PDA

Επιστροφή στο Forum : Iron Cre3 (Arnold Schwarzenegger Series)



assos
10-10-13, 11:53
73094

Παρουσιάστηκε η νέα σειρά της Musclepharm Arnold Schwarzenegger Series.

sobral
11-10-13, 01:59
το μόνο που μ'αρέσει πολύ από την σειρά, αν έχει καλή τιμή γιατί όχι. ;)

GEOP13
30-10-13, 21:06
το μόνο που μ'αρέσει πολύ από την σειρά, αν έχει καλή τιμή γιατί όχι. ;)

sobral μόλις είδα ότι το έφερε ο Ηρακλής....!όσο για την τιμή είναι παραπλήσια του creacore,creagen κλπ!Τι λες αξίζει σ αυτή την τιμή?

sobral
31-10-13, 14:32
sobral μόλις είδα ότι το έφερε ο Ηρακλής....!όσο για την τιμή είναι παραπλήσια του creacore,creagen κλπ!Τι λες αξίζει σ αυτή την τιμή?

έλα φίλε! Θα το δοκίμαζα, εγγύηση δεν σου δίνω γιατί δεν ξέρω κατά πόσο είναι ποιοτικά τα νέα αυτά προϊόντα. Τα υπόλοιπα δεν με τρελαίνουν και γενικότερα αυτή η συνεργασία δεν με έχει ενθουσιάσει αλλά αυτό αφού είναι ίδια τιμή με τα άλλα θα το δοκίμαζα ναι. Ίσως το κάνω κ εγώ στο μέλλον.

GEOP13
31-10-13, 15:49
Σ ευχαριστώ για την απάντηση :toast: ,θα περιμένω λίγο καιρό μήπως υπάρξουν reviews από φίλους να έχω μια ολοκληρωμένη άποψη κ αν είναι το "χτυπάω".

koronaKLMT
30-03-14, 18:53
έχω παραγγείλει 1 κουτί,το περιμένω αυτές τις μέρες,θα το ξεκινήσω και θα κάνω ένα review

No Fear
07-04-14, 14:21
Kαμια αξιολογηση μιας και σκεφτομαι να δοκιμασω νιτρικη κρεατινη?

ArgoSixna
07-04-14, 14:27
γιατι δεν παιρνεις την προηγουμενη κρεατινη της muscle pharm creatine?

Σου βγαζει διπλασιες δοσεις και σχεδον μιση τιμη.

*καπου ειδα οτι προτινει 1pre 1post ,δηλαδη 23ευρω για 15 δοσεις? :shock:

Lao
07-04-14, 14:37
500 IU βιταμίνη Ε;:unsure:

No Fear
07-04-14, 14:40
γιατι δεν παιρνεις την προηγουμενη κρεατινη της muscle pharm creatine?

Σου βγαζει διπλασιες δοσεις και σχεδον μιση τιμη.

*καπου ειδα οτι προτινει 1pre 1post ,δηλαδη 23ευρω για 15 δοσεις? :shock:
Γιατι με ενδιαφερει νιτρικη και οχι blend.Εχει και στον Πορτογαλο μια αντιστοιχη με 4,3gr νιτρικη κτλ αλλα με το οριο δωρεαν μεταφορικων στα 75 ευρω,δυσκολα τα πραγματα!

demolutioner
09-04-14, 12:52
τελικα ξερει κανεις αν λεει τπτ το προιον? ειναι καλο?

Lao
09-04-14, 13:08
Επανέρχομαι στο θέμα, για να τονίσω τα σχετικά με την Ε.

500 IU, είναι ΠΟΛΛΑ, ιδιαίτερα όταν μιλάμε για μακροχρόνια χρήση.

Αν προσέξετε, σε διάφορες γνωστές multies της αγοράς, η τάση είναι να μειώνεται η δόση της Ε. Αναφέρω παραδείγματα:

- Orange Triad: Από 200 ---> 20 IU
- Adam: Από 200 ---> 150 IU
- AOR (MB3 & Ortho Core) ---> 10 IU

...για να αναφέρω απλά μερικές.

Αυτή την στιγμή, υπάρχει ένα μεγάλο debate σχετικά με την Ε, ιδιαίτερα όταν μιλάμε για μεγάλες ποσότητες α-τοκοφερόλης. Όλο και περισσότεροι ισχυρίζονται ότι μακροχρόνια λήψη Ε με μορφή μόνο της α-τοκοφερόλης, επιφέρει ανισορροπία στις υπόλοιπες 7 μορφές του συμπλέγματος.

Βέβαια, το παρόν προϊόν αναφέρει ότι παρέχει την Ε ως σύμπλεγμα, αλλά δεν ξεκαθαρίζει πόσα από αυτά τα 500 IU είναι η α-τοκοφερόλη και πόσα οι β,γ και δ, ενώ τοκοτριενόλες δεν έχει καθόλου.

Δεν ξέρω με ποια λογική έβγαλαν την φόρμουλα έτσι όπως την έβγαλαν, και δεν θέλω να πάρω θέση για το προϊόν. Θέλω απλά να επισημάνω το παραπάνω θέμα.

beefmeup
09-04-14, 13:17
σαν προιον κρεατινης ουσιαστικα ειναι σκετη νιτρικη..
οποτε αν καποιος θελει κατι τετοιο περνει σκετη νιτρικη την συνδιαζει με μισο γρ c/nac κ ειναι κομπλε..κ απο πλευρας κοστους φθηνοτερα θα του ρθει,αν κ η σειρα γενικα δεν ειναι ακριβη..

koronaKLMT
13-04-14, 12:35
κάνω χρήση τις κρεατίνης εδώ και 1 βδομάδα.να επισημάνω ότι κάνω και χρήση νιτρικού της ίδιας εταιρίας οπότε τα αποτελέσματα μπορεί να μην είναι τα ίδια.λοιπόν,έχω μια πολύ καλή αύξηση της δύναμης(με άλλα νιτρικά πιο παλιά δεν ανέβαινα τόσο οπότε δίνει και η κρεατίνη) από γεύση είναι πολύ ωραία απλά με το που την πίνω για 2-3 δευτερόλεπτα νιώθω ξηρό τον ουρανίσκο μου αλλά πίνω νερό και όλα κομπλέ.είναι λίγο ακριβή πιστεύω γιατί είναι 2scoop και σε βγάζει 15 μέρες,αλλά μέχρι στιγμής είναι μια καλή επιλογή μιας και καμία monohydrate δεν με εντυπωσίασε στο παρελθόν.

raiden
25-01-15, 00:47
Κανεις με προσφατη χρηση για να μας πει εντυπωσεις ???

beefmeup
30-08-15, 13:25
για νιτρικη βγαινει πολυ καλα σε τιμη αυτες τις μερες στο eshop..
μαλλον θα την τσιμπησω, αν κ προσωπικα θα την δοκιμασω κ για χρηση μαζι με prewo για πριν την προπονηση..
αυτο που γραφει ο Λαο απο πανω με προβληματιζει βεβαια, αλλα ισως με χρηση μονο τις μερες προπονησης να μην υπαρχει θεμα.

sobral
30-08-15, 15:18
για νιτρικη βγαινει πολυ καλα σε τιμη αυτες τις μερες στο eshop..
μαλλον θα την τσιμπησω, αν κ προσωπικα θα την δοκιμασω κ για χρηση μαζι με prewo για πριν την προπονηση..
αυτο που γραφει ο Λαο απο πανω με προβληματιζει βεβαια, αλλα ισως με χρηση μονο τις μερες προπονησης να μην υπαρχει θεμα.

Αν δεν βιάζεσαι να περιμένεις, έρχεται απ την Cellucor μία νιτρική κρεατίνη κ πιο σωστά φτιαγμένο σκεύασμα.;) Το ανεβάζω τώρα στην αξιολόγηση αλλά δεν έχει βγει στην αγορά.

ZIDANE72003
07-10-15, 06:46
Same here. Το πήρα για να το στακαρω με το pre της ΟΝ για ένα μήνα. 1η μέρα σήμερα.

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

relaxncoffee
07-12-15, 18:39
το πινο περιπου 2 εβδομαδες.

γευση 2/5 του δινο.

ειδα διαφωρα πολυ λιγο σε δυναμη,υγρα δεν εβαλα πολλα.

δεν με εντυπωσιασε ομως και αν δεν το εβρισκα σε καλη προσφορα δεν θα το αγωραζα ποτε ξανα.

Predator1995
04-11-16, 21:04
παιδες τι γνωμη εχετε για την κρεατινη αυτη?? την εχει χρησιμοποιησει καποιος απο εσας?? εχω ακουσε 2-3 καλα λογια αλλα δεν ξερω γενικα για την σειρα του αρνολντ δεν ειχα ακουσει καλα λογια ομως:unsure::unsure:


111018

111017