PDA

Επιστροφή στο Forum : Ποιος πιστεύετε ότι θα κερδίσει το MR OLYMPIA 2013?



shazam
07-09-13, 13:46
Για να δουμε φέτος.Εγω πιστευω στον Cutler μιας και ο παλιός ειναι αλλιως.

kotsoum
07-09-13, 13:55
Kai greene

ironjimis
07-09-13, 13:58
μακαρι να κερδισει ο κατλερ αλλα και αυτος εδω Mamdouh Elssbiay θα κανει μπαμ στον αγωνα.

COBRA_STYLE
07-09-13, 14:39
Jay ο,τι στοιχημα θελετε:green:

billy89
07-09-13, 14:47
Kai it is!

Αλλιώς ο philsulina...

Cobra σε πάω στοίχημα μια δίκιλη πρωτείνη μιας και μου τελειώνει...:green:

D.ANTONIADIS
07-09-13, 15:52
THE COMEBACK KID JAY

Ανδρεας
07-09-13, 15:58
JAY CUTLER

71876

shazam
07-09-13, 16:06
Ακομα αυτος που θα σκασει απιστευτος πανω στη σκηνη πρεπει να ειναι ο kai greene.Δεν ξερω αλλα απο τα video και γενικα εχω την εντυπωση οτι θα ειχε απιστευτο dedication ολο το χρονο μιας και ηταν τοσο κοντα.Το ματι του γυαλιζει.

COBRA_STYLE
07-09-13, 17:01
Καθε χρονο τα ιδια και τα ιδια ακουμε να λενε ολοι για τον Κai και παντα μαλακος βγαινει πανω....περαν του οτι δε θελουνε να του το δωσουνε για τους λογους που εχουμε πει απειρες φορες.

tasos2
07-09-13, 19:19
περαν του οτι δε θελουνε να του το δωσουνε για τους λογους που εχουμε πει απειρες φορες.

Περα απο αυτο ομως εχει το πιο εντυπωσιακο σωμα και show

Ultra_b
07-09-13, 19:45
Θελω να το παρει ο cutler αλλα πολυ δυσκολα βλεπω να κερδιζει καποιος τον heath παιδια....

TheWorst
07-09-13, 20:22
Θα ηθελα Και ή Κατλερ , αλλα μαλλον θα'ναι ο Φιλ..

herculas
07-09-13, 22:45
Kai γουστάρω γιατί μου αρέσει η απόλυτη αφοσίωση σε αυτό που κάνει.
Ελπίζω να εμφανιστεί στην καλύτερη δυνατή κατάσταση και να τους φάει.

Gorgojola
08-09-13, 00:21
Δε με ενδιαφερει ποιος θα το παρει οι 3 τοπ εχουν καλουπια του γουστου μου αλλα ψηφιζω CUTLER baby επειδη μπορει ! να το κανει να συμβει....

pavlito10
08-09-13, 03:37
περυσι το αξιζε και δεν του το δωσανε
φετος θα το παρει με το ετσι θελω!
kai for the win!! :weights:

leftis
08-09-13, 22:02
Kai γουστάρω γιατί μου αρέσει η απόλυτη αφοσίωση σε αυτό που κάνει.
Ελπίζω να εμφανιστεί στην καλύτερη δυνατή κατάσταση και να τους φάει.


Καλά μήν είσαι σίγουρος για αυτό. Δεν ξέρω κατα πόσο ισχύει για τον Kai, αλλά οι περισσότεροι bbers βασίζονται στα "συμπληρωματα" τους. Γυμναζονται πολύ χαλαρα, από φαγητό τίποτα προσεγμένο απλά τρώνε πάρα πολύ, και πολλοί μετά το olympia πέρνουν 1-2 μήνες ή και παραπάνω off για ξεκούραση :green:

Αυτά που δείχνουν και λένε στα videaκια δεν είναι πάντα η αλήθεια.




Στο θέμα μας, πιστεύω θα το πάρει ο phil.

billy89
08-09-13, 22:37
Ισχύει για πολλούς, και κυρίως για τον νυν κάτοχο του τίτλου. Οι τύποι μεγαλώνουν με πίτσα και παγωτό.

