PDA

Επιστροφή στο Forum : INBA World Cup 2013 (2 Nov - Hollywood,USA)



Polyneikos
25-07-13, 17:01
Στις 2 Νοεμβρίου , στο Hollywood στην πολιτεία της Καλιφόρνια θα πραγματοποιηθεί το Παγκόσμιο Κύπελλο της ΙΝΒΑ, ανοικτό και για τους ερασιτεχνες και για τυος επαγγελματιες της Ομοσπονδίας.

Θα εχει τις παρακάτω κατηγορίες :

Bodybuilding
Mixed Pairs
Physically Challenged
Ms. Fitness
Mr & Ms Physique
Ms. Figure
Classic Figure
Bikini Divas
Fitness Model
Kids and Teen Fitness


Από την ενημέρωση που έχω , θα υπάρξει αποστολή από αθλητές που συμμετείχαν στο πρόσφατο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα της Ζακύνθου..

Η αφίσα του αγώνα

70799

sTeLaKoS
01-11-13, 10:06
3 ημέρες πριν από τον πρώτο αγώνα (αφίσα παρακάτω) σε ΠΟΛΥ καλή κατάσταση, πρόβα τζενεράλε για το ΙΝΒΑ Νatural Olympia 2013 (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?27422-%CE%99%CE%9D%CE%92%CE%91-%CE%9Datural-Olympia-2013-(8-10-Nov-San-Diego-USA)) που είναι το επόμενο ΠΣΚ 8-10 Νοεμβρίου.
Μακάρι να πάνε όλα καλά, καλή τύχη στην Ελληνική αποστολή :thumbup:



74052

74053

Polyneikos
01-11-13, 16:28
Καλή επιτυχία στην Νίκη,που όντως δείχνει να έχει πιάσει φόρμα.Ενα μερίδιο ανηκει και στον Σταύρο Παπαδόπουλο,τον προπονητή της :thumbup:
Γνωρίζουμε ποιοι αλλοι εχουν παει με την αποστολή;

Χρήστος Τριανταφύλλου
01-11-13, 17:54
Καλα μιλαμε τρομερη η Νικη:shock: Καλη επιτυχια ,που σιγουρα θα εχει.

Metalhead|T|
01-11-13, 20:08
τρομερη φόρμα :shock::shock: :clap::clap::clap:

sTeLaKoS
03-11-13, 11:52
Καλή επιτυχία στην Νίκη,που όντως δείχνει να έχει πιάσει φόρμα.Ενα μερίδιο ανηκει και στον Σταύρο Παπαδόπουλο,τον προπονητή της :thumbup:
Γνωρίζουμε ποιοι αλλοι εχουν παει με την αποστολή;

Γι αυτό τον αγώνα κανείς, ήτανε η μοναδική Ελληνίδα που έπαιξε. Ο Πολύβιος θα πάει τις επόμενες μέρες ενόψει του Olympia.


2 χρυσά για τη Νίκη Ζαμάγια, physique & physique open :clap::clap:


74107

74108

goldenera
03-11-13, 12:23
Μπράβο στη Νίκη, φοβερή παρουσία συνοδευόμενη από πρωτιές. Πολλά συγχαρητήρια, που έχει ακολουθήσει το όνειρο της και τα καταφέρνει θαυμάσια:clap::clap::clap:

vaggan
03-11-13, 14:31
αυτα ειναι να συναγωνιζεσαι κορυφαιους αθλητες του ειδους και να νικας μπραβο νικη!!!:clap::clap::clap::bowdown:

mixalispower
03-11-13, 16:06
Πολλά συγχαρητήρια στη Νίκη, μας κάνει όλους υπερήφανους!!:clap:

Polyneikos
04-11-13, 13:43
Συγχαρητήρια στην Νίκη, ο στόχος του να πιάσει μια καλή φόρμα επετεύχθη,βαζω καποιες φωτογραφίες που πετυχα από κάποια comparisons


74136


74137

74138

74139


74140

Polyneikos
04-11-13, 13:45
74141


74142


74143

marvin
15-11-13, 03:38
Καλή επιτυχία στην Νίκη,που όντως δείχνει να έχει πιάσει φόρμα.Ενα μερίδιο ανηκει και στον Σταύρο Παπαδόπουλο,τον προπονητή της :thumbup:
Γνωρίζουμε ποιοι αλλοι εχουν παει με την αποστολή;


Σε ευχαριστω πολυ Κωστα για τα καλα σου λογια αλλα και που το ανεφερεις,ο Σταυρος Παπαδοπουλος ειναι η αιτια να με δω οπως δεν ειχα φανταστει ποτε!!Νομιζω πως η δουλεια του πανω μου ειναι απιστευτη!!!:welcome:


sTeLaKoS
3 ημέρες πριν από τον πρώτο αγώνα (αφίσα παρακάτω) σε ΠΟΛΥ καλή κατάσταση, πρόβα τζενεράλε για το ΙΝΒΑ Νatural Olympia 2013 που είναι το επόμενο ΠΣΚ 8-10 Νοεμβρίου.
Μακάρι να πάνε όλα καλά, καλή τύχη στην Ελληνική αποστολή


Στελιο δεν εχω λογια σε ευχαριστω για αλλη μια φορα!!!:turtle:



ΧΡΗΣΤΟΣ1961
Καλα μιλαμε τρομερη η Νικη Καλη επιτυχια ,που σιγουρα θα εχει.

