PDA

Επιστροφή στο Forum : Muscle Freak Professional (Weider)



Rossos
07-09-13, 23:19
Απλά τη ξέρουμε για αυτό.... MUSCLE FREAK PROFESSIONAL
Α κρεατινη που λέει μονουδρικη or no?? αυτό δεν ένιωσα!! (Με ενδιαφέρει αν θα κάνει κατακράτηση)*δν το θελω*
Και γενικότερα τα αξίζει τα λεπτά του ? γιατί δεν κοστίζει και λίγα,,!!!


71932


71933

Nikosportara
09-12-13, 17:45
φιλε να σου κρατησει νερα δεν ξερω με 3 γρ μονουδατικη .καλη ειναι παντος την προτεινει και ο braian stann

sobral
09-12-13, 20:16
φιλε να σου κρατησει νερα δεν ξερω με 3 γρ μονουδατικη .καλη ειναι παντος την προτεινει και ο braian stann

Αυτό με το Stann (τον μαχητή όχι τον δικό μας:green::green::green: ) δεν είναι κάτι κ το ξέρεις. Σπονσοράρονται αυτοί για να τα δείχνουν. Το συμπλήρωμα είναι μούφα για τα λεφτά του. Και καλά παίρνεις φόρμουλα κ όλα είναι σε δόσεις για ποντίκια. Λίγες ειναι οι προσεγμένες φόρμουλες κρεατίνης που αξίζουν. Αυτή δεν είναι μία από αυτές...(μιας κ το είπες όμως που είδες τον Brian Stann να το προτείνει? γιατί αυτός μέχρι πρότινος ήταν στο team του gaspari, στείλε πμ το λινκ αν το έχεις)

Nikosportara
09-12-13, 20:48
φιλε μου το ειδα οταν πατησα στα ελληνικα στο γκοογκλε συμπληρωματα στανν.εδειχνε μαλιστα οτι περνει και usn kai αυτη.γιαυτο μου φανηκε αληθινο..γνωριζω οτι συνεργαζεται με gaspari. απλα ειπα οτι δε θα κρατησει νερα με τοσο λιγα γραμμαρια κρεατινη.τωρα εσυ επειδη σε εχω τσεκαρει να σχολιαζεις και αλλα προιοντα
και εμπιστευομαι την κριση σου νομιζω πως εχεις δικιο. ομως σαν εταιρεια η weider για μενα ειναι αρκετα καλη !. ας πουμε η victory μου ειχε αρεσει αρκετα ..!

Nikosportara
09-12-13, 20:50
http://www.muscleandfitness.gr/symplirwmata-brian-stann-a-370 ν το σιτε

Nikosportara
09-12-13, 20:51
μου φενετε παραξενο που δεν παρουσιαζει μια εταιρεια αποκλειστικα γτ αν δε κανω λαθος ειναι η εταιρια olimp usn weider..τελος παντων η μονη φορμουλα που πραγματικα με βοηθαει ειναι αυτη της muscle pharm ,αντε και λιγο η cell mass