COBRA_STYLE
08-09-13, 23:15
^Ωραιο πραμα ε?:green:

panakos
09-09-13, 17:38
jay λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε παμε γερα!!!:thumbup::thumbup:

goldenera
09-09-13, 21:43
Καλά μήν είσαι σίγουρος για αυτό. Δεν ξέρω κατα πόσο ισχύει για τον Kai, αλλά οι περισσότεροι bbers βασίζονται στα "συμπληρωματα" τους. Γυμναζονται πολύ χαλαρα, από φαγητό τίποτα προσεγμένο απλά τρώνε πάρα πολύ, και πολλοί μετά το olympia πέρνουν 1-2 μήνες ή και παραπάνω off για ξεκούραση :green:

Αυτά που δείχνουν και λένε στα videaκια δεν είναι πάντα η αλήθεια.




Στο θέμα μας, πιστεύω θα το πάρει ο phil.


Φαγητό τίποτα προσεγμένο? Σε αυτό το επίπεδο δε νομίζω, τα πάντα είναι μελετημένα τουλάχιστον για τον αθλητή που είναι σοβαρός και έχει υψηλές βλέψεις. Η προπόνηση από την άλλη, και το πώς φαίνεται σε εμάς (αν τη θεωρούμε σκληροπυρηνική ή χαλαρή), είναι σχετικό, αφού ο καθένας έχει το στυλ του, οπότε η μόνη απόδειξη είναι το πώς θα εμφανιστεί στον αγώνα και αν φάνει πρόοδος σε σχέση με παλαιότερα.
Στο ερώτημα τώρα, θα ήθελα να το πάρει ο Jay...πιστεύω όμως ότι ο Kai θα μείνει τελευταίος με το τρόπαιο στο χέρι;)

billy89
09-09-13, 23:15
Φαγητό τίποτα προσεγμένο? Σε αυτό το επίπεδο δε νομίζω, τα πάντα είναι μελετημένα τουλάχιστον για τον αθλητή που είναι σοβαρός και έχει υψηλές βλέψεις. Η προπόνηση από την άλλη, και το πώς φαίνεται σε εμάς (αν τη θεωρούμε σκληροπυρηνική ή χαλαρή), είναι σχετικό, αφού ο καθένας έχει το στυλ του, οπότε η μόνη απόδειξη είναι το πώς θα εμφανιστεί στον αγώνα και αν φάνει πρόοδος σε σχέση με παλαιότερα.


Δεν ισχύει αυτό που λες Γιάννη. Παραμύθι πουλάνε οι περισσότεροι ειδικά στο κορυφαίο επίπεδο. Πολύ απλά γιατί αυτοί έχουν πρόσβαση σε ένα συγκεκριμένο ματζούνι που πραγματικά είναι σαν cheat σε παιχνίδι... τα κάνει όλα απλά... οι κύκλοι τους τα λένε (βλέπε gh 15).

goldenera
10-09-13, 00:09
Δηλ. τί θες να πεις, ότι δεν προπονούνται, δεν κάνουν συγκεκριμένη διατροφή, απλά παίρνουν τα 'μαντζούνια' και κερδίζουν πρώτες θέσεις? Δεν το πιστεύω. Και σκληρή δουλειά, και σκληρή διατροφή συν τα υπόλοιπα είναι αυτά που σε 'φέρνουν' στην κορυφή. Άποψη μου.

billy89
10-09-13, 00:22
Κάποιοι που είναι όντως bbers προπονούνται σκληρά. Άλλοι βαριούνται βλ heath.

Διατροφή κάνουν μόνο πριν τους αγώνες και πάλι... το συγκεκριμένο δε θέλει διατροφή - απλώς πολύ φαί. Αλλά δεν έχουν όλοι πρόσβαση.

Πρόσβαση έχουν όλοι στα βασικά γι αυτές τις κατηγορίες που και πάλι είναι τεράστιο πλεονέκτημα.

Όταν λέω ότι μεγαλώνουν με πίτσα και παγωτό δεν ειρωνεύομαι κυριολεκτώ.

goldenera
10-09-13, 00:43
Πριν τον αγώνα (2-3 μήνες), 'καθαρίζουν' σταδιακά τη διατροφή τους για να μπορέσουν να φτάσουν στην επιθυμητή κατάσταση όταν θα ανέβουν στη σκηνή. Αυτό δε σημαίνει ότι τον υπόλοιπο χρόνο τρώνε πίτσες και σουβλάκια.Παίρνουν την πρωτείνη που χρειάζεται, απλά τα cheat τους είναι ίσως περισσότερα. Αυτό έχω καταλάβει, και επαναλαμβάνω μιλάω για σοβαρούς αθλητές. Ο Dorian θυμάμαι (και από μαρτυρίες άλλων) όταν αγωνιζόταν έπινε 1 ή 2 ποτήρια κρασί το χρόνο, μιλάμε για τέτοια συνέπεια και προσήλωση στο στόχο του.
Τώρα αν σου φαίνεται ότι ο Heath βαριέται στην προπόνηση, όπως την ίδια γνώμη είχα και εγώ για τον Paul Dillet, εφόσον αυτή τον έχει βοηθήσει να αναπτύξει το σώμα του ώστε να κερδίζει τον κορυφαίο διαγωνισμό, σημαίνει ότι έχει αποτέλεσμα,οπότε είναι και η καλύτερη γι'αυτόν. Δε σημαίνει ότι αν δεν προπονείσαι όπως πχ ο Dorian ή ο Platz δεν θα έχεις αποτέλεσμα. Ο καθένας έχει τον τρόπο του, και κρίνεται εκ του αποτελέσματος στον αγώνα.

COBRA_STYLE
10-09-13, 12:21
Βilly αναφερεσαι στα "kigs" απο ο,τι καταλαβα οπου τωρα πια σχεδον κανεις δεν εχει προσβαση.Τωρα στα υπολοιπα ολοι εχουν προσβαση στα ιδια,απλα αλλαζουν οι δοσεις που παιρνει ο καθενας,το πώς ανταποκρινεται το σωμα του καθενος,τα γεννετικα χαρακτηριστικα κτλ..

Δεν ειναι μονο 1 πραγμα που τους δινει αυτο το περιθωριο να τρωνε και ετσι,αλλα ο συνδυασμος 4-5 διαφορετικων φαρμακων...τα οποια ολα μαζι προσφερουν τρελο nutrient repartiotioning...δλδ με αλλα λογια μπορει το σωμα να διαχειριζεται πολυυυ καλυτερα παραπανω ποσοτητα υ/α κτλ και στελνει ο,τι πρεπει εκει που πρεπει ακριβως...γιαυτο και πρεπει απο καποιο σημειο και μετα να τρωνε τεραστιες ποσοτητες υ/α γιατι αλλιως θα δειχνουν φλατ.

Σε μεγαλο βαθμο ετσι ειναι Γιαννη,απλα ο Billy ειναι και πολυ απολυτος ετσι οπως τα γραφει.Η διατροφη τωρα πια μικρο ρολο παιζει στο μεγαλυτερο κομματι της προετοιμασιας...απλα pre-contest τη σοβαρευουν.Και Γιαννη σημερα δεν εχει σημασια ποσα σηκωνεις και τι προπονηση θα κανεις...αυτα εχουν μικρη σημασια...σημασια εχει τί βαζεις και ποσο βαζεις.

οποτε για τον Χιθ που λετε οτι βαριεται και δεν προπονειται σκληρα κτλ, καλα κανει,αφου ξερει ποιο πραγμα κανει τη διαφορά σημερα(ποσοτητα φαρμακων),γιατι να παει και να κοπανιεται με τα κιλα ρισκαροντας να τραυματιστει κιολας(δες Yates πχ) ?

NASSER
10-09-13, 12:32
Το μόνο σίγουρο είναι πως φέτος θα έχουμε ένα πολύ ενδιαφέρον Olympia με υψηλό ανταγωνισμό και κορυφαίους αθλητές. Θυμίζει κάτι από δεκαετία '90.
Τώρα ποιος θα νικήσει? Σίγουρα ο καλύτερος στα μάτια των κριτών. Το πόσο δούλεψε ο καθένας και με ποιον τρόπο δεν μπορούμε να το κρίνουμε καθώς ο καθένας έχει τον τρόπο του όπως προαναφέρατε. Συνήθως η επιλογή σε προπόνηση, διατροφή κλπ είναι ανάλογη της συνείδησης πως προσπάθησε ο καθένας το μέγιστο για να φτάσει στον τελικό του στόχο.
Τέλος μην δίνεται βάση στα σποτάκια και τα διαφημιστικά που μας πασάρουν. Μπορεί ο καθένας σε ένα βοντεακι να μας δείχνει πως είναι χαλαρός ή να τα δίνει όλα, ενώ συνολικά η προπόνηση του να διαφέρει ριζικά.

billy89
10-09-13, 12:42
Βilly αναφερεσαι στα "kigs" απο ο,τι καταλαβα οπου τωρα πια σχεδον κανεις δεν εχει προσβαση

Αυτό ακριβώς. Και ο Ramy έτσι ξεπετάχτηκε... το ίδιο και ο Heath...

Χρήστος Τριανταφύλλου
10-09-13, 12:55
Πιστευω πως εαν ο Heath πιασει την ''καθαροτητα'' του 2011 κ την ιδια εστω μαζα του 2012 ,δεν θα εχει κανενα προβλημα για το 3ο του .

goldenera
10-09-13, 16:43
Επειδή δεν ασχολούμαι καθόλου με αυτό το κομμάτι του αθλήματος τί είναι τα kigs ρε Cobre?

Πάντως όπως τα λέτε ρε παιδιά, (και ίσως όντος να είναι έτσι), σε λίγο δε θα χρειάζεται ούτε γυμναστήριο ούτε φαγητό για να 'φτιάξεις' σώμα. Και γι'αυτό το άθλημα έχει πάρει την τροπή αυτή, και δεν κερδίζει νέους φίλους, διότι και εμείς που ασχολούμαστε βλέπουμε όλο και περισσότερο αθλητές με αφύσικες-και από πλευράς σχήματος και όχι μόνο όγκου-μυικές μάζες, που μόνο αποκρουστική εικόνα θυμίζουν, τουλάχιστον στα δικά μου μάτια. Και παλαιότερα φυσικά υπήρχαν 'βοηθήματα', αλλά ήταν σε πρώιμο στάδιο, και κάθε αθλητής κατάφερνε, μέσω της δουλειάς του να αναπτύσει τη δική του χαρακτηριστική διάπλαση, και αυτή γινόταν το σήμα κατατεθέν του. Τώρα όλα τα κορμιά μοιάζουν λίγο πολύ αφού η εξέλιξη της χημείας έχει φτάσει σε πολύ προχωρημένο επίπεδο, και είναι ο κυριότερος παράγοντας ανάπτυξης.

Αρκετά όμως με τη γκρίνια μου, και σόρυ για το off, εξακολουθώ να παρακολουθώ το άθλημα και θα ξενυχτήσω για να δω το Μρ.Ο σε ζωντανή μετάδοση, και ο καλύτερος ας κερδίσει;)

ironjimis
10-09-13, 16:56
Επειδή δεν ασχολούμαι καθόλου με αυτό το κομμάτι του αθλήματος τί είναι τα kigs ρε Cobre?

Πάντως όπως τα λέτε ρε παιδιά, (και ίσως όντος να είναι έτσι), σε λίγο δε θα χρειάζεται ούτε γυμναστήριο ούτε φαγητό για να 'φτιάξεις' σώμα. Και γι'αυτό το άθλημα έχει πάρει την τροπή αυτή, και δεν κερδίζει νέους φίλους, διότι και εμείς που ασχολούμαστε βλέπουμε όλο και περισσότερο αθλητές με αφύσικες-και από πλευράς σχήματος και όχι μόνο όγκου-μυικές μάζες, που μόνο αποκρουστική εικόνα θυμίζουν, τουλάχιστον στα δικά μου μάτια. Και παλαιότερα φυσικά υπήρχαν 'βοηθήματα', αλλά ήταν σε πρώιμο στάδιο, και κάθε αθλητής κατάφερνε, μέσω της δουλειάς του να αναπτύσει τη δική του χαρακτηριστική διάπλαση, και αυτή γινόταν το σήμα κατατεθέν του. Τώρα όλα τα κορμιά μοιάζουν λίγο πολύ αφού η εξέλιξη της χημείας έχει φτάσει σε πολύ προχωρημένο επίπεδο, και είναι ο κυριότερος παράγοντας ανάπτυξης.

Αρκετά όμως με τη γκρίνια μου, και σόρυ για το off, εξακολουθώ να παρακολουθώ το άθλημα και θα ξενυχτήσω για να δω το Μρ.Ο σε ζωντανή μετάδοση, και ο καλύτερος ας κερδίσει;)


σωστος :thumbup:

COBRA_STYLE
10-09-13, 18:22
Επειδή δεν ασχολούμαι καθόλου με αυτό το κομμάτι του αθλήματος τί είναι τα kigs ρε Cobre?

Πάντως όπως τα λέτε ρε παιδιά, (και ίσως όντος να είναι έτσι), σε λίγο δε θα χρειάζεται ούτε γυμναστήριο ούτε φαγητό για να 'φτιάξεις' σώμα. Και γι'αυτό το άθλημα έχει πάρει την τροπή αυτή, και δεν κερδίζει νέους φίλους, διότι και εμείς που ασχολούμαστε βλέπουμε όλο και περισσότερο αθλητές με αφύσικες-και από πλευράς σχήματος και όχι μόνο όγκου-μυικές μάζες, που μόνο αποκρουστική εικόνα θυμίζουν, τουλάχιστον στα δικά μου μάτια. Και παλαιότερα φυσικά υπήρχαν 'βοηθήματα', αλλά ήταν σε πρώιμο στάδιο, και κάθε αθλητής κατάφερνε, μέσω της δουλειάς του να αναπτύσει τη δική του χαρακτηριστική διάπλαση, και αυτή γινόταν το σήμα κατατεθέν του. Τώρα όλα τα κορμιά μοιάζουν λίγο πολύ αφού η εξέλιξη της χημείας έχει φτάσει σε πολύ προχωρημένο επίπεδο, και είναι ο κυριότερος παράγοντας ανάπτυξης.

Αρκετά όμως με τη γκρίνια μου, και σόρυ για το off, εξακολουθώ να παρακολουθώ το άθλημα και θα ξενυχτήσω για να δω το Μρ.Ο σε ζωντανή μετάδοση, και ο καλύτερος ας κερδίσει;)

Eιναι μια "πατεντα" να το πω ετσι που εχουν κανει με 3-4 ουσιες με 100% καθαροτητα κτλ...πραγμα το οποιο σε μεταμορφωνει κυριολεκτικα σε συντομο διαστημα.Περαιτερω αναλυση ειναι για τη χημικη οποτε δεν μπαινω σε λεπτομεριες.

Ας πουμε ο Ροννυ το 2003 ειναι γνωστο οτι εκανε εκτενεστατη χρηση του εκτος των αλλων και voila ποσος ητανε διπλα στους αλλους και στον Levrone:green:

Πανω κατω οπως τα λες ειναι...τωρα πια με την εξελιξη που'χει δει η χημεια και τα σκευασματα δε θελει πολυ κοπο,παρα χρημα;)

Ολα τα αλλα περι αυστηροτατης διατροφης και "σκληρης" προπονησης που'χουν ματωσει τα ματια μας να διαβαζουμε,ειναι για να κοροιδευουνε τον κοσμο που δεν γνωριζει "παραπερα",για marketing και για να πωλουνται συμπληρωματα...γιατι μην ξεχναμε οτι ειναι και κατι χιλιαδες οικογενειες που ζουνε πωλωντας αυτα.

goldenera
10-09-13, 19:02
Μάλιστα, και να φανταστείς ρε φίλε ότι θυμάμαι ακόμα το άρθρο με συνέντευξη του Ρόνι στο Αμερικάνικο MD για την τρομερή μεταμόρφωση που έκανε το 2003, και τί ακριβώς είχε εφαρμόσει (θυμάμαι ότι μιλούσε για καθαρά γεύματα σε σύγκριση με προηγούμενα χρόνια που εκτός περιόδου έκανε πολλά cheat) και είχε ταράξει όλο τον κόσμο του ΒΒ. Βέβαια δεν κατέβηκα απ΄τον πλανήτη Άρη, ήξερα-ξέρω για τα 'βοηθήματα', αλλά σε τέτοιο βαθμό? Είχα-έχω πειστεί ότι μόνο η χημεία δεν αρκεί, πρέπει να δουλέψεις σκληρά και στα υπόλοιπα για να 'πιάσεις' κορυφή. Βέβαια και μιλώντας για το Ρόνι, έχω δει όλα τα DVD προπόνησης του, και ιδιαίτερα στα παλαιότερα ο άνθρωπος την 'ίδρωνε' τη φανέλα για τα καλά. Στη διατροφή του ξέρω ότι ακόμα και πριν τους αγώνες την barbeque sos δεν την αποχωριζόταν;)

billy89
10-09-13, 21:25
Ο coleman ήταν ήδη πραγματικός bbder πριν το ξεκινήσει με απίστευτα σκληρές προπονήσεις στο ενεργητικό του. Γι αυτό η τελική του μεταμόρφωση το 2003 ήταν από άλλο πλανήτη.

Γενικά πιο παλιά τα βοηθήματα σε ωθούσαν να κάνεις σκληρότερη προπόνηση, όπως ακόμα συμβαίνει στις μικρότερες κατηγορίες που δεν έχουν πρόσβαση ή λεφτά για πολλά πολλά.

Πλέον κάποια πράγματα σε φτιάχνουν μόνα τους (οκ τρόπος του λέγειν αλλά κοντά στην πραγματικότητα). Για το λόγο αυτό μερικούς συγκεκριμένους δεν τους θεωρώ "αθλητές". Πιο αθλητές είμαστε εμείς παρά αυτοί.

Δε με πειράζει η τροπή των αγώνων στο θέμα όγκου, αρκεί να έχει κάποιος τα κότσια να τον βάλει παραδοσιακά και δεν εννοώ με προπόνηση και φαί μόνο αλλά με τα βασικά σε κάθε τομέα. Όχι στο Olympia να είσαι σούπερ και ένα μήνα μετά στο off να είσαι 5 κλάσεις κάτω.

tasos2
10-09-13, 22:20
Γενικά πιο παλιά τα βοηθήματα σε ωθούσαν να κάνεις σκληρότερη προπόνηση, όπως ακόμα συμβαίνει στις μικρότερες κατηγορίες που δεν έχουν πρόσβαση ή λεφτά για πολλά πολλά.

Πλέον κάποια πράγματα σε φτιάχνουν μόνα τους (οκ τρόπος του λέγειν αλλά κοντά στην πραγματικότητα). Για το λόγο αυτό μερικούς συγκεκριμένους δεν τους θεωρώ "αθλητές". Πιο αθλητές είμαστε εμείς παρά αυτοί.


Και παλια φιλε αλλα και τωρα τα βοηθηματα μπορουν να σε φτιαξουν μονα τους, ακομα και το πιο απλο να παρουμε δηλαδη την φυσικη ανδρικη ορμονη που ολοι οι αντρες εχουμε και υπηρχε απο παλια σαν βοηθημα σε φτιαχνει μονο του, απλα με προπονηση θα παρεις περισσοτερο. Κι αυτοι οι τεραστιοι αθλητες που το ριχνουν στα γενετικα κοροιδευουν τον κοσμο, εχουνε γινει ερευνες για το που μπορει να φτασει καποιος με αριστα γενετικα χωρις βοηθηματα και ειναι πολυ πιο χαμηλα απο εκει που φτανουν αυτοι σε λιγους μηνες

Polyneikos
11-09-13, 21:32
Eπειδή πάντα μου αρέσουν τα comeback,ψηφίζω Jay Cutler.
Για προσωπικούς υποκειμενικούς λόγους, δεν συμπαθώ ουτε τον Ηeath,ούτε τον Greene,οπότε δεν θελω να τους υποστηρίξω για νίκη,αν και ειναι φοβεροί αθλητες.

ΠανοςΒ
11-09-13, 21:44
Πιστευω οτι θα γινει το 3χ απο τον χιθ.
Τον Και τον θεωρω looser και δεν θεωρω οτι εχει συμμετρια. Κοντος κορμος με τεραστια ποδια.
Θα ηθελα να δω τον Big Ramy Mr O.

GEOP13
13-09-13, 13:30
Kai Greene πιστεύω πως φέτος είναι η χρονιά του.... για να δούμε....!

Mikekan
13-09-13, 14:26
Μακάρι να κερδίσει ο Jay, αλλά Phil Heath βλέπω.

ironjimis
13-09-13, 23:31
ο Kai Greene με τιποτα δεν το παιρνει τον τιτλο

gymele
14-09-13, 08:56
Καθε χρονο τα ιδια και τα ιδια ακουμε να λενε ολοι για τον Κai και παντα μαλακος βγαινει πανω....περαν του οτι δε θελουνε να του το δωσουνε για τους λογους που εχουμε πει απειρες φορες.


Ποιοι λογοι , για γινε πιο σαφης!


Οσο για το Mr.O δεν πιστευω να το δωσουνε σε καποιον που εχει πει οτι θα αποσυρθει (Cutler). Λογικα ο Heath θα το παρει γιατι εκτος των αλλων σε αυτο τον διαγωνισμο παντα υπηρχε η ταση να δινονται συνεχομενοι τιτλοι ...
Οι διαφορες μεταξυ τους θα ειναι μικρες ουτως η αλλως.

COBRA_STYLE
14-09-13, 12:09
Το παρελθον του,που ασχολιοτανε με στριπτιζ και δεν ξερω κ γω τι,για τον εκκεντρικο χαρακτηρα και συμπεριφορα κτλ...μαλλον θεωρουν οτι θα δυσφημιστει το bbing απο ο,τι ακουγεται.

vaggan
14-09-13, 12:58
μονο μαλακος δεν ηταν ο greene στο περσυνο ολυμπια σε τρομερη φορμα ηταν τρομερες μαζες απιστευτα κοψιματα αλλα το σωμα του heath ειναι αισθητικα πιο ομορφο ειναι ενα μπασταρδεμα μεταξυ ronie coleman και flex wheeler απλα απιστευτος οποτε οσο σκληρος και να βγει ο greene δεν πιστευω να κλεψει τον τιτλο απο heath

COBRA_STYLE
14-09-13, 13:06
Μπροστα στον Χιθ μαλακος ητανε ρε.

vaggan
14-09-13, 13:35
Μπροστα στον Χιθ μαλακος ητανε ρε.δεν ηταν μαλακος δες τις περσυνες φωτο ειδικα χερια τετρακεφαλους του εριχνε κανταρια πλαγια ποζα στηθους το ιδιο απλα το καλουπι του δεν ειναι για τιτλο εχει πολυ μακρυα ποδια κοντο κορμο και τον χαλαει αισθητικα μπροστα στον χηθ διχνει λιγος

billy89
14-09-13, 14:16
Όχι και μαλακός πέρσι, πρόπερσι ναι, ίσα ίσα ο Heath κατέβηκε αναλογικά μαλακός πέρσι, κανονικά δεν ήταν για τίτλο.

COBRA_STYLE
14-09-13, 14:19
Καλα ακρη δε θα βγει...οπως και να'χει και σε μπροστινες και πισω ποζες ο Χιθ για μενα ειναι πιο σκληρος κτλ και καλα εκανε κ το πηρε.

goldenera
14-09-13, 14:44
Το παρελθον του,που ασχολιοτανε με στριπτιζ και δεν ξερω κ γω τι,για τον εκκεντρικο χαρακτηρα και συμπεριφορα κτλ...μαλλον θεωρουν οτι θα δυσφημιστει το bbing απο ο,τι ακουγεται.

Αν θεωρούσαν ότι θα δυσφημιστεί το άθλημα δε θα του έκανε συμβόλαιο ο Weider, ούτε θα τον πολυδιαφήμιζαν στο περιοδικό και στο site του FLEX. Εξάλλου έχει κερδίσει 2 φορές έναν εξίσου δημοφιλή αγώνα το Άρνολντ Κλάσικ. Τέλος πάντων μπορούμε να αναλύουμε για ώρες. Το παρελθόν του έχει 'μαύρα' σημεία, αλλά ρε παιδιά ο αναμάρτητος πρώτο το λίθο βαλέτω.....και ο Άρνι έχει κάνει γυμνή φωτογράφιση για περιοδικό αλλά είανι ο δημοφιλέστερος όλων των εποχών;)


δεν ηταν μαλακος δες τις περσυνες φωτο ειδικα χερια τετρακεφαλους του εριχνε κανταρια πλαγια ποζα στηθους το ιδιο απλα το καλουπι του δεν ειναι για τιτλο εχει πολυ μακρυα ποδια κοντο κορμο και τον χαλαει αισθητικα μπροστα στον χηθ διχνει λιγος

Συμφωνώ:thumbup:

vaggan
14-09-13, 16:29
Καλα ακρη δε θα βγει...οπως και να'χει και σε μπροστινες και πισω ποζες ο Χιθ για μενα ειναι πιο σκληρος κτλ και καλα εκανε κ το πηρε.βαλε γυαλια τοτε γιατι δεν βλεπεις καλα:green::Pσε σκληραδα και μυικοτητα περσυ o greene εβγαζε ματια

tasos2
15-09-13, 15:07
Το παρελθον του,που ασχολιοτανε με στριπτιζ και δεν ξερω κ γω τι,για τον εκκεντρικο χαρακτηρα και συμπεριφορα κτλ...μαλλον θεωρουν οτι θα δυσφημιστει το bbing απο ο,τι ακουγεται.

Μαλακιες, δεν εχει δυσφημιστει το αθλημα με τις αποθηκες φαρμακων που κατεβαζουν ακομα και οι χαμηλου επιπεδου αθλητες και θα δυσφημιστει απο το στριπτιζ του greene. Εκει πρεπει να βγαινει το καλυτερο σωμα οχι ο καλυτερος χαρακτηρας, δεν ειναι reality show

TheWorst
27-09-13, 10:52
τελικα συμφωνα με το φορουμ πρεπει το τοπ3 να ειναι καπως ετσι

1.Jay Cutler
2.Kai Greene
3.Phil Heath

vaggan
27-09-13, 16:45
εγω θελω πρωτη θεση τον heath ειπαμε καποιος που ειναι μπασταρδεμα ronnie coleman me flex wheller δεν πρεπει να χανει ποτε δευτερη γουσταρω τον rammy ειναι πολυ ντουλαπα και αν εχει condition θα σπειρει τον πανικο ο κατλερ τωρα ειναι ερωτηματικο μπορει να πιασει πολυ ψηλα γιατι στα αμερικανακια αρεσουν πολυ τα come back και ειναι εξυπνη κινηση απο μεριας του να πονταρει στην γραμμωση απο την στιγμη που στον ογκο δεν τα καταφερνει την δεδομενη στιγμη.παντως αν δεν ηταν ονομα και ηταν κανενας πρωτο εμφανιζομενος δεν θα επιανε πενταδα με την καμια ελπιζω να μην ειμαστε στο ιδιο εργο θεατες οπως περσυ heath greene και να εχουμε καμια εκπληξουλα. ιδωμεν

goldenera
27-09-13, 16:58
Δεν ξέρω αν και λόγω της επανεμφάνισης του Jay, οι κριτές αποφασίσουν δίνοντας έμφαση στο φινίρισμα-condition, όπου όπως όλοι πιστεύω πονηρευόμαστε από τις φωτό, θα είναι πολύ καλός, και έτσι έχουμε εκπληξάρα, κάτι το οποίο οι 8 στους 10 αν τους ρωτήσεις θα στο απέκλειαν (δηλ να κερδίσει ο Jay, τουλ. όπως έχει ως τώρα φανεί). Οκ πολλά μπορούμε να πούμε και να σκεφτούμε, αλλά κουβέντα να γίνεται, να ζεσταίνεται το κλίμα σιγά σιγά:thumbup:

NASSER
27-09-13, 19:59
Γιάννη δεν αποκλείεται αυτο που λες. Τα κριτήρια που θα επιλέξουν τον νικητή θα τα ορίσουν οι κριτές-διοργανωτές και σίγουρα θα κοιτάνε την προώθηση μερικών...