PDA

Επιστροφή στο Forum : Γουρουνια! Δολοφωνοι!



DeVito
17-10-08, 18:16
Ενταξη, καμια σχεση με τον τυτλο.. αλλα θελω να σας πω κατι.....

Τρωω σαν γουρουνι: συχνα γευματα, πλουσια σε θερμιδες, ενα τσουβαλι ασπραδια, μοσχαρια, κοτες, προπονηση, κτλ

...και δεν παιρνω κιλο πανω μου.. τι γινεται;

Steve KinG STyLe
17-10-08, 18:22
Ποσταρε αναλυτικα λιγο την διατροφη σου πλζ μποι :joker:

tezaman
17-10-08, 18:30
Ποσταρε αναλυτικα λιγο την διατροφη σου πλζ μποι :joker:

+1 στον stevie και βέβαια +1 στην αδερφούλα του 8)

DeVito
17-10-08, 18:33
Οκ, στο περιπου ομως γιατι δεν τρωω καθε μερα τα ιδια...

1. Ξυπναω τρωω 10 απραδια 2 φετες ψωμι 1 μπανανα

2. ΑΛΛ ΜΠΡΑΙΝ ΠΛΑΣ με 1% γαλα, 1 μπανανα

3. Μακαρονια κετσαπ

4. Πατατα βραστη με τονο, μπροκολο, 2 φετεσ ψωμι

5. 2.30 μια δοση Whey

6. 3.00 Προπονηση

7. Μετα την προπονηση μια δοση Whey

8. Μακαρονια κετσαπ

9. Πατατα βραστη με κοτοπουλο, 1 μπανανα, 1 ποτηρι γαλα, 2 φετες ψωμι

10. Βαζω κανα DVD και πεφτω για υπνο

-----------------------------------

το 4ο και το 9ο γευμα το αλλαζω, κοτοπουλο, μοσχαρι, τονος ή σολομος.

slaine
17-10-08, 18:34
Ποσταρε αναλυτικα λιγο την διατροφη σου πλζ μποι :joker:

+1 στον stevie και βέβαια +1 στην αδερφούλα του 8)

χαχαχαχαχ!!!! μόνο +1 ρε στην αδερφούλα? :P
όντως πόσταρε διατροφή. επίσης εκτός από τα βάρη κάνεις κάτι άλλο; πόσο καιρό προπονείσαι και τρώς "καλά" και πόσο χρονών είσαι?

DeVito
17-10-08, 18:43
25 χρονων ειμαι, δουλευω κανα 10ωρο την ημερα σερβιτορος, οποτε κινουμαι συνεχως..

Βασικα ειμαι νεος στο χωρο, ασχολουμαι 1+ μηνα με τα βαρη και ακολουθω αυτην τη διατροφη απο την πρωτη μερα που ξεκινησα

Edit: Βλεπω τη διαφορα πανω μου, αλλα δεν τη βλεπω στη ζυγαρια :P

RUHL
17-10-08, 18:57
[quote=Steve KinG STyLe]Ποσταρε αναλυτικα λιγο την διατροφη σου πλζ μποι :joker:

+1 στην αδερφούλα του 8)

+1 ρε στην αδερφούλα? :P
/quote]
+1 στην αδερφη αντε που ειναι οι φωτος?

Το τοπικ δεν εχει νοημα αν ηδη αυτος που το εφτιαξε θα ξερει πως αν δεν περνεις βαρος δεν τρως αρκετα αυτο μπορει να σημαινει να τρωει 2000 θεμιδες και να μην του φτανουν και θα πρεπει να ανεβει η μπορει να τρωει 4000 θερμιδς η 6000 και παλι να μην του φτανουν
Δεν περνεις βαρος= δεν τρως αρκετα

keep reading

και εσυ μικρε :smash: keep posting pics αδερφης

Steve KinG STyLe
17-10-08, 19:30
XOAOXA Αλεξ το παλευω οσο μπορω... :lol:


1. Ξυπναω τρωω 10 απραδια 2 φετες ψωμι 1 μπανανα
2. ΑΛΛ ΜΠΡΑΙΝ ΠΛΑΣ με 1% γαλα, 1 μπανανα
3. Μακαρονια κετσαπ
4. Πατατα βραστη με τονο, μπροκολο, 2 φετεσ ψωμι
5. 2.30 μια δοση Whey
6. 3.00 Προπονηση
7. Μετα την προπονηση μια δοση Whey
8. Μακαρονια κετσαπ
9. Πατατα βραστη με κοτοπουλο, 1 μπανανα, 1 ποτηρι γαλα, 2 φετες ψωμι

Γιατι τρως 2 πρωινα?Και τι κολλημα ειναι αυτο το μακαρονι κετσαπ? :P Και βαλε κρεας!!!

