PDA

Επιστροφή στο Forum : Total Protein (1800g)



isis
15-10-08, 20:21
Συνδυασμός τριών ειδών πρωτεΐνης για bulk αγορές : Micellar Casein , Egg White and Whey Isolate.

Active Ingredients (per serving):

1. Tapered Release Protein Blend: 46.9g
2. Glutamine Peptides: 4g
3. Flax Seed: 1.5g
4. Bromelain: 600mg

Ingredients: Tapered Release Protein Blend (Milk Protein Concentrate, Impact Whey

dReik0
15-10-08, 20:37
πολύ καλο για αληθινό ? ...

isis
15-10-08, 20:52
πολύ καλο για αληθινό ? ...

nope , it is true! Είναι η επόμενη που θα πάρω! :rolf: :rolf: :rolf: :nana: :nana:

KATERINI 144
15-10-08, 21:09
οκ παιδες αλλα μη τα λετε με τοση εμφαση, θα νομισουν οι πιτσιρικαδες του φορουμ πως θα πιασουν τη φορμα του Dexter με κατι τετοια σκευασματα :green:
προχθες εδωσα σε ενα φιλο ασχετο με το αθλημα ενα μισοαδειο κουτι whey (ναι αυτη που τη χονευεις μεσα σε 15 λεπτα), και οταν ξαναμηλησαμε μου ειπε πως πηρε μια μεζουρα το πρωι και δεν πηνασε ολη την επομενη μερα :affraid: :affraid:

:green:

isis
15-10-08, 21:14
I want quality muscle building food! :rocking: :lol: :D 8) :thumbup: :geek:

KATERINI 144
15-10-08, 21:16
οκ τοτε παω πασο :?


:rocking:

isis
15-10-08, 21:17
οκ τοτε παω πασο :?


:rocking:

+1 :clapping: :clap: :army2:

slaine
15-10-08, 21:26
οκ παιδες αλλα μη τα λετε με τοση εμφαση, θα νομισουν οι πιτσιρικαδες του φορουμ πως θα πιασουν τη φορμα του Dexter με κατι τετοια σκευασματα :green:
προχθες εδωσα σε ενα φιλο ασχετο με το αθλημα ενα μισοαδειο κουτι whey (ναι αυτη που τη χονευεις μεσα σε 15 λεπτα), και οταν ξαναμηλησαμε μου ειπε πως πηρε μια μεζουρα το πρωι και δεν πηνασε ολη την επομενη μερα :affraid: :affraid:

:green:

είχα δώσει καζείνη σε ένα φίλο και είπε (σοβαρά όμως!):
"γαμάτη!!! μετά από 20 λεπτά πεινούσα πάλι και μπορούσα να κάνς κανονικό γεύμα!!!" :eleph:

tezaman
15-10-08, 21:29
I want quality muscle building food! :rocking: :lol: :D 8) :thumbup: :geek:

Keep in mind that you wonʼt grow — regardless of how much protein you consume — if you are slacking in the gym or training like a wuss 8)

isis
15-10-08, 21:52
I want quality muscle building food! :rocking: :lol: :D 8) :thumbup: :geek:

Keep in mind that you wonʼt grow — regardless of how much protein you consume — if you are slacking in the gym or training like a wuss 8)

κάτι μου είπες τώρα , έλα παππού μου να σου δείξω τα αμπελοχώραφά σου! :D :lol:

tezaman
15-10-08, 21:55
χαχαχαχα +1 :green:

dReik0
16-10-08, 00:57
οκ παιδες αλλα μη τα λετε με τοση εμφαση, θα νομισουν οι πιτσιρικαδες του φορουμ πως θα πιασουν τη φορμα του Dexter με κατι τετοια σκευασματα :green:
προχθες εδωσα σε ενα φιλο ασχετο με το αθλημα ενα μισοαδειο κουτι whey (ναι αυτη που τη χονευεις μεσα σε 15 λεπτα), και οταν ξαναμηλησαμε μου ειπε πως πηρε μια μεζουρα το πρωι και δεν πηνασε ολη την επομενη μερα :affraid: :affraid:

:green:

axaxAXAXAXAXAXAXAX :rolf: :rolf:

SOLID
16-10-08, 10:17
Απ'οτι βλεπω σαν την isobolic ειναι περιπου της nutrabolics.Καλη πρεπει να ειναι τσιμπα την!!!!

isis
16-10-08, 12:01
Απ'οτι βλεπω σαν την isobolic ειναι περιπου της nutrabolics.Καλη πρεπει να ειναι τσιμπα την!!!!

δίκιο έχεις , μόνο που η isobolic είναι πανάκριβη!