PDA

Επιστροφή στο Forum : Amino Drive (PHD)



Tigeras
02-08-13, 22:09
Καλησπέρα!Υπάρχουν γνώμες για το συγκεκριμένο προιόν?Να τονίσω ότι δεν είναι για εμένα καθώς είμαι εντελώς αρχάριος.Ευχαριστώ!

7105071049

Tigeras
03-08-13, 15:05
4gr του BCAA ανά μερίδα
5.5g L-γλουταμίνη και ταυρίνη
Τυροσίνη, χολίνη και DMAE
Χωρίς διεγερτικά / χωρίς καφεΐνη
N-ακετυλο L-καρνιτίνη

To Amino Drive είναι ένα προιόν χωρίς διεγερτικά για της υποστήριξη της άσκησης, περιέχει BCAA, L-γλουταμίνη, τυροσίνη, DMAE, βιταμίνη Β6, ALC και χολίνη. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί πριν από την άσκηση ή κατά τη διάρκεια της ημέρας για να ενισχύσει την πρόσληψη αμινοξέων. Είναι σημαντικό οτι μπορεί να χρησιμοποιηθεί πριν από τις βραδυνές προπονήσεις, καθώς δεν περιέχει καφεΐνη ή άλλα διεγερτικά που μπορεί να διαταράξουν τον ύπνο.

Ιδανικό για
Αντοχή
Αθλητές που επιδιώκουν αύξηση της συγκέντρωσης.
Όλους τους αθλητές που πάσχουν από κόπωση και αναζητούν μια προώθηση.
Τους ανθρώπους που είναι ευαίσθητοι σε διεγερτικά προϊόντα.

(Δε μπόρεσα να το προσθέσω στο απο πάνω γιατί δε μου εμφάνιζε το "επεξεργασία")

valentinosael
22-02-14, 09:51
παιδια μου εδωσαν και το πηρα χθες σε αγωνα και ειδα την αντοχη μου να αυξανεται .Εχει καποιος περισσοτερες πληροφοριες γιαυτο το προιον η καποιος που καταλαβει λιγο περισσοτερο να δωσει καποια εναλακτικη λύση;

beefmeup
22-02-14, 11:16
το μονο που μπορει να βοηθησε σε αυτο που λες ειναι η τυροσινη που εχει μεσα..το DMAE ειναι σε πολυ μικρη δοση για να εκανε κατι συνδιαστικα.
παρε καφεινη/τυροσινη η κατι τετοιο..

sobral
22-02-14, 13:27
το προϊόν έχει 4γρ. bcaa, 3γρ. ταυρίνη & τυροσίνη οπότε λογικό να βοηθήσει. Θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί σαν pre-workout/game αλλά και intra. Αν θες κάτι χωρίς διεγερτικά, είναι μια αξιόπιστη λύση.