Π.χ πρωινο τα ασπραδια με βρωμη η μπραν,η καλυτερα ενα πιτακι βρωμης με αυτα τα αυγα και 100+γρ βρωμης και μελι και μπανανα γενικα οτι σ αρεσει...μετα "δεκατιανο" τα μακαρονια σου με καποια πρωτεινη(οχι σημπληρωματα) μετα το μεσημεριανο ρυζι η πατατα με κρεας και σαλατα η και λιγο ψωμι αν θες ενταξει δεν πειραζει,πριν την προπονηση εκτος απο τ πρωτεινη φαε και καμια μπανανα,μετα την προπονηση βαλε και απλους υδατ, στο 8ο σου γευμα μαζι με τα μακαρονια θα εβαζα και κρεας και σαλατα και τελος πριν τον υπνο το γαλα σου/γιαουρτι/κοτατζ με και το κοτοπουλο σου τις παταες και τις μπανανες πριν τον υπνο βγαλτα...γενικα ενα π.χ εφερα προσαρμοσετω αναλογα παντως οπως ειπε ο ΡΟΥΛ για να μην παιρνεις καθολου δεν τρως αρκετα...αλλα και παλι μην περιμενεις να παρεις 5κιλα το μηνα...

Και ασε τα DVD πριν το υπνο...κοιμοισου τουλαχιστον ενα 8ωρο γιατι χωρις τον υπνο πραγματικα δεν κανεις τιποτα!!!!

:bbbiceps:

slaine
17-10-08, 19:41
o steve καλα τα λέει. δεν παίρνεις αρκετή πρωτείνη. 8 ώρες ύπνο πρέπει να τις ρίχνεις αλλά και με λιγότερο θα έχεις αποτελέσματα, ας μην είμαστε υπερβολικοι στιβ...

Steve KinG STyLe
17-10-08, 20:03
o steve καλα τα λέει. δεν παίρνεις αρκετή πρωτείνη. 8 ώρες ύπνο πρέπει να τις ρίχνεις αλλά και με λιγότερο θα έχεις αποτελέσματα, ας μην είμαστε υπερβολικοι στιβ...

Σωστος σλαινε,αλλα για να ξεκουραστει πληρως ο οργανισμος θελει 8ωρες συμφωνα με τον Cris Aceto(για την ακριβεις 8θεωρει το κατωτερο προτινει 10 ωρες),αλλα ενταξει δεν ειπαμε οτι αν κοιμηθεις λιγοτερο θα παθεις κατι,οπως επισης προτινει οτι αν δεν μπορουμε να συμπληρωνουμε αρκετες ωρες υπνου να ριχνουμε εναν υπνο το μεσημερι εστω 20λεπτα κανει καλο :idea:

Ο Cris τα λεει οχι εγω :P

Φιλικα παντα!!!

slaine
17-10-08, 20:10
ναι ρε συμφωνώ απόλυτα μαζί σου... κατί ξέρει και ο "χριστάκης" άλλωστε.... :P
:toast:

Antonio
18-10-08, 11:52
Η διατροφή σου χωράει αρκετές διορθώσεις. Bέβαια είναι μικρό το διάστημα του 1 μήνα για να δείς διαφορές. Παντως δεν θα έλεγα οτι δεν τρώς αρκετά, έστω και με κάποιες λάθος επιλογές, και μου φαίνεται περίεργο το οτι δεν πέρνεις βάρος.

TRIANTAFYLLOU
18-10-08, 16:32
παιδιά στον μήνα επάνω δεν μπορούμε να βγάζουμε συμπεράσματα είναι λίγο το διάστημα ετσι όπως το έθεσε νόμιζα οτι γίνετε προσπάθεια για πολλούς μήνες χωρίς αποτέλεσμα όπως είπε και ο ρούλ πολλές φορές τρώμε αλλά δεν είναι αρκετο νομίζουμε ότι τρώμε .

επίσης υπάρχουν σωματότυποι που με διατροφή ρυζι και κοτόπουλο και ψάρια δεν βάζουν κιλά εγώ πχ αν δεν έτρωγα και ξηρούς καρπους σε καθημερηνή βάση κόκκινο κρέας απλούς υδατάνθρακές μέχρι και κρέμα γάλακτος δεν έβαζα γραμμάριο γι αυτό και λέω χρειάζετε χρόνος , πειραματισμός και γνώση για να έχουμε αποτέλεσμα αυτό που κάποιον θα τον ανεβάσει στα ύψη τα κιλά κάποιον μπορεί να μην τού κανει τίποτε.