PDA

Επιστροφή στο Forum : Muscle Boy lol



DeVito
21-10-08, 00:41
lol

http://www.youtube.com/watch?v=99H69TUnJ_U&feature=related

:bodybuilder2:

slaine
21-10-08, 00:53
:affraid: :shock:

gym mind
21-10-08, 01:17
Παντως αυτο το παιδακι δεν πινει ΝΟΥΝΟΥ....

tezaman
21-10-08, 01:38
Παντως αυτο το παιδακι δεν πινει ΝΟΥΝΟΥ....
:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: xaxaxaxaxax
axax
axaxax
axaxaxaxax
axaxaxaxaxaxaxaxaxax :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:

slaine
21-10-08, 01:39
όχι ρε νίκ, είναι το νέο γαλατάκι της μάσλτεκ αυτό που παίρνει... :chinese: :lol:
btw το θέμα που λέγαμε το ρύθμισα, ελπίζω να μπορέσει να βοηθήσει. έστειλα τα στοιχεία... :awesome:

asdf
21-10-08, 01:50
Μεγαλος ΣΤΟΚΟΣ ο πατερας του...

slaine
21-10-08, 01:54
φαντάζεσαι να ρωτάει ο πατέρας "παιδί μου δεν πιστεύω να παίρνεις τίποτα" και αυτό να λέει "λίγο ρυζάκι τρώω ρε μπαμπά, ό,τι έχει η κατσαρόλα" και αυτός... "α οκ" :joker:

slaine
21-10-08, 01:59
πλάκα πλάκα αναρωτιέμαι όταν θα είναι 20 και ο οργανισμός του "τέζα" τι θα κάνει-σκέφτεται...

tezaman
21-10-08, 02:22
το νέο γαλατάκι της μάσλτεκ αυτό που παίρνει... :chinese: :lol: :

έτσι ναι.. λογικό το παιδάκι να είναι έτσι 8)


φαντάζεσαι να ρωτάει ο πατέρας "παιδί μου δεν πιστεύω να παίρνεις τίποτα" και αυτό να λέει "λίγο ρυζάκι τρώω ρε μπαμπά, ό,τι έχει η κατσαρόλα" και αυτός... "α οκ" :joker:
:rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :idea: :idea:

peris
21-10-08, 13:27
Μεγαλος ΣΤΟΚΟΣ ο πατερας του...

απο οτι εχω ακουσει ο πατερας του του εριχνε αναβολικα στο φαγητο και για αυτο το λογο φυλακιστηκε τωρα ξερει κανεις τιποτα για αυτο εχει προβληματα υγειας απο οτι εχω ακουσει ειναι αληθεια?

slaine
21-10-08, 14:15
Μεγαλος ΣΤΟΚΟΣ ο πατερας του...

απο οτι εχω ακουσει ο πατερας του του εριχνε αναβολικα στο φαγητο και για αυτο το λογο φυλακιστηκε τωρα ξερει κανεις τιποτα για αυτο εχει προβληματα υγειας απο οτι εχω ακουσει ειναι αληθεια?

μα πόσο λαλάκας είναι....

peris
21-10-08, 14:32
Μεγαλος ΣΤΟΚΟΣ ο πατερας του...

απο οτι εχω ακουσει ο πατερας του του εριχνε αναβολικα στο φαγητο και για αυτο το λογο φυλακιστηκε τωρα ξερει κανεις τιποτα για αυτο εχει προβληματα υγειας απο οτι εχω ακουσει ειναι αληθεια?

μα πόσο λαλάκας είναι....

πολυ παρα πολυ ο βλακας :thumbdown: :thumbdown:

TRIANTAFYLLOU
21-10-08, 15:02
τι φταίει το παιδάκι αν είναι βλάκας ο πατέρας του :rifle: :jason:

peris
21-10-08, 15:07
τι φταίει το παιδάκι αν είναι βλάκας ο πατέρας του :rifle: :jason:

τελικα ομος αυτο τι πληρωσε για τις μα***ες του πατερα του αν αυτος θεωρειται πατερας

slaine
21-10-08, 15:11
αναλογιστείτε τι συνέπεις θα έχουν όλα αυτά στον οργανισμό του παιδιού... τι προβλήματα θα αντιμετωπίσει στο μέλλον που θα έχουν σχέση άμεσα ή έμμεσα με αυτό το θέμα... :pale:

gym mind
21-10-08, 15:19
Οπως το βλεπω μπορει να του φυτρωσει κανα τριτο χερι...Δεν το βλεπω το παιδι να εχει φυσιολογικη ζωη αν δεν συμβει το χειροτερο...Απλα για τον πατερα του δεν υπαρχει λεξη που να τον χαρακτηρισει πιστευω.Κυριολεκτικα εχει ηδη σκοτωσει το παιδι του :cry: :cry:

tezaman
21-10-08, 15:25
Η μάσκλτεκ φταίει για όλα 8) :weights:

Steve KinG STyLe
21-10-08, 15:26
Η μάσκλτεκ φταίει για όλα 8) :weights:

πρωτα την ατλναντιδα και τωρα το παιδακι... :thumbdown: :rolf: :rolf:

tezaman
21-10-08, 18:39
Η μάσκλτεκ φταίει για όλα 8) :weights:

πρωτα την ατλναντιδα και τωρα το παιδακι... :thumbdown: :rolf: :rolf:

ο όγκος θέλει θυσίες 8)

παίδες μόλις έμαθα από πολύ έμπυρες πηγές πως ο Ιδρυτής της muscletech είναι ο.......................................................................................................

ΤΣΑΚ ΝΟΡΙΣ

ώστε έτσι εξηγούνται όλα.... 8)

Steve KinG STyLe
21-10-08, 18:49
Η μάσκλτεκ φταίει για όλα 8) :weights:

πρωτα την ατλναντιδα και τωρα το παιδακι... :thumbdown: :rolf: :rolf:

παίδες μόλις έμαθα από πολύ έμπυρες πηγές πως ο Ιδρυτής της muscletech είναι ο.......................................................................................................

ΤΣΑΚ ΝΟΡΙΣ

ώστε έτσι εξηγούνται όλα.... 8)

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf: :rolf:


ΕΛΙΩΣΑ ΡΕΕΕΕΕΕ ΧΡΗΣΤΟ :rolf: :rolf:

tezaman
21-10-08, 19:14
:chinese: :chinese: :chinese: :weights: :chinese: :chinese: :chinese:

slaine
21-10-08, 20:13
απλά θεός!!!
:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

RUHL
21-10-08, 20:40
πλάκα πλάκα αναρωτιέμαι όταν θα είναι 20 και ο οργανισμός του "τέζα" τι θα κάνει-σκέφτεται...

καλα απο τοτε περασαν καμια 10 χρονια φτανει πλεον με το παιδακι αχχαχα το εχει σταματησει και ειναι πολυ απογοητευμενος απο τους γονεις του ανεφερε ο ιδιος μετα απο χρονια επειδη τον ζοριζαν παρα πολυ δεν εκανε μονο ββινγκ ειχε φυλλ προγραμμα ολη την ημερα πολεμηκες τεχνες και αλλα