PDA

Επιστροφή στο Forum : INBA Νatural Olympia 2013 (8-10 Nov, San Diego, USA)



Polyneikos
25-07-13, 17:07
Στις 8 εως 10 Νοεμβρίου, στο San Diego της Καλιφόρνια θα πραγματοποιηθεί το 16ο Νatural Olympia της ΙΝΒΑ.
Για αυτό τον αγώνα θα πρέπει να εχουν πάρει πρόσκληση οι αθλητές και πιθανόν να παίξει ρόλο η συμμετοχή τους και στο INBA World Cup (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?27421-INBA-World-Cup-2013-(2-Nov-Hollywood-USA)) που πραγματοποιείται την προηγούμενη εβδομάδα στο Ηοllywood.
Εφόσον θα υπάρχει συμμετοχή Ελλήνων αθλητών, αναμένουμε να δούμε αν καποιος δοκιμάσει και εδώ την τύχη του.

70800

sTeLaKoS
27-10-13, 11:38
Στον ερασιτεχνικό αγώνα θα πάρουνε μέρος δύο Έλληνες αθλητές μετά από πρόκριση που τους δόθηκε στο παγκόσμιο πρωτάθλημα ΙΝΒΑ (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?18118-INBA-Παγκόσμιο-Πρωταθλημα-6.7.2013-(Ζάκυνθος)) το καλοκαίρι στη Ζάκυνθο.



Η Ζαμάγια Νίκη (Marvin (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?10876-Δειλα-εγω!!))

73936


και ο Πολύβιος Δελιγιάννης

73937



Να τους ευχηθούμε καλή επιτυχία :thumbup:

vaggan
27-10-13, 12:28
καλη επιτυχια ευχομαι στην φιλη νικη αλλα και στο παλικαρι που θα εκπροσωπησουν την ελλαδα στο εξωτερικο:thumbup::thumbup:

grtech
08-11-13, 12:38
Κάθε επιτυχία στην Νίκη στον αγώνα της με την ευχή να την δούμε άλλη μια φορά νικήτρια και γαλανολευκοφορούσα. :clap:

sTeLaKoS
09-11-13, 18:27
2η θέση στη κατηγορία Women Physique Masters για τη Νίκη Ζαμάγια :clap::clap:
Θα συμμετάσχει και σε δεύτερη κατηγορία η οποία θα ανέβει στη σκηνή τις επόμενες ώρες, και εις ανώτερα :thumbup:



74430

74431

74432

74433

74434

74435

74436

goldenera
09-11-13, 20:22
Μπράβο για ακόμα μια φορά στη Νίκη, που σήκωσε ψηλά τη γαλανόλευκη:clap::clap:

sTeLaKoS
10-11-13, 13:40
2η θέση στη κατηγορία Women Physique Masters και 3η θεση Physicque Open στο Natural Olympia για τη Νίκη! :clap::clap:
4 τα συνολικά μετάλλια που φέρνει στις αποσκευές της από την Αμερική! :bowdown::bowdown:


74463

74464


Ελπίζω τις επόμενες ημέρες να βρεθεί υλικό από τις συγκρίσεις.

grtech
10-11-13, 14:44
Πολλά συγχαρητήρια στη Νίκη όπου οι αγώνες της τελεσφόρησαν με πρωτιές και μετάλλια. :clap:

sTeLaKoS
11-11-13, 00:58
O Πολύβιος Δελιγιάννης κατάφερε τη 4η θέση στην κατηγορία Οpen Μen Μedium :clap::clap:
Μπράβο και στα δυο παιδιά για τις διακρίσεις που έφεραν στη χώρα μας!

74477

grtech
11-11-13, 15:11
+1 Φίλε Στέλιο. Με την ευχή την επόμενη φορά να έχουμε καλύτερες επιδόσεις και περισσότερες συμμετοχές απο την Ελληνική αποστολή.

TRIANTAFYLLOU
12-11-13, 04:32
μπράβο και στούς 2 αθλητές μας που εκπροσώπησαν επάξια και σ αυτο το θεσμό την χώρα μας , άλλωστε όλοι μας το πιστέψαμε και το λέγαμε εδω στο φόρουμ ότι η Νίκη το είχε και αν το έπαιρνε απόφαση θα δικαιωνόταν :clap::clap:

Miss Fit
12-11-13, 10:06
Μπραβο και στα 2 παιδια για την συμμετοχη και τις νικες τους!!!

