PDA

Επιστροφή στο Forum : Massport (Infinite Labs)



oldhiphop
31-08-13, 14:29
http://media.astronutrition.com/media/catalog/product/cache/6/image/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/i/n/infinite_labs_massport_fruit_punch_2.3_lbs/astronutrition.com-Infinite-Labs-Massport-Fruit-Punch---2.3-lbs-31.jpg

http://www.xtr.gr/_cm_admin/editor/uploads/images/MASSPORT%20__.jpg

πως το βλεπετε σαν ποστ?

sobral
31-08-13, 14:57
Μόνο λόγω προσφοράς κ καλής τιμής θα το έπαιρνα. Θεωρώ πως έχει αρκετά πραγματάκια που δεν χρειαζόταν να έχει, όπως creatine decanoate, αρκετό υδατάνθρακα/δόση (για την κανονική τιμή του) που θα ναι σχεδόν όλος από μάλτο κτλ. Άχρηστο δεν είναι έχει κ τα bcaa του, τους ηλεκτρολύτες του, απλά θα ήθελα την κρεατίνη στα 5γρ. Δεν θα έλεγα κατηγορηματικά όχι, αν θες δοκίμασε το δεν χάνεις τίποτα. Η τιμή είναι δελεαστική.

oldhiphop
31-08-13, 17:01
βασικα η τιμη του με τραβαει αλιος δεν θα το κοιταγα.
Κυρίος για μια καλητερη αναρωση ελπιζω και ενα μπουστ στην δυναμη και αντοχη. 20γρ υδ/κα για ποστ δεν ειναι λιγος?

sobral
31-08-13, 18:09
βασικα η τιμη του με τραβαει αλιος δεν θα το κοιταγα.
Κυρίος για μια καλητερη αναρωση ελπιζω και ενα μπουστ στην δυναμη και αντοχη. 20γρ υδ/κα για ποστ δεν ειναι λιγος?

ναι δεν είναι κ πολλά αλλά εννοώ πως είναι πολλά/δόση. Σου βάζει ένα μπλέντ 33γρ κ τα 20 είναι υδατ. Αυτό δεν μου αρέσει, αλλιώς τα 20γρ. γενικά σαν αριθμός δεν είναι πολλά.;)

oldhiphop
31-08-13, 20:06
Ωραια εφοσον αποφασισα να το παρω.
Εχω ερωτιση, να συμπλιρονω αλα 20γρ δεξτροζη μαζη μαυτο η δεν χρειαζετε?
Επισεις ειναι εφικτο να ρυχνω και την πρωτεινη μεσα ολα μαζη? Αλιος πως να το κανω

sobral
31-08-13, 20:41
Ωραια εφοσον αποφασισα να το παρω.
Εχω ερωτιση, να συμπλιρονω αλα 20γρ δεξτροζη μαζη μαυτο η δεν χρειαζετε?
Επισεις ειναι εφικτο να ρυχνω και την πρωτεινη μεσα ολα μαζη? Αλιος πως να το κανω

όχι είναι πολλά τα 20γρ δεξτρόζης. Προσωπικά δεν είμαι φαν της δεξτρόζης αλλά αν θες να βάλεις βάλε λίγη 5-10γρ απλά για να συμπληρώσεις υδατάνθρακα. Αυτό το πίνεις αμέσως μετά από την προπόνηση και την πρωτείνη μετά από 15-20'.

oldhiphop
02-09-13, 00:55
Σκεφτικα αν παρω μιαμιση δωση απο αυτο κατευθειαν απο την προπονιση,αλα μετα αντι να παρω την πρωτεινη να παω να φαω κανονικα
Μετα απο κανα μισαωρο θα εχω τα ιδια αποτελεσματα?
Το λεω αυτο για να κραταω την πρωτεινη και να την περνω σε αλη στιγμη τησ ημερας.
Η οπως και δηποτε πρεπει να την παρω μετα απο αυτο?σορρυ αν σε μπερδεψα

oldhiphop
15-09-13, 01:01
Παντος απο θεμα αναρωσης βλεπω διαφορα! Τα ντομς μετα την μερα του στηθους εχουν ελατοθη φανερα!εκει που δεν μπορουσα να το κλεισω καθολου τωρα φενετε λες και εχει περαση μια μερα παραπανο