PDA

Επιστροφή στο Forum : Σουζανα Αλεξέεβα (Souzana Alekseeva)



live
12-09-10, 16:43
Σουζανα Αλεξεεβα εντυπωσιακη αθλητρια και ομορφη γυναικα

15647


15648

vAnY
12-09-10, 19:21
:thumbup::clap:
Ευχαριστουμε Πολυνεικε !! Ετσι να συνεχιζουμε να μαθαινουμε για γνωστα ονοματα του αθληματος.;)

Live επισης, καλα εκανες και προσθεσες ενα αερα δροσιας βαζοντας και γυναικειες αθλητριες....:thumbup:

Polyneikos
12-09-10, 20:29
Σουζανα Αλεξεεβα εντυπωσιακη αθλητρια και ομορφη γυναικα

Aθλητρια με πολλες δυνατοτητες,απλα της λείπει εμπειρια πανω στην σκηνη αλλα αυτο ερχεται με μια σωστη καθοδηγηση και με τον χρονο.Από ομορφια τα λόγια ειναι περιττα !!

live
14-09-10, 08:42
Ποσταρω ενα σχολιο απο ΣΟΥΖΑΝΑ ΑΛΕΞΕΕΒΑ που αφορα της γυναικες και μου αρεσε παρα πολυ:

" .. Πιστεύω πως τα αθλήματα γενικά δεν αλλάζουν τη θηλυκότητα της γυναίκας , είναι κάτι που βγαίνει από μέσα και δεν έχει να κάνει με τη γυμναστική .. μια γυναίκα η έχει θηλυκότητα η δεν την έχει .. Απλά πηγαίνοντας γυμναστήριο πρέπει να καταλαβαίνει τι ακριβώς θέλει και τι κάνει ,σε όλα υπάρχουν όρια .. Είναι πολύ μεγάλο πράγμα να βρει μια ισορροπία μεταξύ του μέσα και του έξω κόσμου της, κάνοντας γυμναστική, για να είναι καλά με τον εαυτό της, να μπορεί να νιώθει τη φύση της και να δείχνει θηλυκή .. Έχω γνωρίσει κοπέλες οι οποίες πριν αρχίσουν το γυμν. ήταν πολύ πιο αγοροκόριτσα, τώρα αν τις δεις δεν πιστεύεις στα μάτια σου. Φυσικά έχω δει και το αντίστροφο .. Έτσι, πιστεύω πως η θηλυκότητα δεν έχει να κάνει με τη γυμναστική αλλά με το κόσμο της γυναικάς .. ))

15692