Σε ευχαριστω πολυ Χρηστο,παντα χρησιμη η θετικη ενεργεια και εσυ διαθετεις αρκετη,παντα με τον καλο λογο για το προσωπο μου,το εκτιμω ιδιαιτερα!!!:welcome:


Metalhead|T|
τρομερη φόρμα


Σε ευχαριστω πολυ,να σαι καλα!!!:)


goldenera
Μπράβο στη Νίκη, φοβερή παρουσία συνοδευόμενη από πρωτιές. Πολλά συγχαρητήρια, που έχει ακολουθήσει το όνειρο της και τα καταφέρνει θαυμάσια

Γιαννη σε ευχαριστω για αλλη μια φορα.Προσπαθησαμε για το καλυτερο..ειχα την καλυτερη προετοιμασια απο τον Σταυρο..χρειαζοταν λιγο θαρρος και εμπειρια που ευχομαι να την αποκτησω με τον καιρο!!!:thumbup:


vaggan
αυτα ειναι να συναγωνιζεσαι κορυφαιους αθλητες του ειδους και να νικας μπραβο νικη!!!

Σε ευχαριστω πολυ Βαγγελη,να σαι καλα!!!:)


mixalispower
Πολλά συγχαρητήρια στη Νίκη, μας κάνει όλους υπερήφανους!!

Τιμη μου να το διαβαζω!!!Σε ευχαριστω πολυ!!:welcome:

Fataoulas
15-11-13, 14:35
Και μονο που στεκεσαι στη σκηνη με τη γαλανολευκη, ανεξαρτητως θεσεως, μας κανεις ολους περηφανους Νικη.
Ποσο μαλλον οταν εισαι πανω στη σκηνη παγκοσμιου event εκπροσποντας ολους εμας.

Σε ευχαριστουμε, να εισαι παντα καλα και να μας χαριζεις διακρισεις

:clap::clap::clap::clap:

charchar
15-11-13, 15:38
Όσα μπράβο κι αν σου πούμε Νίκη εσύ μόνο ξέρεις τι τράβηξες για να φτάσεις στην κορυφή! Από καρδιάς πάντα τέτοια, πάντα να πατάς κορυφές! Οι προσπάθειες και οι κόποι σου πάντα να σε ανταμείβουν με τα καλύτερα. Και πάλι συγχαρητήρια!

marvin
15-11-13, 21:58
Και μονο που στεκεσαι στη σκηνη με τη γαλανολευκη, ανεξαρτητως θεσεως, μας κανεις ολους περηφανους Νικη.
Ποσο μαλλον οταν εισαι πανω στη σκηνη παγκοσμιου event εκπροσποντας ολους εμας.

Σε ευχαριστουμε, να εισαι παντα καλα και να μας χαριζεις διακρισεις

:clap::clap::clap::clap:

Σε ευχαριστω πολυ Fataoulas με τιμουν ιδιαιτερα τα λογια που ακουω!Εζησα πολυ ομορφες και εντονες στιγμες που δεν θα αλλαζα με τιποτα!Ευχομαι ο θεος να μου χαριζει υγεια και να μπορω να δουλευω το ιδιο σκληρα οπως αυτο το διαστημα της προετοιμασιας μου ωστε να μπορω να ζω παρομοιες στιγμες!!:welcome:


charchar
Όσα μπράβο κι αν σου πούμε Νίκη εσύ μόνο ξέρεις τι τράβηξες για να φτάσεις στην κορυφή! Από καρδιάς πάντα τέτοια, πάντα να πατάς κορυφές! Οι προσπάθειες και οι κόποι σου πάντα να σε ανταμείβουν με τα καλύτερα. Και πάλι συγχαρητήρια!

Charchar σε ευχαριστω πολυ.Λιγο καιρο πριν ημουν απολυτα αρνητικη οσον αφορα τους αγωνες,οχι γιατι φοβομουν την δουλεια αλλα γιατι δεν ηθελα να πιστεψω οτι ισως μπορουσα να κανω κατι παραπανω.Βρεθηκαν στην πορεια μου ατομα που με στηριξαν και με βοηθησαν να δω αλλιως τα πραγματα.Πλεον το βλεπω σαν προκληση αναμεσα σε εμενα και τον ευατο μου να αποδεικνυω οτι μπορω να βγαζω μια προετοιμασια αρκετα δυσκολη θα ελεγα. Αν αναλογιστεις οτι δεν ειναι το μονο που υπαρχει σαν ενασχοληση στη ζωη μου,καθως εχω την δουλεια μου και την οικογενεια μου σαν βασικη μου προτεραιοτητα.
Η κυρια δυσκολια ηταν η ελειψη εμπειριας σε διαφορους τομεις που επρεπε να φερω εις περας για να λαβω μερος σε μια τετοια διοργανωση .Ομως με την σωστη καθοδηγηση απο τον πολυ εμπειρο προπονητη μου Σταυρο Παπαδοπουλο αλλα και την βοηθεια αλλων ανθρωπων ολα λειτουργησαν με τον καλυτερο τροπο!Ειλικρινα παρολες τις δυσκολιες που περασα και ηταν πολλες δεν μετανιωνω ουτε μια στιγμη για οτι εζησα!:welcome: