PDA

Επιστροφή στο Forum : Ζαλάδες και πονοκέφαλοι



hoffman
17-07-13, 14:53
3 μέρες που παίρνω την πολυβιταμινη optimen και σήμερα στην δουλειά όπως κάθε φορά πίνω το πράσινο τσάι μου (linea) βάζω όμως 2 φακελάκια, όπως έπινα το τσάι μου σκάει μια ζαλάδα τρελή και μου έχει αφήσει τώρα πονοκεφάλους και ένα αίσθημα σαν να είμαι μαστουρωμενος, και τώρα που γυρνάω από την δουλειά θέλω να πάω γυμναστήριο όπως κάνω κάθε μέρα, και φοβάμαι άμα πάρω και το νιτρικο και πάω μην με πιάσει τίποτα εκεί μέσα, να φταίνε η πολυβιταμινες;Η το τσάι;

morbit_killer
17-07-13, 18:10
[QUOTE=hoffman;732104]3 μέρες που παίρνω την πολυβιταμινη optimen και σήμερα στην δουλειά όπως κάθε φορά πίνω το πράσινο τσάι μου (linea) βάζω όμως 2 φακελάκια, όπως έπινα το τσάι μου σκάει μια ζαλάδα τρελή και μου έχει αφήσει τώρα πονοκεφάλους και ένα αίσθημα σαν να είμαι μαστουρωμενος, και τώρα που γυρνάω από την δουλειά θέλω να πάω γυμναστήριο όπως κάνω κάθε μέρα, και φοβάμαι άμα πάρω και το νιτρικο και πάω μην με πιάσει τίποτα εκεί μέσα, να φταίνε η πολυβιταμινες;Η το τσάι;[/QUOTE

πιθανόν να φταίει η υψηλή συγκέντρωση στην ομάδα Β , σε συνδιασμό με το τσάϊ που είναι και αυτό διεγερτικό , δημιουργείται feedback συνέχισε να παίρνεις την πολυβιταμίνη , αλλά όχι ταυτόχρονα με το τσάι .

hoffman
17-07-13, 18:39
Οκ θα δοκιμάσω από αύριο πάλι στην δουλειά, αλλά έπινα και 3 καφέδες την ημέρα σκετους και δεν με έπιανε τίποτα και με έπιασε με το τσάι; Εκεί κολλάω εγώ

Mikekan
17-07-13, 23:04
Μου φαίνεται πολύ χλωμό να φταίει κάτι από αυτά που παίρνεις.

Giannistzn
17-07-13, 23:36
Τις optimen πως τις παιρνεις? Και τις 3 μαζι? Αν ναι, σπασε τις σε 1πρωι-1μεσημερι-1βραδυ. Ειχα το ιδιο θεμα μεχρι που τις αραιωσα (οπως πρεπει)

hoffman
18-07-13, 06:30
Τις optimen πως τις παιρνεις? Και τις 3 μαζι? Αν ναι, σπασε τις σε 1πρωι-1μεσημερι-1βραδυ. Ειχα το ιδιο θεμα μεχρι που τις αραιωσα (οπως πρεπει)

Παίρνω μια το πρωί στο πρώτο γεύμα στης 6 και μετά μια στο 3 γεύμα στης 12, και μια το βράδυ στης 9, αλλά μου έκανε εντύπωση γιατί όταν ήπια το τσάι με έπιασε, παρόλα αυτά πήγα και γυμναστήριο δεν μπορούσα να μην πάω και ένιωθα λες και είχα πίεση και χαλαρωσα αφού πήγα γυμναστήριο και ξεδωσα έτσι με άφησε

hoffman
22-07-13, 06:58
Λοιπόν παιδιά τελικά φταίει η πολυβιταμινη ίσως δεν κάνει για εμένα, από τότε που την άρχισα άρχισαν όλα ζαλάδες και τάσεις για εμετό σαν κρίση πανικού, αυτό γινόταν όταν της έπαιρνα, της έχω σταματήσει 2 μέρες τώρα και δεν ξανάένιωσα κάτι τέτοιο