PDA

Επιστροφή στο Forum : γεια σασ παιδιά Πατρινος εδω



sotirisalex
21-10-08, 15:46
ειμαι 1.83 και 74 κιλα ρε παιδια εχω αγανακτησει...παιδευομαι 3 χρονια...ο 1,5 χρονος συνεχως προπονηση...και κιλα δεν παιρνω...
πανε αλλοι συνομιλικοι μου και τρυπιουνται και γινονται πετρα...(παραλια αι βασιλη)φοβαμαι μη πω στον πειρασμο,πιστευω θα με καταλαβε...τ
εχω χαλασει πολλα στα συμπηρωματα...και ουσια δεν ειδα...αν δουλευεις κιολασ δν προλαβαινεις με τπτ ουτε γευματα ουτε τπτ...
πιστευω θα με καταλαβετε...

gym mind
21-10-08, 15:55
Γεια σου φιλε μου,καλως σε βρηκαμε....Παντως στην Πατρα πεφτει πολλη χημεια μην σε παρει κ σενα η μπαλα..Με προπονηση σωστη κ διατροφη προσεγμενη γινονται πολλα ωραια πραγματα!Μην επαναπαυεσαι στα συμπληρωματα!Κ για μπανιο poco poco,εχει λιγους transformers εκει... :thumbup:

NASSER
21-10-08, 15:59
sotirisalex Καλωσορισες στο φορουμ.
Διαβασε οσο μπορεις περισσοτερο τις ενοτητες διατροφης και προπονησης, επειτα εφοσον τα εφαρμοσεις θελεις υπομονη και χρονο!
Δεν γινονται ολα απο τη μια στιγμη στην αλλη και δεν βοηθαει παντα ο παραγοντας φαρμακα... δεν ειναι ετσι τα πραγματα...
προπονηση και καλη διατροφη ειναι τα κλειδια της επιτυχιας! :wave:

peris
21-10-08, 16:00
καλωσηρθες και επισημα λοιπον ποσταρε διατροφη και προπονηση που ακολουθεις αναλυτικα για να βγαλεις ακρη απο οτι καταλαβαινω διατροφη δε κανεις σωστη οποτε λογικο οτι παλευεις και δε βαζεις βαρος απο αι βασιλη μερια ειμαι και εγω εκει κοντα χεχεχεχεχε :green: :green: πολυ χημεια οπως ειπε και o gym mind διαβασε στο φορουμ υπαρχουν αρκετα πραγματα που θα σε βοηθησουν

slaine
21-10-08, 16:07
καλωσήρθες μαν!
όντως πόσταρε όπως στα είπε ο πέρις να δούμε τι παίζει...

stay heavy 8)

Fotis_Patra
21-10-08, 16:18
Καλως ηρθες στο :bodybuildinggr:

TRIANTAFYLLOU
21-10-08, 16:50
καλώς ήρθες και μην είσαι απαισιόδοξος μόνο του σπανού τα γένια δεν γίνονται. :thumbup:

SOLID
21-10-08, 17:34
Καλως ηρθες φιλε οπως ειπαν οι προλαλησαντες εχει πολυ ουσια στην πατρα οντως οπως και σε κρητη αλλα μη μασας σωστο φαι προπονηση και ξεκουραση και θα ερθουν και τα αποτελεσματα!!!Υπομονη και επιμονη!!!!!!!!!

tezaman
21-10-08, 18:21
καλωσηρθες και επισημα λοιπον ποσταρε διατροφη και προπονηση που ακολουθεις αναλυτικα για να βγαλεις ακρη
:awesome: :awesome: :awesome: :awesome: :awesome: :welcome: :welcome: :welcome: :welcome: :welcome: :welcome:

Steve KinG STyLe
21-10-08, 18:55
Καλως ηρθες ηδη απαντησα και στα δυο σου τοπικ :wave:

Muscleboss
22-10-08, 11:38
σωτήρη συντοπίτη καλωσήρθες. θα τα πούμε κ από κοντά, όσο για τους συνομίλικούς σου που πατιούνται στον αι-βασίλη, πιστεψέ με δεν έχουν ιδέα από bbing, εδώ θα μάθεις πράγματα...
:wave:
ΜΒ

DeVito
22-10-08, 13:27
Καλως ηλθες.. :wave:

argyrakis
22-10-08, 19:02
Καλώς ήρθες στο forum

napstor
22-10-08, 21:50
καλωσηρθες.οσο περισσοτερο προσπαθεις τοσο καλυτερα θα ανταμειφθεις :bbbiceps: