PDA

Επιστροφή στο Forum : Μετά απο αεροβική τι τρώμε?



yannis88
16-10-08, 19:26
Πάτε για μπαλίτσα με την παρέα σας βραδάκι,καθημερινή,λιώνετε στο τρέξιμο..Καλά μέχρι εδώ...Έχετε όμως ένα γεύμα ακόμα μετά τη μπάλα,δηλαδή το τελευταίο γεύμα της μέρας.Τρώμε εκείνη την ώρα υδατάνθρακα ή το κλασικο γιαουρτακι με το ταχίνι και τα καρύδια? :army1:

slaine
16-10-08, 19:49
και το ταχίνι τι είναι? δεν είναι υδατάνθρακας? εξαρτάται από το στόχο σου, τις ανάγκες του οργανισμού σου (πχ προπονήσεις) και το επίπεδο που είσαι. καλό είναι πάντως άσχετα με όλα τα παραπάνω να έχεις πάντα και πρωτείνη στο γεύμα σου. τους υδατάνθρακες είπαμε εξαρτάται...

thegravijia
16-10-08, 19:54
ρε sogoku χωσου στον υδατανθρακα ...
νομιζω μετα απο εντονη προπονηση χρειαζεται..
κ αν ειναι βραδυ τι να λεει αυτο εχει προηγηθει προπονηση... :box1:

yannis88
17-10-08, 00:00
Ναι δεν την πάλεψα χωρίς υδατάνθρακα.Χτύπησα μια μπανάνα αμέσως μετά την προπόνηση και τώρα 50 γρ μακαρόνια με το κοτοπουλάκι.Αντε να μίνω ξύπνιος τώρα για τα γιαούρτια...Forum ΤΙΜΕ!! :shifty:

yannis88
17-10-08, 00:07
Βtw Slaine είμαστε πατριωτάκια... :toast:
Είμαι φοιτητής Θεσσαλονίκη βέβαια τώρα.Σε ποιο γυμναστήριο κάνεις προπόνηση?

RUHL
17-10-08, 19:05
Μετά απο αεροβική τι τρώμε?
Φαγητο

slaine
17-10-08, 19:12
Μετά απο αεροβική τι τρώμε?
Φαγητο

:turtle:

slaine
17-10-08, 19:13
Βtw Slaine είμαστε πατριωτάκια... :toast:
Είμαι φοιτητής Θεσσαλονίκη βέβαια τώρα.Σε ποιο γυμναστήριο κάνεις προπόνηση?

ελά ρε πατρίδα! από που είσαι? ναύπλιο ή΄εδώ γύρω? έχω πάει σε όλα. το καλύτερο με διαφορά είναι το Champions Gym!!!! :bodybuilder2:

άμα κατέβεις πάμε για καμία προπόνηση. άσχετο έρχομαι θες σε λίγες μέρες να δω μερικές... εχμμ... φίλες...

yannis88
18-10-08, 17:46
Έχω ακούσει για το γυμναστήριο σου καλα λόγια,αν λέμε το ίδιο(στο 1ο-2ο στενό όπως ερχόμαστε απο το στρατόπεδο στο ύψος του συνοικισμου?)
Εγώ έχω επισκέψεις στο Summit για όποτε κατεβαίνω,αφου είναι δίπλα στο σπίτι μου.
Κατεβαίνω την επόμενη Παρασκευή για 28η 2-3 μέρες.Αμα ψήνεσαι και είσαι τελικά Ναύπλιο κανονίζουμε.

slaine
18-10-08, 18:09
ναι αυτό λέω. κατά πάσα πιθανότητα εκείνες τις μέρες θα είμαι θεσσαλονίκη! είναι 5 ευρώ η επίσκεψη αν δεν κάνω λάθος... :thumbdown: αλλα άμα πάμε μαζί δε θα πληρώσεις...

σάμιτ ρε φίλε μαλακία... άσε που είναι πανάκριβο! μόνο γκομενάκια έχει αλλά και πάλι εκεί που πάω εγώ έρχονται κάποιες κοπέλες από ένα γραφείο μοντέλων!!! :green:
καικάτι ρωσσίδες από ένα "καλό" μπαράκι...

yannis88
18-10-08, 18:26
Φιλαράκι δεν έχεις δει την Εύα... :shifty: :lol: Κατά τα άλλα όντως 1000 φορές σιδεράδικο...(σκέψου να έχεις 100 κιλά σε αρσεις θανάτου και αν πρέπει να ακουμπήσεις "μαλακά τη μπάρα στο πάτωμα...... :banghead: )

slaine
18-10-08, 18:37
σιγα τη γκόμενα... έλεος!!! τεσπα σταματάω εδώ γιατί θα ξεφύγει κι άλλο η ήδη μαμημένη κουβέντα...

NASSER
18-10-08, 20:39
Επομενως μετα την προπονηση τρωμε μια γκομενα που μπορει να ειναι και μοντελο :???:
Και τα πμ τι τα εχουμε βρε παιδια?

yannis88 μετα την προπονηση αφου φας το φρουτο και πιεις και μια πρωτεινη, μετα απο μια ωρα τρως κανονικο γευμα με Φιλετο κοτοπουλο ή αλλο κρεατικο΄ή ψαρι με την μεγιστη ποσοτητα υδατανθρακων.
Μια ωρα πριν τον υπνο μπορεις να εχεις τα γιαουρτια με τα καρυδια ή μια πρωτεινη με μια χουφτα καρυδια.

tezaman
18-10-08, 21:27
Μετά απο αεροβική τι τρώμε?
Φαγητο
:bowdown:

tezaman
18-10-08, 21:29
εκεί που πάω εγώ έρχονται κάποιες κοπέλες από ένα γραφείο μοντέλων!!! :green:
καικάτι ρωσσίδες από ένα "καλό" μπαράκι...

:affraid: :shock: :affraid: :shock: :affraid: :shock: :affraid: :shock: :affraid: :shock: :affraid: :shock: :banghead: :chinese:

tezaman
18-10-08, 21:31
Επομενως μετα την προπονηση τρωμε μια γκομενα που μπορει να ειναι και μοντελο :???:


:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

επίσης σε ημέρες cheat meal μπορούμε να φάμε και Ρωσίδα κολομπαρού! 8)