Μαρβινακι ολοι πιστευαμε οτι μπορεις να τα καταφερεις εδω και καιρο....εισαι αστερι και πηγη εμπνευσης!!!!:love::love:

(πο ποοοο ποσα κρασακια πρεπει να βαλειςςςςςς...τουλαχιστον 4!!!!!:green:)

Andreas C.
12-11-13, 12:34
Ένα μεγάλο μπράβο στους αθλητές μας για τις διακρίσεις τους :clap::clap::clap::clap:

marvin
15-11-13, 03:23
Καλησπερα!!!!Στελιο θα ηθελα να σε ευχαριστησω πολυ για τις φωτο οπως και για την στηριξη σου ολο αυτον τον καιρο πραγματικα εισαι σπανιο ατομο και χαιρομαι που σε γνωρισα!!!! :welcome:

Να πω οτι προκριση για τον συγκεκριμενο αγωνα ειχα απο την νικη μου στο παγκοσμιο που πραγματοποιηθηκε στην Ζακυνθο ενω το INBA World Cup στο Ηοllywood αποτελουσε προσκληση του Προεδρου της INBA-PNBA για ελληνικη συμμετοχη αλλα και προβαλε τζενεραλε για εμενα!!Επιτυχης θα ελεγα!:)

Ευχαριστω πολυ το φορουμ που στο παρελθον με φιλοξενησε και συνεχιζει να με φιλοξενει αφου μεσα σε αυτο γεννηθηκε η ''Marvin'' και φιλοξενει και την αρχη της πορειας της ..το λογκ της , και δεν το το ξεχνω! :)


goldenera
Μπράβο για ακόμα μια φορά στη Νίκη, που σήκωσε ψηλά τη γαλανόλευκη
09-11-13, 17:27sTeLaKoS

Γιαννη σε ευχαριστω πολυ,ενιωσα τεραστια τιμη που κουβαλουσα στις αποσκευες μου την σημαια της πατριδας μου και που αξιωθηκα να την κρατησω ψηλα!!!Οταν εισαι τοσο μακρια απο τον τοπο σου αυτο παιρνει βαθυτερη αξια!!!:welcome:


grtech
Πολλά συγχαρητήρια στη Νίκη όπου οι αγώνες της τελεσφόρησαν με πρωτιές και μετάλλια.

Σουηδε μου σε ευχαριστω πολυ,κοπιασα πολυ για αυτο το αποτελεσμα.Ηταν στοιχημα με τον εαυτο μου οτι μπορω να τα καταφερω και ο Θεος με αξιωσε να το ζησω!!:welcome:


vaggan
καλη επιτυχια ευχομαι στην φιλη νικη αλλα και στο παλικαρι που θα εκπροσωπησουν την ελλαδα στο εξωτερικο


Φιλε Βαγγελη σε ευχαριστουμε πολυ τοσο εγω οσο και ο Πολυβιος!Καθε μορφη στηριξης οταν προετοιμαζεσαι για καποιον αγωνα ειναι σημαντικη.Ειναι ωραιο να σε στηριζουν ανθρωποι που ξερεις και που γνωρισουν τις αρχες σου!!!!:welcome:


TRIANTAFYLLOU
μπράβο και στούς 2 αθλητές μας που εκπροσώπησαν επάξια και σ αυτο το θεσμό την χώρα μας , άλλωστε όλοι μας το πιστέψαμε και το λέγαμε εδω στο φόρουμ ότι η Νίκη το είχε και αν το έπαιρνε απόφαση θα δικαιωνόταν

Σας ευχαριστω πολυ για την πιστη στο ατομο μου κ.Τριανταφυλλου.Εχετε δικιο το ειχατε τονισει αρκετες φορες..ηταν θεμα θαρρους!!!:welcome:


Miss Fit
Μπραβο και στα 2 παιδια για την συμμετοχη και τις νικες τους!!!

Μαρβινακι ολοι πιστευαμε οτι μπορεις να τα καταφερεις εδω και καιρο....εισαι αστερι και πηγη εμπνευσης!!!!

(πο ποοοο ποσα κρασακια πρεπει να βαλειςςςςςς...τουλαχιστον 4!!!!!)

Φετονι μου σε ευχαριστω πολυ!!!Το ιδιο θεωρω και για σενα!!!Σε περιμενω διπλα μου ,αρκει να το πιστεψεις!!!
Τα κρασακια θα τα πιουμε να εισαι σιγουρη!!!Αρκει να μην μετραμε ....!!!:)
:welcome:


Andreas C.
Ένα μεγάλο μπράβο στους αθλητές μας για τις διακρίσεις τους

Αντρεα σε ευχαριστουμε παρα πολυ!!!:welcome: