθλητισμο απο την 6η δημοτικου οταν αρχισε στηβο.Μεχρι την τριτη γυμνασιου επερνε το ενα μεταλιο μετα το αλλο(αλλα με πλλες αξουθενοτικες προπονησεις και χωρις γνωσεις για διατροφη).Εκεινη την περιοδο ειχε θυμαμε εναν τετρακεφαλο καλυτερο απο αντρα(σε γραμωση παντα ειπαμε :lol: ).Μετα αρχισε το γυμναστηριο κανονικα απο τις ελαχιστες κοπελες που εκανε βαρη ακομα και σε περιοδο εξετασεων αλλα και παλι με μετριες γνωσεις διατορφης τα καταφερε...αλλα αθληματα που εχει ασχοληθει κατα καιρους και ακομα ασχολειτε,windsurfing,skiing,wakeboard(θαλασιο σπορ) με το ποδοσφερο(ηταν σε ομαδα και εκεινη την περιοδο εφτασαν 1η εθνικη!!!!!!!) και αλλα τοσα...γενικα ηταν η πιο αθλητη στην οικογενεια με πολλες διακρισεις(ε σε ποιον αλλον εμειασε,στον αδερφο :green: )


Στο ψητο τωρα κατα την γνωμη μου οι φωτος την αδικουν πολυ αλλα δεν βρηκα αλλες...(οπως ειχα ειχε φοβερα ποδια αλλα δεν φαινονται στις φωτο)


http://i37.tinypic.com/2hzjz9g.jpg

http://i35.tinypic.com/20hrodj.jpg



Αυτη ειναι η αδερφη μου!!!Πως σας φαινεται??? :rocking:

billys15
12-10-08, 13:10
Αν και δεν βοηθανε οι φωτο οπως ειπες,εμενα μου φαινεται ωραιο το σωμα της 8)

gym mind
12-10-08, 13:57
Μια χαρα ειναι η αδερφη σου... :thumbsup:

peris
12-10-08, 14:26
Μια χαρα ειναι η αδερφη σου... :thumbsup: :awesome: :awesome: :awesome: :awesome: :awesome:

RUHL
12-10-08, 19:00
αδερφη μου

ειναι 20ετων
Location: Τρίκαλα :banghead:
http://i35.tinypic.com/20hrodj.jpg

:chinese: :shock: :love:
Πως σας φαινεται???
:moderator: :idea:

Φιλαράκι από μένα ότι θέλεις διατροφή προπόνηση συμπληρώματα personal training 8)

δώσε και το msn σου για να (μου στήλης ολόκληρη την φωτό ) ta leme apo ekei gia ta ^^ leme tora :green:


Ξέχασες να βάλεις τι τις αρέσει να κάνει hobis γούστα τηλέφωνο κτλ
Πως θα κρίνουμε δηλαδή ολοκληρωμένα :sneaky: :sneaky: :green: :rolf:
:bowdown:

NASSER
12-10-08, 19:00
Μια χαρα φαινεται, και εφοσον γυμναζεται ακομα συγουρα θα ειναι βελτιωμενη.
:clap:

τι υψος εχει?

Muscleboss
12-10-08, 19:24
έχει γυμναστεί και φαίνεται. απλά ελπίζω να έχεις πάρει τη συγκατάθεσή της πριν βάλεις φώτος στο φόρουμ... :roll:

πού κάνει windsurf? έχω ασχοληθεί και γώ λίγο με το θέμα.

ΜΒ

tezaman
12-10-08, 19:46
Φιλαράκι από μένα ότι θέλεις διατροφή προπόνηση συμπληρώματα personal training 8)

δώσε και το msn σου για να (μου στήλης ολόκληρη την φωτό ) ta leme apo ekei gia ta ^^ leme tora :green:


Ξέχασες να βάλεις τι τις αρέσει να κάνει hobis γούστα τηλέφωνο κτλ
Πως θα κρίνουμε δηλαδή ολοκληρωμένα :sneaky: :sneaky: :green: :rolf:
:bowdown:

RULH ζεις εσύ μας οδηγείς 8)

steven μάλλον εσύ έμοιασες σε αυτήν κ όχι αυτή σε σένα :P

Steve KinG STyLe
12-10-08, 19:58
:rolf: αρε ρουλ εχω παιθανει στα γελια :rolf: :bowdown:
Nasser ειναι αν δεν κανω λαθος 1,69,και ναι οντως εχει γινει πολυ καλυτερη τωρα,και την επεισα μολις ξανα βρεθουμε να την βγαλω καινουργιες!! :)

ΜΒ φυσικα και πηρα την σθγκαταθεση της μετα απο τοσο καιρο προσπαθειων μ εστειλε αυτες τις 2.Windsurfing κανουμε στο χωριο μας στην βορεια ευβοια,τα καλοκαιρια αρκετες φορες πιανουμε καλο αερακι...το καλοκαιρι οποτε θες σε περιμενουμε.


Σας ευχαριστω εκ μερους της για τα καλα σας λογια :D :D

tezaman
12-10-08, 20:23
νάνε καλά να γυμνάζετε :rocking:

hulkster
13-10-08, 14:23
loipon mages eimai o tixeroteros i kopela ta spaei eimai kollitos tou steve tin lene katerina einai polu enta3i paidi kai panemorfi exw kai tin efxaristisi na tin blepw 4-5 fores ton xrono!!!


HULKMANIA WILL LIVE 4EVER :liftheavy: :liftheavy: :bodybuilder2: :rocking: :rocking: :rocking: :rocking: :rocking: :rocking: :hantel: :shoot:

Steve KinG STyLe
13-10-08, 15:01
loipon mages eimai o tixeroteros i kopela ta spaei eimai kollitos tou steve tin lene katerina einai polu enta3i paidi kai panemorfi exw kai tin efxaristisi na tin blepw 4-5 fores ton xrono!!!


HULKMANIA WILL LIVE 4EVER :liftheavy: :liftheavy: :bodybuilder2: :rocking: :rocking: :rocking: :rocking: :rocking: :rocking: :hantel: :shoot:

Ρε κ***παιδι γραψε ελληνικα!!! :spank: ΑΔερφη μου ειναι αν δεν τα σπαει αυτη τοτε ποιος??Και ειναι τιμη σου που στην γνωρισα :lol: :lol: :lol: :P :P

:eleph: Θα τα ξανα πουμε Heman!!!

tezaman
13-10-08, 15:11
χαχαχα τι λέει ο τρελός! :rocking: :shock:

RUHL
13-10-08, 15:53
αν δεν κανω λαθος 1,69
φτου τζίφος γράψε άκυρο για την παραπάνω προσφορα αν ήταν 170 κάτι γινόταν :lol: :lol:
Steve τι κάνει σπουδάζει?



:P και που? :green:


Φανταστείτε στον κολλητό του την δείχνει 5 φορες τον χρόνο στους άλλους axxaxaax πόσες φορες άραγε ............. πρόσεχε να μην στην φάνε axxaxa :rabbit:


και ναι οντως εχει γινει πολυ καλυτερη τωρα
Τι εννοείς? μήπως έχει πάρει καλο όγκο σε κάποια σημεία? axxaxaxaxaxa

Είναι bbing κουβέντα μην παρεξηγηθούμε λέμε τώρα χάχα :rolf:

TRIANTAFYLLOU
13-10-08, 16:09
είχες δίκιο τελικά για ότι έλεγες για την αδερφή σου και δεν ήσουν καθόλου υπερβολικός .
η κοπέλα απο τα πλάνα που είδα είναι πανέμορφη και γυμνασμένη όμορφα
με λίγα λόγια είναι ο ορισμός της γυναίκας .
με αυτά που λές οτι ασχολείται και με την σωματική κατασταση που φαίνετε στις φοτο μπορώ να πω πως προσδιορίζει και τον δυναμισμό του χαρακτήρα της γιατί ουτε τυχαίο είναι, ούτε και συνηθισμένο για γυναίκα , αλλά έχει και τον σωματότυπο που την βοηθάει μπράβο στην κοπέλα και μακάρι να συνεχίσει οσο της επιτρέπουν οι υποχρεώσεις να έχει την γυμναστική στη ζωή της .

άνετα το σώμα της κάνει και για φίτνες για το απλό φίτνες για να μην χάσει καθόλου απο την θυληκότητα της αυτό βέβαια προυποθέτει να της αρέσει και μακάρι να την βοηθήσουμε αν χρειαστεί όσο μπορούμε σ αυτό τον τομέα .

να προσέχει την διατροφή της για να παρέχει στον οργανισμό της αυτά που χρειάζετε γιατί έχει αυξημένες απαιτήσεις με τις δραστηριότητες που κάνει απλα να είναι ποιοτική .

και πάλι μπράβο γιατί το αξίζει και έδωσε και μια όμορφη νότα στο φόρουμ. :affraid: :affraid: :clap: :clap: :clap:

KATERINI 144
13-10-08, 16:23
συμφωνώ με τους προηγούμενους 8)

Steve KinG STyLe
13-10-08, 18:09
είχες δίκιο τελικά για ότι έλεγες για την αδερφή σου και δεν ήσουν καθόλου υπερβολικός .
η κοπέλα απο τα πλάνα που είδα είναι πανέμορφη και γυμνασμένη όμορφα
με λίγα λόγια είναι ο ορισμός της γυναίκας .
με αυτά που λές οτι ασχολείται και με την σωματική κατασταση που φαίνετε στις φοτο μπορώ να πω πως προσδιορίζει και τον δυναμισμό του χαρακτήρα της γιατί ουτε τυχαίο είναι, ούτε και συνηθισμένο για γυναίκα , αλλά έχει και τον σωματότυπο που την βοηθάει μπράβο στην κοπέλα και μακάρι να συνεχίσει οσο της επιτρέπουν οι υποχρεώσεις να έχει την γυμναστική στη ζωή της .

άνετα το σώμα της κάνει και για φίτνες για το απλό φίτνες για να μην χάσει καθόλου απο την θυληκότητα της αυτό βέβαια προυποθέτει να της αρέσει και μακάρι να την βοηθήσουμε αν χρειαστεί όσο μπορούμε σ αυτό τον τομέα .

να προσέχει την διατροφή της για να παρέχει στον οργανισμό της αυτά που χρειάζετε γιατί έχει αυξημένες απαιτήσεις με τις δραστηριότητες που κάνει απλα να είναι ποιοτική .

και πάλι μπράβο γιατί το αξίζει και έδωσε και μια όμορφη νότα στο φόρουμ. :affraid: :affraid: :clap: :clap: :clap:


Ηλια παλι εγραψες με την απαντηση σου!!!Μολις πω τις απαντησεις σας θα χαρει παρα πολυ :joker: :clap:
Αλεξ τελικα 1,71 ειναι!!!!Ναι σπουδαζει...οι υπολοιπες πληροφοριες μολις παραλαβω μια on whey 100% :rolf: :rolf: (πλακα κανω)

Την επεισα μολις βρεθουμε να την βγαλω με κανονικες ποζες!!! :bblifthard:

tezaman
13-10-08, 20:13
steven έχω ακόμα μισή On 100% whey με γεύση βανίλια από την δική μου συμβιβάζεσαι;; :roll: :roll: :roll:

TRIANTAFYLLOU
13-10-08, 20:52
αν κατάλαβες δημιούργησες μια αναστάτωση στο φόρουμ δικαιολογημένα και ευχάριστη θα έλεγα γιατί εκτός απο γυμνασμένη είναι και μια κουκλίτσα και ας μην φαίνετε προσωπο στις φοτο.

όσο για τα λόγια που είπα δεν είναι καθόλου υπερβολή και μπορώ να στηρίξω και να αποδείξω καθε λέξη απο αυτά που είπα αλλιώς δεν θα τα έλεγα καθόλου αν ήταν κατι αρνητικό μπορεί να μην μιλούσα καθόλου αλλά τωρα δεν γίνετε γιατι είναι και αλήθεια.

μακάρι να έχει τέτοια επιτυχία σε ότι και να κάνει στην ζωή της όπως και στον αθλητισμό ,γιατί τα άτομα που προσπαθούν πρέπει να ανταμείβονται.
:awesome: :bowdown:

Μπάκας
13-10-08, 21:27
Steve έκανες ζημιά στα περισσότερα μέλη του forum με τις φώτος της αδερφής σου! Βλέπεις σε ένα ανδροκρατούμενο forum τέτοιες φώτος προκαλούν τις αισθήσεις! Αν και εκπλήσσομαι από την άνεση σου, συγχαρητήρια πάντως, πολύ καλό σώμα! Έυγε στον μπαμπά & στην μαμά!

tezaman
13-10-08, 22:05
Keep in mind that you wonʼt grow, regardless of how much protein you consume if you are slacking in the gym or training like a wuss 8)

RUHL
15-10-08, 18:31
Kανε καμια φωτο up date "επιτελους" :lol: και ισως βρω λιγο χρονο απο το προγραμμα μου για να σχολιασο το τοπικ σου 8)

slaine
15-10-08, 21:39
μήπως να ανεβάσω κι εγώ φωτό της αδελφής μου? όχι τίποτ'άλλο να σας δώσω λίγη ενέργεια στισ... προπονήσεις!!! :geek:

KATERINI 144
15-10-08, 21:43
για δωσε 8)

slaine
15-10-08, 21:48
άμα δώσει το οκ θα βάλω... μερικές έχω και στο σάιτ μου....

tezaman
15-10-08, 21:49
για δωσε 8)
8) :bowdown: 8)

napstor
15-10-08, 22:04
για δωσε 8)
8) :bowdown: 8)καλα λεει.βαλε.τωρα που μας αναστατωσες δεν μπορεις να το παρεις πισω :P

slaine
15-10-08, 22:09
δεν εχω σ'αυτόν τον υπολογιστή. μπείτε στη σελίδα μου, περιμένετε να φορτώσει το slide show και κάπου εκεί θα δέιτε μία ξανθιά με μπλε μάτια... :green:

napstor
15-10-08, 22:16
δεν τη βλεπω :P

slaine
15-10-08, 22:21
εκει ειναι 8)

napstor
15-10-08, 22:23
οκ 8)

tezaman
15-10-08, 22:27
πάω και εγώ να δώ 8)

thegravijia
16-10-08, 00:11
εγω αμα ειχα την αδερφη σου απο κοντα ενα θα της ελεγα...
http://www.youtube.com/watch?v=R5iZPTQ9hoU :thumbsup:

slaine
16-10-08, 00:32
:rolf: :rolf: :rolf:

ioannis1
16-10-08, 10:43
εχω και εγω κατι φωτο απο μια αδελφη.... :green: να βαλω; :rolf: :rolf: :rolf:

philipposmich
16-10-08, 10:56
Νοσοκομα...;

ioannis1
16-10-08, 11:05
:green: :green: :rolf: :rolf: καλοοοο....

tezaman
16-10-08, 11:21
Νοσοκομα...;

:nana: :nana: :nana: :nana:

philipposmich
16-10-08, 12:28
Χωρις παρεξηγηση παντα...

Steve KinG STyLe
16-10-08, 13:31
http://www.youtube.com/watch?v=R5iZPTQ9hoU :thumbsup:




XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA :rolf: :rolf:

Muscleboss
16-10-08, 15:18
προτείνω το steve για rank , "best sister member" :rolf: :rolf:

φίλε steve μη με παρεξηγήσεις. αμα θές το σβήνω :green:

ΜΒ

Steve KinG STyLe
16-10-08, 15:24
προτείνω το steve για rank , "best sister member" :rolf: :rolf:

φίλε steve μη με παρεξηγήσεις. αμα θές το σβήνω :green:

ΜΒ

XAXAXA καλο :rolf: :rolf: :rolf:


Υ.Γ μονο μην μου βαλεις τετοιο πραμα και γινω και ριζιλι :green:

slaine
16-10-08, 15:25
:rolf: :rolf: :rolf:

isis
16-10-08, 15:26
slaine και steve είμαι ερωτευμένος με τις αδερφές σας , που θα βρω και εγώ μία τέτοια! αχ αχ!!! :geek: :geek: :rolf: :rolf: :rolf: :wave: :wave:

slaine
16-10-08, 15:36
είσαι μακρυά μαν, τι να σου κάνω... μπεσ στο προφίλ μου και διάλεξε, τόσες έχω.... :P

isis
16-10-08, 15:42
είσαι μακρυά μαν, τι να σου κάνω... μπεσ στο προφίλ μου και διάλεξε, τόσες έχω.... :P

χεχε!!! :D :rolf: :P :wave: :rolf: :P

RUHL
16-10-08, 15:55
είσαι μακρυά μαν, τι να σου κάνω... μπεσ στο προφίλ μου και διάλεξε, τόσες έχω.... :P

Ποσα κιλα ειπαμε οτι εισαι bruce? :rolf: :rolf:

isis pare
http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=viewImage&friendID=129178548&albumID=0&imageID=11167371
:green: :lol: :chinese:

slaine
16-10-08, 16:06
άσε μαν έχω γίνει σαν λουκουμάς... και τώρα είμαι άρρωστος 3 μέρες σερί με πυρετό που δεν πέφτει κάτω από 38 και νιώθω και σαν ζελέ... :1laugh:

TRIANTAFYLLOU
16-10-08, 17:27
τα παιδια που έχουν τόσο όμορφες αδερφές πρέπει να έχουν ιδιαίτερη μεταχείρηση και προσοχή αν και βλέπω την έχουν απο τα μέλη του φόρουμ .
όσο για το γεγονός που λέει κάποιος πώς μπορούν και βάζουν φοτο της αδερφής τους πιστεύω το κάνουν γιατί ξέρουν πως υπάρχει σοβαρότητα και αληλοεκτήμιση στο φόρουμ και δεν θα γραφτούν αρνητικά η άσχημα σχόλια γι αυτό και εγώ είχα βάλει παλιότερα κατι κορίτσια απο την χρυσούπολη απο το γυμναστήριο αν ήξερα οτι θα τα σχολίαζαν αρνητικά η χυδαία ενοείτε οτι δεν θα το έκανα .

σλαιν όταν έχεις πυρετό έτσι αισθάνεσε με το που υποχωρούν τα συμπτώματα αμέσως ανακτας δυνάμεις μόνο πίνε πολλά υγρά και φυσικούς χυμούς για να δυναμώσεις . και πάντα όταν αρωσταίνετε να προσπαθείτε να σκεφτεστε θετικά, δηλαδή κάθε φορά ο οργανισμός παλεύει και κάνει αντισώματα οπότε γίνετε πιό δυνατός. :bodybuilder2:

slaine
16-10-08, 19:16
τα παιδια που έχουν τόσο όμορφες αδερφές πρέπει να έχουν ιδιαίτερη μεταχείρηση και προσοχή αν και βλέπω την έχουν απο τα μέλη του φόρουμ .
όσο για το γεγονός που λέει κάποιος πώς μπορούν και βάζουν φοτο της αδερφής τους πιστεύω το κάνουν γιατί ξέρουν πως υπάρχει σοβαρότητα και αληλοεκτήμιση στο φόρουμ και δεν θα γραφτούν αρνητικά η άσχημα σχόλια γι αυτό και εγώ είχα βάλει παλιότερα κατι κορίτσια απο την χρυσούπολη απο το γυμναστήριο αν ήξερα οτι θα τα σχολίαζαν αρνητικά η χυδαία ενοείτε οτι δεν θα το έκανα .

σλαιν όταν έχεις πυρετό έτσι αισθάνεσε με το που υποχωρούν τα συμπτώματα αμέσως ανακτας δυνάμεις μόνο πίνε πολλά υγρά και φυσικούς χυμούς για να δυναμώσεις . και πάντα όταν αρωσταίνετε να προσπαθείτε να σκεφτεστε θετικά, δηλαδή κάθε φορά ο οργανισμός παλεύει και κάνει αντισώματα οπότε γίνετε πιό δυνατός. :bodybuilder2:

:awesome:

miaou13
20-12-08, 19:39
αυτο το σωμα θελω και εγω!τι προγραμμα ακολουθησε για να φτιαξει το σωμα της???ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩΩΩΩΩΩΩ! :unsure: