PDA

Επιστροφή στο Forum : CryoTest (Muscletech)



mantus3
20-10-08, 17:15
και ναι ενα ακομα προιων που θα κανει την τεστο σας να εκτοξευθει στα υψει ειναι γεγονος!!! μετα το halo το cryotest εχει κανει την εμφανιση του...

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5500&stc=1&d=1255547413


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5501&stc=1&d=1255547441



φιμες λενε οτι λειτουγει καλυτερα τον χειμωνα

tezaman
20-10-08, 17:23
:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: προσκυνώ στον βωμό της μάσκλτεκ!!!!! η τεστοστερόνη έχει καταντήσει στραγάλια γιαυτην!! μπράβο τους :awesome:




:rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

mantus3
20-10-08, 17:30
καλα τωρα η το εχεις, η δεν το εχεις... και οπως φαινετε καποιοι εκει το εχουν το θεμα. αυτο που με ανχονει λιγο ειναι το τι θα γινουν ολες αυτες οι φαρμακευτικες κ τα underground εργαστιρια... η muscletech τους εχει ριμαξει με τις ανακαλιψεις της

tezaman
20-10-08, 17:33
mantus σε πάω πολύ ρε μούτρο! :awesome: :awesome: :awesome: :awesome: :awesome:

slaine
20-10-08, 19:29
αλήτες!!! :spank: δε ντρέπεστε καθόλου????? :smash:

peris
20-10-08, 20:20
καλα τωρα η το εχεις, η δεν το εχεις... και οπως φαινετε καποιοι εκει το εχουν το θεμα. αυτο που με ανχονει λιγο ειναι το τι θα γινουν ολες αυτες οι φαρμακευτικες κ τα underground εργαστιρια... η muscletech τους εχει ριμαξει με τις ανακαλιψεις της

:awesome: :awesome: :awesome:

slaine
20-10-08, 20:25
man παρεξήγησες! το ακριβώς αντίθετο εννοεί... :P

peris
20-10-08, 20:28
man παρεξήγησες! το ακριβώς αντίθετο εννοεί... :P καλα το σβηνω το προηγουμενο

tezaman
20-10-08, 20:38
καλα τωρα η το εχεις, η δεν το εχεις... και οπως φαινετε καποιοι εκει το εχουν το θεμα. αυτο που με ανχονει λιγο ειναι το τι θα γινουν ολες αυτες οι φαρμακευτικες κ τα underground εργαστιρια... η muscletech τους εχει ριμαξει με τις ανακαλιψεις της

:awesome: :awesome: :awesome:

:bowdown: :bowdown: :bowdown:

NICK7
02-05-10, 21:24
Θα το χρησιμοποιησω και θα σας πω σε 2 βδομμαδες

Adinamos
02-05-10, 23:44
'based on research at University of Connetcicut'
...Λετε??:unsure::unsure::unsure:

NICK7
18-05-10, 12:10
Το πηρα για 12 ημερες και εχω αυξησει την δυναμη μου λιγο πιο πολυ, αλλα και η πλατη μου εχει εμφανες αποτελεσμα ειναι πιο μεγαλη απο πριν και σε κανει να χανεις κιλα (λιπος) καλο ειναι αυτο!!!:thumbup:

Hercules
18-05-10, 13:55
Το πηρα για 12 ημερες και εχω αυξησει την δυναμη μου λιγο πιο πολυ, αλλα και η πλατη μου εχει εμφανες αποτελεσμα ειναι πιο μεγαλη απο πριν και σε κανει να χανεις κιλα (λιπος) καλο ειναι αυτο!!!:thumbup:

σχετικα ειναι αυτα που μας λες,και γιατι παρατηρησες διαφορα μονο στην πλατη και οχι στα αλλα μερη του σωματος...πες μας πρωτα μερικα πραγματα για εσενα,τι ηλικια εχεις και ποσα χρονια κανεις σοβαρη γυμναστικη?

TEFAAtzis
18-05-10, 13:58
Το πηρα για 12 ημερες και εχω αυξησει την δυναμη μου λιγο πιο πολυ, αλλα και η πλατη μου εχει εμφανες αποτελεσμα ειναι πιο μεγαλη απο πριν και σε κανει να χανεις κιλα (λιπος) καλο ειναι αυτο!!!:thumbup:

Το νεο συμπληρωμα πλατης....
μαλιστα.....
Παιδια ας σοβαρευτουμε δεν γινεται ενα συμπληρωμα να βοηθαει μια μυικη ομαδα μονο.Γιατι αυτο εννοεις απ'οτι καταλαβα φιλε NICK.Εχασες και λιπος κιολας και αυξησες και την δυναμη???Να παω να το παρω τοτε να με βοηθησει στην γραμμωση.......:green:

Machiavelli
18-05-10, 14:06
Σε 12 μέρες τίποτα δεν δρα τίποτα που θα σου κάνει διαφορά στο μέγεθος της πλάτης. Και σε 500 μέρες δηλαδή απ' αυτό το προϊόν τι μπορεί να σου μεγαλώσει την πλάτη; Η καρνιτίνη, η γιοχιμβίνη ή η μελατονίνη;

NICK7
18-05-10, 15:19
Γυμναζομαι απο περσυ και ειμαι 18 χρονων (σε 2 μηνες θα τα κλεισω) ειμαι 1.83 υψος και βαρος 70 κιλα.Απλως γυμναζα
πιο πολυ την πλατη μου επειδη δεν ειναι και πολυ μεγαλη και γι' αυτο ισως να γυμναστηκε πιο καλα απο ολες τις αλλες μυικες ομαδες.Οχι οτι οι αλλες μυικες ομαδες εμειναν ιδιες αλλα η πλατη πηρε πιο πολυ, επισης περνω καθαρη πρωτεινη και κρεατινη μονουδρικη.

NICK7
19-05-10, 11:58
Τι να σου πω ρε φιλε αυτα που βλεπω σου λεω γιατι να κατσω να πω ψεματα.Και δεν ειπα πια οτι η πλατη μου εγινε τεραστια αλλα ειδα διαφορα.

ionos1
19-05-10, 12:00
το 30% να έκανε από αυτά που γράφουν .. θα ήμουν ευχαριστημένος .. αλλά αέρας!:(

Hercules
20-05-10, 04:28
Γυμναζομαι απο περσυ και ειμαι 18 χρονων (σε 2 μηνες θα τα κλεισω) ειμαι 1.83 υψος και βαρος 70 κιλα.Απλως γυμναζα
πιο πολυ την πλατη μου επειδη δεν ειναι και πολυ μεγαλη και γι' αυτο ισως να γυμναστηκε πιο καλα απο ολες τις αλλες μυικες ομαδες.Οχι οτι οι αλλες μυικες ομαδες εμειναν ιδιες αλλα η πλατη πηρε πιο πολυ, επισης περνω καθαρη πρωτεινη και κρεατινη μονουδρικη.

βασικα το λες και μονος σου,απλα γυμναζες περισσοτερο την πλατη σου..οποτε λυνονται οι οποιες αποριες

KONSTANTINOS USA7
20-05-10, 05:42
και ναι ενα ακομα προιων που θα κανει την τεστο σας να εκτοξευθει στα υψει ειναι γεγονος!!! μετα το halo το cryotest εχει κανει την εμφανιση του...

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5500&stc=1&d=1255547413


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=5501&stc=1&d=1255547441



φιμες λενε οτι λειτουγει καλυτερα τον χειμωνα

δεν αξίζει μια....καλύτερο καλύτερο και πιο φτηνό είναι το animal stak...επειδή ζω new york τα μονα προϊόντα που αξίζουν από muscletech είναι τα nitro tech-cell tech και το nitro nop47..ειδικά το τελευταίο είναι όλα τα λεφτά

Maverick1091
29-01-11, 23:30
Παιδια ετυχε και επεσε στα χερια μου ενα κουτι ...να την παρω η τσαμπα τα χαπια...7 μηνες παω γυμναστηριο και ειμαι 20 χρονων ...θα εχει αποτελεσμα?

Adinamos
29-01-11, 23:50
Παρτο και πες μας! Αμα δεν εχεις δωσει και $$ ακομα καλυτερα.!
Καλος ηρθες κιολας!:toast:

Hercules
30-01-11, 21:36
Παιδια ετυχε και επεσε στα χερια μου ενα κουτι ...να την παρω η τσαμπα τα χαπια...7 μηνες παω γυμναστηριο και ειμαι 20 χρονων ...θα εχει αποτελεσμα?

η αποψη μου τσαμπα τα χαπια και τσαμπα τις χημικες ουσιες που θα βαλεις στο σωμα σου,οχι οτι θα παθεις κατι απλα διαφορα δεν θα δεις...

sofos
30-01-11, 21:55
μελατονινη κ gaba σε testosterone booster...... οτι να ναι ομως για καλο υπνο πριν την προπονηση ειναι χαχαχαχ

beefmeup
31-01-11, 13:24
μελατονινη κ gaba σε testosterone booster...... οτι να ναι ομως για καλο υπνο πριν την προπονηση ειναι χαχαχαχ

υπαρχουν ενδειξεις οτι η μελατονινη αυξανει την παραγωγη GH.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8370132

συν αυτη εδω..

. Melatonin enhances exercise-induced GH secretion

There is evidence that melatonin may play a role in modulating pituitary secretion, although the mechanisms are unclear. Growth hormone (GH) is secreted by the pituitary gland, which is located on the lower part of the brain under the hypothalamus. The hypothalamus is a part of the brain involved in the functions of the autonomic nervous system, and in endocrine mechanisms, and it appears to play a role in neural mechanisms underlying moods and motivational states. This study examined the effects of a single dose of oral melatonin (5 mg) on exercise-induced GH secretion. Seven healthy males undertook an initial period of graded bicycle ergometric exercise to determine maximum workload and oxygen uptake (VO2max). They were subsequently studied on two further occasions, receiving either melatonin or placebo at the onset of each study. Bicycle exercise was performed for eight min at a workload corresponding to 70% of that achieved at VO2max. Serum GH and IGF-binding protein-1 (IGFBP-1) concentration was measured at 15-min intervals from the onset of the study until 120 min after exercise. Blood was also sampled for the measurement of blood glucose, insulin, non-esterified fatty acids, IGFBP-3, melatonin and vasopressin concentration. The results showed an exercise-induced increase in GH concentration following melatonin that was greater compared with placebo, as assessed by both area under the curve and peak increase in GH levels. The peak increase in IGFBP-1 levels after exercise was also significantly greater following melatonin compared with placebo but did not quite reach levels of significance as measured on a graph by area under the curve. Since exercise-induced GH secretion is thought to be caused indirectly through a hypothalamic pathway, it seems likely that melatonin facilitates GH secretion at a hypothalamic level.

EUROPEAN JOURNAL OF ENDROCRINOLOGY, 1999, Vol 141, Iss 1, pp 22-26

ihor
09-05-11, 02:09
το μονο σιγουρο ειναι οτι πρεπει να ειναι σε αποσταση βολης η τουαλετα.3 φορες δοκιμασα να το αρχισω και τις 3 φορες τα ιδια:shock:.μπορει να φτεει ο οργανισμος μου μπορει να φταιει κ η συγκεκριμενη παρτιδα παντως να ειστε σε ετοιμοτητα για καλο και για κακο...

beefmeup
09-05-11, 12:41
η εταιρια το εχει αποσυρει εδω κ καποιο καιρο αυτο εδω..

panakos
18-06-11, 19:46
παιδια σημερα το εβλεπα αυτο το συμπληρωμα στο γυμναστηριο το φερε ενα παιδι και μου πε οτι νιωθει πιο δυνατος...

το χει παρει κανεις απο σας να μας κανει ενα review να δουμε αν ισχυει η αν η βλακεια παει συννεφο????:green::green::green:

argiris67
18-03-12, 01:05
ξερει καποιος να μου απαντησει για την ακριβη δοσολογια του cryotest?
ο εοφ λεει 1 χαπι
οι οδηγιες του κουτιου 4
και το μαγαζι οπου το αγορασα λεει για 6

Dimitrios
18-03-12, 04:49
ξερει καποιος να μου απαντησει για την ακριβη δοσολογια του cryotest?
ο εοφ λεει 1 χαπι
οι οδηγιες του κουτιου 4
και το μαγαζι οπου το αγορασα λεει για 6

Καλά για τον εοφ δεν το σχλοιάζω καν... ακολούθα τις οδηγίες τις εταιρίας και αν θες μπορείς να το πας καο αρχικά 3 χάπια 2-3 μέρες να δεις πως σε πάει αν δεν έχεις πάρει κάτι αντίστοιχο...
το μαγαζί πώς δεν σου έλεγε να πάρεις το κουτί σε μια βδομάδα;;;:rolf: